Кубок Росії з футболу 1997/1998

Шостий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 5 травня 1997 по 7 червня 1998. Володарем трофею вдруге став московський "Спартак".


1. 1/256 фіналу

05.05.1997
Волга (Балаково) 0:2 Торпедо-ЗІЛ (Москва)


05.05.1997
Рода (Москва) 5:1 Моноліт (Москва)


05.05.1997
Спортакадемклуб (Москва) 0:3 Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво)


05.05.1997
Чертаново (Москва) 3:4 Асмарал (Москва)


04.05.1997
Волга (Ульяновськ) 1:0 Содовик (Стерлітамак)


04.05.1997
Вилучення (Вишній Волочек) 2:1 д.р. Гатчина (Гатчина)


04.05.1997
Газовик (Оренбург) 0:0 д.р., пен. 2:4 Магнітка (Магнітогорськ)


04.05.1997
Динамо-Імамат (Махачкала) +: - Дербент (Дербент)


04.05.1997
Дружба (Йошкар-Ола) 0:3 Рубін (Казань)


04.05.1997
Зеніт (Пенза) 1:0 Біохімік-Мордовія (Саранськ)


04.05.1997
Металург (Викса) 2:1 Торпедо (Арзамас)


04.05.1997
Метизниками (Магнітогорськ) 1:4 Носта (Новотроїцьк)


04.05.1997
Нафтовик (Бугульма) 2:1 Нафтовик (Похвістнево)


04.05.1997
Нафтовик (Ярославль) 2:0 Волга (Твер)


04.05.1997
Прогрес (Зеленодольськ) 0:0 д.р., пен. 5:3 Торпедо (Павлово)


04.05.1997
Салют (Саратов) 1:0 Іскра (Енгельс)


04.05.1997
Спартак (Кострома) 0:6 Динамо (Вологда)


04.05.1997
Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) 2:0 Світлотехніка (Саранськ)


04.05.1997
Трубник (Каменськ-Уральський) 2:0 Динамо (Перм)


04.05.1997
Електрон (Вятскиє Поляни) 1:0 Зеніт (Іжевськ)


02.05.1997
Динамо (Омськ) 2:0 Чкаловець (Новосибірськ)


02.05.1997
Самотлор-XXI (Нижньовартовськ) 3:0 Іртиш (Тобольськ)


02.05.1997
Динамо (Барнаул) 3:1 Торпедо (Рубцовськ)


02.05.1997
Металург (Красноярськ) 3:2 д.р. Вікторія (Назарово)


02.05.1997
Томь (Томськ) 4:1 Кузбас (Кемерово)


02.05.1997
Междуреченськ (Междуреченськ) 0:1 Металург-Запсиб (Новокузнецьк)


02.05.1997
Енергетик (Урень) 2:0 Хімік (Дзержинськ)

2. 1/128 фіналу

16.05.1997
Самотлор-XXI (Нижньовартовськ) 3:1 Іртиш (Омськ)


16.05.1997
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 0:2 СКА (Хабаровськ)


16.05.1997
Динамо (Барнаул) 4:0 Динамо (Омськ)


16.05.1997
Зірка (Іркутськ) 4:2 д.р. Ангара (Ангарськ)


16.05.1997
Металург-Запсиб (Новокузнецьк) 1:0 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


16.05.1997
Океан (Находка) 1:3 Луч (Владивосток)


16.05.1997
Селенга (Улан-Уде) 2:3 Локомотив (Чита)


16.05.1997
Томь (Томськ) 5:1 Металург (Красноярськ)


15.05.1997
Авангард (Курськ) 0:1 Салют-ЮКОС (Білгород)


15.05.1997
Асмарал (Москва) 3:4 Арсенал (Тула)


15.05.1997
Бештау (Лермонтов) 0:2 Енергія (П'ятигорськ)


15.05.1997
Волга (Ульяновськ) 2:0 Лада (Димитровград)


15.05.1997
Вилучення (Вишній Волочек) 2:2 д.р., пен. 4:2 Динамо (Санкт-Петербург)


15.05.1997
Динамо (Брянськ) 2:0 Індустрія (Боровськ)


15.05.1997
Динамо (Вологда) 3:0 Нафтовик (Ярославль)


15.05.1997
Динамо-Імамат (Махачкала) 0:4 Анжі (Махачкала)


15.05.1997
Зеніт (Пенза) 3:1 д.р. Енергія (Камишин)


15.05.1997
Кавказкабель (Прохолодний) 2:1 д.р. Ангушт (Назрань)


15.05.1997
Коломна (Коломна) 1:2 Сатурн (Раменське)


15.05.1997
Космос (Долгопрудний) 6:0 Червоногвардієць (Москва)


15.05.1997
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) +: - Динамо-Перлина-2 (Сочі)


15.05.1997
Локомотив (Єлець) 3:2 Локомотив (Ліски)


15.05.1997
Локомотив (Калуга) 2:0 Спартак (Брянськ)


15.05.1997
Локомотив (Мінеральні Води) 1:6 Торпедо (Армавір)


15.05.1997
Луч (Тула) 0:4 МНС-Селятин (Селятин)


15.05.1997
Машинобудівник (Псков) 0:3 ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ)


15.05.1997
Металург (Червоний Сулін) 3:1 Шахтар (Шахти)


15.05.1997
Моздок (Моздок) 0:0 д.р., пен. 0:3 Автодор (Владикавказ)


15.05.1997
Мосенерго (Москва) 4:1 Автомобіліст (Ногінськ)


15.05.1997
Нарт (Нарткала) 0:2 Автозапчастина (Баксан)


15.05.1997
Нафтовик (Бугульма) 3:2 Лада (Тольятті)


15.05.1997
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 3:1 Спартак (Анапа)


15.05.1997
Носта (Новотроїцьк) 5:0 Магнітка (Магнітогорськ)


15.05.1997
Олімп (Кисловодськ) 1:3 д.р. Дружба (Майкоп)


15.05.1997
Ротор-2 (Михайлівка) 1:0 Валігура-Газпром (Астрахань)

15.05.1997
Рубін (Казань) 3:1 Прогрес (Зеленодольськ)


15.05.1997
Спартак (Нальчик) 4:2 Нарт (Черкеськ)


15.05.1997
Спартак (Тамбов) 0:1 Металург (Липецьк)


15.05.1997
Спартак-Братський (Южний) 2:1 Торпедо (Волжський)


15.05.1997
Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) 1:2 Рода (Москва)


15.05.1997
Будівельник (Моршинська) 2:1 Спартак (Рязань)


15.05.1997
Титан (Реутов) 1:1 д.р., пен. 1:4 Спартак (Щелково)


15.05.1997
Торгмаш (Люберці) 2:1 Фабус (Бронниці)

15.05.1997
Торпедо (Володимир) 1:2 Текстильник (Іваново)


15.05.1997
Торпедо (Таганрог) +: - Авангард-Колос (Таганрог)


15.05.1997
Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) 2:2 д.р., пен. 2:3 Металург (Викса)


15.05.1997
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 2:1 Салют (Саратов)


15.05.1997
Трубник (Каменськ-Уральський) 0:3 Уралмаш (Єкатеринбург)


15.05.1997
УралАЗ (Міасс) 0:0 д.р., пен. 2:4 Сибір (Курган)


15.05.1997
Уралець (Нижній Тагіл) 0:1 Нафтохімік (Нижньокамськ)


15.05.1997
Волгодонськ (Волгодонськ) 0:2 СКА (Ростов-на-Дону)


15.05.1997
Орел (Орел) 3:1 Дон (Новомосковськ)


15.05.1997
Електрон (Вятскиє Поляни) 0:1 Амкар (Перм)


15.05.1997
Енергетик (Урень) 1:4 Сокіл-Придніпровської залізниці (Саратов)


15.05.1997
Енергія (Чайковський) 2:2 д.р., пен. 4:2 Газовик-Газпром (Іжевськ)

3. 1/64 фіналу

16.06.1997
Автодор (Владикавказ) 1:2 Автозапчастина (Баксан)


16.06.1997
Анжі (Махачкала) 4:2 Ротор-2 (Михайлівка)

16.06.1997
Арсенал (Тула) 4:0 Рода (Москва)


16.06.1997
Динамо (Вологда) 4:0 Вилучення (Вишній Волочек)


16.06.1997
Дружба (Майкоп) 1:0 Енергія (П'ятигорськ)


16.06.1997
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) 3:1 д.р. Вінець (Гулькевичі)


16.06.1997
Локомотив (Калуга) 0:4 Локомотив (Санкт-Петербург)


16.06.1997
Локомотив (Чита) 3:2 д.р. Зірка (Іркутськ)


16.06.1997
Металург (Викса) 1:1 д.р., пен. 3:2 Зеніт (Пенза)


16.06.1997
Металург (Червоний Сулін) 2:1 Торпедо (Таганрог)


16.06.1997
Металург (Липецьк) 5:0 Салют-ЮКОС (Білгород)


16.06.1997
Металург-Запсиб (Новокузнецьк) 0:1 Томь (Томськ)


16.06.1997
МНС-Селятин (Селятин) 3:1 Торгмаш (Люберці)


16.06.1997
Нафтохімік (Нижньокамськ) 4:0 Енергія (Чайковський)


16.06.1997
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 1:2 Кубань (Краснодар)


16.06.1997
Носта (Новотроїцьк) 5:1 Нафтовик (Бугульма)


16.06.1997
Самотлор-XXI (Нижньовартовськ) 2:1 Динамо (Барнаул)


16.06.1997
Сибір (Курган) 0:2 Волга (Ульяновськ)


16.06.1997
СКА (Ростов-на-Дону) 2:0 Спартак-Братський (Южний)


16.06.1997
СКА (Хабаровськ) 2:3 Луч (Владивосток)

16.06.1997
Сокіл-Придніпровської залізниці (Саратов) 0:2 Рубін (Казань)


16.06.1997
Спартак (Нальчик) 2:1 Кавказкабель (Прохолодний)


16.06.1997
Спартак (Щелково) 1:2 Космос (Долгопрудний)


16.06.1997
Будівельник (Моршинська) 1:2 Мосенерго (Москва)


16.06.1997
Текстильник (Іваново) 1:0 Сатурн (Раменське)


16.06.1997
Торпедо (Армавір) 1:3 Динамо (Ставрополь)


16.06.1997
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 1:5 Уралан (Еліста)


16.06.1997
Уралмаш (Єкатеринбург) 1:1 д.р., пен. 5:3 Амкар (Перм)


16.06.1997
Орел (Орел) 3:0 д.р. Локомотив (Єлець)


16.06.1997
ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ) 5:3 Динамо (Брянськ)

4. 1/32 фіналу

21.07.1997
Луч (Владивосток) 1:3 д.р. Локомотив (Чита)


06.07.1997
Автозапчастина (Баксан) 1:1 д.р., пен. 4:3 Спартак (Нальчик)


06.07.1997
Арсенал (Тула) 2:0 Факел (Воронеж)


06.07.1997
Волга (Ульяновськ) 1:0 Носта (Новотроїцьк)


06.07.1997
Динамо (Вологда) 0:1 Шинник (Ярославль)


06.07.1997
Динамо (Ставрополь) 5:3 Дружба (Майкоп)


06.07.1997
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) 2:3 Кубань (Краснодар)


06.07.1997
Локомотив (Санкт-Петербург) 1:2 ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ)


06.07.1997
Металург (Липецьк) 1:0 Мосенерго (Москва)


06.07.1997
МНС-Селятин (Селятин) 1:0 Космос (Долгопрудний)


06.07.1997
Нафтохімік (Нижньокамськ) 5:0 Уралмаш (Єкатеринбург)


06.07.1997
Рубін (Казань) 3:0 Металург (Викса)


06.07.1997
СКА (Ростов-на-Дону) 2:3 Металург (Червоний Сулін)


06.07.1997
Текстильник (Іваново) 0:1 Орел (Орел)


06.07.1997
Томь (Томськ) 2:1 Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


06.07.1997
Уралан (Еліста) 2:0 Анжі (Махачкала)

5. 1/16 фіналу

13.08.1997
Арсенал (Тула) 3:0 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


13.08.1997
Волга (Ульяновськ) 1:2 Крила Рад (Самара)


13.08.1997
Динамо (Ставрополь) 3:0 Перлина (Сочі)


13.08.1997
Кубань (Краснодар) 2:1 Чорноморець (Новоросійськ)


13.08.1997
Локомотив (Чита) 0:0 д.р., пен. 3:4 ЦСКА (Москва)


13.08.1997
Металург (Липецьк) 1:3 Торпедо-Лужники (Москва)


13.08.1997
МНС-Селятин (Селятин) 1:2 Динамо (Москва)


13.08.1997
Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:3 КамАЗ-Чалли (Набережні Човни)


13.08.1997
Рубін (Казань) 1:0 Локомотив (Нижній Новгород)


13.08.1997
Орел (Орел) 1:1 д.р., пен. 0:3 Локомотив (Москва)


13.08.1997
ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ) 2:2 д.р., пен. 4:5 Балтика (Калінінград)


13.08.1997
Шинник (Ярославль) 2:3 Зеніт (Санкт-Петербург)


06.08.1997
Автозапчастина (Баксан) 1:3 Аланія (Владикавказ)


06.08.1997
Томь (Томськ) 3:1 Тюмень (Тюмень)


06.08.1997
Уралан (Еліста) 1:2 Ротор (Волгоград)


30.07.1997
Металург (Червоний Сулін) 0:2 Спартак (Москва)

6. 1/8 фіналу

23.03.1998
Торпедо (Москва) 0:2 Локомотив (Москва)


21.03.1998
Аланія (Владикавказ) 1:0 Томь (Томськ)


21.03.1998
КамАЗ-Чалли (Набережні Човни) 3:4 Ротор (Волгоград)


21.03.1998
Спартак (Москва) 6:0 Кубань (Краснодар)


22.10.1997
Динамо (Москва) 3:1 Динамо (Ставрополь)


22.10.1997
Крила Рад (Самара) 4:0 Балтика (Калінінград)


22.10.1997
ЦСКА (Москва) 3:2 Зеніт (Санкт-Петербург)


18.10.1997
Рубін (Казань) 1:0 Арсенал (Тула)

7. 1/4 фіналу

15.04.1998
Аланія (Владикавказ) 3:0 Рубін (Казань)


14.04.1998
Ротор (Волгоград) 5:3 д.р. ЦСКА (Москва)


08.04.1998
Локомотив (Москва) 1:0 Динамо (Москва)


08.04.1998
Спартак (Москва) 2:0 Крила Рад (Самара)

8. 1/2 фіналу

29.04.1998
Локомотив (Москва) 1:0 Аланія (Владикавказ)


28.04.1998
Ротор (Волгоград) 0:2 Спартак (Москва)

9. Фінал

7 червня, 1998
Спартак (Москва) 1:0 (0:0)
[1]
Локомотив (Москва)
Тихонов 86 ' Голи
Стадіон: Лужники, Москва
Глядачів: 38 000 Суддя: Лом-Алі Ібрагімов ( Грозний)

Спартак: Філімонов, Горлукович, Хлестов, Цимбалар, Світ.Ромащенко, Ананко, Парфьонов, Аленічев (к), Титов, Бузнікін ( Канищев 61 '), Тихонов
Головний тренер: Олег Романцев
Локомотив: Нігматуллін, Черевченко, Дроздов, Харлачев, Оганесян, Чугайнов, Косолапов (к), Гуренко, Джанашія, Лоськов ( Соломатін 54 '), Бородюк
Головний тренер: Юрій Сьомін

Попереджений Аленічев 65 '- Соломатін 85'
Володар Кубка Росії
1997-98
"Спартак" (Москва)