Кубок Інтертото 2000

Кубок Інтертото 2000 - був 40-м розіграшем Кубка Інтертото і 6-м розіграшем цього турніру під егідою УЄФА. Три переможця фіналів (" Удінезе "," Сельта "і" Штутгарт ") - отримали путівки до Кубок УЄФА.


1. Перший раунд

  • Матчі були зіграні 18/19 червня і 25/26 червня.
Команда 1 Підсумок Команда 2 1-й матч 2-й матч
Пелистер Прапор Республіки Македонія 4-1 Прапор Люксембургу Хобшейд 3-1 1-0
Тренчин Прапор Словаччини 0-4 Прапор Латвії Дінабург 0-3 0-1
Заглембе (Любін) Прапор Польщі 7-1 Прапор Азербайджану Віляш 4-0 3-1
Цібалья Прапор Хорватії 4-2 Прапор Союзної Республіки Югославія Обилич 3-1 1-1
ЛАСК Прапор Австрії 4-1 Прапор Ізраїлю Хапоель (Петах-Тіква) 3-0 1-1
Неа Саламіна Прапор Кіпру 6-2 Прапор Албанії Влазнія 4-1 2-1
ХБ Торсхавн Прапор Фарерських островів 0-7 Прапор Угорщини Татабанья 0-4 0-3
Лейфтюр Прапор Ісландії 6-6 Прапор Швейцарії Люцерн 2-2 4-4
Гленавон Прапор Північної Ірландії 1-4 Прапор Хорватії Славен Белупо 1-1 0-3
Дніпро (Могильов) Прапор Білорусі 4-2 Прапор Данії Сількеборг 2-1 2-1
Флоріана Прапор Мальти 1-3 Прапор Норвегії Стабек 1-1 0-2
Динамо (Тбілісі) Прапор Грузії (1990-2004) 3-3 Прапор Бельгії Стандард 2-2 1-1
Примор'ї Прапор Словенії 11-0 Прапор Бельгії Вестерло 5-0 6-0
Нарва-Транс Прапор Естонії 4-9 Прапор Румунії Чехлаул 2-5 2-4
Кумбран Таун Прапор Уельсу 0-2 Прапор Молдови Ністру (Атаки) 0-1 0-1
Коджаеліспор Прапор Туреччини 1-1 (пен.) Прапор Литви Атлантас 0-1 1-0
Вестра Фрелунда Прапор Швеції 2-2 Прапор Боснії і Герцеговини Зринськи 1-0 1-2
МюПа-47 Прапор Фінляндії 4-5 Прапор Швейцарії Невшатель Ксамакс 1-2 3-3
Аракс (Арарат) Прапор Вірменії 1-3 Прапор Чехії Сигма 1-2 0-1
ЮСД Прапор Ірландії 3-3 Прапор Болгарії Велбажд Кюстенділ 3-3 0-0

2. Другий раунд

  • Матчі були зіграні 1/2 липня і 8/9 липня.
Команда 1 Підсумок Команда 2 1-й матч 2-й матч
Ністру (Атаки) Прапор Молдови 3-7 Прапор Австрії Аустрія (Зальцбург) 2-6 1-1
Зеніт (Санкт-Петербург) Прапор Росії 6-1 Прапор Словенії Примор'ї 3-0 3-1
Перуджа Прапор Італії 2-3 Прапор Бельгії Стандард 1-2 1-1
Неа Саламіна Прапор Кіпру 1-3 Прапор Австрії Аустрія (Відень) 1-0 0-3
Стабек Прапор Норвегії 0-5 Прапор Франції Осер 0-2 0-3
Дінабург Прапор Латвії 0-1 Прапор Данії Ольборг 0-0 0-1
ЛАСК Прапор Австрії 3-4 Прапор Чехії Марілан 1-1 2-3
Атлантас Прапор Литви 2-7 Прапор Англії Бредфорд Сіті 1-3 1-4
Мальорка Прапор Іспанії 3-4 Прапор Румунії Чехлаул 2-1 1-3
Хміль (Блшани) Прапор Чехії 8-2 Прапор Білорусі Дніпро (Могильов) 6-2 2-0
Седан Прапор Франції 6-2 Прапор Ісландії Лейфтюр (футбольний клуб) 3-0 3-2
Невшатель Ксамакс Прапор Швейцарії 2-10 Прапор Німеччини Штутгарт 1-6 1-4
Заглембе (Любін) Прапор Польщі 1-1 Прапор Хорватії Славен Белупо 1-1 0-0
Татабанья Прапор Угорщини 3-2 Прапор Хорватії Цібалья 3-2 0-0
Пелистер Прапор Республіки Македонія 3-1 Прапор Швеції Вестра Фрелунда 3-1 0-0
Велбажд Кюстенділ Прапор Болгарії 2-8 Прапор Чехії Сигма 2-0 0-8

3. Третій раунд

  • Матчі були зіграні 15/16 липня і 22 липня.
Команда 1 Підсумок Команда 2 1-й матч 2-й матч
Сельта Прапор Іспанії 5-1 Прапор Республіки Македонія Пелистер 3-0 2-1
Ольборг Прапор Данії 2-3 Прапор Італії Удінезе 0-2 2-1
Седан Прапор Франції 1-2 Прапор Німеччини Вольфсбург 0-0 1-2
Марілан Прапор Чехії 1-3 Прапор Англії Астон Вілла 0-0 1-3 [1]
Хміль (Блшани) Прапор Чехії 8-0 Прапор Греції Каламата 5-0 3-0
Ланс Прапор Франції 2-2 Прапор Німеччини Штутгарт 2-1 0-1
Бредфорд Сіті Прапор Англії 3-0 Прапор Нідерландів Валвейк 2-0 1-0
Ростсільмаш Прапор Росії 1-5 Прапор Франції Осер 0-2 1-3
Славен Белупо Прапор Хорватії 1-2 Прапор Чехії Сигма 1-1 0-1
Стандард Прапор Бельгії 4-2 Прапор Австрії Аустрія (Зальцбург) 3-1 1-1
Чехлаул Прапор Румунії 2-5 Прапор Австрії Аустрія (Відень) 2-2 0-3
Зеніт (Санкт-Петербург) Прапор Росії 4-2 Прапор Угорщини Татабанья 2-1 2-1

4. Півфінали

  • Матчі були зіграні 26 липня і 2 серпня.
Команда 1 Підсумок Команда 2 1-й матч 2-й матч
Сигма Прапор Чехії 3-1 Прапор Чехії Хміль (Блшани) 3-1 0-0
Штутгарт Прапор Німеччини 2-1 Прапор Бельгії Стандард 1-1 1-0
Зеніт (Санкт-Петербург) Прапор Росії 4-0 Прапор Англії Бредфорд Сіті 1-0 3-0
Сельта Прапор Іспанії 3-1 Прапор Англії Астон Вілла 1-0 2-1 [1]
Аустрія (Відень) Прапор Австрії 0-3 Прапор Італії Удінезе 0-1 0-2
Осер Прапор Франції 3-2 Прапор Німеччини Вольфсбург 1-1 2-1 (д.р.)

5. Фінали

  • Матчі були зіграні 8 серпня в 22 серпня.
Команда 1 Підсумок Команда 2 1-й матч 2-й матч
Сигма Прапор Чехії 4-6 Прапор Італії Удінезе 2-2 2-4 (д.р.)
Сельта Прапор Іспанії 4-3 Прапор Росії Зеніт (Санкт-Петербург) 2-1 2-2
Осер Прапор Франції 1-3 Прапор Німеччини Штутгарт 0-2 1-1

Примітки

  1. 1 2 Астон Вілла зіграла домашній матч у на стадіоні Hawthorns.