Кубок Росії з футболу 1998/1999

Сьомий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 8 травня 1998 по 26 травня 1999. Володарем трофею в перший раз став санкт-петербурзький "Зеніт".


1. 1/256 фіналу

08.05.1998
Бештау (Лермонтов) +: - Автозапчастина (Баксан)


08.05.1998
Валігура-Газпром (Астрахань) 2:0 Динамо (Махачкала)


08.05.1998
Ірістон (Владикавказ) 2:3 д.р. Автодор (Владикавказ)


08.05.1998
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) +: - Нива (Слов'янськ-на-Кубані)


08.05.1998
Локомотив-Тайм (Мінеральні Води) 2:3 д.р. Торпедо (Георгіївська)


08.05.1998
Металург (Червоний Сулін) -: + Торпедо (Таганрог)


08.05.1998
Моздок (Моздок) 1:0 Кавказкабель (Прохолодний)


08.05.1998
Нарт (Нарткала) 3:2 Ангушт (Назрань)


08.05.1998
Нарт (Черкеськ) 0:1 Торпедо (Армавір)


08.05.1998
Шахтар (Шахти) 2:1 Вінець (Гулькевичі)

2. 1/128 фіналу

26.05.1998
Авангард (Курськ) 0:1 Орел (Орел)


26.05.1998
Ангара (Ангарськ) -: + СКА (Хабаровськ)


26.05.1998
Арсенал-2 (Тула) 0:2 Металург (Липецьк)


26.05.1998
Асмарал (Москва) 1:1 д.р., пен. 4:2 Локомотив (Ліски)


26.05.1998
Гігант (Воскресенськ) -: + Динамо (Брянськ)


26.05.1998
Гірник (Райчихинськ) -: + Амур-Енергія (Благовєщенськ)


26.05.1998
Дон (Новомосковськ) 1:0 Факел (Воронеж)


26.05.1998
Коломна (Коломна) 1:6 Сатурн (Раменське)


26.05.1998
Червоногвардієць (Москва) -: + Арсенал (Тула)


26.05.1998
Кузбас (Кемерово) 0:3 Томь (Томськ)


26.05.1998
Луч (Владивосток) 2:1 Океан (Находка)


26.05.1998
Металург (Красноярськ) 1:0 Вікторія (Назарово)


26.05.1998
Селенга (Улан-Уде) 2:1 Локомотив (Чита)


26.05.1998
Сибіряк (Братськ) 2:1 д.р. Зірка (Іркутськ)


26.05.1998
Спартак (Брянськ) 1:0 Салют-ЮКОС (Білгород)


26.05.1998
Спартак (Лохвиця) 1:3 Спартак (Рязань)


26.05.1998
Будівельник (Моршинська) 2:1 Спартак (Тамбов)


26.05.1998
Титан (Реутов) 1:3 Кристал (Смоленськ)


26.05.1998
Торгмаш (Люберці) 0:2 Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво)


26.05.1998
Торпедо (Рубцовськ) 3:2 Динамо (Барнаул)


26.05.1998
Междуреченськ (Междуреченськ) 0:2 Металург (Новокузнецьк)


26.05.1998
Чкаловець (Новосибірськ) 2:1 д.р. Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


27.05.1998
Динамо (Омськ) 1:0 Іртиш (Омськ)


27.05.1998
Автодор (Владикавказ) 2:0 Спартак (Нальчик)


27.05.1998
Анжі (Махачкала) 7:0 Нарт (Нарткала)


27.05.1998
Балаково (Балаково) 1:3 Сокіл (Саратов)


27.05.1998
Бештау (Лермонтов) 1:2 Моздок (Моздок)


27.05.1998
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 2:1 Торпедо (Арзамас)


27.05.1998
Вилучення (Вишній Волочек) 0:0 д.р., пен. 2:4 Локомотив (Санкт-Петербург)


27.05.1998
Газовик (Оренбург) 0:4 Содовик (Стерлітамак)


27.05.1998
Діана (Волзько) 4:0 Волга (Ульяновськ)


27.05.1998
Динамо (Перм) 0:4 Амкар (Перм)


27.05.1998
Дружба (Йошкар-Ола) 0:1 Рубін (Казань)


27.05.1998
Зеніт (Іжевськ) 1:2 Газовик-Газпром (Іжевськ)


27.05.1998
Зеніт (Пенза) 1:0 Світлотехніка (Саранськ)


27.05.1998
Зеніт (Челябінськ) 2:1 УралАЗ (Міасс)


27.05.1998
Іртиш (Тобольськ) 1:0 Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


27.05.1998
Іскра (Енгельс) 3:3 д.р., пен. 1:4 Ротор (Камишин)


27.05.1998
Космос (Долгопрудний) 1:1 д.р., пен. 6:5 Автомобіліст (Ногінськ)


27.05.1998
Кубань (Краснодар) 2:0 д.р. Анапа (Анапа)


27.05.1998
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) 1:4 Дружба (Майкоп)


27.05.1998
Локомотив (Калуга) 4:1 д.р. Краснознаменськ-Селятин (Краснознаменськ)


27.05.1998
Магнітка (Магнітогорськ) 1:2 Носта (Новотроїцьк)


27.05.1998
Моноліт (Москва) 0:5 Торпедо-ЗІЛ (Москва)


27.05.1998
Нафтовик (Похвістнево) 1:0 Лада-Тольятті-ВАЗ (Тольятті)


27.05.1998
Нафтовик (Ярославль) 3:1 Динамо (Вологда)


27.05.1998
Прогрес (Зеленодольськ) 1:0 Нафтохімік (Нижньокамськ)


27.05.1998
Псков (Псков) 0:1 Динамо (Санкт-Петербург)


27.05.1998
Салют (Саратов) 2:1 Торпедо (Волжський)


27.05.1998
Спартак (Кострома) 3:3 д.р., пен. 4:2 Текстильник (Іваново)


27.05.1998
Спартак-Телеком (Шуя) 1:1 д.р., пен. 4:3 Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород)


27.05.1998
Спортакадемклуб (Москва) 2:1 Хімки (Хімки)


27.05.1998
Торпедо (Армавір) 0:3 Динамо (Ставрополь)


27.05.1998
Торпедо (Володимир) 3:2 Мосенерго (Москва)


27.05.1998
Торпедо (Георгіївська) 1:2 Валігура-Газпром (Астрахань)


27.05.1998
Торпедо (Таганрог) 2:1 Шахтар (Шахти)


27.05.1998
Трубник (Каменськ-Уральський) 2:0 Сибір (Курган)


27.05.1998
Уралець (Нижній Тагіл) 0:0 д.р., пен. 5:6 Уралмаш (Єкатеринбург)


27.05.1998
Фабус (Бронниці) 0:3 Спартак (Щелково)


27.05.1998
Хімік (Дзержинськ) 0:3 Торпедо (Павлово)


27.05.1998
Енергія (Великі Луки) 3:2 Волга (Твер)


27.05.1998
Енергія (Ульяновськ) 1:3 Лада-Град (Димитровград)

27.05.1998
Енергетик (Урень) 1:0 Локомотив (Нижній Новгород)


27.05.1998
Енергія (Чайковський) 1:0 д.р. КамАЗ-Чалли (Набережні Човни)

3. 1/64 фіналу

06.07.1998
Динамо (Омськ) 2:1 Іртиш (Тобольськ)


06.07.1998
Амкар (Перм) 2:1 Газовик-Газпром (Іжевськ)

06.07.1998
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 3:0 Селенга (Улан-Уде)


06.07.1998
Арсенал (Тула) 2:1 Дон (Новомосковськ)


06.07.1998
Валігура-Газпром (Астрахань) 1:2 Анжі (Махачкала)

06.07.1998
Динамо (Санкт-Петербург) 3:2 д.р. Енергія (Великі Луки)


06.07.1998
Динамо (Ставрополь) 1:0 Торпедо (Таганрог)


06.07.1998
Дружба (Майкоп) 3:0 Кубань (Краснодар)


06.07.1998
Зеніт (Пенза) 2:2 д.р., пен. 4:3 Будівельник (Моршинська)


06.07.1998
Лада-Град (Димитровград) 3:1 Діана (Волзько)


06.07.1998
Локомотив (Санкт-Петербург) 2:1 д.р. Нафтовик (Ярославль)


06.07.1998
Металург (Красноярськ) 5:0 Сибіряк (Братськ)


06.07.1998
Металург (Липецьк) 8:1 Динамо (Брянськ)


06.07.1998
Моздок (Моздок) 0:1 Автодор (Владикавказ)


06.07.1998
Нафтовик (Похвістнево) 3:1 Салют (Саратов)


06.07.1998
Носта (Новотроїцьк) 3:0 Зеніт (Челябінськ)


06.07.1998
Ротор (Камишин) -: + Сокіл (Саратов)


06.07.1998
Рубін (Казань) 2:0 Прогрес (Зеленодольськ)


06.07.1998
Сатурн (Раменське) 1:0 Космос (Долгопрудний)


06.07.1998
СКА (Хабаровськ) 1:0 Луч (Владивосток)

06.07.1998
Содовик (Стерлітамак) 0:2 Енергія (Чайковський)


06.07.1998
Спартак (Брянськ) 3:4 Асмарал (Москва)


06.07.1998
Спартак (Рязань) 4:2 Спартак (Щелково)


06.07.1998
Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) 1:0 д.р. Кристал (Смоленськ)


06.07.1998
Спартак-Телеком (Шуя) 2:0 Спартак (Кострома)


06.07.1998
Томь (Томськ) 2:0 Металург (Новокузнецьк)


06.07.1998
Торпедо (Павлово) 2:3 Торпедо (Володимир)


06.07.1998
Торпедо (Рубцовськ) 3:4 Чкаловець (Новосибірськ)


06.07.1998
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 4:0 Спортакадемклуб (Москва)


06.07.1998
Уралмаш (Єкатеринбург) 7:0 Трубник (Каменськ-Уральський)


06.07.1998
Орел (Орел) 4:0 Локомотив (Калуга)


06.07.1998
Енергія (Урень) 2:0 Біохімік-Мордовія (Саранськ)

4. 1/32 фіналу

22.07.1998
Автодор (Владикавказ) 3:1 Анжі (Махачкала)


22.07.1998
Амкар (Перм) 2:1 д.р. Енергія (Чайковський)


22.07.1998
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 1:0 СКА (Хабаровськ)


22.07.1998
Динамо (Санкт-Петербург) 2:1 Спартак (Рязань)


22.07.1998
Дружба (Майкоп) 1:0 д.р. Динамо (Ставрополь)


22.07.1998
Лада-Град (Димитровград) 2:0 Зеніт (Пенза)


22.07.1998
Металург (Липецьк) 4:0 Асмарал (Москва)


22.07.1998
Носта (Новотроїцьк) 4:3 Уралмаш (Єкатеринбург)


22.07.1998
Рубін (Казань) 2:3 д.р. Енергія (Урень)


22.07.1998
Сатурн (Раменське) 3:1 д.р. Спартак-Телеком (Шуя)


22.07.1998
Сокіл (Саратов) 1:0 Нафтовик (Похвістнево)


22.07.1998
Томь (Томськ) 1:0 Металург (Красноярськ)


22.07.1998
Торпедо (Володимир) 1:2 д.р. Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво)


22.07.1998
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 2:1 Локомотив (Санкт-Петербург)


22.07.1998
Орел (Орел) 1:3 Арсенал (Тула)


22.07.1998
Чкаловець (Новосибірськ) 4:1 Динамо (Омськ)


5. 1/16 фіналу

11.09.1998
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 0:7 Динамо (Москва)


12.09.1998
Автодор (Владикавказ) 2:1 д.р. Крила Рад (Самара)


12.09.1998
Амкар (Перм) 1:0 Спартак (Москва)


12.09.1998
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 0:2 ЦСКА (Москва)


12.09.1998
Арсенал (Тула) 1:0 Торпедо (Москва)


12.09.1998
Динамо (Санкт-Петербург) 0:1 д.р. Аланія (Владикавказ)


12.09.1998
Дружба (Майкоп) 1:3 Ротор (Волгоград)


12.09.1998
Лада-Град (Димитровград) 0:1 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


12.09.1998
Металург (Липецьк) 2:2 д.р., пен. 4:3 Локомотив (Москва)


12.09.1998
Носта (Новотроїцьк) 2:1 Балтика (Калінінград)


12.09.1998
Сатурн (Раменське) 1:0 Чорноморець (Новоросійськ)


12.09.1998
Сокіл (Саратов) 2:2 д.р., пен. 1:4 Зеніт (Санкт-Петербург)


12.09.1998
Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) 3:0 Тюмень (Тюмень)


12.09.1998
Томь (Томськ) 1:0 Уралан (Еліста)


12.09.1998
Чкаловець (Новосибірськ) 0:0 д.р., пен. 2:4 Шинник (Ярославль)


12.09.1998
Енергія (Урень) 1:2 д.р. Перлина (Сочі)


6. 1/8 фіналу

06.11.1998
Шинник (Ярославль) 2:1 Носта (Новотроїцьк)


07.11.1998
Перлина (Сочі) 1:4 Зеніт (Санкт-Петербург)


08.11.1998
Ростсільмаш (Ростов-на-Дону) 1:0 Амкар (Перм)


10.11.1998
Арсенал (Тула) 4:1 Металург (Липецьк)


10.11.1998
Динамо (Москва) 1:0 Аланія (Владикавказ)


10.11.1998
Ротор (Волгоград) 3:3 д.р., пен. 4:2 Автодор (Владикавказ)


10.11.1998
Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) 0:0 д.р., пен. 2:4 Сатурн (Раменське)


10.11.1998
ЦСКА (Москва) 2:1 Томь (Томськ)

7. 1/4 фіналу

06.04.1999
ЦСКА (Москва) 1:0 Шинник (Ярославль)


07.04.1999
Динамо (Москва) 1:0 д.р. Сатурн (Раменське)


07.04.1999
Зеніт (Санкт-Петербург) 2:0 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


07.04.1999
Ротор (Волгоград) 4:1 Арсенал (Тула)

8. 1/2 фіналу

21.04.1999
Зеніт (Санкт-Петербург) 1:0 ЦСКА (Москва)


21.04.1999
Ротор (Волгоград) 2:2 д.р., пен. 6:7 Динамо (Москва)

9. Фінал

26 травня 1999
Зеніт 3:1 (0:1)
[1] [2]
Динамо (Москва)
Панов 55 ', 58'
Максимюк 66 '
Голи Писарєв 23 '
Лужники, Москва
Глядачів: 22 000
Суддя: Микола Фролов ( Раменське)
Зеніт: Березовський, Бабин, Кондрашов, Овсепян, Ігонін, Вернидуб, Лепехин, Горшков, Попович ( Зазулін 68 '), Максимюк ( Кобелєв 76 '), Панов

Головний тренер: Анатолій Давидов
Динамо: Плотніков, Клюєв, Островський, Точилін, Головской, Радімов, Гришин ( Ізібор 63 '), Гусєв, Писарєв ( Кульчий 53 '), Макс.Ромащенко, Терьохін
Головний тренер: Георгій Ярцев
Попереджений Ігонін 34 ', Овсепян 48', Попович 63 '- Головской 51', Точилін 70 ', Радімов 73'

Вилучений Островський 89 '(фол останньої надії)
Володар Кубка Росії
1998-99
Зеніт (Санкт-Петербург)