Великобританія на літніх Олімпійських іграх 1900

Великобританія на літніх Олімпійських іграх 1900 була представлена ​​93 спортсменами в 13 видах спорту. Країна зайняла третє місце в загальнокомандному медальному заліку.

Курсивом показані спортсмени, чиї результати зараховуються змішаної команді.


1. Медалісти

1.1. Золото

Золото
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Джон Дербішир, Пітер Кемп, Томас Коу, Вільям Лістер, Артур Робертсон, Ерік Робінсон, Джордж Уілкінсон Водне поло (чоловіки)
2 Джордж Баклі, Альфред Бауерман, Френсіс Берчелл, Артур Біркетт, Чарльз Бічкрофт, Вільям Донн, Фредерік камінг, Гаррі Корнер, Фредерік Крістіан, Альфред Пауесленд, Джон Саймс, Монтаг Толлер Крикет (чоловіки)
3 Альфред Тайсоу Легка атлетика (біг на 800 метрів)
4 Чарльз Беннетт Легка атлетика (біг на 1500 метрів)
5 Джон Риммер Легка атлетика (біг на 4000 метрів з перешкодами)
6 Джон Греттон, Лорн Каррі, Лінтон Хоуп Вітрильний спорт (0,5-1 тонни)
7 Х. Джефферсон, Говард Тейлор, Едвард Хор Вітрильний спорт (3-10 тонн)
8 Джон Греттон, Лорн Каррі, Лінтон Хоуп Вітрильний спорт (відкритий клас)
9 Джон Джарвіс Плавання (1000 метрів вільним стилем)
10 Джон Джарвіс Плавання (4000 метрів вільним стилем)
11 Лоуренс Дохерті Теніс (одиночний розряд)
12 Шарлотта Купер Теніс (одиночний розряд)
13 Лоуренс Дохерті, Реджинальд Дохерті Теніс (парний розряд)
14 Шарлотта Купер, Реджинальд Дохерті Теніс (змішаний розряд)
15 Клод Бекенхем, Т. Баррідж, Вільям Гослінг, Джон Джонс, Джеймс Зіллі, Вільям Куош, Дж. Ніколас, Ф. Спекмен, Артур Тернер, А. Хеслам, Альфред Чалк Футбол (чоловіки)

1.2. Срібло

Срібло
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Уолтер Ратерфорд Гольф (чоловіки)
2 Сідней Робінсон Легка атлетика (біг на 2500 метрів з перешкодами)
3 Чарльз Беннетт Легка атлетика (біг на 4000 метрів з перешкодами)
4 Патрік Лехі Легка атлетика (стрибки у довжину)
5 Ф. Бейліс, Джон Бертлз, Клемент Дейка, Артур Дербі, Джеймс Кентіон, Герберт Ловетт, М. Логан, Герберт Ніколь, В. Сміт, М. Толбот, Френсіс Уїлсон, Клод Уіттіндейл, Реймон Уіттіндейл, Джеймс Уолліс, Л. Худ Регбі (чоловіки)
6 Гарольд Махоні Теніс (одиночний розряд)

1.3. Бронза

Бронза
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Сент-Джордж ейш Академічне веслування (одиночки)
2 Пітер Кемп Плавання (200 метрів з перешкодами)
3 Девід Робертсон Гольф (чоловіки)
4 Сідней Робінсон Легка атлетика (біг на 4000 метрів з перешкодами)
5 Патрік Лехі Легка атлетика (стрибки у довжину)
6 Едвард Хор Вітрильний спорт (10-20 тонн)
7 Реджинальд Дохерті Теніс (одиночний розряд)
8 Артур Норріс Теніс (одиночний розряд)
9 Гарольд Махоні, Артур Норріс Теніс (парний розряд)

2. Результати змагань

2.1. Rowing pictogram.svg Академічне веслування

Змагання Спортсмени Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Одинаки Сент-Джордж ейш 6:38,8 1 8:37,2 3 8:15,6 3

2.2. Водні види спорту

2.2.1. Water polo pictogram.svg Водне поло

Склад команди
Змагання
Чвертьфінал
11 серпня 1900 Великобританія Прапор Великобританії 12: 0 Прапор Франції Франція 1
Півфінал
12 серпня 1900 Великобританія Прапор Великобританії 10: 1 Прапор Франції Франція 2
Рахунок по половинам: 8:1, 2:0.
Фінал
12 серпня 1900 Великобританія Прапор Великобританії 7: 2 Прапор Бельгії Бельгія
Підсумкове місце - 1

2.2.2. Swimming pictogram.svg Плавання

Змагання Спортсмен Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце
200 метрів вільним стилем Роберт Краушау 2:40,0 2 2:45,6 4
Ф. Степлтон 2:47,0 2 2:55,0 6
Пітер Кемп 2:51,0 2 не пройшов
1000 метрів вільним стилем Джон Джарвіс 14:28,6 OR 1 13:40,2 OR 1
Томас Берджесс 16:54,0 2 DNF -
4000 метрів вільним стилем Джон Джарвіс 1:01:48,4 OR 1 58:24,0 OR 1
Томас Берджесс 1:15:04,8 2 1:15:07,6 4
Вільям Генрі 1:22:58,4 3 DNF -
Е. Т. Джонс DNF - не пройшов
200 метрів на спині Томас Берджесс 3:50,4 3 3:12,0 5
Роберт Краушау 3:15,0 2 DNF -
200 метрів з перешкодами Пітер Кемп 3:12,0 1 2:47,4 3
Ф. Степлтон 3:18,4 3 2:55,0 5
Вільям Генрі 3:14,4 2 2:58,0 6

2.3. Golf pictogram.svg Гольф

Змагання Спортсмен Фінал
Результат Місце
Чоловіки Уолтер Ратерфорд 168 2
Девід Робертсон 175 3
Джордж Торн 185 6
Джордж Торн 186 7

2.4. Cricket pictogram.svg Крикет

Склад команди

Крім того, команда отримала 13 додаткових очок

Змагання
Переможець Рахунок Переможений
Великобританія Прапор Великобританії 262:104 (117:78) Flag of France.svg Франція
Підсумкове місце - 1

2.5. Athletics pictogram.svg Легка атлетика

Фініш Альфреда Тайсоу в бігу на 800 метрів
Змагання Спортсмен Попередній раунд Фінал
Результат Місце Результат Місце
800 метрів Альфред Тайсоу невідомий 2 2:01,2 1
1500 метрів Чарльз Беннетт 4:06,2 OR 1
Джон Риммер невідомий 7-9
Марафон Ернест Пул DNF -
Фредерік Ренделл DNF -
Вільям Сауард DNF -
2500 метрів з перешкодами Сідней Робінсон невідомий 2
4000 метрів з перешкодами Джон Риммер 12:58,4 1
Чарльз Беннетт невідомий 2
Сідней Робінсон невідомий 3
5000 метрів серед команд Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Беннетт (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Джон Риммер (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Сідней Робінсон (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Альфред Тайсоу (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Стенлі Роулі ( AUS)

15:29,2
невідомий
невідомий
невідомий
невідомий
1
2
6
7
10
26 очок 1
Стрибки в довжину Патрік Лехі 6,95 м 3
Потрійний стрибок Патрік Лехі невідомий 4
Стрибки у висоту Патрік Лехі 1,78 м 2
Метання диска Ланчестон Елліот 31,00 м 11

2.6. Sailing pictogram.svg Вітрильний спорт

Змагання Спортсмени Яхта Результати Місце
1 гонка 2 гонка 3 гонка Всього
0,5-1 тонни Джон Греттон, Лорн Каррі, Лінтон Хоуп Scotia 3:29:45 1
2-3 тонни (A) Прапор, що використовувався країною на Іграх Вільям Іксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерік бланш ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll 2:17:30 1
2-3 тонни (B) Прапор, що використовувався країною на Іграх Вільям Іксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерік бланш ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll 4:17:34 1
3-10 тонн Х. Джефферсон, Говард Тейлор, Едвард Хор Bona Fide 4:14:58 1
10-20 тонн Едвард Хор Laurea 8 10 5 23 3
С. Меллор Nan 6 6 7 19 5
Відкритий клас Джон Греттон, Лорн Каррі, Лінтон Хоуп Scotia 5:56:17 1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Вільям Іксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерік бланш ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll DNF -

2.7. Polo pictogram.svg Поло

Змагання Спортсмени Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Чоловіки Прапор, що використовувався країною на Іграх Джон Бересфорд (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Денис Дейлі (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Фоксхолл Кін ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Френк Мак-Кей (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Альфред Роулінсон (GBR)
Flag of France.svg Франція
виграли; 10-0
Змішана команда 2
виграли; 6-4
Змішана команда 3
виграли; 3-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Уолтер Бакместер (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Хосе де Мадре ( ESP)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Уолтер Мак-Крірі ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерік Фрік (GBR)
Flag of Mexico (1893-1916). Svg Мексика
виграли; 6-4
Змішана команда 1
програли; 1-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерік Гілл (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Моріс Рауль-Дюваль ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Едуард Альфонс де Ротшильд ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Робер Фурньє-Сарловезе ( FRA)
Змішана команда 1
програли; 4-6
не пройшли

2.8. Rugby union pictogram.svg Регбі

Склад команди
Змагання
Дата Переможець Рахунок Переможений
28 жовтня Flag of France.svg Франція
27:8 (21:0)
Прапор Великобританії Великобританія
Підсумкове місце - 2

2.9. Gymnastics (artistic) pictogram.svg Спортивна гімнастика

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Індивідуальна першість Вільям Коннор 250 31
Пірс 238 54
Філіпс 222 73
Хайетт 172 124

2.10. Shooting pictogram.svg Стрілянина

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Треп Сідней Мерлін 12 7

2.11. Tennis pictogram.svg Теніс

Змагання Спортсмени Перший раунд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Чоловічий одиночний розряд Лоуренс Дохерті Прапор, що використовувався країною на Іграх П. Лебретон ( FRA)
виграв; 6-2, 6-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Безіл де Гармендіа ( USA)
виграв; 6-2, 8-6
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті (GBR)
виграв; за угодою
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
виграв; 6-4, 6-2, 6-3
Гарольд Махоні Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Сандс ( USA)
виграв; 6-2, 6-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Артур Норріс (GBR)
виграв; 8-6, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті (GBR)
програв; 4-6, 2-6, 3-6
Реджинальд Дохерті Прапор, що використовувався країною на Іграх Е. Дюран ( FRA)
виграв; 6-1, 6-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Поль Лекарон ( FRA)
виграв; 6-2, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті (GBR)
програв; за угодою
не пройшов
Артур Норріс Прапор, що використовувався країною на Іграх Андре Прево ( FRA)
виграв; 6-4, 6-4
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден (GBR)
виграв; 6-4, 6-2
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
програв; 6-8, 6-1
не пройшов
Арчибальд Уорден Прапор, що використовувався країною на Іграх Артур Норріс (GBR)
програв; 4-6, 2-6
не пройшов
Жіночий одиночний розряд Шарлотта Купер Прапор, що використовувався країною на Іграх Фуррье ( FRA)
виграла; 6-2, 6-0
Прапор, що використовувався країною на Іграх Маріон Джонс ( USA)
виграла; 6-2, 7-5
Прапор, що використовувався країною на Іграх Елен Прево ( FRA)
виграла; 6-1, 6-4
Чоловічий парний розряд Лоуренс Дохерті
Реджинальд Дохерті
Прапор, що використовувався країною на Іграх П. Лебретон ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Поль Лекарон ( FRA)
виграли; 6-2, 6-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Артур Норріс (GBR)
виграли; 6-1, 6-4, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Безіл де Гармендіа ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Макс Декюжі ( FRA)
виграли; 6-1, 6-1, 6-0
Гарольд Махоні
Артур Норріс
Прапор, що використовувався країною на Іграх Е. Дюран ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх А. Шосье-Магнан ( FRA)
виграли; 8-6, 1-6, 6-3
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті (GBR)
програли; 1-6, 4-6, 1-6
не пройшли
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Сандс ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Безіл де Гармендіа ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Макс Декюжі ( FRA)
програли; 3-6, 5-7
не пройшли
Змішаний розряд Шарлотта Купер
Реджинальд Дохерті
Прапор, що використовувався країною на Іграх Маріон Джонс ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті (GBR)
виграли; 6-2, 6-4
Прапор, що використовувався країною на Іграх Елен Прево ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
виграли; 6-2, 6-4
Прапор, що використовувався країною на Іграх Елен Прево ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гедвіга Розенбаумова ( BOH)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден (GBR)
виграли; 6-3, 6-0
Прапор, що використовувався країною на Іграх Шарлотта Купер (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті (GBR)
програли; 2-6, 4-6
Прапор, що використовувався країною на Іграх Маріон Джонс ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Джорджина Джонс ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Сандс ( USA)
виграли; 6-1, 7-5
Прапор, що використовувався країною на Іграх Шарлотта Купер (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті (GBR)
програли; 2-6, 4-6
не пройшли
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гедвіга Розенбаумова ( BOH)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден (GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Каті Гілла ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх П. Верді-ДеЛісл ( FRA)
виграли; 6-3, 3-6, 6-2
Прапор, що використовувався країною на Іграх Елен Прево ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні (GBR)
програли; 3-6, 0-6
не пройшли

2.12. Fencing pictogram.svg Фехтування

Змагання Спортсмени Перший раунд Чвертьфінал Додатковий раунд Півфінал Фінал Втішний фінал
Місце Місце Місце Місце Перемог Поразок Місце Перемог Поразок Місце
Шпага Джозайя Боуден 2 4-6 не пройшов
Чарльз Ньютон Робінсон 3-6 не пройшов не пройшов
Рапіра серед маестро Пліссон вибув не пройшов

2.13. Football pictogram.svg Футбол

Склад команди
Гравець Матчів Голов
Клод Бекенхем 1 0
Т. Баррідж 1 0
Вільям Гослінг 1 0
Джон Джонс 1 0
Джеймс Зіллі 1 1
Вільям Куош 1 0
Дж. Ніколас 1 2
Ф. Спекмен 1 0
Артур Тернер 1 0
А. Хеслам ( до) 1 1
Альфред Чалк 1 0
Змагання
Франція проти Великобританії
Місце Команда І В П ГЗ ДП
1 Прапор Великобританії Великобританія 1 1 0 4 0
2 Прапор Франції Франція 2 1 1 6 6
3 Прапор Бельгії Бельгія 1 0 1 2 6
20 вересня, 1900
Франція Прапор Франції 0:4 (0:2) Прапор Великобританії Великобританія
Голи Дж. Ніколас (двічі)
Джеймс Зіллі
А. Хеслам
Стадіон: Велодром Вінсен
Глядачів: 500
Суддя: Прапор Франції Моньяр