Кубок Росії з футболу 2001/2002

Розіграш Кубка Росії з футболу 2001-2002 проходив з 24 березня 2001 по 12 травня 2002. Володарем Кубка вперше у своїй історії став московський ЦСКА.


1. 1/256 фіналу

СКА (Ростов-на-Дону) - Шахтар (Шахти) - 3:2
Краснодар-2000 - Слов'янськ (Слов'янськ-на-Кубані) - 2:0
Спартак (Анапа) - Витязь (Кримськ) - 1:2
Дружба (Майкоп) - Перлина-Сочі - 0:1
Вінець (Гулькевичі) - Локомотив-Тайм (Мінеральні Води) - 3:0
Моздок - Автодор (Владикавказ) - 3:1
Ангушт (Назрань) - Терек (Грозний) - 0:1
Спартак-Кавказтрансгаз (Изобильний) - Динамо Ст - 2:1
Астрахань - Динамо (Махачкала) - 1:2
Нарт (Нарткала) - Кавказкабель (Прохолодний) - 1:0, д.р.
Олімпія (Волгоград) - Торпедо (Волзький) - 2:1
Іскра (Енгельс) - Салют (Саратов) - 2:0
Хопер (Балашов) - Балаково - 1:0
Біохімік-Мордовія (Саранськ) - Світлотехніка (Саранськ) - 0:2
Діана (Волзько) - Лада-СОК (Димитровград) - 1:1, 4:5 п
Спартак (Йошкар-Ола) - Електроніка (Нижній Новгород) - 0:1
Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) - Торпедо (Павлово) - 1:1, 4:2 п.
Сибур-Хімік (Дзержинськ) - Металург (Викса) - ​​0:1
Рибінськ - Северсталь (Череповець) - 0:2
Нафтовик (Ярославль) - Динамо (Вологда) - 1:2
Спартак-Телеком (Шуя) - Спартак (Кострома) - 3:1
Псков-747 - Кривичі (Великі Луки) - 2:0
Спортакадемклуб (Москва) - Оазис (Ярцево) - 5:1
Мосенерго (Москва) - Спартак (Щелково) - 3:0
Лотто-МКМ (Москва) - Ніка (Москва) - 1:0
Краснознаменськ - Титан (Реутов) - 1:2
Спартак (Тамбов) - Металург (Липецьк) - 3:1
Локомотив (Ліски) - Єлець - 1:0
Авангард (Курськ) - Салют-Енергія (Білгород) - 1:1, 3:4 п.
Спартак (Лохвиця) - Рязань - 0:0, 1:3 п.
Фабус (Бронниці) - Коломна - 2:1
Космос (Електросталь) - Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) - 0:1
Орел - Динамо (Брянськ) - 0:0, 4:1 п
Арсенал-2 (Тула) - Локомотив (Калуга) - 0:2
Автомобіліст (Ногінськ) - Торпедо (Володимир) - 1:2, д.р.
Динамо (Санкт-Петербург) - Светогорец (Святогірськ) - 2:1, д.р.
Витязь (Подольськ) - Дон (Новомосковськ) - 2:1, д.р.
Локомотив (Санкт-Петербург) - Вилучення-89 (Вишній Волочек) - 0:0, 4:3 п
Зеніт (Челябінськ) - Уралець (Нижній Тагіл) - 3:1
УралАЗ (Міасс) - Спартак (Курган) - 3:0
Содовик (Стерлітамак) - Металург-метизниками (Магнітогорськ) - 2:1
Газовик (Оренбург) - Носта (Новотроїцьк) - 0:1
Тюмень - Іртиш (Омськ) - 1:0
Чкаловець-1936 (Новосибірськ) - Динамо (Омськ) - 2:0
Динамо (Барнаул) - Металург-Запсиба (Новокузнецьк) - 1:0
Кузбас (Кемерово) - Шахтар (Прокоп'євськ) - 3:0
Амур-Енергія (Благовєщенськ) - СКА-Енергія (Хабаровськ) - 0:1
Океан (Находка) - Луч-Енергія (Владивосток) - 1:0
Сибіряк (Братськ) - Чкаловець-Олімпік (Новосибірськ) - 0:1
Енергія (Чайковський) - Динамо (Іжевськ) - 0:1
КАМАЗ (Набережні Човни) - Алнас ​​(Альметьївськ) - 2:0
Динамо (Перм) - Динамо-Машинобудівник (Кіров) - 1:3
Уралмаш (Єкатеринбург) - Березники - 2:0
Селенга (Улан-Уде) - Зірка (Іркутськ) - 1:2, д.р.


2. 1/128 фіналу

СКА (Ростов-на-Дону) - Краснодар-2000 - 3:2
Витязь (Кримськ) - Перлина - 0:0, 5:4 п
Вінець (Гулькевичі) - Моздок - 2:1
Терек (Грозний) - Нарт (Нарткала) - 2:0
Динамо (Махачкала) - Спартак-Кавказтрансгаз (Изобильний) - 1:2
Іскра (Енгельс) - Олімпія (Волгоград) - 1:0
Волга (Ульяновськ) - Хопер (Балашов) - 1:0
Світлотехніка (Саранськ) - Лада-СОК (Димитровград) - 4:0
Електроніка (Нижній Новгород) - Енергетик (Урень) - 1:1, 5:6 п
Металург (Викса) - Торпедо-Вікторія (Нижній Новгород) - 2:0
Северсталь (Череповець) - Динамо (Вологда) - 0:0, 3:5 п
Торпедо (Володимир) - Спартак-Телеком (Шуя) - 1:2
Спортакадемклуб (Москва) - Псков-747 - 1:1, 4:5 п
Динамо (Санкт-Петербург) - Локомотив (Санкт-Петербург) - 1:0
Лотто-МКМ (Москва) - Мосенерго (Москва) - 0:1
Титан (Реутов) - Витязь (Подольськ) - 2:0
Локомотив (Ліски) - Спартак (Тамбов) - 1:0
Салют-Енергія (Білгород) - Рязань - 2:1
Локомотив (Калуга) - Орел - 1:0
Спартак-Орєхово (Орєхово-Зуєво) - Фабус (Бронниці) - 0:1, д.р.
Динамо-Машинобудівник (Кіров) - Уралмаш (Єкатеринбург) - 0:1
Носта (Новотроїцьк) - Содовик (Стерлітамак) - 1:0
Тюмень - Чкаловець-1936 (Новосибірськ) - 5:1
Динамо (Барнаул) - Кузбас (Кемерово) - 2:0
Чкаловець-Олімпік (Новосибірськ) - Зірка (Іркутськ) - 2:1
СКА-Енергія (Хабаровськ) - Океан (Находка) - 0:1
Динамо (Іжевськ) - КАМАЗ (Набережні Човни) - 1:4, д.р.
Зеніт (Челябінськ) - УралАЗ (Міасс) - 0:1, д.р.


3. 1/64 фіналу

Чкаловець-Олімпік (Новосибірськ) - Океан (Находка) - 4:1
КАМАЗ (Набережні Човни) - Уралмаш (Єкатеринбург) - 5:1
УралАЗ (Міасс) - Носта (Новотроїцьк) - 1:1, 2:4 п
Тюмень - Динамо (Барнаул) - 3:1
Витязь (Кримськ) - СКА (Ростов-на-Дону) - 2:0
Терек (Грозний) - Вінець (Гулькевичі) - 3:5
Світлотехніка (Саранськ) - Волга (Ульяновськ) - 1:0
Енергетик (Урень) - Металург (Викса) - ​​3:2
Спартак-Кавказтрансгаз (Изобильний) - Іскра (Енгельс) - 3:1, д.р.
Динамо (Вологда) - Спартак-Телеком (Шуя) - 1:0
Псков-747 - Динамо (Санкт-Петербург) - 2:2, 3:1 п
Салют-Енергія (Білгород) - Локомотив (Ліски) - 2:0
Титан (Реутов) - Мосенерго (Москва) - 0:1, д.р.
Локомотив (Калуга) - Фабус (Бронниці) - 3:1, д.р.


4. 1/32 фіналу

Мосенерго (Москва) - Шинник (Ярославль) - 2:3
Арсенал Тула ​​- Балтика (Калінінград) - 1:0
Динамо (Вологда) - Кристал (Смоленськ) - 1:2
Псков-747 - Хімки - 0:2
Локомотив (Калуга) - Витязь (Кримськ) - 1:0
Кубань (Краснодар) - Спартак (Нальчик) - 1:0
Салют-Енергія (Білгород) - Валігура-Газпром-2 (Астрахань) - 1:0
Вінець (Гулькевичі) - Уралан (Еліста) - 0:1
Спартак-Кавказтрансгаз (Изобильний) - Рубін (Казань) - 0:1
КАМАЗ (Набережні Човни) - Світлотехніка (Саранськ) - 0:0, 4:5 п
Енергетик (Урень) - Нафтохімік (Нижньокамськ) - 1:2
Лада (Тольятті) - Локомотив (Нижній Новгород) - 4:1
Тюмень - Томь (Томськ) - 0:1
Локомотив (Чита) - Газовик-Газпром (Іжевськ) - 1:2
Носта (Новотроїцьк) - Чкаловець-Олімпік (Новосибірськ) - 3:3, 4:3 п
Металург (Красноярськ) - Амкар (Перм) - 2:3


5. 1/16 фіналу

Шинник (Ярославль) - Спартак (Москва) - 1:0
Кристал (Смоленськ) - Динамо (Москва) - 2:3
Хімки - Анжі (Махачкала) - 2:2, 2:4 п
Кубань (Краснодар) - Чорноморець (Новоросійськ) - 2:0
Нафтохімік (Нижньокамськ) - Торпедо-ЗІЛ - 0:3
Газовик-Газпром (Іжевськ) - Ротор (Волгоград) - 3:1
Амкар (Перм) - Торпедо (Москва) - 3:0
Локомотив (Калуга) - Зеніт (Санкт-Петербург) - 0:3
Салют-Енергія (Білгород) - Крила Рад (Самара) - 0:2
Рубін (Казань) - Факел (Воронеж) - 1:0
Світлотехніка (Саранськ) - ЦСКА (Москва) - 0:2
Лада (Тольятті) - Аланія (Владикавказ) - 2:1
Томь (Томськ) - Сокіл-Саратов - 0:1
Носта (Новотроїцьк) - Ростов (Ростов-на-Дону) - 3:2
Арсенал (Тула) - Сатурн (Раменське) - 0:2, д.р.
Уралан (Еліста) - Локомотив Москва - 2:1


6. 1/8 фіналу

Зеніт (Санкт-Петербург) - Кубань (Краснодар) - 3:2
Динамо (Москва) - Анжі (Махачкала) - 5:0
Сатурн (Раменське) - Шинник (Ярославль) - 0:0, 5:4 п
ЦСКА (Москва) - Рубін (Казань) - 2:1
Сокіл-Саратов - Газовик-Газпром (Іжевськ) - 2:1
Амкар (Перм) - Носта (Новотроїцьк) - 4:1
Торпедо-ЗІЛ - Лада (Тольятті) - 0:0, 4:2 п
Крила Рад (Самара) - Уралан (Еліста) - 1:0


7. 1/4 фіналу

Динамо (Москва) - Сатурн (Раменське) - 0:3
Торпедо-ЗІЛ - ЦСКА (Москва) - 0:1
Сокіл-Саратов - Амкар (Перм) - 1:2
Зеніт (Санкт-Петербург) - Крила Рад (Самара) - 1:0, д.р.


8. 1/2 фіналу

Сатурн (Раменське) - Зеніт (Санкт-Петербург) - 0:1, д.р.
ЦСКА (Москва) - Амкар (Перм) - 1:0

9. Фінал

12 травня, 2002
ЦСКА 2:0 (1:0)
[1]
Зеніт
Соломатін 30 '
Яновський 52 '
Голи
Стадіон: Лужники, Москва
Глядачів: 48 000 Суддя: Ю. Чеботарьов ( Краснодар)

ЦСКА: Мандрикін, Шемберас, Соломатін, Рахімич, Семак (к), Шершун, Яновський, Гусєв, Лайзанс, Попов ( Монарьов 82 '), Євсиков
Головний тренер: Валерій Газзаєв
Зеніт: Малафєєв, Цвєтков, Лепехин, Овсепян, Ігонін (к), Катульський, Аршавін, Бистров ( Тарасов 68 '), Астаф'єв ( Мудрініч 77 '), Горовий, Кержаков
Головний тренер: Юрій Морозов

Попереджений Соломатін 71 ', Лайзан 76', Гусєв 88 '- Астаф'єв 28', Катульський 51 ', Тарасов 85'
Перегляд цього шаблону Кубок Росії з футболу
Сезони 1992/93 1993/94 1994/95 1995/96 1996/97 1997/98 1998/99 1999/00 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14
Фінали 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013