Діти Арбата (телесеріал)

"Діти Арбата" - багатосерійний художній фільм Андрія Ешпая. В основу фільму покладена трилогія Анатолія Рибакова " Діти Арбата "," Страх "," Прах і попіл ".


1. Сюжет

Дія картини охоплює період з 1934 по 1943 роки. Оповідання вводить глядачів то в кремлівські кабінети, то в атмосферу комунальних квартир, то в інститутські аудиторії або тюремну камеру; знайомить з життям і побутом сибірської села, міст Російської провінції і завершується трагічними подіями початку Великої Вітчизняної війни. Герої твору - прості юнаки і дівчата з московського Арбата і люди вищого ешелону влади - Сталін і його оточення, робітники, керівники наукових установ і великих будівництв.


2. У ролях

Актор Роль
Євген Циганов Саша Панкратов Саша Панкратов
Чулпан Хаматова Варя Іванова Варя Іванова
Євгенія Симонова Софія Олександрівна Софія Олександрівна (Мати Сашка Панкратова)
Максим Суханов Йосип Сталін Йосип Сталін
Ірина Леонова Лена Будягин Лена Будягин
Данило Страхов Юрій Шарок Юрій Шарок
Володимир Коренєв батько Юри Шарока
Тетяна Кравченко мати Юри Шарока
Інга Стрєлкова-Оболдіна Ніна Іванова Ніна Іванова
Михайло Лаврівський Семен Григорович Семен Григорович
Андрій Смоляков Микола Єжов Микола Єжов
Володимир Симонов Будягин Будягин
Зоя Кайдановская Віка Марасевіч Віка Марасевіч
Андрій Кузічев Вадим Марасевіч Вадим Марасевіч (Син професора)
Ромуальд Вільдан Марасевіч-старший Марасевіч-старший (Професор медицини)
Роман Мадянов Марк Рязанов Марк Рязанов
Ігор Гордін Ігор Володимирович Ігор Володимирович
Юрій Колокольников Костя Костя
Юлія Свежакова Зида Зида
Ольга Ломоносова Люда Люда
Василь Бочкарьов сусід Панкратова
Володимир Панков Гліб Гліб
Михайло Трухін Альтман Альтман
Олександр Хван Березін Березін
Ольга Прокоф'єва директор школи
Олексій Захаров Максим Костін Максим Костін
Михайло Філіппов Алфьоров Алфьоров
Оксана Мисіна Звягуро Звягуро
Сергій Юшкевич Соловейчик Соловейчик
Еммануїл Віторган Сергій Шпігельглас Сергій Шпігельглас
Актор Роль
Микола Чиндяйкин Лаврентій Берія Лаврентій Берія
Олександр Самойленко Серго Орджонікідзе Серго Орджонікідзе
Євген Кіндінов Лев Каменєв Лев Каменєв
Валерій Шевченко Григорій Зінов'єв Григорій Зінов'єв
Сергій Астахов Михайло Тухачевський Михайло Тухачевський
Валерій Афанасьєв Георгій Костянтинович Жуков Георгій Костянтинович Жуков
Віктор Запорізький Сергій Миронович Кіров Сергій Миронович Кіров
Сергій Колтаков Сольц Сольц
Олександр Андрієнко Віктор Сергійович, заступник наркома НКВС Віктор Сергійович, заступник наркома НКВС
Марія Аронова
Тимур Савін Уповноважений ОГПУ
Вікторія Толстоганова
В'ячеслав Тюряєв Тимофій Тимофій
Софія Ануфрієва
Ольга Бітюцька Столпер Столпер
Юрій Ніфонтов перукар
Дмитро Прокоф'єв
Тетяна Аугшкап дружина Орджонікідзе
В'ячеслав Жолобов
Євгенія Уралова
Віктор Бунаков
Роман Артем'єв Руночкін Руночкін
Петро Баранчєєв Костоломов Костоломов
Сахат Дурсунов Володя Квачадзе Володя Квачадзе
В'ячеслав Баранов командир роти
Олексій Ільїн рядовий
Євгенія Люта Калерія Калерія
Кирило Плетньов Федько-кооператорщік Федько-кооператорщік
Ганна Ардова

3. Знімальна група