Кубок Росії з футболу 1996/1997

П'ятий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 17 квітня 1996 по 11 травня 1997. Володарем трофею вдруге поспіль став московський "Локомотив".


1. 1/256 фіналу

17.04.1996
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 2:1 Кубань (Слов'янськ-на-Кубані)


21.04.1996
АПК (Морозовськ) 0:1 Торпедо (Таганрог)


21.04.1996
Астратекс (Астрахань) 1:0 Валігура-Газпром (Астрахань)


21.04.1996
Бештау (Лермонтов) 0:6 Автозапчастина (Баксан)


21.04.1996
Вінець (Гулькевичі) 0:1 Колос (Краснодар)


21.04.1996
Волга (Балаково) 1:5 Світлотехніка (Саранськ)


21.04.1996
Вилучення (Вишній Волочек) 0:2 Нафтовик (Ярославль)


21.04.1996
Газовик (Оренбург) 0:1 Носта (Новотроїцьк)


21.04.1996
Гірник (Качканар) -: + Уралець (Нижній Тагіл)


21.04.1996
Гірник (Кушва) 0:2 Енергія (Чайковський)

21.04.1996
Орехово (Орєхово-Зуєво) 1:0 Індустрія (Боровськ)


21.04.1996
Дербент (Дербент) 1:2 Анжі (Махачкала)

21.04.1996
Динамо (Вологда) 1:3 д.р. Текстильник (Іваново)


21.04.1996
Динамо (Михайлівка) 3:1 Спартак (Тамбов)


21.04.1996
Динамо (Перм) 0:6 Амкар (Перм)


21.04.1996
Динамо (Санкт-Петербург) +: - Сатурн-1991 (Санкт-Петербург)


21.04.1996
Динамо-Імамат (Махачкала) 1:0 Ангушт (Назрань)


21.04.1996
Дружба (Йошкар-Ола) 0:2 Рубін (Казань)


21.04.1996
Ірістон (Владикавказ) 4:0 Автодор (Владикавказ)


21.04.1996
Джерело (Ростов-на-Дону) 2:0 СКА (Ростов-на-Дону)


21.04.1996
Кавказкабель (Прохолодний) 3:0 Моздок (Моздок)


21.04.1996
Кристал (Дятьково) 1:4 Динамо (Брянськ)


21.04.1996
Лада (Димитровград) 4:1 Волга (Ульяновськ)


21.04.1996
Локомотив (Єлець) 1:3 Локомотив (Ліски)


21.04.1996
Луч (Тула) 1:0 Дон (Новомосковськ)


21.04.1996
Машинобудівник (Псков) 1:0 ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ)


21.04.1996
Машинобудівник (Сергієв Посад) 1:0 Космос (Долгопрудний)


21.04.1996
Металург (Викса) 1:0 Торпедо (Павлово)


21.04.1996
Метизниками (Магнітогорськ) 1:1 д.р., пен. 1:4 УралАЗ (Міасс)


21.04.1996
Нафтовик (Похвістнево) 0:2 Зеніт (Пенза)


21.04.1996
Олімп (Кисловодськ) 2:0 Енергія (П'ятигорськ)

21.04.1996
Планета (Бугульма) 2:0 Зеніт (Іжевськ)


21.04.1996
Прогрес (Зеленодольськ) 5:2 Кристал (Сергач)


21.04.1996
Салют (Саратов) 0:0 д.р., пен. 6:7 Заводчанин (Саратов)


21.04.1996
Салют-ЮКОС (Білгород) 3:0 Металург (Липецьк)


21.04.1996
Содовик (Стерлітамак) 2:1 Металург (Магнітогорськ)


21.04.1996
Спартак (Кострома) +: - Вимпел (Рибінськ)


21.04.1996
Спартак (Щелково) 1:0 Арсенал (Тула)


21.04.1996
Спартак-Братський (Южний) 2:1 Волгодонськ (Волгодонськ)


21.04.1996
Трубник (Каменськ-Уральський) 1:2 Сибір (Курган)


21.04.1996
Турбостроітель (Калуга) 0:0 д.р., пен. 3:5 Спартак (Рязань)


21.04.1996
Фабус (Бронниці) 0:2 МНС-Селятин (Селятин)


21.04.1996
Гатчина (Гатчина) +: - Металург (Поклав)


21.04.1996
Орел (Орел) 3:1 Авангард (Курськ)


21.04.1996
Хімік (Дзержинськ) 2:1 Торпедо (Володимир)


21.04.1996
Шахтар (Шахти) 2:1 д.р. Металург (Червоний Сулін)


22.04.1996
Динамо (Омськ) 3:0 Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


22.04.1996
Автомобіліст (Ногінськ) 6:0 ТРАСКО (Москва)


22.04.1996
Булат (Череповець) 0:1 Локомотив-Сатурн (Санкт-Петербург)


22.04.1996
Вікторія (Назарово) 5:2 Металург (Красноярськ)


22.04.1996
Іртиш (Тобольськ) +: - Зірка (Перм)


22.04.1996
Моноліт (Москва) 2:1 Мосенерго (Москва)


22.04.1996
Мотор (Прокоп'євськ) 0:3 Металург-Запсиб (Новокузнецьк)


22.04.1996
Ока (Коломна) 1:3 д.р. Авангард-Кортек (Коломна)


22.04.1996
Томь (Томськ) 4:0 Іртиш (Омськ)


22.04.1996
Торгмаш (Люберці) 1:1 д.р., пен. 3:4 Титан (Реутов)


22.04.1996
Торпедо (Армавір) 2:1 д.р. Кубань (Краснодар)


22.04.1996
Торпедо (Рубцовськ) 1:1 д.р., пен. 3:0 Динамо (Барнаул)


22.04.1996
Междуреченськ (Междуреченськ) 0:1 Кузбас (Кемерово)


22.04.1996
Чертаново (Москва) 1:2 Червоногвардієць (Москва)

2. 1/128 фіналу

01.05.1996
Червоногвардієць (Москва) 0:0 д.р., пен. 5:4 Моноліт (Москва)


02.05.1996
Динамо (Омськ) 0:1 Томь (Томськ)


02.05.1996
Авангард-Кортек (Коломна) 2:0 Орехово (Орєхово-Зуєво)


02.05.1996
Автозапчастина (Баксан) 3:0 Ірістон (Владикавказ)


02.05.1996
Автомобіліст (Ногінськ) 2:0 Машинобудівник (Сергієв Посад)


02.05.1996
Амкар (Перм) 1:1 д.р., пен. 5:3 Іртиш (Тобольськ)

02.05.1996
Ангара (Ангарськ) 0:1 Зірка (Іркутськ)


02.05.1996
Анжі (Махачкала) 2:0 Динамо-Імамат (Махачкала)


02.05.1996
Динамо (Брянськ) 1:0 Машинобудівник (Псков)


02.05.1996
Динамо (Санкт-Петербург) 0:2 д.р. Гатчина (Гатчина)


02.05.1996
Заводчанин (Саратов) 0:1 Динамо (Михайлівка)


02.05.1996
Зеніт (Пенза) 1:0 Планета (Бугульма)


02.05.1996
Джерело (Ростов-на-Дону) 4:0 Шахтар (Шахти)


02.05.1996
Кавказкабель (Прохолодний) 5:0 Астратекс (Астрахань)


02.05.1996
Колос (Краснодар) 5:1 Нива (Слов'янськ-на-Кубані)


02.05.1996
Кузбас (Кемерово) 3:1 д.р. Вікторія (Назарово)


02.05.1996
Лада (Димитровград) 2:1 Світлотехніка (Саранськ)


02.05.1996
Локомотив (Ліски) 3:0 Спартак (Рязань)


02.05.1996
Локомотив-Сатурн (Санкт-Петербург) 2:1 Текстильник (Іваново)


02.05.1996
Металург-Запсиб (Новокузнецьк) 2:3 Торпедо (Рубцовськ)


02.05.1996
МНС-Селятин (Селятин) 2:1 Титан (Реутов)


02.05.1996
Нафтовик (Ярославль) 2:1 д.р. Спартак (Кострома)


02.05.1996
Носта (Новотроїцьк) 2:0 Содовик (Стерлітамак)


02.05.1996
Океан (Находка) +: - Сахалін (Холмськ)


02.05.1996
Олімп (Кисловодськ) 4:0 Спартак-Братський (Южний)

02.05.1996
Рубін (Казань) 1:0 Прогрес (Зеленодольськ)


02.05.1996
Селенга (Улан-Уде) 1:1 д.р., пен. 4:5 Локомотив (Чита)


02.05.1996
Сибір (Курган) 1:2 УралАЗ (Міасс)


02.05.1996
СКА (Хабаровськ) +: - Динамо (Якутськ)


02.05.1996
Спартак (Щелково) 4:3 Луч (Тула)


02.05.1996
Торпедо (Таганрог) 1:0 Торпедо (Армавір)


02.05.1996
Уралець (Нижній Тагіл) 2:2 д.р., пен. 5:4 Енергія (Чайковський)


02.05.1996
Орел (Орел) 1:0 Салют-ЮКОС (Білгород)


02.05.1996
Хімік (Дзержинськ) 2:2 д.р., пен. 5:4 Металург (Викса)

3. 1/64 фіналу

30.05.1996
Динамо (Брянськ) 1:0 Нафтовик (Ярославль)


30.05.1996
Кузбас (Кемерово) 1:0 Торпедо (Рубцовськ)


30.05.1996
Носта (Новотроїцьк) 2:0 Зеніт (Пенза)


30.05.1996
Томь (Томськ) 4:0 Амкар (Перм)

31.05.1996
Автозапчастина (Баксан) 0:0 д.р., пен. 4:3 Олімп (Кисловодськ)


31.05.1996
Колос (Краснодар) 3:0 Торпедо (Таганрог)


01.06.1996
Авангард-Кортек (Коломна) 0:2 Автомобіліст (Ногінськ)


01.06.1996
Кавказкабель (Прохолодний) 0:2 Анжі (Махачкала)


01.06.1996
Червоногвардієць (Москва) 0:5 МНС-Селятин (Селятин)


01.06.1996
Лада (Димитровград) 3:0 Динамо (Михайлівка)


01.06.1996
Локомотив (Ліски) 3:1 Спартак (Щелково)


01.06.1996
Локомотив (Чита) 3:1 Зірка (Іркутськ)


01.06.1996
Локомотив-Сатурн (Санкт-Петербург) 1:0 Гатчина (Гатчина)


01.06.1996
Рубін (Казань) 5:1 Хімік (Дзержинськ)


01.06.1996
СКА (Хабаровськ) 2:1 Океан (Находка)


01.06.1996
УралАЗ (Міасс) 3:1 Уралець (Нижній Тагіл)


01.06.1996
Орел (Орел) 2:1 Джерело (Ростов-на-Дону)

4. 1/32 фіналу

29.06.1996
Локомотив (Ліски) 1:3 Факел (Воронеж)


30.06.1996
Автозапчастина (Баксан) 3:1 Динамо (Ставрополь)


30.06.1996
Автомобіліст (Ногінськ) 2:1 д.р. Торпедо (Арзамас)


30.06.1996
Анжі (Махачкала) 8:0 Спартак (Нальчик)

30.06.1996
Динамо (Брянськ) 2:3 Шинник (Ярославль)


30.06.1996
Колос (Краснодар) 1:2 Дружба (Майкоп)


30.06.1996
Кузбас (Кемерово) 0:1 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


30.06.1996
Лада (Димитровград) 2:0 Торпедо (Волжський)


30.06.1996
Локомотив (Чита) 1:1 д.р., пен. 4:2 СКА (Хабаровськ)


30.06.1996
Локомотив-Сатурн (Санкт-Петербург) 0:1 д.р. Зеніт (Санкт-Петербург)


30.06.1996
МНС-Селятин (Селятин) 1:1 д.р., пен. 3:4 Сатурн (Раменське)


30.06.1996
Носта (Новотроїцьк) 2:1 Нафтохімік (Нижньокамськ)


30.06.1996
Рубін (Казань) 0:2 Лада (Тольятті)


30.06.1996
Томь (Томськ) 7:0 Чкаловець (Новосибірськ)


30.06.1996
УралАЗ (Міасс) 2:0 Газовик-Газпром (Іжевськ)


30.06.1996
Орел (Орел) 2:1 Сокіл-Придніпровської залізниці (Саратов)

5. 1/16 фіналу

03.08.1996
Дружба (Майкоп) 1:2 д.р. Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


14.08.1996
Анжі (Махачкала) 0:2 Аланія (Владикавказ)

14.08.1996
Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 5:1 КамАЗ-Чалли (Набережні Човни)


14.08.1996
Зеніт (Санкт-Петербург) 5:0 Енергія-Текстильник (Камишин)


14.08.1996
Локомотив (Чита) +: - Уралмаш (Єкатеринбург)


14.08.1996
Томь (Томськ) 0:2 Крила Рад (Самара)


14.08.1996
УралАЗ (Міасс) 2:0 Балтика (Калінінград)


14.08.1996
Орел (Орел) 1:0 Перлина (Сочі)


20.08.1996
Носта (Новотроїцьк) 1:2 Локомотив (Москва)


21.08.1996
Автозапчастина (Баксан) 2:1 д.р. Чорноморець (Новоросійськ)


24.09.1996
Лада (Тольятті) 1:0 Локомотив (Нижній Новгород)


15.10.1996
Лада (Димитровград) 2:3 Ротор (Волгоград)


15.10.1996
Факел (Воронеж) 0:1 Торпедо-Лужники (Москва)


06.11.1996
Шинник (Ярославль) 1:3 Динамо (Москва)


08.04.1997
Автомобіліст (Ногінськ) 0:1 Спартак (Москва)


08.04.1997
Сатурн (Раменське) 0:2 ЦСКА (Москва)

6. 1/8 фіналу

15.04.1997
Динамо (Москва) 1:0 Орел (Орел)


15.04.1997
Локомотив (Москва) 5:0 УралАЗ (Міасс)


15.04.1997
Ротор (Волгоград) 4:0 Автозапчастина (Баксан)


15.04.1997
Спартак (Москва) 4:1 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


16.04.1997
Зеніт (Санкт-Петербург) 0:0 д.р., пен. 4:3 Локомотив (Чита)


16.04.1997
Крила Рад (Самара) 1:0 Аланія (Владикавказ)


16.04.1997
Торпедо-Лужники (Москва) 6:1 Лада (Тольятті)


16.04.1997
ЦСКА (Москва) 0:0 д.р., пен. 7:8 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)

7. 1/4 фіналу

06.05.1997
Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 0:2 Динамо (Москва)


07.05.1997
Спартак (Москва) 0:1 Зеніт (Санкт-Петербург)


20.05.1997
Крила Рад (Самара) 1:0 Ротор (Волгоград)


21.05.1997
Торпедо-Лужники (Москва) 1:2 Локомотив (Москва)

8. 1/2 фіналу

27.05.1997
Динамо (Москва) 1:0 Зеніт (Санкт-Петербург)


28.05.1997
Локомотив (Москва) 1:0 Крила Рад (Самара)

9. Фінал

11 червня, 1997
Локомотив (Москва) 2:0 (1:0)
[1]
Динамо (Москва)
Смирнов 25 '
Харлачев 78 '
Голи
Стадіон: Торпедо, Москва
Глядачів: 13 800 Суддя: Володимир Овчинников ( Москва)

Локомотив: Овчинников, Аріфуллін, Дроздов, Харлачев, Соломатін, Чугайнов, Косолапов (к), Гуренко, Бородюк, ( Джанашія 71 '), Черевченко ( Мамінов 47 '), Смирнов, Гарін
Головний тренер: Юрій Сьомін
Динамо: Сметанін (к), Яхимович, Ковтун, Островський, Штанюк, Кобелєв, Гришин, Скоков ( Точилін 64 '), Сергєєв ( Демкин 48 '), Некрасов ( Кульчий), Терьохін
Головний тренер: Адамас Голодець
Попереджений Харлачев 33 '- Кобелєв 41', Ковтун 65 ', Сметанін 80'

Вилучений Кобелєв 89 '(друга жовта картка)


Володар Кубка Росії
1996-97
"Локомотив" (Москва)