Денис Іванович Зубко (7 листопада 1974 Петрозаводськ, РРФСР) - радянський і російський футболіст, нападник.

1. Кар'єра

1.1. Клубний

Вихованець петрозаводськой ДЮСШ-7. Перші тренери - Володимир Олександрович Бураков та Станіслав Олександрович Ільїнський.

Виступав за команди " Спартак "з Петрозаводська (1991)," Зміна-Сатурн "із Санкт-Петербурга (1992-1993, 1994)," Баден "з Швейцарії (1993-1994)," Зеніт "із Санкт-Петербурга (1995-1996)," Ротор "з Волгограда (1997-2004), у складі якого за 8 років ставав призером чемпіонату Росії, брав участь в єврокубках ( Кубок УЄФА, 8 матчів), викликався в збірну Росії, " Урал "з Єкатеринбурга (2005-2006)," Терек "з Грозного (2007).

У 2008 році виступав за " КубаньПершому дивізіоні Росії, зіграв у всіх матчах команди в першості і Кубку, забив 18 м'ячів, і за підсумками сезону Денис був визнаний уболівальниками кращим футболістом року в "Кубані" разом з Аланом Касаева [1], їм обом були вручені відповідні кубки по завершенні останньої гри сезону 6 листопада.

26 лютого 2009 стало відомо, що Зубко підписав однорічний контракт з казахстанським клубом " Атирау " [2], виступаючи за який був капітаном команди і став кращим бомбардиром клубу в сезоні, забивши 9 м'ячів (з них 5 з пенальті).

6 січня 2010 було повідомлено, що Зубко повернувся в "Урал", в якому вже виступав раніше [3]. Після закінчення сезону контракт продовжений не був.

У сезоні 2011/2012 виступав за волгоградський " Ротор "

У сезоні 2012/2013 - гравець футбольного клубу " Енергія "з міста Волзький.

У березня 2013 року завершив кар'єру гравця, ставши тренером "Енергії" [4].

Всього в Вищій лізі чемпіонату Росії зіграв 220 матчів (31 гол) (результат ще одного матчу, в якому Зубко брав участь, був анульований).

2.1. Командні

• Срібний призер чемпіонату Росії : 1997 (у складі ФК "Ротор")
  • Друге місце в першому дивізіоні Росії : 2007 (у складі ФК "Терек"; вихід у Прем'єр-лігу)
  • Друге місце в першому дивізіоні Росії: 2008 (у складі ФК "Кубань"; вихід у Прем'єр-лігу)
  • Третє місце в першій лізі Росії: 1995 (у складі ФК "Зеніт"; вихід у вищу лігу)