Срібло Афіни 1896 Стрибки в довжину
Срібло Афіни 1896 Стрибки у висоту
Бронза Париж 1900 Штовхання ядра
Бронза Париж 1900 Потрійний стрибок з місця

Роберт С. Гаррет ( англ. Robert S. Garrett ; 24 червня 1875, Балтімор - 25 квітня 1961, Балтімор) - американський легкоатлет, дворазовий чемпіон і чотириразовий призер літніх Олімпійських ігор.

Літні Олімпійські ігри 1896

Роберт Гаррет під час метання диска

Гаррет брав участь у чотирьох легкоатлетичних дисциплінах, в кожній з яких вигравав медаль. Спочатку, 6 квітня, він брав участь у змаганні за метання диска. З результатом 29,15 м він став переможцем змагання, причому навчився метати диск за кілька днів до ігор. Гаррету допоміг винайдений ним стиль метання - він метав диск, закручуючи його в горизонтальній площині. Решта суперників закручували диск у вертикальній площині в "давньогрецькому" стилі. Сучасні спортсмени метають диск саме методом Гаррета.

7 квітня Гаррет брав участь у стрибку в довжину і штовханні ядра, в якому, штовхнувши снаряд на 11,22 м, став переможцем. У стрибку в довжину він посів друге місце, стрибнувши рівно на 6 м.

В останній свій день змагань, 10 квітня, він взяв участь в стрибку у висоту. У цьому змаганні він зайняв друге місце розділивши його зі своїм співвітчизником Джеймсом Коннолі. У них у обох вищим результатом була висота в 1,65 м.

Літні Олімпійські ігри 1900

На літніх Олімпійських іграх в Парижі, Гаррет брав участь у легкій атлетиці та перетягуванні канату. У цьому виді спорту він виступав кілька разів за національну збірну, однак пів-команди не стали виступати у фінальних змаганнях.

Гаррет брав участь у трьох легкоатлетичних дисциплінах. 14 липня він брав участь в метанні диска і штовханні ядра. У першому змаганні він три рази метнув снаряд у глядачів і не зміг пройти кваліфікацію, посівши останнє місце. У штовханні ядра він пройшов кваліфікацію, посівши третє місце, але не брав участь у фіналі 15 липня, проте його відбірковий результат дозволив йому зайняти третє місце і виграти бронзову медаль. 16 липня, Гаррет змагався у потрійному стрибку з місця. З результатом в 9,50 м він знову зайняв третє місце.