Кубок Росії з футболу 1994/1995

Третій розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 8 травня 1994 по 14 червня 1995. Володарем трофею в перший раз стало московське "Динамо".


1. 1/256 фіналу

08.05.1994
Динамо (Омськ) 2:0 Аган (Райдужний)


08.05.1994
Амур (Благовєщенськ) 0:0 д.р., пен. 4:2 Амур (Комсомольськ-на-Амурі)


08.05.1994
Ангара (Ангарськ) +: - Кристал (Нерюнгрі)


08.05.1994
Динамо (Кемерово) -: + Чкаловець (Новосибірськ)


08.05.1994
Металург (Красноярськ) 3:0 Динамо (Якутськ)


08.05.1994
Металург (Новокузнецьк) 2:0 Томь (Томськ)


08.05.1994
Політехнік-92 (Барнаул) 0:2 Динамо (Барнаул)


08.05.1994
Сахалін (Холмськ) 4:2 д.р. СКА (Хабаровськ)

08.05.1994
Торпедо (Іжевськ) -: + КамАЗавтоцентр (Набережні Човни)


08.05.1994
Шахтар (Артем) +: - Локомотив (Уссурійськ)


08.05.1994
Шахтар (Кіселевск) 1:2 Торпедо (Рубцовськ)


09.05.1994
Авангард (Курськ) 2:2 д.р., пен. 7:6 Орел (Орел)


09.05.1994
Азамат (Чебоксари) -: + Рубін (Казань)


09.05.1994
Арго (Каспійськ) 5:1 Терек (Грозний)


09.05.1994
Арсенал (Тула) 1:0 Торпедо (Рязань)


09.05.1994
Астратекс (Астрахань) 2:8 Торпедо (Волжський)


09.05.1994
Бештау (Лермонтов) 1:2 Кавказкабель (Прохолодний)


09.05.1994
Булат (Череповець) 1:1 д.р., пен. 4:1 Динамо (Вологда)


09.05.1994
Волга (Балаково) 1:3 Девон (Жовтневий)


09.05.1994
Газовик (Оренбург) 2:0 Металург (Новотроїцьк)


09.05.1994
Гірник (Качканар) 2:3 Уралець (Нижній Тагіл)


09.05.1994
Динамо (Брянськ) 0:0 д.р., пен. 4:1 Турбостроітель (Калуга)


09.05.1994
Динамо (Махачкала) 1:2 д.р. Анжі (Махачкала)


09.05.1994
Динамо (Перм) 4:0 Вятка (Кіров)


09.05.1994
Заволжя (Енгельс) -: + Іргіз (Балаково)


09.05.1994
Зірка (Городище) 4:1 Авангард (Камишин)


09.05.1994
Зеніт (Іжевськ) 1:1 д.р., пен. 6:5 Енергія (Чайковський)


09.05.1994
Ірістон (Владикавказ) 3:0 Автозапчастина (Баксан)


09.05.1994
Іскра (Смоленськ) 0:1 Кристал (Смоленськ)


09.05.1994
Джерело (Ростов-на-Дону) -: + Торпедо (Таганрог)


09.05.1994
Космос (Долгопрудний) 2:0 Титан (Реутов)


09.05.1994
Кранекс (Іваново) 0:1 Вимпел (Рибінськ)


09.05.1994
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) 2:1 Вінець (Гулькевичі)


09.05.1994
Машинобудівник (Псков) 3:4 д.р. Локомотив (Санкт-Петербург)


09.05.1994
Металург (Червоний Сулін) 0:2 Факел (Воронеж)


09.05.1994
Металург (Старий Оскол) -: + Салют (Білгород)


09.05.1994
Метизниками (Магнітогорськ) 2:4 Металург (Магнітогорськ)


09.05.1994
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 1:2 Спартак (Анапа)


09.05.1994
Ока (Коломна) 1:2 Авангард-Кортек (Коломна)


09.05.1994
Прогрес (Зеленодольськ) 1:3 Дружба (Йошкар-Ола)


09.05.1994
Прометей-Динамо (Санкт-Петербург) 0:1 Ерзі (Петрозаводськ)


09.05.1994
Рекорд (Александров) 2:5 Спартак (Щелково)


09.05.1994
Сатурн (Раменське) 3:0 д.р. Гігант (Воскресенськ)


09.05.1994
СКА (Ростов-на-Дону) 2:2 д.р., пен. 2:4 Атоммаш (Волгодонськ)


09.05.1994
СКД (Самара) 2:1 Юджин (Самара)


09.05.1994
Содовик (Стерлітамак) 0:2 Естель (Уфа)


09.05.1994
Спартак (Кострома) 1:3 Текстильник (Іваново)


09.05.1994
Текстильник (Ішеєвка) 0:0 д.р., пен. 4:1 Лада (Димитровград)


09.05.1994
Торгмаш (Люберці) 2:3 д.р. Обнінськ (Обнінськ)


09.05.1994
Торпедо (Арзамас) 3:0 Світлотехніка (Саранськ)


09.05.1994
Торпедо (Армавір) 0:4 Кубань (Краснодар)


09.05.1994
Торпедо (Павлово) 3:2 Хімік (Дзержинськ)


09.05.1994
Тріон-Волга (Твер) 3:0 Орехово (Орєхово-Зуєво)


09.05.1994
Гатчина (Гатчина) +: - Спартак-Арктікбанк (Архангельськ)


09.05.1994
ТРАСКО (Москва) 0:1 Торпедо-МКБ (Митищі)


09.05.1994
Чертаново (Москва) 1:1 д.р., пен. 4:5 Мосенерго (Москва)


09.05.1994
Хімік (Белореченск) 1:0 Колос (Краснодар)


09.05.1994
Хімік (Уварово) 0:2 Спартак (Тамбов)


09.05.1994
Шахтар (Шахти) 1:2 Металург (Липецьк)


09.05.1994
Електрон (Вятскиє Поляни) 0:2 Газовик-Газпром (Іжевськ)


09.05.1994
Енергія (П'ятигорськ) +: - Нарт (Черкеськ)

2. 1/128 фіналу

29.05.1994
Динамо (Омськ) 0:2 Іртиш (Омськ)


29.05.1994
Авангард-Кортек (Коломна) 1:1 д.р., пен. 4:6 Сатурн (Раменське)


29.05.1994
Амур (Благовєщенськ) 4:2 Локомотив (Чита)


29.05.1994
Анжі (Махачкала) 3:0 Арго (Каспійськ)

29.05.1994
Арсенал (Тула) 4:0 Авангард (Курськ)


29.05.1994
Атоммаш (Волгодонськ) 2:0 Зірка (Городище)


29.05.1994
Газовик (Оренбург) 0:1 Торпедо (Міасс)


29.05.1994
Газовик-Газпром (Іжевськ) 2:0 КамАЗавтоцентр (Набережні Човни)

29.05.1994
Динамо (Барнаул) 1:0 Металург (Новокузнецьк)


29.05.1994
Динамо (Перм) 4:1 Зеніт (Іжевськ)


29.05.1994
Дружба (Будьонівськ) 2:3 Енергія (П'ятигорськ)


29.05.1994
Дружба (Йошкар-Ола) 2:1 Рубін (Казань)


29.05.1994
Зеніт (Пенза) 1:0 Іргіз (Балаково)


29.05.1994
Ірістон (Владикавказ) 1:0 Спартак (Нальчик)


29.05.1994
Кавказкабель (Прохолодний) 4:1 Олімп (Кисловодськ)


29.05.1994
Кристал (Смоленськ) 2:0 Динамо (Брянськ)


29.05.1994
Кубань (Краснодар) 3:2 Кубань (Слов'янськ-на-Кубані)


29.05.1994
Локомотив (Санкт-Петербург) 1:0 Булат (Череповець)


29.05.1994
Металург (Красноярськ) 0:2 Зірка (Іркутськ)


29.05.1994
Металург (Магнітогорськ) +: - Зеніт (Челябінськ)


29.05.1994
Мосенерго (Москва) 4:1 Обнінськ (Обнінськ)


29.05.1994
Сахалін (Холмськ) 2:1 Луч (Владивосток)

29.05.1994
СКД (Самара) 0:3 Торпедо (Арзамас)


29.05.1994
Спартак (Анапа) 2:0 Хімік (Белореченск)


29.05.1994
Спартак (Тамбов) +: - Космос (Долгопрудний)


29.05.1994
Спартак (Щелково) 0:0 д.р., пен. 4:1 Торпедо-МКБ (Митищі)


29.05.1994
Текстильник (Іваново) 3:1 Вимпел (Рибінськ)


29.05.1994
Текстильник (Ішеєвка) 4:0 Торпедо (Павлово)


29.05.1994
Торпедо (Волжський) 2:1 Валігура (Астрахань)


29.05.1994
Торпедо (Рубцовськ) 2:1 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


29.05.1994
Торпедо (Таганрог) 3:1 Металург (Липецьк)


29.05.1994
Тріон-Волга (Твер) 4:2 Вест (Калінінград)


29.05.1994
Уралець (Нижній Тагіл) 3:1 Сибір (Курган)


29.05.1994
Факел (Воронеж) 0:1 д.р. Салют (Білгород)


29.05.1994
Чкаловець (Новосибірськ) 2:1 Ангара (Ангарськ)


29.05.1994
Шахтар (Артем) -: + Океан (Находка)


29.05.1994
Ерзі (Петрозаводськ) 1:1 д.р., пен. 0:3 Гатчина (Гатчина)


29.05.1994
Естель (Уфа) 0:2 Девон (Жовтневий)

3. 1/64 фіналу

25.06.1994
Салют (Білгород) 1:4 Торпедо (Таганрог)


26.06.1994
Чкаловець (Новосибірськ) 8:3 Торпедо (Рубцовськ)


27.06.1994
Анжі (Махачкала) +: - Ірістон (Владикавказ)


27.06.1994
Газовик-Газпром (Іжевськ) +: - Дружба (Йошкар-Ола)


27.06.1994
Девон (Жовтневий) 0:1 Торпедо (Арзамас)


27.06.1994
Зірка (Іркутськ) 2:1 д.р. Амур (Благовєщенськ)


27.06.1994
Зеніт (Пенза) 0:0 д.р., пен. 7:6 Текстильник (Ішеєвка)


27.06.1994
Іртиш (Омськ) +: - Динамо (Барнаул)


27.06.1994
Кавказкабель (Прохолодний) 5:0 Енергія (П'ятигорськ)


27.06.1994
Кристал (Смоленськ) 0:1 д.р. Арсенал (Тула)


27.06.1994
Кубань (Краснодар) 0:1 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


27.06.1994
Сахалін (Холмськ) 5:2 Океан (Находка)


27.06.1994
Спартак (Анапа) 3:1 д.р. Дружба (Майкоп)


27.06.1994
Спартак (Тамбов) 0:3 Сатурн (Раменське)


27.06.1994
Спартак (Щелково) 2:0 Мосенерго (Москва)


27.06.1994
Текстильник (Іваново) 1:2 д.р. Тріон-Волга (Твер)


27.06.1994
Торпедо (Волжський) 5:1 Атоммаш (Волгодонськ)


27.06.1994
Торпедо (Міасс) 0:1 Металург (Магнітогорськ)


27.06.1994
Уралець (Нижній Тагіл) 2:1 Динамо (Перм)


27.06.1994
Гатчина (Гатчина) 2:2 д.р., пен. 2:4 Локомотив (Санкт-Петербург)

4. 1/32 фіналу

26.08.1994
Іртиш (Омськ) 1:2 Чкаловець (Новосибірськ)


26.08.1994
Анжі (Махачкала) 4:0 Уралан (Еліста)

26.08.1994
Арсенал (Тула) 1:0 Балтика (Калінінград)


26.08.1994
Газовик-Газпром (Іжевськ) 2:1 Нафтохімік (Нижньокамськ)


26.08.1994
Зірка (Іркутськ) +: - Сахалін (Холмськ)


26.08.1994
Зеніт (Пенза) 0:1 Сокіл (Саратов)


26.08.1994
Кавказкабель (Прохолодний) 2:2 Чорноморець (Новоросійськ)


26.08.1994
Локомотив (Санкт-Петербург) 0:1 Зеніт (Санкт-Петербург)


26.08.1994
Металург (Магнітогорськ) 2:4 Торпедо (Арзамас)


26.08.1994
Ростсільмаш (Ростов-на-Дону) 6:2 Спартак (Анапа)


26.08.1994
Торпедо (Волжський) 4:2 Торпедо (Володимир)


26.08.1994
Торпедо (Таганрог) 0:2 Шинник (Ярославль)


26.08.1994
Тріон-Волга (Твер) 2:0 Зміна-Сатурн (Санкт-Петербург)


26.08.1994
Уралець (Нижній Тагіл) 4:1 Зірка (Перм)


27.08.1994
Сатурн (Раменське) 2:1 Техінвест-М (Московський)


27.08.1994
Спартак (Щелково) 3:1 Асмарал (Москва)

5. 1/16 фіналу

08.10.1994
Чкаловець (Новосибірськ) 0:3 Уралмаш (Єкатеринбург)


05.10.1994
Анжі (Махачкала) 1:2 Спартак (Владикавказ)

05.10.1994
Арсенал (Тула) 0:1 Спартак (Москва)


05.10.1994
Газовик-Газпром (Іжевськ) 3:2 Локомотив (Нижній Новгород)


05.10.1994
Зірка (Іркутськ) 1:0 д.р. Динамо-Газовик (Тюмень)


05.10.1994
Зеніт (Санкт-Петербург) 0:2 ЦСКА (Москва)


05.10.1994
Кавказкабель (Прохолодний) 2:2 д.р., пен. 3:4 Динамо (Ставрополь)


05.10.1994
Ростсільмаш (Ростов-на-Дону) 2:4 Перлина (Сочі)


05.10.1994
Сатурн (Раменське) 0:1 Торпедо (Москва)


05.10.1994
Сокіл (Саратов) 4:0 Крила Рад (Самара)


05.10.1994
Спартак (Щелково) 1:2 Локомотив (Москва)


05.10.1994
Торпедо (Арзамас) 2:0 Лада (Тольятті)


05.10.1994
Торпедо (Волжський) 1:2 Ротор (Волгоград)


05.10.1994
Тріон-Волга (Твер) 0:3 Динамо (Москва)


05.10.1994
Уралець (Нижній Тагіл) 0:6 КамАЗ (Набережні Човни)


05.10.1994
Шинник (Ярославль) 0:3 Текстильник (Камишин)


6. 1/8 фіналу

09.11.1994
Динамо (Москва) 2:1 КамАЗ (Набережні Човни)


09.11.1994
Перлина (Сочі) 0:1 Уралмаш (Єкатеринбург)


09.11.1994
Локомотив (Москва) 2:1 Газовик-Газпром (Іжевськ)


09.11.1994
Ротор (Волгоград) 2:1 д.р. Динамо (Ставрополь)


09.11.1994
Спартак (Владикавказ) 3:0 Зірка (Іркутськ)


09.11.1994
Спартак (Москва) 4:3 Сокіл (Саратов)


09.11.1994
Торпедо (Арзамас) 3:0 Текстильник (Камишин)


09.11.1994
Торпедо (Москва) 1:1 д.р., пен. 4:2 ЦСКА (Москва)

7. 1/4 фіналу

19.04.1995
Локомотив (Москва) 2:2 д.р., пен. 4:5 Динамо (Москва)


19.04.1995
Ротор (Волгоград) 0:0 д.р., пен. 4:3 Торпедо (Москва)


19.04.1995
Торпедо (Арзамас) 0:3 Спартак-Аланія (Владикавказ)


19.04.1995
Уралмаш (Єкатеринбург) 0:5 Спартак (Москва)

8. 1/2 фіналу

17.05.1995
Динамо (Москва) 1:0 Спартак (Москва)


17.05.1995
Спартак-Аланія (Владикавказ) 2:2 д.р., пен. 2:4 Ротор (Волгоград)

9. Фінал

Основна стаття: Фінал Кубка Росії з футболу 1995

14 червня, 1995
Динамо (Москва) 0:0,
по пенальті - 8:7

[1]
Ротор
Стадіон: Лужники, Москва
Глядачів: 15 000 Суддя: Ігор Сінер ( Омськ)

Динамо: Сметанін, Яхимович, І. Некрасов ( Ішкінін 82 '), Точилін, Сабітов ( Шульгін 50 '), С. Некрасов, Самата, Кобелєв ( Богомолов 110 '), Сафронов, Підпалий (к), Куценко
Головний тренер: Костянтин Бєсков
Ротор: Саморуков, Жуненко, Бурлаченко, Корнієць, Нечай (к), Царенко, Бондар, Нідергауса ( Меньщиков 105 '), Веретенников, Беркет (Тройнін 67 '), Нечаєв (Кривов 46 ')
Головний тренер: Віктор Прокопенко
Попереджений Яхимович (35 '), Підпалий (83'), Самата (115 '), Підпалий (116'), І. Некрасов - Бондар (54 ')
Нереалізований пенальті: Веретенников (115, штанга)

Серія пенальті:
С. Некрасов: Забитий
Ішкінін: Забитий
Самата: Забитий
Куценко: Забитий
Яхимович: Забитий
Богомолов: Забитий
Сафронов: Забитий
Шульгін: Забитий
8-7 Веретенников: Забитий
Бондар: Забитий
Бурлаченко: Забитий
Меньщиков: Забитий
Тройнін: Забитий
Нечай: Забитий
Жуненко: Забитий
Корнієць: Промах (воротар)
Володар Кубка Росії
1994-95
"Динамо" (Москва)