Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Голови Ради Міністрів РРФСР



Голови Ради Народних Комісарів РРФСР

Початок
повноважень
Кінець
повноважень
Ім'я
Lenin CL.jpg 27 жовтня /
9 листопада 1917
21 січня 1924 Ульянов (Ленін) Володимир Ілліч
Alexei Rykov.jpg 2 лютого 1924 18 травня 1929 Риков Олексій Іванович
Surtsov.jpg 18 травня 1929 3 листопада 1930 Сирцов Сергій Іванович
Sulimov.jpg 3 листопада 1930 22 липня 1937 Сулімов Данило Єгорович
Nikolai bulganin.jpg 22 липня 1937 17 вересня 1938 Булганін Микола Олександрович
29 липня 1939 2 червня 1940 Вахрушев Василь Васильович
Хохлов Іван Сергеевіч.jpg 2 червня 1940 23 червня 1943 Хохлов Іван Сергійович
Kossygin Glassboro.jpg 23 червня 1943 23 березня 1946 Косигін Олексій Миколайович

Голови РМ УРСР

Початок
повноважень
Кінець
повноважень
Ім'я
RodionovMI.jpg 23 березня 1946 9 березня 1949 Родіонов Михайло Іванович
ChernousovBN.jpg 9 березня 1949 20 жовтня 1952 Черноусов Борис Миколайович
Puzanov.jpg 20 жовтня 1952 24 січня 1956 Пузанов Олександр Михайлович
Yasnov MA.jpg 24 січня 1956 19 грудня 1957 Яснов Михайло Олексійович
50px 19 грудня 1957 31 березня 1958 Козлов Фрол Романович
31 березня 1958 23 листопада 1962 Полянський Дмитро Степанович
Воронов Геннадій Івановіч.jpg 23 листопада 1962 23 липня 1971 Воронов Геннадій Іванович
Solomencev MS.jpg 28 липня 1971 24 червня 1983 Соломенцев Михайло Сергійович
24 червня 1983 3 жовтня 1988 Воротніков Віталій Іванович
3 жовтня 1988 15 червня 1990 Власов Олександр Володимирович
15 червня 1990 26 вересня 1991 Силаєв Іван Степанович

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Голова Президії Верховної Ради РРФСР
Рада Міністрів РРФСР
Голова Ради міністрів Албанії
Голова Ради міністрів Італії
Голова Ради Міністрів СРСР
Премія Ради Міністрів СРСР
Голова Ради міністрів Албанії
Державний комітет Ради Міністрів СРСР по науці і техніці
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru