Канунніков, Максим Сергійович

Максим Сергійович Канунников (14 липня 1991 року, Нижній Тагіл) - російський футболіст, нападник футбольного клубу " Амкар ". Дворазовий чемпіон Росії з футболу (2010, 2012).

1. Кар'єра

1.1. Клубний

Займається футболом з дитинства, починав у ФК " Уралець "з Нижнього Тагілу. Перший тренер - Геннадій Миколайович Бабайцев [1]. Потім з родиною приїхав на перегляд до " Зеніт ". З 2009 став виступати за молодіжний склад "Зеніта".

У серпні 2009 року, коли після відставки з поста головного тренера "Зеніта" Діка Адвоката виконуючим обов'язки головного тренера команди став тренер молодіжного складу Анатолій Давидов, був притягнутий до тренувань основної команди [2].

Канунніков дебютував за основний склад "Зеніта" 23 серпня 2009 року, в матчі чемпіонату Росії проти московського " Локомотива ", замінивши Фатіха Текке. Перший гол за "Зеніт" забив 10 травня 2010 року в виїзний матчі чемпіонату Росії проти " Амкара " [3].

27 липня 2010 дебютував у попередньому етапі Ліги чемпіонів, вийшовши на заміну на 80 хвилині в матчі з " Унірєю ". На 89 хвилині матчу Канунніков мав шанс забити перший гол у цьому матчі, проте воротар Арлаускіс врятував ворота "Унірі".

17 січня 2011 був відданий в оренду в " Томь " [4] на півтора року. За новий клуб дебютував 14 березня 2011 в матчі проти нижегородської " Волги ". Перший гол за" Томь "забив 24 квітня у ворота ЦСКА [5].

12 січня 2012 в ефірі "Радіо Зеніт" він повідомив, що відправляється з "Зенітом" на збір в ОАЕ [6].

15 лютого 2012 Канунніков дебютував у плей-офф Ліги чемпіонів, вийшовши у стартовому складі на позиції атакуючого півзахисника в матчі проти " Бенфіки ". Відзначився кількома хорошими передачами, був замінений на 66 хвилині.

11 серпня 2012 вийшов в основному складі в матчі 4 туру проти " Спартака "на позиції центрального нападника. Відкрив рахунок у першому таймі. Матч закінчився розгромом московського клубу з рахунком 5:0.

14 січня 2013 підписав контракт з ФК "Амкар" строком на 3,5 роки Забив перший гол за Амкар 16 березня в матчі 21 туру.

1.2. У збірній

7 вересня 2010 дебютував за молодіжну збірну Росії в відбірковому матчі до чемпіонату Європи 2011 [7]. Суперниками росіян була команда Румунії. Матч завершився внічию 0:0. Перший м'яч за молодіжну збірну забив 26 березня 2011 у ворота молодіжної збірної Гвінеї [8].