Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Канробер, Франсуа



План:


Введення

Маршал Канробер

Франсуа Серт Канробер ( фр. Franois Certain Canrobert ; 27 червня 1809 ( 18090627 ) - 28 січня 1895) - французький військовий діяч, Маршал Франції ( 18 березня 1856), сенатор ( 17 серпня 1855).


1. Біографія

Довго служив в Алжирі. 13 січня 1850 проведений в бригадні, а 14 січня 1853 в дивізійні генерали.

Під час Східної війни 1853-1856 років командував з 23 лютого по 26 вересня 1854 спочатку 1-ю піхотною дивізією, потім, після смерті маршала Сент-Арно, прийняв 26 вересня головне командування над французькою армією під Севастополем.

8-18 квітня 1855 союзники зробили потужну бомбардування Севастополя. В результаті велика частина оборонних споруд росіян була зруйнована. Однак штурму не послідувало, командуючі арміями союзників вели по телеграфу нескінченні суперечки зі своїми урядами з приводу деталей операції. В результаті оскаженілий втручанням у свої справи генерал Франсуа Канробер подав у відставку. 16 травня 1855 він здав головне командування генералу Пелісьє, залишаючись при облогових військах командуючи 16 травня - 25 травня I-м корпусом, а з 21 травня по 1 серпня 1855 1-й піхотною дивізією II-го корпусу Східної армії.

C 1 серпня 1855 по 18 березня 1856 був ад'ютантом імператора Наполеона III.

З 1 червня 1858 по 22 квітня 1859 і з 10 березня по 14 жовтня 1862 був Головнокомандувачем Шалонський табором.

Під час австро-італійської війни 1859 з 22 квітня командував III-м корпусом Італійської Французької армії; залишаючись на посаді командира корпусу до 10 березня 1862. 14 жовтня 1862 отримав у командування IV-й корпус.

З 22 червня 1865 командир I-го корпусу і, одночасно 1-го Військового округу ( Париж).

Під час франко-пруської війни 1870 року, з 17 липня 1870 року командував VI корпусом Рейнської армії, 12 серпня відмовився прийняти загальне командування Рейнської армією, і Головнокомандувачем став маршал Ф. А. Базен. Брав видатне участь в боях близько Меца, з 28 жовтня 1870 по Березень 1871 був у полоні до самого укладення миру.

Після війни обіймав посаду члена Вищої військової ради Франції ( 6 жовтня 1872 - 11 березня 1874), був сенатором від департаменту Шаранти ( 9 листопада 1879 - 7 січня 1894).


2. Сім'я

Одружений з 19 січня 1863 на Лілі Флорі Макдональд (померла 5 серпня 1889) діти:

Його двоюрідний брат - військовий письменник дивізійний генерал Жан-Батист де Марбо


3. Нагороди


Джерела



Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Франсуа, Жак
Фенелон, Франсуа
Рюд, Франсуа
Лері, Франсуа
Кене, Франсуа
Гізо, Франсуа
Фюре, Франсуа
Мінье, Франсуа
Франсуа, Клод
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru