Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Зимові Олімпійські ігри 1976


Емблема Зимових Олімпійських ігор 1976

План:


Введення

XII зимові Олімпійські ігри проводилися в Інсбруку.


1. Історія

Спочатку Олімпійський комітет в 1969 віддав право проведення ігор Денверу, однак на референдумі жителі Денвера проголосували проти проведення ігор, і Інсбрук, незадовго перед цим брав Зимові Олімпійські ігри 1964, погодився в короткі терміни підготувати і провести Олімпіаду.

Загальна кількість медалей Olympic rings.svg
Країна Золото Срібло Бронза Усього
1 Союз Радянських Соціалістичних Республік СРСР 13 6 8 27
2 Німецька Демократична Республіка НДР 7 5 7 19
3 Сполучені Штати Америки США 3 3 4 10
4 Норвегія Норвегія 3 3 1 7
5 Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) ФРН 2 5 3 10
6 Фінляндія Фінляндія 2 4 1 7
7 Австрія Австрія 2 2 2 6
8 Швейцарія Швейцарія 1 3 1 5
9 Нідерланди Нідерланди 1 2 3 6
10 Італія Італія 1 2 1 4
11 Канада Канада 1 1 1 3
12 Британія Британія 1 0 0 1
13 Чехословаччина Чехословаччина 0 1 0 1
14 Ліхтенштейн Ліхтенштейн 0 0 2 2
15 Швеція Швеція 0 0 2 2
16 Франція Франція 0 0 1 1

2. Результати змагань

Результати змагань [1]
Вид Дисципліна Золото Срібло Бронза
Гірські лижі Швидкісний спуск, чоловіки Прапор Австрії Франц Кламп Прапор Швейцарії Бернхард Русси Прапор Італії Херберт Планк
Слалом-гігант, чоловіки Прапор Швейцарії Хайн Хеммі Прапор Швейцарії Ернст Гуд Прапор Швеції Інгемар Стенмарк
Слалом, чоловіки Прапор Італії П'єро Грос Прапор Італії Густав Тоні Прапор Ліхтенштейну Віллі Фроммельт
Швидкісний спуск, жінки Прапор Німеччини Рози Міттермайера Прапор Австрії Бригіта Тотчніг Прапор США Сінді Нельсон
Слалом-гігант, жінки Прапор Канади Каті Крейнер Прапор Німеччини Рози Міттермайера Прапор Франції Даніель Дебернар
Слалом, жінки Прапор Німеччини Рози Міттермайера Прапор Італії Клаудія Джорданом Прапор Ліхтенштейну Ханні Венцель
Біатлон Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки Прапор СРСР Микола Круглов Прапор Фінляндії Хейккі Ікола Прапор СРСР Олександр Єлізаров
Естафета, 4x7, 5, чоловіки Союз Радянських Соціалістичних Республік СРСР ( Олександр Єлізаров, Іван Бяков, Микола Круглов, Олександр Тихонов) Фінляндія Фінляндія (Хенрік Флейт, Еско Сайра, Юхані Суутарінен, Хейккі Ікола) Німецька Демократична Республіка НДР (Карл-Хайнц Менц, Франк Ульріх, Манфред Беер, Манфред Гайєр)
Бобслей Двійки, чоловіки Прапор НДР НДР-1 ( Майнхард неміряно, Бернхард Гермесхаузен) Прапор Німеччини ФРН-1 ( Вольфганг Ціммерер, Манфред Шуман) Прапор Швейцарії Швейцарія-1 ( Еріх Шерер, Йозеф Бенц)
Четвірки, чоловіки Прапор НДР НДР-1 ( Майнхард неміряно, Йохен Бабок, Бернхард Гермесхаузен, Бернхард Леман) Прапор Швейцарії Швейцарія-1 ( Еріх Шерер, Ульріх Бехлі, Рудольф Марті, Йозеф Бенц) Прапор Німеччини ФРН-1 ( Вольфганг Ціммерер, Петер Уцшнайдер, Бодо Битнер, Манфред Шуман)
Ковзанярський спорт 500 м, чоловіки Прапор СРСР Євген Куликов Прапор СРСР Валерій Муратов Прапор США Дан Іммерфал
1000 м, чоловіки Прапор США Петер Мюллер Прапор Нідерландів Йорген Дідріксен Прапор СРСР Валерій Муратов
1500 м, чоловіки Прапор Норвегії Ян Егіль Сторхольт Прапор СРСР Юрій Кондаков Прапор Нідерландів Ханс ван Хелд
5000 м, чоловіки Прапор Норвегії Стен Стенс Прапор Нідерландів Піт Клейне Прапор Нідерландів Ханс ван Хелд
10000 м, чоловіки Прапор Нідерландів Піт Клейне Прапор Норвегії Стен Стенс Прапор Нідерландів Ханс ван Хелд
500 м, жінки Прапор США Шейла Янг Прапор Канади Каті Прейстнер Прапор СРСР Тетяна Аверіна
1000 м, жінки Прапор СРСР Тетяна Аверіна Прапор США Леа Паулос-Мюллер Прапор США Шейла Янг
1500 м, жінки Прапор СРСР Галина Степанська Прапор США Шейла Янг Прапор СРСР Тетяна Аверина
3000 м, жінки Прапор СРСР Тетяна Аверіна Прапор НДР Андреа Мітшерліх Прапор Норвегії Лізбет Корсмо
Лижне двоборство Індивідуальна, чоловіки Прапор НДР Ульріх Веллінг Прапор Німеччини Урбан Хеттих Прапор НДР Конрад Вінклер
Лижні гонки Коротка гонка 15 км, чоловіки Прапор СРСР Микола Бажуков Прапор СРСР Євген Бєляєв Прапор Фінляндії Арто Койвісто
30 км, чоловіки Прапор СРСР Сергій Савельєв Прапор США Білл Кох Прапор СРСР Іван Гаранін
Марафон 50 км, чоловіки Прапор Норвегії Івар Форма Прапор НДР Герт-Дітмар Клаузе Прапор Швеції Бенні Седергрен
Естафета, чоловіки Фінляндія Фінляндія ( Матті Питкянен, Юха Міето, Пертті Теураярві, Арто Койвісто) Норвегія Норвегія ( Пол Тюлдум, Ейнар Сагстуен, Івар Форма, Одд Мартінсен) Союз Радянських Соціалістичних Республік СРСР ( Євген Бєляєв, Микола Бажуков, Сергій Савельєв, Іван Гаранін)
Коротка дистанція 5 км, жінки Прапор Фінляндії Хелена Такао Прапор СРСР Раїса Сметаніна Прапор СРСР Ніна Балдичева
Коротка дистанція 10 км, жінки Прапор СРСР Раїса Сметаніна Прапор Фінляндії Хелена Такао Прапор СРСР Галина Кулакова
Естафета, жінки Союз Радянських Соціалістичних Республік СРСР ( Ніна Балдичева, Зінаїда Амосова, Раїса Сметаніна, Галина Кулакова) Фінляндія Фінляндія ( Лійса Суйхконен, Марьятта Кайосмаа, Хількка Кунтола, Хелена Такао) Німецька Демократична Республіка НДР ( Моніка Дебертсхеузер, Сігрун Краузе, Барбара Петцольд, Вероніка Шмідт)
Стрибки з трампліна Малий трамплін, чоловіки Прапор НДР Ханс-Георг Ашенбах Прапор НДР Йохен Даннеберг Прапор Австрії Карл Шнабль
Великий трамплін, чоловіки Прапор Австрії Карл Шнабль Прапор Австрії Антон Іннауер Прапор НДР Хенрі Гласс
Санний спорт Чоловіки Прапор НДР Детлеф Гюнтер Прапор Німеччини Йозеф Фендт Прапор НДР Ханс Рінн
Двійки Прапор НДР Норберт Хан / Ханс Рінн Прапор Німеччини Ханс Браднер / Балтазар Шварм Прапор Австрії Франц Шахнер / Рудольф Шмід
Жінки Прапор НДР Магріт Шуман Прапор НДР Уте Рюрольд Прапор Німеччини Елізабет Демляйтнер
Фігурне катання Чоловіки Прапор Великобританії Джон Каррі Прапор СРСР Володимир Ковальов Прапор Канади Толлер Кранстон
Жінки Прапор США Дороті Хемілл Прапор Нідерландів Діана де Леу Прапор НДР Крістін Еррат
Спортивні пари Прапор СРСР Ірина Родніна - Олександр Зайцев Прапор НДР Ромі Кремер-Рольф Оестерейх Прапор НДР Мануела Гросс-Уве Кагельманн
Танцювальні пари Прапор СРСР Людмила Пахомова - Олександр Горшков Прапор СРСР Ірина Моісеєва - Андрій Міненко Прапор США Коллен О'Коннор
Хокей Чоловіки Союз Радянських Соціалістичних Республік СРСР ( Владислав Третяк, Олександр Сидельников, Сергій Бабинов, Юрій Ляпкіних, Валерій Васильєв, Олександр Гусєв, Геннадій Циганков, Володимир Лутченко, Володимир Шадрін, Олександр Мальцев, Віктор Шалімов, Олександр Якушев, Віктор Жлуктов, Володимир Петров, Валерій Харламов, Сергій Капустін, Борис Михайлов, Борис Александров) Чехословаччина Чехословаччина ( Іржі Голечек, Іржі Црха, Франтішек Поспішил, Іржі Бублій, Олджіх Махач, Мирослав Дворжак, Мілан Кайкл, Мілан Халупа, Володимир Мартинець, Іржі Новак, Іван Глінка, Мілан Нови, Іржі Холік, Богуслав Штисни, Едуард Новак, Йозеф Аугуста, Ярослав Поузар, Богуслав Еберманн) Федеративна Республіка Німеччини (до 1990) ФРН (Еріх Вайсхаупт, Антон Келі, Ігнац Бернданер, Клаус Аухубер. Удо Кісслінг, Рудольф Таннер, Йозеф Фольк, Штефан Метц, Ерік Кюнхакль, Ернст Кепф, Лоренц Функ, Мартін Хінтерштокер, Райнер Філіп, Алоїз Шлодер, Вальтер Кеберле, Вольфганг Боос, Ференц Фоцар, Франц Райндль)

Література

4. Олімпіада в філателії


Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Зимові Олімпійські ігри
Зимові Олімпійські ігри 2010
Зимові Олімпійські ігри 1994
Зимові Олімпійські ігри 1944
Зимові Олімпійські ігри 1992
Зимові Олімпійські ігри 1964
Зимові Олімпійські ігри 1968
Зимові Олімпійські ігри 1972
Зимові Олімпійські ігри 2010
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru