Кубок Росії з футболу 2008/2009

"Rambler - Кубок Росії з футболу 2008/2009" - російський футбольний турнір серед професійних російських клубів, а також 2 команд ЛФЛ. Проводився по системі з вибуванням починаючи з 1/512 фіналу. Перша стадія турніру стартувала 16 квітня 2008. Вперше фінал Кубка Росії був зіграний за межами Москви - матч відбувся 31 травня 2009 в Хімках на стадіоні "Арена Хімки".


1. Регламент

На всіх етапах переможці пар визначаються за результатом одного матчу. Якщо Матч за Кубок Росії закінчиться в основний час внічию, то призначається додатковий час (два додаткові тайми по 15 хвилин кожен, без перерви), але якщо і в додатковий час не виявив переможця, то він визначається в серії 11-метрових ударів.

Змагання складається з трьох етапів:

  • перший етап - до 1/64 фіналу включно;
  • другий етап - матчі 1/32 фіналу;
  • третій етап - з 1/16 фіналу за фінальний матч включно.

У матчах першого етапу господарі полів визначаються за найбільшою різниці виїздів та прийомів, а в разі рівності цього показника - жеребом. В 1/32 фіналу господарі полів визначаються жеребом (команди клубів Першого дивізіону проводять матчі на виїзді, якщо на цій стадії зустрічаються з командами клубів Другого дивізіону і ЛФК). На стадії 1/16 фіналу команди клубів Прем'єр-ліги проводять матчі в гостях. У матчах 1/8, 1/4 і 1/2 фіналу господарі полів визначаються за найбільшою різниці виїздів та прийомів, а в разі рівності цього показника - жеребом.


2. Представництво клубів по лігам


3. 1/512 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
1 16.04.08 Перлина-Сочі 0:1 Краснодар
2 16.04.08 Валігура-Газпром-2 (Астрахань) 1:0 Дагдизель (Каспійськ)
3 18.04.08 Зірка (Серпухов) 4:0 Ніка (Москва)
4 18.04.08 Сатурн-2 (Московська обл.) 1:1 (4:3 пен.) Прапор Праці (Орєхово-Зуєво)
5 20.04.08 Хімік (Дзержинськ) 1:0 Енергетик (Уренєв)
6 20.04.08 Рубін-2 (Казань) 3:1 Нижній Новгород
7 27.04.08 Псков-747 1:1 (3:5 пен.) Північ (Мурманськ)
8 27.04.08 Волга (Тверь) 2:0 Дмитров
9 27.04.08 Істра 1:3 Зеленоград
10 27.04.08 МВС Росії (Москва) 2:0 Авангард (Подольськ) (ЛФК)
11 27.04.08 ФСК Рибінськ (ЛФК) 0:4 Динамо (Вологда)

4. 1/256 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
12 29.04.08 Лохвиця 2:1 Зірка (Серпухов)
13 29.04.08 Рязань 1:1 (1:2 д.р.) Сатурн-2 (Московська обл.)
14 29.04.08 Зеніт (Пенза) 0:0 (0:1 д.р.) Мордовія (Саранськ)
15 29.04.08 Спартак (Тамбов) 1:2 Металург (Липецьк)
16 29.04.08 Авангард (Курськ) 0:0 (1:0 д.р.) Русичі (Орел)
17 29.04.08 Єлець 0:0 (1:1 д.р., 7:8 пен.) Губкін
18 29.04.08 ФЦШ-73 (Воронеж) 1:1 (7:8 пен.) Динамо-Воронеж
19 29.04.08 Зодіак (Старий Оскол) 0:2 Локомотив (Ліски)
20 03.05.08 Краснодар 2:0 Сочі-04
21 04.05.08 Краснодар-2000 1:0 Спартак-УГП (Анапа)
22 04.05.08 Дружба (Майкоп) 2:3 Таганрог
23 04.05.08 Батайськ-2007 2:0 НІКА (Червоний Сулін)
24 04.05.08 Ротор (Волгоград) 1:0 Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний)
25 04.05.08 Автодор (Владикавказ) 1:0 Динамо (Ставрополь)
26 04.05.08 Астрахань 0:0 (6:7 пен.) Валігура-Газпром-2 (Астрахань)
27 03.05.08 Енергія (Волзький) 2:3 Олімпія (Волгоград)
28 04.05.08 Сибір-2 (Новосибірськ) 1:0 Кузбас (Кемерово)
29 04.05.08 Сахалін (Південно-Сахалінськ) 0:0 (5:4 пен.) Океан (Находка)
30 11.05.08 Волга (Нижній Новгород) 3:1 Рубін-2 (Казань)
31 11.05.08 Динамо (Кіров) 2:0 Хімік (Дзержинськ)
32 11.05.08 Сокіл-Саратов 0:1 Тольятті
33 11.05.08 Лада (Тольятті) 2:0 Юніт (Самара)
34 11.05.08 Алнас ​​(Альметьевск) 0:0 (4:2 пен.) Академія (Димитровград)
35 11.05.08 СОЮЗ-Газпром (Іжевськ) 1:1 (6:5 пен.) Нафтохімік (Нижньокамськ)
36 11.05.08 Газовик (Оренбург) 3:0 Гірник (Учали)
37 11.05.08 Тюмень 1:4 Зеніт (Челябінськ)
38 18.05.08 Північ (Мурманськ) 1:1 (1:2 д. в.) Динамо (Санкт-Петербург)
39 18.05.08 Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек) 2:1 Зеніт-2 (Санкт-Петербург)
40 18.05.08 Зеленоград 1:1 (3:4 пен.) Волга (Тверь)
41 18.05.08 Нара-ШБФР (Наро-Фомінськ) 0:3 МВС Росії (Москва)
42 18.05.08 Спартак (Щелково) 3:1 Реутов
43 18.05.08 Торпедо (Володимир) 3:1 Торпедо-РГ (Москва)
44 18.05.08 Динамо (Вологда) 1:1 (3:4 пен.) Шексна (Череповець)
45 18.05.08 Спартак (Кострома) 2:0 Текстильник (Іваново)

5. 1/128 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
46 21.05.08 Сатурн-2 (Московська обл.) 0:3 Лохвиця
47 21.05.08 Мордовія (Саранськ) 0:3 Металург (Липецьк)
48 21.05.08 Губкін 1:2 Авангард (Курськ)
49 21.05.08 Динамо-Воронеж 1:0 Локомотив (Ліски)
50 23.05.08 Волга (Нижній Новгород) 3:1 Динамо (Кіров)
51 23.05.08 Тольятті 1:1 (2:3 пен.) Лада (Тольятті)
52 23.05.08 Алнас ​​(Альметьевск) 2:1 СОЮЗ-Газпром (Іжевськ)
53 23.05.08 Зеніт (Челябінськ) 0:1 Газовик (Оренбург)
54 24.05.08 Краснодар 3:1 Краснодар-2000
55 24.05.08 Таганрог 4:2 Батайськ-2007
56 24.05.08 Ротор (Волгоград) 2:2 (3:2 д.р.) Автодор (Владикавказ)
57 24.05.08 Олімпія (Волгоград) 0:1 Валігура-Газпром-2 (Астрахань)
58 22.05.08 Іртиш-1946 (Омськ) 0:3 Сибір-2 (Новосибірськ)
59 27.05.08 Металург (Красноярськ) 1:0 Сибіряк (Братськ)
60 27.05.08 Чита 1:1 (2:4 пен.) Амур (Благовєщенськ)
61 27.05.08 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі) 4:1 Сахалін (Південно-Сахалінськ)
62 29.05.08 Динамо (Санкт-Петербург) 1:1 (1:2 д. в.) Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек)
63 29.05.08 МВС Росії (Москва) 0:0 (0:1 д. в.) Волга (Тверь)
64 29.05.08 Спартак (Щелково) 0:2 Торпедо (Володимир)
65 29.05.08 Шексна (Череповець) 0:3 Спартак (Кострома)

6. 1/64 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
66 07.06.08 Таганрог 4:1 Краснодар
67 07.06.08 Валігура-Газпром-2 (Астрахань) 1:1 (2:1 д. в.) Ротор (Волгоград)
68 08.06.08 Сибір-2 (Новосибірськ) 1:1 (1:2 д. в.) Металург (Красноярськ)
69 08.06.08 Амур (Благовєщенськ) 0:1 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі)
70 09.06.08 Волга (Тверь) 1:1 (2:1 д. в.) Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек)
71 09.06.08 Торпедо (Володимир) 1:0 Спартак (Кострома)
72 11.06.08 Металург (Липецьк) 2:0 Лохвиця
73 11.06.08 Динамо-Воронеж 0:2 Авангард (Курськ)
74 13.06.08 Лада (Тольятті) 1:5 Волга (Нижній Новгород)
75 13.06.08 Газовик (Оренбург) 3:0 Алнас ​​(Альметьевск)

7. 1/32 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
76 01.07.08 Торпедо (Володимир) 4:0 Торпедо (Москва)
77 01.07.08 Волга (Тверь) 1:3 Балтика (Калінінград)
78 01.07.08 Металург (Липецьк) 3:0 Волга (Ульяновськ)
79 01.07.08 Витязь (Подольськ) 3:1 Спортакадемклуб (Москва)
80 01.07.08 Авангард (Курськ) 0:1 Динамо (Брянськ)
81 01.07.08 Салют-Енергія (Білгород) 3:0 Ростов (Ростов-на-дону)
82 01.07.08 Чорноморець (Новоросійськ) 0:0 (0:1 д.р.) Кубань (Краснодар)
83 01.07.08 Таганрог (Таганрог) 0:3 СКА (Ростов-на-Дону)
84 01.07.08 Валігура-Газпром-2 (Астрахань) 2:3 Аланія (Владикавказ)
85 01.07.08 Анжі (Махачкала) 2:0 Машук-КМВ (П'ятигорськ)
86 01.07.08 Волга (Нижній Новгород) 0:0 (5:4 пен.) Носта (Новотроїцьк)
87 01.07.08 КАМАЗ (Набережні Челни) 2:1 Урал (Свердловська область)
88 01.07.08 Сибір (Новосибірськ) 4:1 Динамо (Барнаул)
89 01.07.08 Газовик (Оренбург) 1:0 Металург-Кузбас (Новокузнецьк)
90 01.07.08 СКА-Енергія (Хабаровськ) 4:0 Зірка (Іркутськ)
91 30.06.08 Металург (Красноярськ) 2:3 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі)

8. 1/16 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
92 06.08.08 Торпедо (Володимир) 1:4 ЦСКА (Москва)
93 06.08.08 Балтика (Калінінград) 3:0 Луч-Енергія (Владивосток)
94 06.08.08 Металург (Липецьк) 0:2 Локомотив (Москва)
95 06.08.08 Витязь (Подольськ) 2:1 Спартак-Нальчик
96 06.08.08 Динамо (Брянськ) 1:2 Спартак (Москва)
97 06.08.08 Салют-Енергія (Білгород) 0:1 Шинник (Ярославль)
98 06.08.08 Кубань (Краснодар) 0:1 Динамо (Москва)
99 06.08.08 СКА (Ростов-на-дону) 2:2 (3:2 д. в.) Хімки
100 06.08.08 Аланія (Владикавказ) 1:3 Москва
101 06.08.08 Анжі (Махачкала) 2:3 Терек (Грозний)
102 06.08.08 Волга (Нижній Новгород) 1:1 (4:3 пен.) Сатурн (Московська область)
103 06.08.08 КАМАЗ (Набережні Челни) 1:5 Томь (Томськ)
104 06.08.08 Сибір (Новосибірськ) 1:0 Зеніт (Санкт-Петербург)
105 06.08.08 Газовик (Оренбург) 2:2 (5:7 пен.) Крила Рад (Самара)
106 06.08.08 СКА-Енергія (Хабаровськ) 1:1 (1:4 пен.) Амкар (Перм)
107 05.08.08 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі) 1:1 (3:5 пен.) Рубін (Казань)

9. 1/8 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
108 24.09.08 ЦСКА (Москва) 1:0 Балтика (Калінінград)
109 24.09.08 Локомотив (Москва) 1:0 Витязь (Подольськ)
110 24.09.08 Шинник (Ярославль) 1:2 Спартак (Москва)
111 23.09.08 Динамо (Москва) 2:0 СКА (Ростов-на-Дону)
112 24.09.08 Москва 3:0 Терек (Грозний)
113 24.09.08 Томь (Томськ) 2:2 (4:1 пен.) Волга (Нижній Новгород)
114 24.09.08 Крила Рад (Самара) 0:2 Сибір (Новосибірськ)
115 24.09.08 Рубін (Казань) 0:0 (4:1 пен.) Амкар (Перм)

10. Весняна стадія

Чвертьфінали Півфінали Фінал
22 квітня
Локомотив (Москва) 0
13 травня
ЦСКА (Москва) 1
ЦСКА (Москва) 2 (6)
15 квітня
Динамо (Москва) 2 (5)
Спартак (Москва) 0
31 травня
Динамо (Москва) 3
ЦСКА (Москва) 1
22 квітня
Рубін (Казань) 0
ФК Москва 2
6 травня
Томь (Томськ) 1
ФК Москва 0
15 квітня
Рубін (Казань) 1
Рубін (Казань) 2
Сибір (Новосибірськ) 0

11. Чвертьфінали

15 квітня 2009
19:00 MSD
Рубін 2:0 (1:0)
Протокол
Сибір
Адамов 32 '
Горбанець 86 '
Голи
Центральний, Казань
Глядачів: 3500
Суддя: В'ячеслав Попов ( Єкатеринбург)
Рубін: Рижиков, Калешин (Салуквадзе 41 '), Орєхов, Квірквелія, Шаронов, Бистров, Семак, Рязанцев (Горбанець 67'), Нобоа, Адамов, Кабзе (Бухаров 77 ')

Сибір: Ерічев, Самойлов, Молош, Виходив, Шестаков (Зуєв 46 '), Горак, Дегтярьов, Шуленін, Зінов'єв (Кузнецов 75'), Житников (Аравін 54 '), Медведєв

Попереджений Бистров 36 ', Нобоа 71' - Дегтярьов 19 ', Шестаков 35', Зуєв 67 '


15 квітня 2009
20:00 MSD
Спартак М 0:3 (0:0)
Протокол
Динамо М
Голи Кержаков 63 '
Хохлов 77 '
Смолов 89 '
Лужники, Москва
Глядачів: 20 500
Суддя: Олександр Колобаєв ( Москва)
Спартак: Плетікоса, Фаті, Родрігес, Іранек, Алекс, Ковальчук (Дзюба 83 '), Макєєв, Бистров, Сабітов (Рижков 70'), Баженов (Саєнко 57 '), Веллітон

Динамо: Габулов, Дімідко, Гранат, Вілкшир, Колодін, Д. Комбаров, Денисов, Хохлов, К.Комбаров, Кокорін (Генков 90 +1'), Кержаков (Смолов 85 ')

Попереджений Суботів 23 ', Ковальчук 24' - К.Комбаров 20 ', Денисов 27', Дімідко 60 '


22 квітня 2009
19:00 MSD
Локомотив М 0:1 (0:0)
Протокол
ЦСКА
Голи Нецід 58 '
Локомотив, Москва
Глядачів: 15 840
Суддя: Максим Лаюшкін ( Москва)
Локомотив: М. Чех, Янбаєв (Мінченков, 90), Іванов, Баша, Родолфо, О. Кузьмін, Дуймовіч, Білялетдінов, Глушаков (Кочіш, 90 '), Джибо Фаль (Муджирі, 77'), Сичов

ЦСКА: Акінфєєв, Одіа, В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Алдонін, П. Мамаєв, Красіч, Дзагоєв, Жирков, Нецід (Мусса Маазу, 90 ')

Попереджений Красіч (Ц) 61 ', Дзагоєв (Ц) 64', Дуймовіч (Л) 90 +3'


22 квітня 2009
20:00 MSD
Москва 2:1 (0:0)
Протокол
Томь
Єпуряну 63 '
Бракамонте 75 '
Голи Мічков
Стадіон ім.Стрельцова, Москва
Глядачів: 3000
Суддя: Ігор Єгоров ( Нижній Новгород)
Москва: Жевнов, Грігалава, А.Окоронкво, Єпуряну, Набабкін, Чеснаускіс (Стрелков, 90 +3'), Круніч (Якубко, 46 '), Ребко (Шешуков, 90 +2'), Самедов, Д.Тарасов, Бракамонте

Томь: Парейко, Ан.Іванов, Йокіч, Катинсус, Д.Н.Смірнов, Мічков, Янотовський, Волков (Скобляков, 79 '), Клімов, Корніленко, Мазнов (Харитонов, 80')

Попереджений А.Окоронкво (М) 12 ', Йокіч (Т) 15', Корніленко (Т) 81 ', Скобляков (Т) 90 +1'

12. Півфінали

6 травня 2009
18:30 MSD
Москва 0:1 (0:0)
Протокол
Рубін
Голи Рязанцев, 49 '
Стадіон ім.Стрельцова, Москва
Глядачів: 5000
Суддя: Микола Іванов ( Санкт-Петербург)
Москва: Жевнов, Набабкін, Шешуков, Єпуряну, Грігалава, Тарасов (Круніч, 85 '), Ребко, Е. Чеснаускіс, Вукіч (Стрєлков, 61'), Ставпец (Маренич, 78 '), Бракамонте

Рубін: Рижиков, Ал. Попов, Шаронов, С. Навас, Ансальді, Сємак, Сібайя, С. Ребров, Рязанцев (Горбанець, 73 '), Караденіз (Кабзе, 83'), Домінгес (Адамов, 39 ')

Попереджений Бракамонте (М) 12 ', Домінгес (Р) 17', Єпуряну (М) 18 ', С. Ребров (Р) 20', Рязанцев (Р) 63 ', Стрєлков (М) 80', Ал. Попов (Р) 81 '


13 травня 2009
19:30 MSD
Динамо М 2:2 (0:1) ( п.5:6)
Протокол
ЦСКА
Хохлов, 86 '
Кержаков, 90 +3' ( пен.)
Голи Вагнер Лав, 40 '( пен.)
Жирков, 53 '
Арена Хімки
Глядачів: 6068
Суддя: Альмір Каюмов ( Москва)
Серія пенальті: 1:0 - Кержаков, 1:1 - Карвальо, 2:1 - Д. Комбаров, 2:2 - Вагнер Лав, 3:2 - Колодін, 3:3 - Жирков, 4:3 - Вілкшир, 4: 4 - Ігнашевич, 4:4 - Хохлов, 4:4 - Нецід, 5:4 - Смолов, 5:5 - Щенніков, 5:5 - Дімідко, 5:5 - Алдонін, 5:5 - Кокорін, 5:6 - В. Березуцький

Динамо М: Габулов, Ковальчик, Колодін, А.Денисов, Гранат (Смолов, 63 '), Д. Комбаров, Хохлов, Вілкшир, Дімідко, Кержаков, Кокорін
ЦСКА: Акінфєєв, Шемберас, В. Березуцький, Ігнашевич, Джанер (Щенніков, 80 '), Алдонін, П.Мамаев (Нецід, 90'), Карвальо, Мусса Маазу (Рахіміч, 73 '), Вагнер Лав, Жирков

Попереджений Дімідко (Д) 61 ', Вілкшир (Д) 68', Рахіміч (Ц) 74 ', Джанер (Ц) 78', Шемберас (Ц) 90 +1', А.Денисов (Д) 103 ', Алдонін (Ц) 112 ', Жирков (Ц) 120'

13. Фінал

Фінал Кубка Росії 2008/09 відбувся в Хімках 31 травня 2009.

31 травня 2009
14:00 MSD
Рубін 0:1 (0:0)
Протокол
ЦСКА
Голи Алдонін, 90 +1'
" Арена Хімки ", Хімки
Глядачів: 16 500
Суддя: Станіслав Сухіна ( Малаховка)
Рубін: Рижиков, Баляйкін, Шаронов, С. Навас, Ансальді, Нобоа, Сібайя, Кабзе (П. Бистров, 86 '), Караденіз, Рязанцев (Бухаров, 77'), Домінгес

ЦСКА: Акінфєєв, В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, П. Мамаєв, Шемберас, Алдонін, Карвальо (А. Березуцький, 90 '), Мусса Маазу (Красіч, 72'), Жирков, Вагнер Лав
Попереджений Рязанцев (Р) 23 ', Нобоа (Р) 36', Алдонін (Ц) 56 ', Баляйкін (Р) 59', Караденіз (Р) 78 ', С. Навас (Р) 82', Шаронов (Р) 89 ' , Жирков (Ц) 90 '

Видалений П. Мамаєв (Ц) 13 '(фол останньої надії)
Володар Кубка Росії
2008-09
ЦСКА Москва
П'ятий кубок

Примітки