Кубок Росії з футболу 2000/2001

Дев'ятий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 29 березня 2000 по 20 червня 2001. Володарем трофею в четвертий раз і вдруге поспіль став московський "Локомотив".


1. 1/512 фіналу

29.03.2000
Вінець (Гулькевичі) 4:0 Дружба (Майкоп)


29.03.2000
Кавказкабель (Прохолодний) 1:1 д.р., пен. 5:4 Моздок (Моздок)


29.03.2000
Спартак-Кавказтрансгаз (Изобильний) 1:2 д.р. Динамо (Ставрополь)

2. 1/256 фіналу

18.04.2000
Витязь (Кримськ) 1:0 Слов'янськ (Слов'янськ-на-Кубані)


18.04.2000
Динамо (Махачкала) 0:1 Суднобудівник (Астрахань)


18.04.2000
Ірістон (Владикавказ) 1:4 Автодор (Владикавказ)


18.04.2000
Кубань (Краснодар) 3:0 Вінець (Гулькевичі)


18.04.2000
Нарт (Нарткала) 2:0 Ангушт (Назрань)


18.04.2000
Торпедо (Таганрог) 1:4 СКА (Ростов-на-Дону)


18.04.2000
Шахтар (Шахти) 2:0 Єлець (Єлець)


19.04.2000
Авангард (Курськ) 0:1 д.р. Орел (Орел)


19.04.2000
Автомобіліст (Ногінськ) 0:2 Краснознаменськ (Краснознаменськ)


19.04.2000
Динамо (Вологда) 3:0 Северсталь (Череповець)


19.04.2000
Динамо (Ставрополь) 4:1 Кавказкабель (Прохолодний)


19.04.2000
Дон (Новомосковськ) 1:0 Арсенал-2 (Тула)


19.04.2000
Космос (Електросталь) 3:1 д.р. Титан (Реутов)


19.04.2000
Локомотив (Калуга) 2:1 д.р. Динамо (Брянськ)


19.04.2000
Лотто-МКМ (Москва) 2:0 Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво)


19.04.2000
Мосенерго (Москва) 1:2 Нафтовик (Ярославль)


19.04.2000
Оазис (Ярцево) 2:1 Енергія (Великі Луки)


19.04.2000
Псков (Псков) +: - Динамо-Стройімпульс (Санкт-Петербург)


19.04.2000
Спартак (Рязань) 0:1 д.р. Спартак (Лохвиця)


19.04.2000
Спартак (Тамбов) 1:0 Локомотив (Ліски)


19.04.2000
Спартак-Телеком (Шуя) 1:2 Спартак (Кострома)


19.04.2000
Спортакадемклуб (Москва) 2:1 Спартак (Щелково)


19.04.2000
Фабус (Бронниці) 2:1 Коломна (Коломна)

19.04.2000
Хімки (Хімки) 2:0 Вилучення-89 (Вишній Волочек)


28.04.2000
Газовик (Оренбург) 2:3 Содовик (Стерлітамак)


28.04.2000
Динамо (Іжевськ) 0:1 Енергія (Чайковський)


28.04.2000
Динамо (Перм) 2:5 Уралець (Нижній Тагіл)


28.04.2000
КамАЗ-Чалли (Набережні Човни) 0:2 Нафтохімік (Нижньокамськ)


28.04.2000
Спартак (Йошкар-Ола) 1:0 д.р. Динамо-Машинобудівник (Кіров)


28.04.2000
УралАЗ (Міасс) 1:1 д.р., пен. 4:1 Металург-метизниками (Магнітогорськ)


28.04.2000
Уралмаш (Єкатеринбург) 4:0 Зеніт (Челябінськ)


28.04.2000
Тюмень (Тюмень) 3:0 Курган (Курган)


02.05.2000
Амур-Енергія (Благовєщенськ) 2:1 СКА-Енергія (Хабаровськ)


02.05.2000
Балаково (Балаково) 2:0 Хопер (Балашов)


02.05.2000
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 0:1 Світлотехніка (Саранськ)


02.05.2000
Динамо (Омськ) 0:2 Іртиш (Омськ)


02.05.2000
Зірка (Іркутськ) 4:0 Селенга (Улан-Уде)


02.05.2000
Кузбас (Кемерово) 1:0 Чкаловець-Олімпік (Новосибірськ)


02.05.2000
Лада-Енергія (Димитровград) 0:1 Волга (Ульяновськ)


02.05.2000
Луч (Владивосток) 1:0 Океан (Находка)


02.05.2000
Металург (Новокузнецьк) 3:1 Динамо (Барнаул)


02.05.2000
Олімпія (Волгоград) 5:1 Торпедо (Волжський)


02.05.2000
Салют (Саратов) 1:0 Іскра (Енгельс)


02.05.2000
Торпедо (Павлово) 2:1 Металург (Викса)


02.05.2000
Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) 1:0 Діана (Волзько)


02.05.2000
Хімік (Дзержинськ) 0:2 Енергетик (Урень)

3. 1/128 фіналу

24.05.2000
Іртиш (Омськ) 1:0 Кузбас (Кемерово)


24.05.2000
Луч (Владивосток) 1:0 Амур-Енергія (Благовєщенськ)


24.05.2000
Реформація (Абакан) 1:0 Металург (Новокузнецьк)


24.05.2000
Сибіряк (Братськ) 0:2 Зірка (Іркутськ)


28.05.2000
Автодор (Владикавказ) 4:2 Динамо (Ставрополь)


28.05.2000
Витязь (Кримськ) 0:1 Кубань (Краснодар)


28.05.2000
Космос (Електросталь) 2:1 Лотто-МКМ (Москва)

28.05.2000
Краснознаменськ (Краснознаменськ) 2:1 Спартак (Кострома)


28.05.2000
Локомотив (Калуга) 1:0 Дон (Новомосковськ)


28.05.2000
Нафтовик (Ярославль) 2:0 Динамо (Вологда)


28.05.2000
Оазис (Ярцево) 2:1 Спортакадемклуб (Москва)


28.05.2000
Псков (Псков) 1:2 Хімки (Хімки)

28.05.2000
СКА (Ростов-на-Дону) 1:0 Шахтар (Шахти)


28.05.2000
Спартак (Лохвиця) 2:0 Фабус (Бронниці)


28.05.2000
Суднобудівник (Астрахань) 2:0 Нарт (Нарткала)


28.05.2000
Орел (Орел) 5:1 Спартак (Тамбов)


29.05.2000
Балаково (Балаково) 1:0 Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород)


29.05.2000
Волга (Ульяновськ) 1:0 Світлотехніка (Саранськ)


29.05.2000
Салют (Саратов) 3:2 д.р. Олімпія (Волгоград)


29.05.2000
Содовик (Стерлітамак) 0:0 д.р., пен. 4:1 Нафтохімік (Нижньокамськ)


29.05.2000
Уралець (Нижній Тагіл) 1:2 Уралмаш (Єкатеринбург)


29.05.2000
Тюмень (Тюмень) 2:0 УралАЗ (Міасс)


29.05.2000
Енергетик (Урень) 2:0 Торпедо (Павлово)


29.05.2000
Енергія (Чайковський) 2:0 Спартак (Йошкар-Ола)

4. 1/64 фіналу

09.06.2000
Волга (Ульяновськ) 2:1 Салют (Саратов)


09.06.2000
Содовик (Стерлітамак) 3:1 Енергія (Чайковський)


09.06.2000
Уралмаш (Єкатеринбург) 1:0 Тюмень (Тюмень)


09.06.2000
Енергетик (Урень) 1:0 Балаково (Балаково)


12.06.2000
Краснознаменськ (Краснознаменськ) 2:4 Оазис (Ярцево)


13.06.2000
Нафтовик (Ярославль) 1:2 Хімки (Хімки)


13.06.2000
Спартак (Лохвиця) 2:0 Космос (Електросталь)


13.06.2000
Орел (Орел) 1:0 Локомотив (Калуга)


24.06.2000
Зірка (Іркутськ) 1:0 Луч (Владивосток)


24.06.2000
Іртиш (Омськ) +: - Реформація (Абакан)


26.06.2000
Кубань (Краснодар) 4:0 СКА (Ростов-на-Дону)


26.06.2000
Суднобудівник (Астрахань) 2:1 Автодор (Владикавказ)

5. 1/32 фіналу

16.07.2000
Іртиш (Омськ) 2:1 д.р. Локомотив (Чита)


16.07.2000
Амкар (Перм) 1:0 Металург (Красноярськ)


16.07.2000
Арсенал (Тула) 2:1 Спартак-Чукотка (Москва)


16.07.2000
Балтика (Калінінград) 1:2 Хімки (Хімки)


16.07.2000
Волга (Ульяновськ) 1:4 Лада (Тольятті)


16.07.2000
Газовик-Газпром (Іжевськ) 2:0 Содовик (Стерлітамак)


16.07.2000
Перлина (Сочі) 3:2 Спартак (Нальчик)

16.07.2000
Носта (Новотроїцьк) 2:1 Рубін (Казань)


16.07.2000
Оазис (Ярцево) 4:4 д.р., пен. 5:3 Локомотив (Санкт-Петербург)


16.07.2000
Сокіл (Саратов) 4:0 Валігура-Газпром (Астрахань)


16.07.2000
Спартак (Лохвиця) 0:2 Шинник (Ярославль)


16.07.2000
Суднобудівник (Астрахань) 1:3 Кубань (Краснодар)


16.07.2000
Томь (Томськ) 2:0 Зірка (Іркутськ)


16.07.2000
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 3:1 Кристал (Смоленськ)


16.07.2000
Уралмаш (Єкатеринбург) 0:1 Енергетик (Урень)


16.07.2000
Орел (Орел) 0:2 Металург (Липецьк)

6. Турнірна сітка

1/16 фіналу
7 серпня 2000-19 жовтня 2000
1/8 фіналу
28 жовтня 2000-17 листопада 2000
Чвертьфінали
11 квітня 2001
Півфінали
16 травня 2001
Фінал
20 червня 2001
1 Носта 1
32 Спартак 4
Спартак 4
Лада 1
17 Лада 1
16 Сатурн 0
Спартак 1
Сокіл 3
9 Енергетик 1 (2) д.
24 Аланія 1 (1) в.
Енергетик 2 (1)
Сокіл 2 (2) п.
25 Сокіл 6
8 Локомотив НН 2
Сокіл 0
Локомотив 1
5 Томь 0 (0) д.
28 Локомотив 0 (1) у.
Локомотив 5
Газовик-Газпром 0
21 Газовик-Газпром 3
12 Ротор 2
Локомотив 0 (3)
Амкар 0 (1) п.
13 Амкар 2
20 Факел 1
Амкар 1
Іртиш 0
29 Іртиш 2
4 Ростсільмаш 0
Локомотив 1 (4)
Анжі 1 (3) п.
3 Шинник 1
30 ЦСКА 6
ЦСКА 1
Анжі 3
19 Оазис 0 (1) д.
14 Анжі 0 (2) у.
Анжі 1
Торпедо 0
11 Хімки 1
22 Торпедо 2
Торпедо 1 (5)
Динамо 1 (4) п.
27 Торпедо-ЗІЛ 2 (4)
6 Динамо 2 (5) п.
Анжі 2
Крила Рад 1
7 Перлина 0 (0) д.
26 Крила Рад 0 (1) у.
Крила Рад 3
Металург Лп 0
23 Металург Лп 2
10 Зеніт 1
Крила Рад 3
Арсенал 0
15 Кубань 4
18 Чорноморець 2
Кубань 1 (4)
Арсенал 1 (5) п.
31 Арсенал 1 (3) д.
2 Уралан 1 (2) у.

7. 1/16 фіналу

07.08.2000
Кубань (Краснодар) 4:2 Чорноморець (Новоросійськ)


08.09.2000
Носта (Новотроїцьк) 1:4 Спартак (Москва)


09.09.2000
Арсенал (Тула) 1:1 д.р., пен. 3:2 Уралан (Еліста)


09.09.2000
Сокіл (Саратов) 6:2 Локомотив (Нижній Новгород)

09.09.2000
Томь (Томськ) 0:1 д.р. Локомотив (Москва)


09.09.2000
Торпедо-ЗІЛ (Москва) 2:2 д.р., пен. 4:5 Динамо (Москва)


09.09.2000
Енергетик (Урень) 2:1 д.р. Аланія (Владикавказ)


10.09.2000
Іртиш (Омськ) 2:0 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


10.09.2000
Амкар (Перм) 2:1 Факел (Воронеж)


10.09.2000
Газовик-Газпром (Іжевськ) 3:2 Ротор (Волгоград)


10.09.2000
Перлина (Сочі) 0:1 д.р. Крила Рад (Самара)


10.09.2000
Лада (Тольятті) 1:0 д.р. Сатурн (Раменське)


10.09.2000
Оазис (Ярцево) 1:2 д.р. Анжі (Махачкала)

10.09.2000
Шинник (Ярославль) 1:6 ЦСКА (Москва)


14.10.2000
Хімки (Хімки) 1:2 Торпедо (Москва)


19.10.2000
Металург (Липецьк) 2:1 Зеніт (Санкт-Петербург)

8. 1/8 фіналу

28.10.2000
ЦСКА (Москва) 1:3 Анжі (Махачкала)


28.10.2000
Енергетик (Урень) 2:2 д.р., пен. 1:2 Сокіл (Саратов)


29.10.2000
Амкар (Перм) 1:0 Іртиш (Омськ)

29.10.2000
Крила Рад (Самара) 3:0 Металург (Липецьк)


29.10.2000
Локомотив (Москва) 5:0 Газовик-Газпром (Іжевськ)


29.10.2000
Торпедо (Москва) 1:1 д.р., пен. 5:4 Динамо (Москва)


11.11.2000
Кубань (Краснодар) 1:1 д.р., пен. 4:5 Арсенал (Тула)


17.11.2000
Спартак (Москва) 4:1 Лада (Тольятті)

9. 1/4 фіналу

11.04.2001
Анжі (Махачкала) 1:0 Торпедо (Москва)


11.04.2001
Крила Рад (Самара) 3:0 Арсенал (Тула)


11.04.2001
Локомотив (Москва) 0:0 д.р., пен. 3:1 Амкар (Перм)


11.04.2001
Спартак (Москва) 1:3 Сокіл (Саратов)

10. 1/2 фіналу

16 травня 2001
19:00 MSD
Анжі (Махачкала) 2:1 (0:0) Крила Рад (Самара)
Адієв 50 '
Ранджеловіч 70 '
Голи Анжело 65 '
Динамо, Махачкала
Глядачів: 17 000
Суддя: В. Іванов ( Москва)
Анжі: Жидков, Переменін, Ясковіч, Білонг, Стойкович ( Шерстнєв, 66 '), Рахімич, Агаларов ( Іванов, 88 '), Сирхан (к), Адієв, Рамазанов ( Акаєв, 66 '), Ранджеловіч

Головний тренер: Гаджі Гаджієв
Крила Рад: Лавренція, Дохоян, Самароні, Касимов ( Виноградів, 79 '), Каряка, Шунейко, Коновалов (к), Бушманов, Чайка, Анжело, Тихонов
Головний тренер: Олександр Тарханов

Попереджений Білонг 40 '- Шунейко 30'


16 травня 2001
19:00 MSD
Сокіл (Саратов) 0:1 (0:0)
протокол
Локомотив (Москва)
Голи Євсєєв 90 +1'
Локомотив, Саратов
Глядачів: 16 500
Суддя: Н. Іванов ( Санкт-Петербург)
Сокіл: Плотніков, Кузнєцов (к) (Нікітін, 63 '), Балтієв, Бавикін, Жидков, Мусін, Гарін, Федотов ( Терещенко, 88 '), Орбу, Самойлов, Федьков

Головний тренер: Олександр Корєшков
Локомотив: Нігматуллін, Нижегородов, Пашинін, Лекхето, Євсєєв, Чугайнов (к), Ізмайлов, Мамінов, Обіора, Лоськов, Піменов ( Бузнікін, 62 ')
Головний тренер: Юрій Сьомін

Нереалізований пенальті: Лоськов (Л) 74 '(воротар)

11. Фінал

20 червня 2001
17:30 MSD
Локомотив (Москва) 1:1
(Дод. час. 1:1; по пен. 4:3)
Анжі (Махачкала)
Джанашія 90 +4' Голи Сирхан 90 '
Динамо, Москва
Глядачів: 8 500
Суддя: В. Іванов ( Москва)
Локомотив: Нігматуллін, Нижегородов, Сінників, Лекхето, Євсєєв ( Лаврик 91 '), Чугайнов (к), Ізмайлов, Мамінов, Обіора ( Саркісян, 75 '), Лоськов, Бузнікін ( Джанашія, 46 ')

Головний тренер: Юрій Сьомін
Анжі: Армішев, Переменін, Ясковіч, Білонг, Стойкович ( Акаєв, 91 '), Рахімич, Агаларов, Сирхан (к), Адієв ( Алексєєв, 75 '), Рамазанов, Ранджеловіч ( Теблоев, 90 +2')
Головний тренер: Гаджі Гаджієв

Попереджений Саркісян 94 '- Стойкович 46', Алексєєв 90 +3', Агаларов 99 '
Серія пенальті:
Ізмайлов: забив
Лекхето: забив
Чугайнов: воротар
Мамінов: забив
Лоськов: забив
4-3 Агаларов: забив
Акаєв: воротар
Сирхан: забив
Рахімич: повз
Ясковіч: забив
Володар Кубка Росії
2000-2001
Локомотив (Москва)