Істіховская, Марина Дмитрівна

Марина Дмитрівна Істіховская
Прапор
4-й Голова Державної Ради Комі
Прапор
16 лютого 2006 - 22 листопада 2012
Попередник: Іван Єгорович Кулаков
Наступник: Ігор Володимирович Ковзель
Народження: 26 листопада 1965 (47 років)
Інта, Комі АРСР
Діти: Дочка, Син
Освіта: Сиктивкарський державний університет
Професія: Економіст

Марина Дмитрівна Істіховская ( 26 листопада 1965, Інта) - російський політик.


Біографія

  • Народилася 26 листопада 1965 року в Інті.
  • 1988 - закінчила економічний факультет Сиктивкарського держуніверситету, в 2000 році - Північно-Західну академію держслужби за фахом "менеджмент держслужби".
  • З 1988 року працювала в банківській сфері: старшим економістом в Інтінское відділенні "Промбудбанку" СРСР, АКБ "Комібанка".
  • 1991 - 1996 - економіст в Інтінское відділенні "Промбудбанку" СРСР, АКБ "Комібанк".
  • 1996 - 2000 - директор Інтінское філії ВАТ "Ухтабанк".
  • 2000 - 2003 - головний бухгалтер ВАТ "Компанія" Інтауголь ".
  • 2003 - депутат держради Республіки Комі, керівник Комітету держради Республіки Комі з бюджету, податків та економічній політиці.
  • 2006 - секретар політради КРО партії "Єдина Росія".
  • 16 лютого 2006 року була обрана головою держради Республіки Комі. 28 березня 2011 переобрана головою держради Республіки Комі.
  • 7 листопада 2012 вступила на посаду в.о. ректора Сиктивкарського державного університету.
  • 19 лютого 2013 призначена ректором Сиктивкарського державного університету.

Заміжня, виховує сина і дочку. Нагороджена Почесною грамотою Державної Ради Республіки Комі.