Кубок Росії з футболу 1999/2000

Восьмий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 25 квітня 1999 по 21 травня 2000. Володарем трофею втретє став московський "Локомотив", знову ставши лідером за кількістю завойованих Кубків Росії.


1. 1/512 фіналу

25.04.1999
Іскра (Енгельс) 2:1 д.р. Балаково (Балаково)


26.04.1999
Бештау (Лермонтов) 1:1 д.р., пен. 3:2 Нарт (Нарткала)


28.04.1999
Іртиш (Омськ) 0:1 Динамо (Омськ)


28.04.1999
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 3:2 СКА (Хабаровськ)


28.04.1999
Газовик (Оренбург) 0:1 Носта (Новотроїцьк)


28.04.1999
Динамо (Барнаул) 1:3 Металург (Новокузнецьк)


28.04.1999
Динамо (Перм) 1:0 Уралець (Нижній Тагіл)


28.04.1999
Зірка (Іркутськ) 3:2 д.р. Селенга (Улан-Уде)


28.04.1999
Іртиш (Тобольськ) 2:0 Курган (Курган)


28.04.1999
Кузбас (Кемерово) 0:0 д.р., пен. 3:4 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


28.04.1999
Металург-метизниками (Магнітогорськ) 1:1 д.р., пен. 2:1 УралАЗ (Міасс)


28.04.1999
Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:0 КамАЗ-Чалли (Набережні Човни)


28.04.1999
Нафтовик (Похвістнево) 3:2 Содовик (Стерлітамак)


28.04.1999
Океан (Находка) 0:1 Луч (Владивосток)


28.04.1999
Реформація (Абакан) 2:0 Сибіряк (Братськ)


28.04.1999
Уралмаш (Єкатеринбург) 0:2 Зеніт (Челябінськ)


28.04.1999
Чкаловець (Новосибірськ) -: + Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


28.04.1999
Енергія (Чайковський) 1:2 д.р. Динамо (Іжевськ)


29.04.1999
Арсенал-2 (Тула) 0:0 д.р., пен. 3:5 Дон (Новомосковськ)

2. 1/256 фіналу

07.05.1999
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 0:0 д.р., пен. 7:6 Світлотехніка (Саранськ)


07.05.1999
Зеніт (Пенза) 1:0 Салют (Саратов)


07.05.1999
Іскра (Енгельс) 1:0 Торпедо (Волжський)


07.05.1999
Лада (Тольятті) 1:0 Волга (Ульяновськ)


07.05.1999
Металург (Викса) 3:1 Арзамас (Арзамас)


07.05.1999
Хімік (Дзержинськ) 1:0 д.р. Торпедо (Павлово)


07.05.1999
Енергетик (Урень) 2:0 Динамо-Машинобудівник (Кіров)


07.05.1999
Енергія (Ульяновськ) 1:0 Діана (Волзько)

08.05.1999
Авангард (Курськ) 2:0 Салют-ЮКОС (Білгород)


08.05.1999
Автодор (Владикавказ) 1:0 Ірістон (Владикавказ)


08.05.1999
Ангушт (Назрань) 3:0 Динамо (Махачкала)


08.05.1999
Вінець (Гулькевичі) 1:2 Торпедо (Таганрог)


08.05.1999
Динамо (Брянськ) 1:0 Орел (Орел)


08.05.1999
Динамо (Вологда) 3:0 Спартак (Кострома)


08.05.1999
Динамо (Санкт-Петербург) 3:0 Вилучення-89 (Вишній Волочек)


08.05.1999
Дон (Новомосковськ) 2:1 Локомотив (Калуга)


08.05.1999
Дружба (Майкоп) 3:0 Витязь (Кримськ)


08.05.1999
Кавказкабель (Прохолодний) 1:2 Бештау (Лермонтов)


08.05.1999
Коломна (Коломна) 4:0 Фабус (Бронниці)

08.05.1999
Кубань (Краснодар) 1:0 Слов'янськ (Слов'янськ-на-Кубані)


08.05.1999
Моздок (Моздок) 1:0 Торпедо (Георгіївська)


08.05.1999
Нафтовик (Ярославль) 1:2 д.р. Хімки (Хімки)


08.05.1999
Оазис (Ярцево) 2:1 Енергія (Великі Луки)


08.05.1999
СКА (Ростов-на-Дону) 2:0 Шахтар (Шахти)


08.05.1999
Спартак (Рязань) 2:0 Спартак (Лохвиця)


08.05.1999
Спартак (Тамбов) 1:0 д.р. Локомотив (Ліски)


08.05.1999
Спартак (Щелково) 0:1 Космос (Електросталь)


08.05.1999
Спартак-Пересвет (Брянськ) 0:1 Мосенерго (Москва)


08.05.1999
Спортакадемклуб (Москва) 3:0 Волга (Твер)


08.05.1999
Титан (Залізничний) 0:2 Автомобіліст (Ногінськ)


08.05.1999
Торпедо (Володимир) 1:3 Спартак-Чукотка (Москва)


09.05.1999
Динамо (Омськ) 1:0 Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


09.05.1999
Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 2:2 д.р., пен. 4:5 Металург (Новокузнецьк)


09.05.1999
Зірка (Іркутськ) 2:0 Реформація (Абакан)


09.05.1999
Зеніт (Челябінськ) 2:0 Динамо (Перм)


09.05.1999
Іртиш (Тобольськ) 1:3 Металург-метизниками (Магнітогорськ)


09.05.1999
Луч (Владивосток) 1:4 Амур-Енергія (Благовєщенськ)


09.05.1999
Нафтохімік (Нижньокамськ) 3:0 Динамо (Іжевськ)


09.05.1999
Носта (Новотроїцьк) 4:0 Нафтовик (Похвістнево)

3. 1/128 фіналу

21.05.1999
Зірка (Іркутськ) 3:2 д.р. Амур-Енергія (Благовєщенськ)


21.05.1999
Зеніт (Челябінськ) 0:2 Металург-метизниками (Магнітогорськ)


21.05.1999
Металург (Новокузнецьк) 2:1 Динамо (Омськ)


21.05.1999
Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:1 д.р., пен. 3:0 Носта (Новотроїцьк)


25.05.1999
Іскра (Енгельс) 4:0 Зеніт (Пенза)


25.05.1999
Лада (Тольятті) 2:0 Біохімік-Мордовія (Саранськ)


25.05.1999
Хімік (Дзержинськ) 1:2 Енергія (Ульяновськ)

25.05.1999
Енергетик (Урень) 1:0 Металург (Викса)


26.05.1999
Авангард (Курськ) 1:1 д.р., пен. 4:3 Спартак (Тамбов)


26.05.1999
Автомобіліст (Ногінськ) 0:1 Космос (Електросталь)


26.05.1999
Ангушт (Назрань) 3:1 Бештау (Лермонтов)


26.05.1999
Дон (Новомосковськ) 1:1 д.р., пен. 3:1 Динамо (Брянськ)


26.05.1999
Коломна (Коломна) 2:3 д.р. Спартак (Рязань)


26.05.1999
Моздок (Моздок) 0:2 Автодор (Владикавказ)


26.05.1999
Мосенерго (Москва) 1:0 д.р. Оазис (Ярцево)


26.05.1999
СКА (Ростов-на-Дону) 1:2 Кубань (Краснодар)


26.05.1999
Спартак-Телеком (Шуя) 0:3 Спартак-Чукотка (Москва)


26.05.1999
Спортакадемклуб (Москва) 1:3 Динамо (Санкт-Петербург)


26.05.1999
Торпедо (Таганрог) 0:1 Дружба (Майкоп)


26.05.1999
Хімки (Хімки) 4:3 Динамо (Вологда)

4. 1/64 фіналу

06.06.1999
Лада (Тольятті) 3:0 Іскра (Енгельс)


06.06.1999
Енергетик (Урень) 3:0 Енергія (Ульяновськ)

07.06.1999
Ангушт (Назрань) 0:1 Автодор (Владикавказ)


07.06.1999
Дон (Новомосковськ) 3:0 Авангард (Курськ)


07.06.1999
Дружба (Майкоп) 2:0 д.р. Кубань (Краснодар)


07.06.1999
Зірка (Іркутськ) 1:0 Металург (Новокузнецьк)


07.06.1999
Металург-метизниками (Магнітогорськ) 0:3 Нафтохімік (Нижньокамськ)


07.06.1999
Мосенерго (Москва) 2:2 д.р., пен. 4:3 Космос (Електросталь)


07.06.1999
Спартак-Чукотка (Москва) 1:0 д.р. Спартак (Рязань)


07.06.1999
Хімки (Хімки) 2:0 Динамо (Санкт-Петербург)

5. 1/32 фіналу

28.06.1999
Анжі (Махачкала) 4:0 Автодор (Владикавказ)


28.06.1999
Балтика (Калінінград) 4:0 Кристал (Смоленськ)


28.06.1999
Газовик-Газпром (Іжевськ) 2:1 Тюмень (Тюмень)


28.06.1999
Динамо (Ставрополь) 4:0 Валігура-Газпром (Астрахань)


28.06.1999
Зірка (Іркутськ) 1:2 Томь (Томськ)


28.06.1999
Лада (Тольятті) 3:0 Дон (Новомосковськ)


28.06.1999
Металург (Красноярськ) 0:3 Локомотив (Чита)


28.06.1999
Металург (Липецьк) 2:0 Енергетик (Урень)


28.06.1999
Мосенерго (Москва) 2:1 Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво)


28.06.1999
Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:2 Амкар (Перм)


28.06.1999
Рубін (Казань) 1:3 Арсенал (Тула)


28.06.1999
Сокіл (Саратов) 8:1 Дружба (Майкоп)


28.06.1999
Спартак (Нальчик) 3:1 Лада-Симбірськ (Димитровград)


28.06.1999
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 0:1 Спартак-Чукотка (Москва)


28.06.1999
Факел (Воронеж) 2:1 Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород)


28.06.1999
Хімки (Хімки) 1:2 д.р. Локомотив (Санкт-Петербург)

6. 1/16 фіналу

18.07.1999
Лада (Тольятті) 0:2 Спартак (Москва)


12.10.1999
Амкар (Перм) 2:2 д.р., пен. 4:5 Ротор (Волгоград)


12.10.1999
Анжі (Махачкала) 3:1 Торпедо (Москва)


12.10.1999
Арсенал (Тула) 1:3 Сатурн (Раменське)


12.10.1999
Газовик-Газпром (Іжевськ) 2:1 Зеніт (Санкт-Петербург)


12.10.1999
Динамо (Ставрополь) 2:1 Чорноморець (Новоросійськ)


12.10.1999
Локомотив (Санкт-Петербург) 1:5 Локомотив (Москва)


12.10.1999
Локомотив (Чита) 0:1 Уралан (Еліста)


12.10.1999
Металург (Липецьк) 1:0 Аланія (Владикавказ)


12.10.1999
Мосенерго (Москва) 0:0 д.р., пен. 5:6 Динамо (Москва)


12.10.1999
Сокіл (Саратов) 1:0 Шинник (Ярославль)


12.10.1999
Спартак (Нальчик) 4:0 Перлина (Сочі)

12.10.1999
Спартак-Чукотка (Москва) 1:0 Локомотив (Нижній Новгород)


12.10.1999
Томь (Томськ) 0:5 ЦСКА (Москва)


12.10.1999
Факел (Воронеж) 3:2 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


30.10.1999
Балтика (Калінінград) 2:0 Крила Рад (Самара)

7. 1/8 фіналу

13.11.1999
Анжі (Махачкала) 2:0 Газовик-Газпром (Іжевськ)


13.11.1999
Локомотив (Москва) 2:1 Балтика (Калінінград)


13.11.1999
Металург (Липецьк) 4:0 Динамо (Ставрополь)


13.11.1999
Уралан (Еліста) 3:0 Факел (Воронеж)


13.11.1999
ЦСКА (Москва) 3:0 Спартак-Чукотка (Москва)


14.11.1999
Динамо (Москва) 1:0 д.р. Спартак (Нальчик)


21.03.2000
Ротор (Волгоград) 0:1 Сатурн (Раменське)


21.03.2000
Сокіл (Саратов) 0:1 д.р. Спартак (Москва)

8. 1/4 фіналу

04.04.2000
Спартак (Москва) 1:0 Сатурн (Раменське)


05.04.2000
Металург (Липецьк) 1:2 Локомотив (Москва)


11.04.2000
Анжі (Махачкала) 1:1 д.р., пен. 3:5 ЦСКА (Москва)


12.04.2000
Уралан (Еліста) 1:0 Динамо (Москва)

9. 1/2 фіналу

03.05.2000
Уралан (Еліста) 1:4 д.р. Локомотив (Москва)


04.05.2000
ЦСКА (Москва) 3:1 Спартак (Москва)

10. Фінал

21 травня, 2000
Локомотив (Москва) 3:2 (1:1, 0:0)
[1]
ЦСКА
Євсєєв 41 '
Буликін 96 '
Цимбалар 113 '
Голи Семак 32 '
Корнаухов 121 '
Стадіон: Динамо, Москва
Глядачів: 26 000 Суддя: Н. Левніков ( Санкт-Петербург)

Локомотив: Нігматуллін, Черевченко, Нижегородов, Євсєєв, Соломатін ( Дроздов 46 '), Чугайнов (к), Сінників, ( Харлачев 41 '), Цимбалар, Буликін ( Пашинін 97 '), Лоськов, Терьохін
Головний тренер: Юрій Сьомін
ЦСКА: Окрошідзе, Мінько, Варламов, Боков, Семак, Корнаухов, Євсиков ( Геращенко 62 '), Шишкін, Скрипченко ( Хомуха 46 '), Кулик, Філіппенко ( Єнін 86 ')
Головний тренер: Олег Долматов
Попереджений Лоськов 15 ', Черевченко 37' - Скрипченко 39 '
Вилучений Боков 12 '(фол останньої надії)
Попереджений Друга картка Вилучений Лоськов 66 '

Нереалізований пенальті: Корнаухов (121, воротар)
Володар Кубка Росії
1999-2000
Локомотив (Москва)