Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Другий дивізіон Росії з футболу



План:


Введення

Другий дивізіон - третій за рангом дивізіон професійного футболу Росії. З 1992 по 1997 турнір носив назву Друга ліга. З 1998 по 2010 змагання організовувалися Професійною футбольною лігою.

В 2010 Другий дивізіон був розділений за географічним принципом на 5 зон: "Захід", "Центр", "Південь", "Урал-Поволжье" і "Схід", були заявлені 75 команд [1].


1. Другий дивізіон в сезоні 2011/12

У сезоні 2011/12 в другому дивізіоні були заявлені 75 команд. У міжсезоння деякі з них змінили свої назви:

  • "Беслан-ФАЮР" (Беслан) на "ФАЮР"
  • "ШВСМ" (Якутськ) на "Якутія"
Захід (16 команд) Центр (14 команд) Південь (18 команд) Урал-Поволжье (14 команд) Схід (13 команд)
Волга (Тверь) Авангард (Курськ) Аланія-д (Владикавказ) Академія (Тольятті) Амур-2010 (Благовєщенськ)
Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек) Витязь (Подольськ) Ангушт (Назрань) Волга (Ульяновськ) Динамо (Барнаул)
Динамо (Вологда) Губкін Астрахань Гірник (Учали) Іртиш (Омськ)
Динамо (Кострома) Зірка (Рязань) Біолог (Новокубанськ) Динамо (Кіров) Кузбас (Кемерово)
Дніпро (Смоленськ) Зеніт (Пенза) Дагдизель (Каспійськ) Зеніт-Іжевськ (Іжевськ) Металург-Кузбас (Новокузнецьк)
Знамя труда (Орєхово-Зуєво) Калуга Динамо (Ставрополь) Нафтохімік (Нижнєкамськ) Мостар-Примор'ї (Уссурійськ)
Істра Локомотив (Ліски) Дружба (Майкоп) Носта (Новотроїцьк) Радіан-Байкал (Іркутськ)
Карелія (Петрозаводськ) Металург (Липецьк) Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний) Октан (Перм) Сахалін (Південно-Сахалінськ)
Локомотив-2 (Москва) Металург-Оскол (Старий Оскол) Машук-КМВ (П'ятигорськ) Рубін-2 (Казань) Сибір-2 (Новосибірськ)
Петротрест (Санкт-Петербург) Поділля (Подільський район) Мітос (Новочеркаськ) Сизрань-2003 (Сизрань) Сибіряк (Братськ)
Псков-747 (Псков) Русичі (Орел) Олімпія (Геленджик) Тюмень Зміна (Комсомольськ-на-Амурі)
Сатурн (Раменське) Салют (Білгород) Ротор (Волгоград) Уфа Чита
Північ (Мурманськ) Сокіл (Саратов) СКА (Ростов-на-Дону) Хімік (Дзержинськ) Якутія (Якутськ)
Спартак (Кострома) Спартак (Тамбов) Слов'янський (Слов'янськ-на-Кубані) Челябінськ
Текстильник (Іваново) Таганрог
Шексна (Череповець) Торпедо (Армавір)
ФАЮР (Беслан)
Енергія (Волзький)

2. Переможці

Сезон Зона 4 Зона 1 Зона 2 Зона 3 Зона 5 Зона 6
1992 Балтика (Калінінград) Ерзу (Грозний) Автодор-Олаф (Владикавказ) Спартак (Москва) дубль Нафтохімік (Нижнєкамськ) Зоря (Ленінськ-Кузнецький)
Сезон Зона 5 Зона 1 Зона 2 Зона 4 Зона 3 Зона 6 Зона 7
1993 Вимпел (Рибінськ) Анжи (Махачкала) Салют (Білгород) Торпедо-МКБ (Митищі) Торпедо (Арзамас) Девон (Жовтневий) Ангара (Ангарськ)
Сезон Захід Центр Сибір Далекий Схід
1994 Факел (Воронеж) Торпедо (Волзький) Чкаловець (Новосибірськ) Динамо (Якутськ)
Сезон Захід Центр Схід
1995 Спартак (Нальчик) Газовик-Газпром (Іжевськ) Металург (Красноярськ)
1996 Металург (Липецьк) Лада (Димитровград) Іртиш (Омськ)
1997 Арсенал (Тула) Рубін (Казань) Томь (Томськ)
Сезон Захід Південь Центр Поволжі Урал Схід
1998 Торпедо-ЗІЛ (Москва) Волгарь-Газпром (Астрахань) Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) Амкар (Перм) Металург (Красноярськ)
1999 Автомобіліст (Ногинск) Кубань (Краснодар) Спартак-Чукотка (Москва) Лада (Тольятті) Носта (Новотроїцьк) Металург (Новокузнецьк)
2000 Северсталь (Череповец) Кубань (Краснодар) Химки Світлотехніка (Саранськ) Нафтохімік (Нижнєкамськ) Металург (Новокузнецьк)
2001 Динамо-СПб (Санкт-Петербург) СКА (Ростов-на-Дону) Металург (Липецьк) Світлотехніка (Саранськ) Уралмаш (Єкатеринбург) СКА-Енергія (Хабаровськ)
2002 Балтика (Калінінград) Терек (Грозний) Металург (Липецьк) Світлотехніка (Саранськ) Уралмаш (Єкатеринбург) Металург-Запсиб (Новокузнецьк)
Сезон Захід Південь Центр Урал-Поволжье Схід
2003 Арсенал (Тула) Динамо (Махачкала) Орел КАМАЗ (Набережні Човни) Луч-Енергія (Владивосток)
2004 Торпедо (Володимир) Динамо (Ставрополь) Факел (Воронеж) Урал (Єкатеринбург) Чкаловець-1936 (Новосибірськ)
2005 Балтика (Калінінград) Ангушт (Назрань) Салют-Енергія (Білгород) Содовік (Стерлітамак) Металург (Красноярськ)
2006 Текстильник-Телеком (Іваново) Спартак (Владикавказ) Спартак-МЖК (Рязань) Носта (Новотроїцьк) Зірка (Іркутськ)
2007 Спортакадемклуб (Москва) Чорноморець (Новоросійськ) Витязь (Подольськ) Волга (Ульяновськ) Динамо (Барнаул)
2008 МВС Росії (Москва) Волгарь-Газпром-2 (Астрахань) Металург (Липецьк) Волга (Нижній Новгород) Чита
2009 Динамо (Санкт-Петербург) Перлина-Сочі Авангард (Курськ) Мордовія (Саранськ) Іртиш (Омськ)
2010 Торпедо (Володимир) Чорноморець (Новоросійськ) Торпедо (Москва) Газовик (Оренбург) Металург-Єнісей (Красноярськ)

3. Кубок ПФЛ

Сезон 1 місце 2 місце 3 місце 4 місце 5 місце
2003 Арсенал (Тула) Орел Луч-Енергія (Владивосток) КАМАЗ (Набережні Човни) Динамо (Махачкала)
2004 Динамо (Ставрополь) Торпедо (Володимир) Урал (Єкатеринбург) Факел (Воронеж) Чкаловець-1936 (Новосибірськ)
2005 Содовік (Стерлітамак) Ангушт (Назрань) Металург (Красноярськ) Балтика (Калінінград) Салют-Енергія (Білгород)
2006 Зірка (Іркутськ) Спартак (Владикавказ) Носта (Новотроїцьк) Спартак-МЖК (Рязань) Текстильник-Телеком (Іваново)
2007 Витязь (Подольськ) Динамо (Барнаул) Спортакадемклуб (Москва) Чорноморець (Новоросійськ) Волга (Ульяновськ)
2008 Волга (Нижній Новгород) Металург (Липецьк) МВС Росії (Москва) Чита Волгарь-Газпром-2 (Астрахань)
2009 Мордовія (Саранськ) Авангард (Курськ) Динамо (Санкт-Петербург) Перлина-Сочі Іртиш (Омськ)
2010 Чорноморець (Новоросійськ) Газовик (Оренбург) Торпедо (Володимир) Металург-Єнісей (Красноярськ) Торпедо (Москва)

Примітки


Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Другий дивізіон ПФЛ 2004
Другий дивізіон ПФЛ 2007
Другий дивізіон ПФЛ 2000
Другий дивізіон чемпіонату світу з хокею з шайбою
Вищий дивізіон Нідерландів з футболу
Кубок Росії з футболу
Суперкубок Росії з футболу
Чемпіонат Росії з футболу
Чемпіонат Росії з футболу 2006
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru