Кубок Росії з футболу 2004/2005

Кубок Росії з футболу сезону 2004/2005 - проводився серед команд нелюбітельскіх футбольних клубів прем'єр-ліги, першого і другого дивізіонів. Володарем Кубка 2004-2005 став клуб ЦСКА, який переміг у фіналі підмосковні "Хімки" (1:0). ЦСКА вдруге завойовує цей трофей у своїй історії.


1. 1/512 фіналу

23.03.2004
Дружба (Майкоп) 0:0 д.р., пен. 6:5 СКА (Ростов-на-Дону)


23.03.2004
Кавказтрансгаз (Изобильний) +: - Перлина (Будьонівськ)


18.04.2004
Алмаз (Москва) 1:0 д.р. Волга (Твер)

18.04.2004
Лобня-Алла (Лобня) 2:0 Обнінськ (Обнінськ)


19.04.2004
Динамо (Кіров) 2:0 Іжевськ (Іжевськ)


19.04.2004
Лада-СОК (Димитровград) 3:4 д.р. Рубін-2 (Казань)


19.04.2004
Уралець (Нижній Тагіл) 0:2 Тобол (Курган)


24.04.2004
Балтика-Тарко (Калінінград) 0:1 Спортакадемклуб (Москва)

2. 1/256 фіналу

13.04.2004
Ангушт (Назрань) 2:1 д.р. Автодор (Владикавказ)


13.04.2004
Витязь (Кримськ) 2:1 Слов'янськ (Слов'янськ-на-Кубані)


13.04.2004
Валігура-Газпром (Астрахань) 1:0 д.р. Суднобудівник (Астрахань)


13.04.2004
Динамо (Ставрополь) 0:2 Кавказтрансгаз (Изобильний)


13.04.2004
Ротор-2 (Волгоград) 1:4 Торпедо (Волжський)


13.04.2004
Текстильник (Камишин) 0:3 Олімпія (Волгоград)


13.04.2004
Краснодар-2000 (Краснодар) 1:0 д.р. Дружба (Майкоп)


29.04.2004
Зміна (Комсомольськ-на-Амурі) 1:1 д.р., пен. 3:5 Океан (Находка)


29.04.2004
Чкаловець-1936 (Новосибірськ) 1:1 д.р., пен. 3:4 Іртиш (Омськ)


30.04.2004
Алнас ​​(Альметьївськ) 0:1 д.р. Волга (Ульяновськ)


30.04.2004
Газовик (Оренбург) 1:1 д.р., пен. 1:4 Носта (Новотроїцьк)


30.04.2004
Лукойл (Челябінськ) 1:0 Зеніт (Челябінськ)


30.04.2004
Нафтовик (Уфа) 1:2 Содовик (Стерлітамак)


30.04.2004
Рубін-2 (Казань) 1:0 Лада (Тольятті)


30.04.2004
Тобол (Курган) 0:3 Урал (Єкатеринбург)


30.04.2004
Електроніка (Нижній Новгород) 2:0 Локомотив-ПН (Нижній Новгород)


30.04.2004
Енергетик (Урень) 1:0 Динамо (Кіров)


02.05.2004
Авангард (Курськ) 1:1 д.р., пен. 5:4 Салют-Енергія (Білгород)


02.05.2004
Витязь (Подольськ) 2:0 Титан (Москва)


02.05.2004
Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек) 2:0 Алмаз (Москва)

02.05.2004
Динамо (Вологда) 3:1 д.р. Северсталь (Череповець)


02.05.2004
Дон (Новомосковськ) 0:0 д.р., пен. 8:7 Спартак (Лохвиця)


02.05.2004
Єлець (Єлець) 2:1 Факел (Воронеж)


02.05.2004
Зеніт (Пенза) 3:0 Іскра (Енгельс)


02.05.2004
Зеніт-2 (Санкт-Петербург) +: - Светогорец (Святогірськ)


02.05.2004
Локомотив (Калуга) 0:1 Лобня-Алла (Лобня)


02.05.2004
Псков-2000 (Псков) 0:1 БСК (Спирово)


02.05.2004
Сатурн (Егорьевск) 0:1 Біохімік-Мордовія (Саранськ)


02.05.2004
Спартак (Кострома) 2:0 Текстильник-Телеком (Іваново)


02.05.2004
Спартак (Тамбов) 1:0 Рязань-Агрокомплект (Рязань)


02.05.2004
Спартак (Щелково) 0:1 Чільне (Видне)


02.05.2004
Спортакадемклуб (Москва) 1:0 Петротрест (Санкт-Петербург)


02.05.2004
Торпедо (Володимир) 0:2 Реутов (Реутов)

3. 1/128 фіналу

10.05.2004
Ангушт (Назрань) 3:1 Валігура-Газпром (Астрахань)


10.05.2004
Витязь (Кримськ) 1:2 д.р. Краснодар-2000 (Краснодар)


10.05.2004
Кавказтрансгаз (Изобильний) 2:0 Машук-КМВ (П'ятигорськ)


10.05.2004
Торпедо (Волжський) 2:2 д.р., пен. 3:4 Олімпія (Волгоград)


11.05.2004
Іртиш (Омськ) 3:2 д.р. Динамо (Барнаул)


11.05.2004
Зірка (Іркутськ) 2:1 Сибіряк (Братськ)


11.05.2004
Металург (Красноярськ) 3:1 д.р. Шахтар (Прокоп'євськ)


11.05.2004
Океан (Находка) 0:0 д.р., пен. 4:5 Амур (Благовєщенськ)


20.05.2004
Волга (Ульяновськ) 2:1 Рубін-2 (Казань)


20.05.2004
Содовик (Стерлітамак) 2:0 Носта (Новотроїцьк)


20.05.2004
Урал (Єкатеринбург) 2:2 д.р., пен. 2:4 Лукойл (Челябінськ)


20.05.2004
Енергетик (Урень) 5:2 Електроніка (Нижній Новгород)


23.05.2004
Авангард (Курськ) 0:2 Єлець (Єлець)


23.05.2004
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 3:2 д.р. Дон (Новомосковськ)


23.05.2004
БСК (Спирово) 1:0 д.р. Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек)


23.05.2004
Чільне (Видне) 2:1 Реутов (Реутов)


23.05.2004
Динамо (Вологда) 1:1 д.р., пен. 3:4 Спартак (Кострома)


23.05.2004
Лобня-Алла (Лобня) 1:0 д.р. Витязь (Подольськ)


23.05.2004
Спартак (Тамбов) 4:3 д.р. Зеніт (Пенза)


23.05.2004
Спортакадемклуб (Москва) 1:0 д.р. Зеніт-2 (Санкт-Петербург)

4. 1/64 фіналу

05.06.2004
Олімпія (Волгоград) 4:0 Ангушт (Назрань)


05.06.2004
Краснодар-2000 (Краснодар) 1:0 Кавказтрансгаз (Изобильний)


07.06.2004
Волга (Ульяновськ) 1:0 Енергетик (Урень)


07.06.2004
Содовик (Стерлітамак) 2:2 д.р., пен. 5:4 Лукойл (Челябінськ)


11.06.2004
Іртиш (Омськ) 1:0 Металург (Красноярськ)


11.06.2004
Амур (Благовєщенськ) 2:0 Зірка (Іркутськ)


13.06.2004
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 1:0 Лобня-Алла (Лобня)


13.06.2004
БСК (Спирово) 1:0 Спортакадемклуб (Москва)


13.06.2004
Чільне (Видне) 0:1 д.р. Спартак (Кострома)


13.06.2004
Єлець (Єлець) 4:1 Спартак (Тамбов)

5. 1/32 фіналу

02.07.2004
Іртиш (Омськ) 2:0 Газовик-Газпром (Іжевськ)


02.07.2004
Амур (Благовєщенськ) 0:1 СКА-Енергія (Хабаровськ)


02.07.2004
Біохімік-Мордовія (Саранськ) 2:4 Єлець (Єлець)


02.07.2004
БСК (Спирово) 0:1 Арсенал (Тула)


02.07.2004
Волга (Ульяновськ) 0:3 КамАЗ (Набережні Човни)


02.07.2004
Локомотив (Чита) 1:0 Луч-Енергія (Владивосток)


02.07.2004
Олімпія (Волгоград) 3:1 Анжі (Махачкала)


02.07.2004
Содовик (Стерлітамак) 4:1 Нафтохімік (Нижньокамськ)


02.07.2004
Сокіл (Саратов) 2:0 Лисма-Мордовія (Саранськ)


02.07.2004
Спартак (Кострома) 1:2 Динамо (Брянськ)


02.07.2004
Томь (Томськ) 4:1 Металург-Кузбас (Новокузнецьк)


02.07.2004
Уралан (Еліста) 1:2 д.р. Динамо (Махачкала)


02.07.2004
Краснодар-2000 (Краснодар) 0:2 Терек (Грозний)


02.07.2004
Орел (Орел) 0:1 Металург (Липецьк)


02.07.2004
Хімки (Хімки) 5:1 Балтика (Калінінград)


02.07.2004
Чорноморець (Новоросійськ) 3:0 Спартак (Нальчик)

6. 1/16 фіналу

6.1. Перші матчі

31.07.2004
Іртиш (Омськ) 0:2 Зеніт (Санкт-Петербург)


31.07.2004
Динамо (Брянськ) 0:2 Торпедо (Москва)


31.07.2004
Динамо (Москва) 2:0 Динамо (Махачкала)


31.07.2004
Єлець (Єлець) 1:3 Москва (Москва)


31.07.2004
Крила Рад (Самара) 3:1 Олімпія (Волгоград)


31.07.2004
Локомотив (Чита) 1:0 Ротор (Волгоград)


31.07.2004
Рубін (Казань) 0:1 Хімки (Хімки)


31.07.2004
Сатурн (Раменське) 3:0 КамАЗ (Набережні Човни)


31.07.2004
СКА-Енергія (Хабаровськ) 3:0 Шинник (Ярославль)


31.07.2004
Содовик (Стерлітамак) 1:2 Ростов (Ростов-на-Дону)


31.07.2004
Сокіл (Саратов) 2:0 ЦСКА (Москва)


31.07.2004
Спартак (Москва) 0:2 Металург (Липецьк)


31.07.2004
Терек (Грозний) 0:1 Амкар (Перм)

31.07.2004
Томь (Томськ) 1:1 Кубань (Краснодар)


31.07.2004
Чорноморець (Новоросійськ) 1:0 Локомотив (Москва)


01.08.2004
Арсенал (Тула) 0:0 Аланія (Владикавказ)

6.2. Матчі у відповідь

07.08.2004
Зеніт (Санкт-Петербург) 7:1 Іртиш (Омськ)


07.08.2004
Олімпія (Волгоград) 1:4 Крила Рад (Самара)


10.08.2004
Аланія (Владикавказ) 5:2 Арсенал (Тула)


10.08.2004
Динамо (Махачкала) 0:3 Динамо (Москва)


10.08.2004
КамАЗ (Набережні Човни) 1:3 Сатурн (Раменське)


10.08.2004
Кубань (Краснодар) 3:1 Томь (Томськ)


10.08.2004
Металург (Липецьк) 1:1 Спартак (Москва)


10.08.2004
Ростов (Ростов-на-Дону) 2:1 Содовик (Стерлітамак)


10.08.2004
Ротор (Волгоград) 5:0 Локомотив (Чита)


10.08.2004
Торпедо (Москва) 2:0 Динамо (Брянськ)


10.08.2004
Шинник (Ярославль) 4:0 СКА-Енергія (Хабаровськ)


11.08.2004
Москва (Москва) 5:0 Єлець (Єлець)


08.09.2004
Локомотив (Москва) 1:1 Чорноморець (Новоросійськ)


10.10.2004
Хімки (Хімки) 3:1 Рубін (Казань)


16.11.2004
Амкар (Перм) 0:0 Терек (Грозний)

20.11.2004
ЦСКА (Москва) +: - Сокіл (Саратов)

7. 1/8 фіналу

7.1. Перші матчі

01.03.2005
Торпедо (Москва) 3:0 Металург (Липецьк)


01.03.2005
Москва (Москва) 1:3 ЦСКА (Москва)


07.03.2005
Аланія (Владикавказ) 0:2 (0:2) Хімки (Хімки)


09.03.2005
Амкар (Перм) +: - Новоросійськ (Новоросійськ)


09.03.2005
Динамо (Москва) 1:1 Крила Рад (Самара)


09.03.2005
Зеніт (Санкт-Петербург) 0:0 Кубань (Краснодар)


09.03.2005
Ростов (Ростов-на-Дону) 1:2 Сатурн (Раменське)


09.03.2005
Шинник (Ярославль) +: - Ротор-2 (Волгоград)

7.2. Матчі у відповідь

05.03.2005
ЦСКА (Москва) 3:1 Москва (Москва)


06.03.2005
Металург (Липецьк) 1:1 Торпедо (Москва)


16.03.2005
Крила Рад (Самара) 1:0 Динамо (Москва)


16.03.2005
Кубань (Краснодар) 0:1 Зеніт (Санкт-Петербург)


16.03.2005
Сатурн (Раменське) 0:0 Ростов (Ростов-на-Дону)


16.03.2005
Хімки (Хімки) 1:1 (0:0) Аланія (Владикавказ)

8. 1/4 фіналу

8.1. Перші матчі

06.04.2005
Амкар (Перм) 1:0 Крила Рад (Самара)


06.04.2005
Зеніт (Санкт-Петербург) 4:0 Шинник (Ярославль)


06.04.2005
Хімки (Хімки) 1:1 (1:0) Торпедо (Москва)


20.04.2005
ЦСКА (Москва) 2:1 Сатурн (Раменське)

8.2. Матчі у відповідь

20.04.2005
Крила Рад (Самара) 1:1 Амкар (Перм)


20.04.2005
Торпедо (Москва) 0:3 (0:1) Хімки (Хімки)


20.04.2005
Шинник (Ярославль) 1:4 Зеніт (Санкт-Петербург)


10.05.2005
Сатурн (Раменське) 0:0 ЦСКА (Москва)

9. 1/2 фіналу

9.1. Перші матчі

27.04.2005
Хімки (Хімки) 2:0 (1:0) Амкар (Перм)


13.05.2005
Зеніт (Санкт-Петербург) 1:0 ЦСКА (Москва)

9.2. Матчі у відповідь

04.05.2005
Амкар (Перм) 0:0 Хімки (Хімки)


25.05.2005
ЦСКА (Москва) 2:0 Зеніт (Санкт-Петербург)

10. Фінал

29 травня, 2005
ЦСКА 1:0 (0:0)
[1]
Хімки
Жирков 68 ' Голи
Стадіон: Локомотив, Москва
Глядачів: 24 000 Суддя: А. Каюмов ( Москва)

ЦСКА: Акінфєєв, Шемберас, В. Березуцький ( Красич 46 '), Ігнашевич (к), Алдонін, А. Березуцький, Карвальо, Гусєв ( Одіа 55 '), Оліч, ( Лайзанс 71 '), Жирков, Вагнер Лав
Головний тренер: Валерій Газзаєв
Химки: Ломая, Йованович, Прошин, Єщенко, Приганюк, Перов, Нахушев ( Іванов 82 '), Гришин, Калачов, Данішевський ( Антипенко 82 '), Тихонов
Головний тренер: Павло Яковенко

Попереджений Шемберас 26 '- Перов 62', Приганюк 87 '
Володар Кубка Росії
2004-2005
ЦСКА (Москва)