Денис Маратович Абдуллін ( 1 січня 1985, Магнітогорськ, СРСР) - професійний російський хокеїст. Майстер спорту.

1. Біографія

Народився і виріс в Магнітогорську. Там же почав займатися спортом. Вихованець Магнітогорської хокейної школи. Виховує сина Микиту.

2. Спортивна кар'єра

Спортивну кар'єру розпочав у фарм-клубі магнітогорського "Металурга". У 2004 році підписує контракт з клубом "Молот-Прикамье", у складі якого провів 23 гри, набрав 3 очка, забивши 2 шайби і зробивши гольову передачу.

У 2005 році починає сезон в клубі "Трактор", Челябінськ, але незабаром переходить в тольяттинську "Ладу". У 27 матчах за тольяттинский клуб набирає 4 очки і 36 хвилин штрафу. У плейофф проводить 7 матчів, в яких забиває 2 шайби.

Перед сезоном 06-07 підписує контракт з магнітогорський "Металург", однак, зігравши всього 8 матчів і забивши єдину шайбу, проводить більшу частину сезону у другій команді "Металурга". Перед завершенням сезону переходить в Нижньокамську "Нафтохімік", в якому проводить 4 гри в регулярному чемпіонаті і 2 в плейофф, не набравши очок.

У міжсезоння гравець повертається в тольяттинську "Ладу", за яку в 44 матчах регулярного чемпіонату сезону 2007-2008 забиває 10 шайб і віддає 19 гольових передач, набравши при цьому 48 хвилин штрафу. У чотирьох матчах плейофф очок знову не набирає.

Сезон 2008-2009 Денис починає в новому клубі - Балашихинськом ХК МВС. За сезон він зіграв всього 22 матчі, далеко не завжди потрапляючи в основний склад. Але в підсумку він набирає 3 результативних бали при 36 хвилинах штрафного часу. У плей-офф цього сезону клуб з Балашихи не виходить.

У міжсезоння, після тренувального збору команди ХК МВС в м. Пінськ, Білорусія, головний тренер команди Олег Знарок приймає рішення відправити форварда в товариський клуб "ТХК", що є фарм-клубом Балашихинського команди. [1]