Законодавчі збори Нижегородської області

Законодавчі Збори Нижегородської області

Coat of arms of Nizhny Novgorod Region.svg
Парламентська система Однопалатна
Голова Лебедєв, Євген Вікторович
--- з партії " Єдина Росія "
--- обраний 31 березня 2011
Депутатів 50
Політичні групи (фракції) ЕР 31 чол., КПРФ 12 чол, СР 4 чол., ЛДПР 3 чол.
Рік заснування 1994
Останні вибори 2011
Адреса залу засідань Кремль, корп.2, Нижній Новгород
Веб-сайт www.zsno.ru
Будівля Законодавчих зборів Нижегородської області в Кремлі

Законодавчі збори Нижегородської області - законодавчий (представницький) орган державної влади Нижегородської області, є постійно діючим вищим і єдиним органом законодавчої влади області.

Законодавчі Збори складається з 50 депутатів, що обираються населенням області на п'ять років.

До складу Законодавчих Зборів 25 депутатів обираються по одномандатних виборчих округах і 25 депутатів обираються за єдиним (обласному) виборчому округу пропорційно числу голосів, поданих за списки кандидатів, висунуті виборчими об'єднаннями.

Діє на підставі Статуту Нижегородської області.


Склад

Одномандатні округи:

№ 1: Євген Морозов ( Єдина Росія)

№ 2: Євген Березін ( Єдина Росія)

№ 3: Вадим Жук ( Єдина Росія)

№ 4: Володимир Буланов ( КПРФ)

№ 5: Сергій Кузнецов ( КПРФ)

№ 6: Олександр Назаренко ( Єдина Росія)

№ 7: Андрій Тарасов ( Єдина Росія)

№ 8: Олександр Косовських ( Справедлива Росія)

№ 9: Олександр Кузнєцов ( КПРФ)

№ 10: Валерій Осокін ( Єдина Росія)

№ 11: Вадим Рибін ( Єдина Росія)

№ 12: Віктор Лунін ( Єдина Росія)

№ 13: Олександр Благов ( Єдина Росія)

№ 14: Валерій Анісімов ( Єдина Росія)

№ 15: Володимир Жигалов ( Єдина Росія)

№ 16: Роман Кабешев ( КПРФ)

№ 17: Дмитро Малухін ( Єдина Росія)

№ 18: Микола Шкільов ( Єдина Росія)

№ 19: Валерій Антипов ( Єдина Росія)

№ 20: Андрій Спірін ( Єдина Росія)

№ 21: Олександр Шаронов ( Єдина Росія)

№ 22: Ігор Щеголєв ( Єдина Росія)

№ 23: Євген Лебедєв ( Єдина Росія)

№ 24: Анатолій Лесун ( Єдина Росія)

№ 25: Олег Шавіньї ( Єдина Росія)


За партійними списками:

Єдина Росія : Микола Пугин, Артем Кавінов, Олександр Табачників, Дмитро Краснов, Фелікс верховодити, Михайло Манухін, Сергій Зуденков, Ольга Щетиніна, Ігор Донато, Євген Люлін, Михайло Гапонов

КПРФ : Олександр Тарнаев, Михайло Зав'ялов, Валентина Арістова, Григорій Щербінін, Олександр Чернігін, Олександр Терентьєв, Сергій Лєсков, Владислав Єгоров

Справедлива Росія : Ісхак Ягудін, Галина Клочкова, Андрій Колобов

ЛДПР : Олександр Курдюмов, Юрій Старцев, Дмитро Чугрін