Відкритий чемпіонат Італії з тенісу

12-кратний фіналіст змагань - італієць Нікола Пітранджелі.

Відкритий чемпіонат Італії - тенісний турнір, який щороку проводиться в Римі ( Італія). Змагання також іменується Rome Masters (на честь серії, куди входить чоловічий турнір) або Internazionali BNL d'Italia (на честь спонсора).


1. Загальна інформація

Чоловічі змагання відносяться до серії турнірів ATP Masters 1000, а жіночі - до серії WTA Premiere 5. Обидві частини турніру (чоловіча та жіноча) проводяться в травні. Спортсмени грають на грунтовому покритті.

2. Історія турніру

Вперше турнір провели в 1930 в Мілані, туди тенісисти приїжджали аж до 1934, коли змагання вирішено було перевести в Рим. З 1936 до 1949 турнір не проводився, його відновили в 1950, а в 1969, з початком Відкритої ери, він отримав статус "Відкритого".

Крім традиційних жіночих і чоловічих одиночних і парних турнірів, в любительську епоху існування турніру проводилися і змагання серед змішаних пар. У 1986 році жіночі турніри не проводилися.

Деякі шанувальники тенісу вважають, що італійський турнір - другий за престижністю турнір на грунтових покриттях після Відкритого чемпіонату Франції.


3. Рекорди

3.1. Чоловіки - одиночний розряд

  • Найбільше число перемог: 6 - Рафаель Надаль (2005-07, 2009-10, 2012)
  • Найбільше число перемог поспіль: 3 - Рафаель Надаль (2005-07)
  • Найбільше число часток в фіналі: 7 - Рафаель Надаль (2005-07, 2009-12)

3.2. Чоловіки - парний розряд

  • Найбільше число перемог: 4 - Ярослав Дробний (1951-52, 1954, 1956); Ніл Фрейзер (1957, 1959, 1961-62); Брайан Готтфрід (1974-77); Рауль Рамірес (1974-77)
  • Найбільше число перемог поспіль: 4 - Брайан Готтфрід (1974-77); Рауль Рамірес (1974-77)
  • Найбільше число часток в фіналі: 8 - Нікола Пітранджелі (1955-57, 1959-61, 1963, 1966)

3.3. Жінки - одиночний розряд

  • Найбільше число перемог: 5 - Кріс Еверт (1974-75, 1980-82)
  • Найбільше число перемог поспіль: 4 - Кончіта Мартінес (1993-96)
  • Найбільше число часток в фіналі: 7 - Кріс Еверт (1973-75, 1980-82, 1984)

3.4. Жінки - парний розряд

  • Найбільше число перемог: 4 - Вірджинія Вейд (1968, 1971, 1973, 1983)
  • Найбільше число перемог поспіль: 3 - Моніка Селеш (1990-92)
  • Найбільше число часток в фіналі: 5 - Сілван Лаццаріні (1962-65, 1967), Леа Періколи (1962-65, 1967), Вірджинія Вейд (1968, 1970-71, 1973, 1983), Вірджинія Ружич (1976, 1978, 1981, 1983-84)

3.5. Мікст

  • Найбільше число перемог: 3 - Маргарет Корт (1961, 1964, 1968)
  • Найбільше число перемог поспіль: 2 - Віктор Еліас Сейксас (1952-53), Тельма Лонг (1956-57), Луїс Аяла (1956-57)
  • Найбільше число часток в фіналі: 3 - Дороті Ендрюс (1931-33), Тельма Лонг (1956-58), Луїс Аяла (1956-58), Маргарет Корт (1961, 1964, 1968)

4. Фінали різних років

4.1. Одиночний розряд

4.1.1. Чоловіки

Рік Чемпіон Фіналіст Рахунок фіналу
Рим, Італія
2012 Іспанія Рафаель Надаль (6) Сербія Новак Джокович 7-5 6-3
2011 Сербія Новак Джокович (2) Прапор Іспанії Рафаель Надаль 6-4 6-4
2010 Прапор Іспанії Рафаель Надаль (5) Прапор Іспанії Давід Феррер 7-5 6-2
2009 Прапор Іспанії Рафаель Надаль (4) Прапор Сербії Новак Джокович 7-6 2 6-2
2008 Прапор Сербії Новак Джокович Прапор Швейцарії Станіслас Ваврінка 4-6 6-3 6-3
2007 Прапор Іспанії Рафаель Надаль (3) Прапор Чилі Фернандо Гонсалес 6-2 6-2
2006 Прапор Іспанії Рафаель Надаль (2) Прапор Швейцарії Роджер Федерер 6-7 0 7-6 5 6-4 2-6 7-6 5
2005 Прапор Іспанії Рафаель Надаль Прапор Аргентини Гільєрмо Коріа 6-4 3-6 6-3 4-6 7-6 6
2004 Прапор Іспанії Карлос Мойя Прапор Аргентини Давід Налбандян 6-3 6-3 6-1
2003 Прапор Іспанії Фелікс Мантілья Прапор Швейцарії Роджер Федерер 7-5 6-2 7-6 8
2002 Прапор США Андре Агассі Прапор Німеччини Томмі Хаас 6-3 6-3 6-0
2001 Прапор Іспанії Хуан Карлос Ферреро Прапор Бразилії Густаво Куертен 3-6 6-1 2-6 6-4 6-2
2000 Прапор Швеції Магнус Норман Прапор Бразилії Густаво Куертен 6-3 4-6 6-4 6-4
1999 Прапор Бразилії Густаво Куертен Прапор Австралії Патрік рафтери 6-3 7-5 7-6 6
1998 Прапор Чилі Марсело Ріос Прапор Іспанії Альберт Коста Без гри
1997 Прапор Іспанії Алекс Корретха Прапор Чилі Марсело Ріос 7-5 7-5 6-3
1996 Прапор Австрії Томас Мустер (3) Прапор Нідерландів Ріхард Крайчек 6-2 6-4 3-6 6-3
1995 Прапор Австрії Томас Мустер (2) Прапор Іспанії Серхі Бругер 3-6 7-6 6 6-2 6-3
1994 Прапор США Піт Сампрас Прапор Німеччини Борис Беккер 6-1 6-2 6-2
1993 Прапор США Джим Кур'є (2) Прапор Хорватії Горан Іванішевіч 6-1 6-2 6-2
1992 Прапор США Джим Кур'є Прапор Іспанії Карлос Коста 7-6 6-0 6-4
1991 Іспанія Еміліо Санчес Аргентина Альберто Манчіні 6-3 6-1 3-0 - відмова
1990 Австрія Томас Мустер Союз Радянських Соціалістичних Республік Андрій Чесноков 6-1 6-3 6-1
1989 Аргентина Альберто Мансіні Сполучені Штати Америки Андре Агассі 6-3 4-6 2-6 7-6 6-1
1988 Чехословаччина Іван Лендл (2) Аргентина Гільєрмо Перес-Ролдан 2-6 6-4 6-2 4-6 6-4
1987 Швеція Матс Віландер Аргентина Мартін Хайт 6-3 6-4 6-4
1986 Чехословаччина Іван Лендл Іспанія Еміліо Санчес 7-5 4-6 6-1 6-1
1985 Франція Яннік Ноа Чехословаччина Милослав Мечірж 6-3 3-6 6-2 7-6
1984 Еквадор Андрес Гомес (2) Сполучені Штати Америки Аарон Крікштейн 2-6 6-1 6-2 6-2
1983 Сполучені Штати Америки Джиммі Аріас Іспанія Хосе Ігуерас 6-2 6-7 6-1 6-4
1982 Еквадор Андрес Гомес Сполучені Штати Америки Еліот Телчер 6-2 6-3 6-2
1981 Аргентина Хосе-Луїс Клерк Парагвай Віктор Печчі 6-3 6-4 6-0
1980 Аргентина Гільєрмо Віласом Франція Яннік Ноа 6-0 6-4 6-4
1979 Сполучені Штати Америки Вітас Герулайтіс (2) Аргентина Гільєрмо Віласом 6-7 7-6 6-7 6-4 6-2
1978 Швеція Бьорн Борг (2) Італія Адріано Панатта 1-6 6-3 6-1 4-6 6-3
1977 Сполучені Штати Америки Вітас Герулайтіс Італія Антоніо Дзугареллі 6-2 7-6 3-6 7-6
1976 Італія Адріано Панатта Аргентина Гільєрмо Віласом 2-6 7-6 6-2 7-6
1975 Мексика Рауль Рамірес Іспанія Мануель Орантес 7-6 7-5 7-5
1974 Швеція Бьорн Борг Румунія Іліє Нестасе 6-3 6-4 6-2
1973 Румунія Іліє Нестасе (2) Іспанія Мануель Орантес 6-1 6-1 6-1
1972 Іспанія Мануель Орантес Чехословаччина Ян кодеш 4-6 6-1 7-5 6-2
1971 Австралія Рід Лейвер (2) Чехословаччина Ян кодеш 7-5 6-3 6-3
1970 Румунія Іліє Нестасе Чехословаччина Ян кодеш 6-3 1-6 6-3 8-6
1969 Австралія Джон Ньюкомб Австралія Тоні Роч 6-3 4-6 6-2 5-7 6-3
1968 Нідерланди Том Оккер Південно-Африканська Республіка Боб Хьюітт 10-8 6-8 6-1 1-6 6-0
1967 Австралія Марті Малліган (3) Австралія Тоні Роч 6-3 0-6 6-4 6-1
1966 Австралія Тоні Роч Італія Нікола Пітранджелі 11-9 6-1 6-3
1965 Австралія Марті Малліган (2) Іспанія Мануель Сантана 1-6 6-4 6-3 6-1
1964 Швеція Ян-Ерік Лундквіст Австралія Фред Столл 1-6 7-5 6-3 6-1
1963 Австралія Марті Малліган Прапор Югославії (1945-1991) Боро Йованович 6-2 4-6 6-3 8-6
1962 Австралія Рід Лейвер Австралія Рой Емерсон 6-2 1-6 3-6 6-3 6-1
1961 Італія Нікола Пітранджелі (2) Австралія Рід Лейвер 6-8 6-1 6-1 6-2
1960 Сполучені Штати Америки Баррі Маккей Чилі Луїс Аяла 7-5 7-5 0-6 0-6 6-1
1959 Чилі Луїс Аяла Австралія Ніл Фрейзер 6-3 3-6 6-3 6-3
1958 Австралія Мервін Роуз Італія Нікола Пітранджелі 5-7 8-6 6-4 1-6 6-2
1957 Італія Нікола Пітранджелі Італія Джузеппе Мерло 8-6 6-2 6-4
1956 Австралія Лью Хоуд Швеція Свен Давідсон 7-5 6-2 6-0
1955 Італія Фаусто Гардіні Італія Джузеппе Мерло 1-6 6-1 3-6 6-6 - відмова
1954 Сполучені Штати Америки Бадж Патті Аргентина Енріке Мореа 11-9 6-4 6-4
1953 Єгипет Ярослав Дробний (3) Австралія Лью Хоуд 6-2 6-1 6-2
1952 Австралія Френк Седжман Єгипет Ярослав Дробний 7-5 6-3 1-6 6-4
1951 Єгипет Ярослав Дробний (2) Італія Джанні Кучеллі 6-1 10-8 6-0
1950 Єгипет Ярослав Дробний Сполучені Штати Америки Вільям Талберт 6-4 6-3 7-9 6-2
1935 Сполучені Штати Америки Вілмер Хайнс Італія Джованні Палмьєрі 6-3 10-8 9-7
Мілан, Італія
1934 Італія Джованні Палмьєрі Італія Джорджо де'Стефані 6-3 6-0 7-5
1933 Італія Емануеле Сарторі Франція Мартен Леже 6-3 6-1 6-3
1932 Франція Андре Мерлен Великобританія Джордж Патрік Хьюз 6-1 5-7 6-0 8-6
1931 Великобританія Джордж Патрік Хьюз Франція Анрі Коші 6-4 6-3 6-2
1930 Сполучені Штати Америки Білл Тилден Італія Умберто де Морпурджо 6-1 6-1 6-2

4.1.2. Жінки

Рік Переможниця Фіналістка Рахунок у фіналі
2012 Росія Марія Шарапова (2) Китайська Народна Республіка Лі На 4-6 6-4 7-6 5
2011 Росія Марія Шарапова Австралія Саманта Стосур 6-2 6-4
2010 Іспанія Марія Хосе Мартінес Санчес Сербія Олена Янкович 7-6 5 7-5
2009 Росія Дінара Сафіна Росія Світлана Кузнєцова 6-3 6-2
2008 Сербія Олена Янкович (2) Прапор Франції Алізе Корне 6-2 6-2
2007 Сербія Олена Янкович Росія Світлана Кузнєцова 7-5 6-1
2006 Швейцарія Мартіна Хінгіс (2) Прапор Росії Дінара Сафіна 6-2 7-5
2005 Франція Амелі Моресмо (2) Швейцарія Патті Шнідер 2-6 6-3 6-4
2004 Франція Амелі Моресмо Сполучені Штати Америки Дженніфер Капріаті 3-6 6-3 7-6 6
2003 Бельгія Кім Клейстерс Франція Амелі Моресмо 3-6 7-6 6-0
2002 Сполучені Штати Америки Серена Вільямс Бельгія Жюстін Енен 7-6 6 6-4
2001 Прапор Сербії і Чорногорії Олена Докіч Франція Амелі Моресмо 7-6 6-1
2000 Сполучені Штати Америки Моніка Селеш (2) Франція Амелі Моресмо 6-2 7-6 4
1999 Сполучені Штати Америки Вінус Вільямс Франція Марі П'єрс 6-4 6-2
1998 Швейцарія Мартіна Хінгіс Сполучені Штати Америки Вінус Вільямс 6-3 2-6 6-3
1997 Франція Марі П'єрс Іспанія Кончіта Мартінес 6-4 6-0
1996 Іспанія Кончіта Мартінес (4) Швейцарія Мартіна Хінгіс 6-2 6-3
1995 Іспанія Кончіта Мартінес (3) Іспанія Аранта Санчес-Вікаріо 6-3 6-1
1994 Іспанія Кончіта Мартінес (2) Сполучені Штати Америки Мартіна Навратілова 7-6 5 6-4
1993 Іспанія Кончіта Мартінес Аргентина Габріела Сабатіні 7-5 6-1
1992 Аргентина Габріела Сабатіні (4) Югославія Моніка Селеш 7-5 6-4
1991 Аргентина Габріела Сабатіні (3) Югославія Моніка Селеш 6-3 6-2
1990 Прапор Югославії (1945-1991) Моніка Селеш Сполучені Штати Америки Мартіна Навратілова 6-1 6-1
1989 Аргентина Габріела Сабатіні (2) Іспанія Аранта Санчес-Вікаріо 6-2 5-7 6-4
1988 Аргентина Габріела Сабатіні Канада Хелена Келес 6-1 6-7 4 6-1
1987 Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Штеффі Граф Аргентина Габріела Сабатіні 7-5 4-6 6-0
1985 Італія Рафаелла Реджі Сполучені Штати Америки Вікі Нельсон-Данбар 6-4 6-4
1984 Болгарія Мануела Малєєва Сполучені Штати Америки Кріс Еверт-Ллойд 6-3 6-3
1983 Угорщина Андреа Темешвар Сполучені Штати Америки Бонні Гадушек 6-1 6-0
1982 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт-Ллойд (5) Чехословаччина Хана Мандлікова 6-0 6-2
1981 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт-Ллойд (4) Румунія Вірджинія Ружич 6-1 6-2
1980 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт-Ллойд (3) Румунія Вірджинія Ружич 5-7 6-2 6-2
1979 Сполучені Штати Америки Трейсі Остін Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Сільвія Ханік 6-4 1-6 6-3
1978 Чехословаччина Регіна Маршікова Румунія Вірджинія Ружич 7-5 7-5
1977 Сполучені Штати Америки Джанет Ньюберрі-Райт Чехословаччина Рената Томанова 6-3 7-6
1976 Прапор Югославії (1945-1991) Міма Яушовец Австралія Леслі Хант 6-1 6-3
1975 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт (2) Чехословаччина Мартіна Навратілова 6-1 6-0
1974 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт Чехословаччина Мартіна Навратілова 6-3 6-3
1973 Австралія Івонн Гулагонг-Коулі Сполучені Штати Америки Кріс Еверт 7-6 6-0
1972 Сполучені Штати Америки Лінда Туеро Союз Радянських Соціалістичних Республік Ольга Морозова 6-4 6-3
1971 Великобританія Вірджинія Вейд Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Хельга Ніссен-Мастхофф 6-4 6-4
1970 Сполучені Штати Америки Біллі-Джин Кінг Сполучені Штати Америки Джулія Хельдман 6-1 6-3
1969 Сполучені Штати Америки Джулія Хельдман Австралія Керрі Мелвілл 7-5 6-3
1968 Австралія Леслі Тернер-Боура (2) Австралія Маргарет Корт 2-6 6-2 6-3
1967 Австралія Леслі Тернер-Боура Бразилія Марія Буено 6-3 6-3
1966 Великобританія Енн Хейдон-Джонс Південно-Африканська Республіка Анетта ван Зиль 8-6 6-1
1965 Бразилія Марія Буено (2) Сполучені Штати Америки Ненсі Річі 6-1 1-6 6-3
1964 Австралія Маргарет Корт (3) Австралія Леслі Тернер-Боура 6-1 6-1
1963 Австралія Маргарет Корт (2) Австралія Леслі Тернер-Боура 6-3 6-4
1962 Австралія Маргарет Корт Бразилія Марія Буено 8-6 5-7 6-4
1961 Бразилія Марія Буено Австралія Леслі Тернер-Боура 6-4 6-4
1960 Угорщина Жужа Кермеці Великобританія Енн Хейдон-Джонс 6-4 4-6 6-1
1959 Великобританія Крістін Труман-Джейнс Південно-Африканська Республіка Сандра Рейнольдс-Прайс 6-0 6-1
1958 Бразилія Марія Буено Австралія Лоррейн Кофлен-Робінсон 3-6 6-3 6-3
1957 Великобританія Ширлі Блумер-Брашер Сполучені Штати Америки Дороті Хед-Ноуд 1-6 9-7 6-2
1956 Сполучені Штати Америки Алтея Гібсон Угорщина Жужа Кермеці 6-3 7-5
1955 Великобританія Патрісія Уорд-Хейлс Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Еріка Воллмер 6-4 6-3
1954 Сполучені Штати Америки Морін Конноллі-Брінкер Великобританія Патрісія Уорд-Хейлс 6-3 6-0
1953 Сполучені Штати Америки Доріс Харт (2) Сполучені Штати Америки Морін Конноллі-Брінкер 4-6 9-7 6-3
1952 Великобританія Сьюзан Партрідж Великобританія Пат Харрісон 6-3 7-5
1951 Сполучені Штати Америки Доріс Харт Сполучені Штати Америки Ширлі Фрай-Ірвін 6-3 8-6
1950 Італія Аннеліс Уллштейн-Боссі Великобританія Джоан Каррі 6-4 6-4
1935 Данія Хільда ​​Кравінкель-Сперлінг Італія Променя Валеріо 6-4 6-1
1934 Сполучені Штати Америки Хелен Джакобс Італія Променя Валеріо 6-3 6-0
1933 Сполучені Штати Америки Елізабет Райан Франція Іда Адамофф 6-1 6-1
1932 Франція Іда Адамофф Італія Променя Валеріо 6-4 7-5
1931 Італія Променя Валеріо Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс-Берк 2-6 6-2 6-2
1930 Іспанія Лілі де Альварес Італія Променя Валеріо 3-6 8-6 6-0

4.2. Парний розряд

4.2.1. Чоловіки

Рік Чемпіони Фіналісти Рахунок фіналу
2012 Іспанія Марк Лопес
Іспанія Марсель Гранольєрс
Польща Лукаш Кубот
Сербія Янко Тіпсаревич
6-3 6-2
2011 Сполучені Штати Америки Джон Ізнер
Сполучені Штати Америки Сем Куеррі
Сполучені Штати Америки Енді Роддік
Сполучені Штати Америки Марді Фіш
Без гри
2010 Сполучені Штати Америки Боб Брайан (2)
Сполучені Штати Америки Майк Брайан (2)
Сполучені Штати Америки Джон Ізнер
Сполучені Штати Америки Сем Куеррі
6-2 6-3
2009 Сербія Ненад Зімоніч (2)
Канада Даніель Нестор (3)
Сполучені Штати Америки Боб Брайан
Сполучені Штати Америки Майк Брайан
7-6 5 6-3
2008 Сполучені Штати Америки Боб Брайан
Сполучені Штати Америки Майк Брайан
Сербія Ненад Зімоніч
Канада Даніель Нестор
3-6 6-4 [10-8]
2007 Сербія Ненад Зімоніч
Франція Фабріс Санторо (2)
Сполучені Штати Америки Боб Брайан
Сполучені Штати Америки Майк Брайан
6-4 6-7 4 [10-7]
2006 Канада Даніель Нестор (2)
Багамські Острови Марк Ноулз (2)
Ізраїль Енді Рам
Ізраїль Йонатан Ерліх
6-4 5-7 [13-11]
2005 Франція Мікаель Ллодра
Франція Фабріс Санторо
Сполучені Штати Америки Боб Брайан
Сполучені Штати Америки Майк Брайан
6-4 6-2
2004 Індія Махеш Бхупаті (2)
Білорусь Максим Мирний
Австралія Уейн Артурс
Австралія Пол Хенлі
2-6 6-3 6-4
2003 Австралія Уейн Артурс
Австралія Пол Хенлі
Франція Мікаель Ллодра
Франція Фабріс Санторо
6-1 6-3
2002 Чехія Мартін Дамм
Чехія Циріл Сук
Зімбабве Уейн Блек
Зімбабве Кевін Ульетт
7-5 7-5
2001 Росія Євген Кафельников
Південно-Африканська Республіка Уейн Феррейра
Канада Даніель Нестор
Австралія Сендон Столл
6-4 7-6 6
2000 Словаччина Домінік Хрбати
Чехія Мартін Дамм
Росія Євген Кафельников
Південно-Африканська Республіка Уейн Феррейра
6-4 4-6 6-3
1999 Сполучені Штати Америки Рік Ліч
Південно-Африканська Республіка Елліс Феррейра
Південно-Африканська Республіка Девід Адамс
Південно-Африканська Республіка Джон-Лаффні де Ягер
6-7 6-1 6-2
1998 Індія Махеш Бхупаті
Індія Леандер Паес
Сполучені Штати Америки Рік Ліч
Південно-Африканська Республіка Елліс Феррейра
6-4 4-6 7-6
1997 Канада Даніель Нестор
Багамські Острови Марк Ноулз
Зімбабве Байрон Блек
Сполучені Штати Америки Алекс О'Брайен
6-3 4-6 7-5
1996 Зімбабве Байрон Блек
Канада Грант Коннелл
Бельгія Лібор Пімек
Південно-Африканська Республіка Байрон Талбот
6-2 6-3
1995 Чехія Даніель Вацек
Чехія Циріл Сук
Швеція Ян апеллой
Швеція Юнас Бьоркман
6-3 6-4
1994 Росія Євген Кафельников
Чехія Давид Рікл
Іспанія Хав'єр Санчес
Прапор ПАР (1927-1994) Уейн Феррейра
6-1 7-5
1993 Нідерланди Пауль Хархейс
Нідерланди Якко Елтінг
Австралія Марк Кратцман
Прапор ПАР (1927-1994) Уейн Феррейра
6-4 7-6
1992 Швейцарія Марк Россе
Швейцарія Якоб Гласек
Австралія Марк Кратцман
Прапор ПАР (1927-1994) Уейн Феррейра
6-4 3-6 6-1
1991 Хорватія Горан Іванішевіч
Італія Омар Кампорезі
Сполучені Штати Америки Люк Дженсен
Австралія Лорі Уордер
6-2 6-3
1990 Іспанія Серхіо Касаль
Іспанія Еміліо Санчес
Сполучені Штати Америки Мартін Девіс
Сполучені Штати Америки Джим Кур'є
7-6 7-5
1989 Сполучені Штати Америки Джим Кур'є
Сполучені Штати Америки Піт Сампрас
Бразилія Данило Марселіно
Бразилія Мауро Менезес
6-4 6-3
1988 Мексика Хорхе Лосано
Сполучені Штати Америки Тодд Уіцкен
Швеція Андерс Яррід
Чехословаччина Томаш Шмід
6-3 6-3
1987 Франція Гі Форже (2)
Франція Яннік Ноа (2)
Чехословаччина Милослав Мечірж
Чехословаччина Томаш Шмід
6-2 6-7 6-3
1986 Франція Гі Форже
Франція Яннік Ноа
Австралія Марк Едмондсон
Сполучені Штати Америки Шервуд Стюарт
7-6 6-2
1985 Швеція Андерс Яррід
Швеція Матс Віландер
Сполучені Штати Америки Кен Флек
Сполучені Штати Америки Роберт Сегусо
4-6 6-3 6-2
1984 Сполучені Штати Америки Кен Флек
Сполучені Штати Америки Роберт Сегусо
Австралія Джон Олександр
Сполучені Штати Америки Майк Ліч
3-6 6-3 6-4
1983 Парагвай Франсиско Гонсалес
Парагвай Віктор Пессі (2)
Швеція Ян Гуннарссон
Сполучені Штати Америки Майк Ліч
6-2 6-7 6-4
1982 Швейцарія Хайнц Гюнтхард
Угорщина Балаж Тароці
Польща Войцех Фібак
Австралія Джон Фітцджеральд
6-4 4-6 6-3
1981 Чилі Ганс Гільдемайстер
Еквадор Андрес Гомес
Сполучені Штати Америки Брюс Менсон
Чехословаччина Томаш Шмід
7-5 6-2
1980 Австралія Марк Едмондсон
Австралія Кім Уорік
Угорщина Балаж Тароці
Сполучені Штати Америки Еліот Телшер
7-6 7-6
1979 Сполучені Штати Америки Пітер Флемінг
Чехословаччина Томаш Шмід
Аргентина Хосе-Луїс Клерк
Румунія Іліє Нестасе
4-6 6-1 7-5
1978 Парагвай Віктор Пессі
Чилі Белус Пражу
Чехословаччина Ян кодеш
Чехословаччина Томаш Шмід
6-7 7-6 6-1
1977 Сполучені Штати Америки Брайан Готтфрід (4)
Мексика Рауль Рамірес (4)
Сполучені Штати Америки Фред Макнейр
Сполучені Штати Америки Шервуд Стюарт
7-6 6-7 7-5
1976 Сполучені Штати Америки Брайан Готтфрід (3)
Мексика Рауль Рамірес (3)
Австралія Джофф Мастерс
Австралія Джон Ньюкомб
7-6 5-7 6-3 3-6 6-3
1975 Сполучені Штати Америки Брайан Готтфрід (2)
Мексика Рауль Рамірес (2)
Сполучені Штати Америки Джиммі Коннорс
Румунія Іліє Нестасе
6-4 7-6 2-6 6-1
1974 Сполучені Штати Америки Брайан Готтфрід
Мексика Рауль Рамірес
Іспанія Хуан Гісберт
Румунія Іліє Нестасе
6-3 6-2 6-3
1973 Австралія Джон Ньюкомб (2)
Нідерланди Том Оккер (2)
Австралія Росс Кейс
Австралія Джофф Мастерс
6-3 6-2 6-3
1972 Румунія Іліє Нестасе (2)
Румунія Йон Цірьяк (2)
Австралія Лью Хоуд
Південно-Африканська Республіка ФРЮ Макміллан
3-6 3-6 6-4 6-3 5-3 - відмова
1971 Австралія Тоні Роч
Австралія Джон Ньюкомб
Іспанія Андрес Хімено
Великобританія Роджер Тейлор
6-4 6-4
1970 Румунія Іліє Нестасе
Румунія Йон Цірьяк
Австралія Вільям Боура
Австралія Оуен Девідсон
0-6 10-8 6-3 6-8 6-1
1969 Австралія Тоні Роч / Австралія Джон Ньюкомб
Нідерланди Том Оккер / Сполучені Штати Америки Марті Ріссен
6-4 1-6 - зупинений
1968 Нідерланди Том Оккер
Сполучені Штати Америки Марті Ріссен
Австралія Аллан Стоун
Греція Ніколас Калагеропулос
6-3 6-4 6-2
1967 Південно-Африканська Республіка Боб Хьюітт (3)
Південно-Африканська Республіка ФРЮ Макміллан
Австралія Вільям Боура
Австралія Оуен Девідсон
6-3 2-6 6-3 9-7
1966 Австралія Рой Емерсон (3)
Австралія Фред Столл (3)
Італія Нікола Пітранджелі
Південно-Африканська Республіка Кліфф Дрісдейл
6-4 12-10 6-3
1965 Австралія Тоні Роч / Австралія Джон Ньюкомб
Бразилія С.Барнс / Бразилія Т.Кок
1-6 6-4 2-6 12-10 - зупинений
1964 Південно-Африканська Республіка Боб Хьюітт (2)
Австралія Фред Столл (2)
Австралія Тоні Роч
Австралія Джон Ньюкомб
7-5 6-3 3-6 7-5
1963 Південно-Африканська Республіка Боб Хьюітт
Австралія Фред Столл
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
6-3 6-3 6-1
1962 Австралія Ніл Фрейзер (4)
Австралія Рід Лейвер
Австралія Кен Флетчер
Австралія Джон Ньюкомб
11-9 6-2 6-4
1961 Австралія Рой Емерсон (2)
Австралія Ніл Фрейзер (3)
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
6-2 6-4 11-9
1960 Італія Нікола Пітранджелі / Італія Орландо Сірола
Австралія Рой Емерсон / Австралія Ніл Фрейзер
3-6 7-5 2-6 11-11 - зупинений
1959 Австралія Рой Емерсон
Австралія Ніл Фрейзер (2)
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
8-6 6-4 6-4
1958 Угорщина Антал Янчо
Данія Курт Нільсен
Чилі Луїс Аяла
Австралія Дон Кенді
8-10 6-3 6-2 1-6 9-7
1957 Австралія Ніл Фрейзер
Австралія Лью Хоуд (3)
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
6-1 6-8 6-0 6-2
1956 Чехословаччина Ярослав Дробний (4)
Австралія Лью Хоуд (2)
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
11-9 6-2 6-3
1955 Сполучені Штати Америки Арт Ларсен
Аргентина Енріке Мореа (2)
Італія Нікола Пітранджелі
Італія Орландо Сірола
6-1 6-4 4-6 7-5
1954 Чехословаччина Ярослав Дробний (3)
Аргентина Енріке Мореа
Сполучені Штати Америки Тоні Траберт
Сполучені Штати Америки Віктор Еліас Сейксас
6-4 0-6 3-6 6-3 6-4
1953 Австралія Лью Хоуд
Австралія Кен Розуолл
Чехословаччина Ярослав Дробний
Сполучені Штати Америки Бадж Патті
6-2 6-4 6-2
1952 Чехословаччина Ярослав Дробний (2)
Австралія Френк Седжмен
Італія Джованні Кучеллі
Італія Роландо дель Бельо
3-6 7-5 3-6 6-3 6-2
1951 Чехословаччина Ярослав Дробний
Сполучені Штати Америки Річард Севітт
Італія Джованні Кучеллі
Італія Роландо дель Бельо
6-2 7-9 6-1 6-3
1950 Сполучені Штати Америки Білл Талберт
Сполучені Штати Америки Тоні Траберт
Сполучені Штати Америки Бадж Патті
Австралія Білл Сідуелл
6-3 6-1 4-6 - відмова
1935 Австралія Джек Кроуфорд
Австралія Вівіан Макграт
Франція Жан Боротра
Франція Жак Бруньон
4-6 4-6 6-4 6-2 6-2
1934 Італія Джованні Палмьєрі
Ірландія Дж. Роджерс
Великобританія Пат Хьюз
Італія Джорджо де Стефані
3-6 6-4 9-7 0-6 6-2
1933 Франція Ж.Лесе
Франція Андрій Мартен-Лежей
Італія Джованні Палмьєрі
Італія Емануеле Санторіо
6-2 6-4 6-2
1932 Великобританія Пат Хьюз (2)
Італія Джорджо де Стефані
Франція Жак Бонте
Франція Андре Мерлен
6-2 6-2 6-4
1931 Італія Альберто дель Боно
Великобританія Пат Хьюз
Франція Анрі Коші
Франція Андре Мерлен
3-6 8-6 4-6 6-4 6-3
1930 Сполучені Штати Америки Уілбур Коен
Сполучені Штати Америки Білл Тилден
Італія Умберто де Морпурджо
Італія Пласідо Газліні
6-0 6-3 6-3

4.2.2. Жінки

Рік Переможниці Фіналістки Рахунок у фіналі
2012 Італія Сара Еррані
Італія Роберта Вінчі
Росія Олена Весніна
Росія Катерина Макарова
6-2 7-5
2011 Китайська Народна Республіка Пен Шуай (2)
Китайська Народна Республіка Чжен Цзе
Казахстан Ярослава Шведова
Сполучені Штати Америки Ваня Кінг
6-2 6-3
2010 Аргентина Жісела Дулко
Італія Флавія Пеннетта
Іспанія Марія Хосе Мартінес Санчес
Іспанія Нурія Льягостера Вівес
6-4 6-2
2009 Китайська Народна Республіка Пен Шуай
Прапор Китайського Тайбея
Се Шувей
Словаччина Даніела Гантухова
Японія Аї Сугіяма
7-5 7-6 5
2008 Прапор Китайського Тайбея Чжань Юнжань
Прапор Китайського Тайбея
Чжуан Цзяжун
Чехія Івета Бенешова
Словаччина Жанетт Гусарова
7-6 5 6-3
2007 Франція Наталі Деші
Італія Мара Сантанджело
Італія Роберта Вінчі
Італія Тетяна Гарбін
6-4 6-1
2006 Словаччина Даніела Гантухова
Японія Аї Сугіяма
Чехія Квета Пешке
Італія Франческа Скьявоне
3-6 6-3 6-1
2005 Зімбабве Кара Блек
Південно-Африканська Республіка Лізель Хубер
Росія Марія Кириленко
Іспанія Анабель Медіна Гаррігес
6-0 4-6 6-1
2004 Росія Надія Петрова
Сполучені Штати Америки Меган Шонессі
Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
2-6 6-3 6-3
2003 Росія Світлана Кузнєцова
Сполучені Штати Америки Мартіна Навратілова (3)
Союзна Республіка Югославія Олена Докіч
Росія Надія Петрова
6-4 5-7 6-2
2002 Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль (2)
Аргентина Паола Суарес (2)
Іспанія Кончіта Мартінес
Аргентина Патрісія Тарабіні
6-3 6-4
2001 Зімбабве Кара Блек
Росія Олена Ліховцева
Аргентина Паола Суарес
Аргентина Патрісія Тарабіні
6-1 6-1
2000 Сполучені Штати Америки Ліза Реймонд
Австралія Ренні Стаббс
Іспанія Аранчій Санчес-Вікаріо
Іспанія Маги Серна
6-3 4-6 6-2
1999 Росія Анна Курнікова
Швейцарія Мартіна Хінгіс
Франція Наталі Тозья
Франція Олександра фусан
6-2 6-2
1998 Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль
Аргентина Паола Суарес
Південно-Африканська Республіка Аманда Кетцер
Іспанія Аранчій Санчес-Вікаріо
7-6 1 6-4
1997 Сполучені Штати Америки Ніколь Арендт
Нідерланди Манон Боллеграф
Іспанія Кончіта Мартінес
Аргентина Патрісія Тарабіні
6-2 6-4
1996 Іспанія Аранчій Санчес-Вікаріо (2)
Румунія Ірина Спирля
Сполучені Штати Америки Джіджі Фернандес
Швейцарія Мартіна Хінгіс
6-4 3-6 6-3
1995 Прапор Білорусі (1991-1995) Наталя Звєрєва (2)
Сполучені Штати Америки Мері-Джо Фернандес (2)
Іспанія Кончіта Мартінес
Аргентина Патрісія Тарабіні
4-6 7-6 3 6-4
1994 Прапор Білорусі (1991-1995) Наталя Звєрєва
Сполучені Штати Америки Мері-Джо Фернандес
Аргентина Габріела Сабатіні
Нідерланди Бренда Шульц-Маккарті
6-1 6-3
1993 Чехія Яна Новотна (2)
Іспанія Аранчій Санчес-Вікаріо
Сполучені Штати Америки Зіна Гаррісон-Джексон
Сполучені Штати Америки Мері-Джо Фернандес
6-4 6-2
1992 Союзна Республіка Югославія Моніка Селеш (3)
Чехословаччина Хелена Суков (2)
Болгарія Катерина Малєєва
Німеччина Барбара Ріттнер
6-1 6-2
1991 Сполучені Штати Америки Дженніфер Капріаті
Соціалістична Федеративна Республіка Югославія Моніка Селеш (2)
Австралія Ніколь Провіє
Прапор ПАР (1927-1994) Елна Рейн
7-5 6-2
1990 Канада Хелен Келес
Соціалістична Федеративна Республіка Югославія Моніка Селеш
Італія Лаура Гаронна
Італія Лаура Голарса
6-3 6-4
1989 Австралія Елізабет Смайлі
Австралія Жанін Томпсон
Нідерланди Манон Боллеграф
Аргентина Мерседес Пас
6-4 6-3
1988 Чехословаччина Яна Новотна
Франція Катрін Суір
Австралія Дженні Бірн
Австралія Жанін Томпсон
6-3 4-6 7-5
1987 Сполучені Штати Америки Мартіна Навратілова (2)
Аргентина Габріела Сабатіні
Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Клаудіа Коді-Кільш
Чехословаччина Хелена Суков
6-4 6-1
1985 Італія Сандра Чеккіні
Італія Раффаелла Реджі
Італія Патриція Мурга
Італія Барбара Романо
1-6 6-4 6-3
1984 Чехословаччина Іва Бударжова
Чехословаччина Хелена Суков
Сполучені Штати Америки Кетлін Хорват
Румунія Вірджинія Ружич
7-6 5 1-6 6-4
1983 Румунія Вірджинія Ружич (2)
Великобританія Вірджинія Вейд (4)
Аргентина Іванна Мадруга
Франція Катрін Танвье
6-3 2-6 6-1
1982 Сполучені Штати Америки Кетлін Хорват
Південно-Африканська Республіка Івонн Вермак
Сполучені Штати Америки Біллі-Джин Кінг
Південно-Африканська Республіка Ілана Клосс
2-6 6-4 7-6
1981 Сполучені Штати Америки Кенді Рейнольдс
Сполучені Штати Америки Пола Сміт
Сполучені Штати Америки Кріс Еверт-Ллойд
Румунія Вірджинія Ружич
7-5 6-1
1980 Чехословаччина Хана Мандлікова
Чехословаччина Рената Томанова
Аргентина Іванна Мадруга
Аргентина Адріана Віллагран
6-4 6-4
1979 Нідерланди Бетті СТОВ
Австралія Венді Тернбулл
Австралія Івонн Гулагонг
Австралія Керрі Мелвілл-Рід
6-3 6-4
1978 Соціалістична Федеративна Республіка Югославія Міма Яушовец
Румунія Вірджинія Ружич
Румунія Флореции Міхай
Сполучені Штати Америки Бетсі Нагельсен
6-2 2-6 7-5
1977 Південно-Африканська Республіка Брігетт Куйперс
Південно-Африканська Республіка Маріс Крюгер
Сполучені Штати Америки Банні Бранінг
Сполучені Штати Америки Шерон Уолш
3-6 7-5 6-2
1976 Південно-Африканська Республіка Лінки Бошофф
Південно-Африканська Республіка Ілана Клосс
Румунія Вірджинія Ружич
Румунія Маріана Сімонеску
6-2 2-6 7-5
1975 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт (2)
Чехословаччина Мартіна Навратілова
Великобританія Сью Баркер
Великобританія Гли Коулс
6-1 6-2
1974 Сполучені Штати Америки Кріс Еверт
Союз Радянських Соціалістичних Республік Ольга Морозова (3)
Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Хельга Мастхофф
Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Хайді Орт
Без гри
1973 Союз Радянських Соціалістичних Республік Ольга Морозова (2)
Великобританія Вірджинія Вейд (3)
Чехословаччина Мартіна Навратілова
Чехословаччина Рената Томанова
3-6 6-2 7-5
1972 Австралія Леслі Хант
Союз Радянських Соціалістичних Республік Ольга Морозова
Франція Гейл Шеріфф-Шанфро
Італія Розальба Відо
6-3 6-4
1971 Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) Хельга Мастхофф
Великобританія Вірджинія Вейд (2)
Австралія Леслі Тернер
Австралія Хелен Гурлі
5-7 6-2 6-2
1970 Сполучені Штати Америки Розмарі Касальс (2)
Сполучені Штати Америки Біллі-Джин Кінг
Франція Франсуаза Дюрр
Великобританія Вірджинія Вейд
6-2 3-6 9-7
1969 Франція Франсуаза Дюрр
Великобританія Енн Хейдон-Джонс
Сполучені Штати Америки Розмарі Касальс
Сполучені Штати Америки Біллі-Джин Кінг
6-3 3-6 6-2
1968 Австралія Маргарет Сміт-Корт (3)
Великобританія Вірджинія Вейд
Південно-Африканська Республіка Аннетта ван Зіл
Південно-Африканська Республіка Патрісія Уокден
6-2 7-5
1967 Сполучені Штати Америки Розмарі Касальс
Австралія Леслі Тернер (3)
Італія Сілван Лаццаріні
Італія Леа Періколи
7-5 7-5
1966 Аргентина Норма Бейлон
Південно-Африканська Республіка Аннетта ван Зіл (2)
Великобританія Енн Хейдон-Джонс
Великобританія Елізабет Старки
6-3 1-6 6-2
1965 Австралія Мадонна Шахт
Південно-Африканська Республіка Аннетта ван Зіл
Італія Сілван Лаццаріні
Італія Леа Періколи
2-6 6-2 12-10
1964 Австралія Маргарет Сміт-Корт (2)
Австралія Леслі Тернер (2)
Італія Сілван Лаццаріні
Італія Леа Періколи
6-1 6-2
1963 Австралія Робін Ебберн
Австралія Маргарет Сміт-Корт
Італія Сілван Лаццаріні
Італія Леа Періколи
6-2 6-3
1962 Бразилія Марія Буено
Сполучені Штати Америки Дарлен Хард
Італія Сілван Лаццаріні
Італія Леа Періколи
6-2 6-3
1961 Австралія Ян Лехейн
Австралія Леслі Тернер
Австралія Мері Картер-Рейтано
Австралія Маргарет Сміт-Корт
2-6 6-1 6-1
1960 Австралія Маргарет Хеллайер
Мексика Йола Рамірес (2)
Великобританія Ширлі Блумер-Брашер
Великобританія Енн Хейдон-Джонс
6-4 6-4
1959 Мексика Йола Рамірес
Мексика Роса-Марія Рейєс
Бразилія Марія Буено
Сполучені Штати Америки Джанет Хоппс
4-6 6-4 6-4
1958 Великобританія Ширлі Блумер
Великобританія Крістін Труман
Австралія Мері Хотон
Австралія Тельма Лонг
6-3 6-2
1957 Австралія Мері Хотон (2)
Австралія Тельма Лонг (3)
Мексика Йола Рамірес
Мексика Роса-Марія Рейєс
6-1 6-1
1956 Австралія Мері Хотон
Австралія Тельма Лонг (2)
Великобританія Анджела Бакстон
Сполучені Штати Америки Дарлен Хард
6-4 6-8 9-7
1955 Бельгія Крістіана Мерселіс
Великобританія Патрісія Уорд (2)
Австралія Фей Мюллер
Австралія Беріл Пенроуз
6-4 10-8
1954 Великобританія Патрісія Уорд
Великобританія Е.Уотсон
Франція Неллі Адамсон
Франція Жінетта Букай
3-6 6-3 6-4
1953 Сполучені Штати Америки Морін Конноллі
Сполучені Штати Америки Джулія Сімпсон
Сполучені Штати Америки Ширлі Фрай
Сполучені Штати Америки Доріс Харт
6-8 6-4 6-4
1952 Сполучені Штати Америки У.Хопман
Австралія Тельма Лонг
Італія Никла Мільоре
Італія Вітторія Тоноллі
6-2 6-8 6-1
1951 Сполучені Штати Америки Ширлі Фрай
Сполучені Штати Америки Доріс Харт
Сполучені Штати Америки Луїз Бро
Австралія Тельма Лонг
6-1 7-5
1950 Великобританія Джейн Кверті
Великобританія Джейн Уолкер-Сміт
Великобританія Бетті Хілтон
Великобританія Кей Таки
1-6 6-3 6-2
1935 Великобританія Евелін Дірман
Великобританія Ненсі Лілі
Німеччина Циллі Оссем
Сполучені Штати Америки Елізабет Райан
6-2 6-4
1934 Сполучені Штати Америки Хелен Якобс
Сполучені Штати Америки Елізабет Райан
Франція Іда Адамофф
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
7-5 9-7
1933 Франція Іда Адамофф
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Сполучені Штати Америки Елізабет Райан
Італія Лусія Валеріо
6-3 1-6 6-4
1932 Швейцарія Лолетта Пайот
Франція Колетта Росамбер
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Італія Лусія Валеріо
7-5 6-3
1931 Італія А.Луццатті
Італія Р.Гальярді
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Італія Лусія Валеріо
6-3 1-6 6-3
1930 Іспанія Лілі де Альварес
Італія Лусія Валеріо
Франція Клод Анет
Франція М.Нойфілс
7-5 6-7 7-6

4.2.3. Мікст

Рік Чемпіони Фіналісти Рахунок фіналу
1968 Австралія Маргарет Сміт-Корт (3)
Сполучені Штати Америки Марті Ріссен
Великобританія Вірджинія Вейд
Нідерланди Том Оккер
8-6 6-3
1967 Австралія Леслі Тернер (2)
Австралія Вільям Боура
Франція Франсуаза Дюрр
Південно-Африканська Республіка ФРЮ Макміллан
6-2 7-5
1965 Іспанія Кармен Коронадо
Бразилія Жозе мандаринів
Мексика Олена Сабірац
Мексика Вісенте Сарасуа
6-1 6-1
1964 Австралія Маргарет Сміт-Корт (2)
Австралія Джон Ньюкомб
Бразилія Марія Буено
Бразилія Томас Кох
3-6 7-5 6-2
1962 Австралія Леслі Тернер
Австралія Фред Столл
Австралія Мадонна Шахт
Австралія Оуен Девідсон
6-4 6-1
1961 Австралія Маргарет Сміт-Корт
Австралія Рой Емерсон
Австралія Джейн Лехейн
Південно-Африканська Республіка Боб Хьюітт
6-1 6-1
1959 Мексика Роса-Марія Рейєс
Мексика Франсиско Контрерас
Мексика Йола Рамірес
Мексика В. А. Найт
9-7 6-1
1958 Великобританія Ширлі Блумер
Італія Джорджо факін
Австралія Тельма Лонг
Чилі Луїс Аяла
4-6 6-2 9-7
1957 Австралія Тельма Лонг (2)
Чилі Луїс Аяла (2)
Великобританія Ширлі Блумер
Австралія Р.Хоуі
6-1 6-1
1956 Австралія Тельма Лонг
Чилі Луїс Аяла
Великобританія Ширлі Блумер
Італія Джорджо факін
6-4 6-3
1955 Великобританія Патрісія Уорд
Аргентина Енріке Мореа
Австралія Беріл Пенроуз
Австралія Мервін Роуз
Без гри
1954 Сполучені Штати Америки Морін Конноллі
Сполучені Штати Америки Віктор Еліас Сейксас (2)
Сполучені Штати Америки Барбара Кімбрелл
Сполучені Штати Америки Тоні Траберт
3-6 11-9 6-3
1953 Сполучені Штати Америки Доріс Харт
Сполучені Штати Америки Віктор Еліас Сейксас
Сполучені Штати Америки Морін Конноллі
Австралія Мервін Роуз
6-4 6-4
1952 Сполучені Штати Америки Арвіла Макгайр
Данія Курт Нільсен
Іспанія Марія-Хосефа де Ріба
Італія Е.Мігоне
4-6 6-3 6-3
1951 Сполучені Штати Америки Ширлі Фрай
Філіппіни Феліцісімо Ампон
Сполучені Штати Америки Доріс Харт
Швеція Леннарт Бергелін
8-6 3-6 6-4
1950 Сполучені Штати Америки Гертруда Моран
Австралія Адріан Квіст
Італія Анналіза Боззі
Італія Джованні Кучеллі
6-3 1-1 - зупинений
1935 Польща Ядвіга Енджеевская
Австралія Гаррі Хопмана
Великобританія Евелін Дірман
Великобританія Пат Хьюз
6-3 1-6 6-3
1934 Сполучені Штати Америки Елізабет Райан
Сполучені Штати Америки Генрі Каллі
Нідерланди Роллін Кукерке
Прапор Югославії (1918-1945) Фран'о Пунцец
6-1 6-3
1933 Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Франція Андрій Мартен-Лежей
Угорщина Еміль Габровіц
Італія Івана Орландіні
6-4 6-3
1932 Швейцарія Лолетта Пайот
Франція Жак Бонте
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Італія Альберто дель Боно
6-1 6-2
1931 Італія Лусіа Валеріо
Великобританія Пат Хьюз
Сполучені Штати Америки Дороті Ендрюс
Італія Альберто дель Боно
6-0 6-1
1930 Іспанія Лілі де Альварес
Італія Уберто де Морпурго
Італія Лусіа Валеріо
Великобританія Пат Хьюз
4-6 6-4 6-2