Кубок Росії з футболу 2010/2011

Кубок Росії з футболу 2010/2011 - російський футбольний турнір серед професійних російських клубів, також в кубку взяли участь п'ять аматорських клубів: " Октан "( Перм), " Поділля "( Московська область), " Кооператор "( Вічуга), " Динамо "( Бійськ) і ШВСМ ( Якутськ). Проводиться за системою з вибуванням починаючи з 1/512 фіналу. Перша стадія турніру стартував 14 квітня 2010 року. Фінальний матч пройшов 22 травня 2011. "Аланія" отримала право виступати в Лізі Європи 2011/12 як фіналіст, так як володар кубка ЦСКА забезпечив собі місце в Лізі чемпіонів УЄФА 2011-2012.


1. Регламент

На всіх етапах переможці пар визначаються по результату одного матчу. Якщо Матч за Кубок Росії закінчиться в основний час внічию, то призначається додатковий час (два додаткові тайми по 15 хвилин кожен, без перерви), але якщо і в додатковий час не визначив переможця, то він визначається в серії 11-метрових ударів.

Змагання складається з трьох етапів:

  • перший етап - до 1/64 фіналу включно;
  • другий етап - матчі 1/32 фіналу 1 липня;
  • третій етап - з 1/16 фіналу за фінальний матч включно 14 - 15 липня.

У матчах першого етапу господарі полів визначаються за найбільшою різниці виїздів і прийомів, а у випадку рівності цього показника - жеребом. В 1/32 фіналу господарі полів визначаються жеребом (команди клубів Першого дивізіону проводять матчі на виїзді, якщо на цій стадії зустрічаються з командами клубів Другого дивізіону і ЛФК). На стадії 1/16 фіналу команди клубів Прем'єр-ліги проводять матчі в гостях. У матчах 1/8, 1/4 і 1/2 фіналу господарі полів визначаються за найбільшою різниці виїздів і прийомів, а у випадку рівності цього показника - жеребом (при цьому відлік різниці виїздів і прийомів починається з 1/16 фіналу).


2. 1/512 фіналу

2.1. Південь

Дата Господарі Рахунок Гості
1 14.04.10 Автодор (Владикавказ) 3:1 Беслан-ФАЮР
Звіт про матч

14 квітня 2010
16:00 MSK
Автодор 3:1 (1:0) Беслан-ФАЮР
Бураєв Soccerball.svg 13 '
Царікаєв Soccerball.svg 51 ', 90 +1'
Голи Калоєв Soccerball.svg 58 '
СОК ім. Є. Тедеєва, Жовтневе
Глядачів: 2000
Суддя: Максим Васильченко ( Майкоп)


3. 1/256 фіналу

3.1. Захід

Дата Господарі Рахунок Гості
2 25.04.10 Псков-747 3:0 Дніпро (Смоленськ)
3 25.04.10 Зеленоград (Москва) 1:0 Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек)
4 25.04.10 Торпедо-ЗІЛ (Москва) 3:1 Спортакадемклуб (Москва)
5 25.04.10 Нара-ШБФР (Наро-Фомінськ) 0:1 Поділля (Московська область)
6 25.04.10 Спартак (Кострома) 1:1 (6:5 пен.) Динамо (Кострома)
7 25.04.10 Динамо (Вологда) 1:3 Шексна (Череповець)
8 25.04.10 Текстильник (Іваново) 1:1 (3:1 пен.) Кооператор (Вічуга)
Звіти про матчі


25 квітня 2010
13:00 MSK
Торпедо-ЗІЛ 3:1 (1:1) Спортакадемклуб
Герасимов Soccerball.svg 20 '
Лактіонов Soccerball.svg 47 ', 76'
Голи Кортава Soccerball.svg 39 '
Ніка, Москва
Глядачів: 150
Суддя: Юрій Апонасенко ( Москва)


25 квітня 2010
14:00 MSK
Зеленоград 1:0 (1:0) Вилучення-Ратмір
Клюєв Soccerball.svg 27 ' Голи
Нові Хімки, Хімки
Глядачів: 150
Суддя: Володимир Москальов ( Воронеж)


25 квітня 2010
17:00 MSK
Нара-ШБФР 0:1 (0:1) Поділля
Голи Авер'янов Soccerball.svg 32 '
Нара, Наро-Фомінськ
Глядачів: 250
Суддя: Ілля Трішин ( Балашиха)


25 квітня 2010
17:00 MSK
Динамо Вологда 1:3 (0:2) Шексна
Опанасюк Soccerball.svg 50 ' ( пен.) Голи Середа Soccerball.svg 24 '
Гацько Soccerball.svg 42 ' ( пен.)
Казиев Soccerball.svg 73 ' ( пен.)
Динамо, Вологда
Глядачів: 2500
Суддя: Ілля Парфентьєв ( Санкт-Петербург)


25 квітня 2010
18:00 MSK
Спартак Кострома 1:1 (0:0)
(Дод. час. 0:0; пен. 5:4)
Динамо Кострома
Кузьмічов Soccerball.svg 78 ' Голи Клюєв Soccerball.svg 81 '
Урожай, Кострома
Глядачів: 1200
Суддя: Павло Шадиханов ( Москва)


25 квітня 2010
18:30 MSK
Псков-747 3:0 (1:0) Дніпро
Сафін Soccerball.svg 21 '
Ягодкин Soccerball.svg 59 '
Алексєєв Soccerball.svg 61 '
Голи
СК 747, Псков
Глядачів: 2000
Суддя: Андрій Рунов ( Санкт-Петербург)

Вилучення: Хотів (81) (Д).


25 квітня 2010
18:30 MSK
Текстильник Іваново 1:1 (1:0)
(Дод. час. 0:0; пен. 3:1)
Кооператор
Зернов Soccerball.svg 7 ' Голи Борунов Soccerball.svg 74 '
Текстильник, Іваново
Глядачів: 3100
Суддя: Олексій Ценглер ( Москва)

Нереалізований пенальті: Зернов (108, воротар) (Т).


3.2. Центр

Дата Господарі Рахунок Гості
9 29.04.10 Прапор праці (Орєхово-Зуєво) 0:0 (0:1 д.р.) Сатурн-2 (Московська область)
10 29.04.10 Ніка (Москва) 1:2 Торпедо (Москва)
11 29.04.10 Зірка (Рязань) 2:1 Калуга
12 29.04.10 Факел (Воронеж) 0:1 Локомотив (Ліски)
Звіти про матчі


29 квітня 2010
17:00 MSK
Прапор праці 0:0 (0:0)
(Дод. час. 0:1)
Сатурн-2
Голи Халіулла Soccerball.svg 98 '
Знамя Труда, Орєхово-Зуєво
Глядачів: 350
Суддя: Володимир Сельдяков ( Балашиха)


29 квітня 2010
17:00 MSK
Ніка 1:2 (0:1) Торпедо Москва
Коханов Soccerball.svg 69 ' Голи Кусов Soccerball.svg 23 '
Макаров Soccerball.svg 86 '
Ніка, Москва
Глядачів: 1 000
Суддя: Олексій Копилов ( Москва)

Нереалізований пенальті: Тобратов (11, повз) (Н).


29 квітня 2010
18:00 MSK
Зірка Рязань 2:1 (0:1) Калуга
Родін Soccerball.svg 51 '
Анікушин Soccerball.svg 84 ' ( пен.)
Голи Зацепін Soccerball.svg 38 '
ЦСК, Рязань
Глядачів: 150
Суддя: Максим Кузнєцов ( Раменське)


29 квітня 2010
18:30 MSK
Факел 0:1 (0:1) Локомотив Ліски
Голи Холодці Soccerball.svg 37 '
Центральний стадіон профспілок, Воронеж
Глядачів: 6500
Суддя: Кирило Новиков ( Москва)


3.3. Південь

Дата Господарі Рахунок Гості
13 26.04.10 Енергія (Волжський) 0:4 СКА (Ростов-на-Дону)
14 26.04.10 Астрахань 1:1 (4:3 пен.) Дагдізель (Каспійськ)
15 26.04.10 Торпедо (Армавір) 4:1 МИТОС (Новочеркаськ)
16 26.04.10 Батайськ-2007 4:1 Таганрог
17 26.04.10 Чорноморець (Новоросійськ) 2:0 Дружба (Майкоп)
18 26.04.10 Динамо (Ставрополь) 2:0 Краснодар-2000
19 26.04.10 Машук-КМВ (П'ятигорськ) 3:1 Автодор (Владикавказ)
20 26.04.10 Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний) 1:2 Ангушт (Назрань)
Звіти про матчі


26 квітня 2010
16:00 MSK
Машук-КМВ 3:1 (2:0) Автодор
Гаєв Soccerball.svg 28 '
Ракчеев Soccerball.svg 43 '
Степанов Soccerball.svg 84 '
Голи Дзгоев Soccerball.svg 63 '
Центральний, П'ятигорськ
Глядачів: 1800
Суддя: Юрій Борівської ( Ростов-на-Дону)


26 квітня 2010
16:00 MSK
Батайськ-2007 4:1 (2:1) Таганрог
Мезінов Soccerball.svg 18 ', 36'
Боков Soccerball.svg 67 '
Решетніков Soccerball.svg 89 '
Голи Гейдаров Soccerball.svg 20 '
Локомотив, Батайськ
Глядачів: 1300
Суддя: Сергій Іванов ( Ростов-на-Дону)


26 квітня 2010
17:00 MSK
Енергія Волзький 0:4 (0:3) СКА Ростов-на-Дону
Голи Михайленко Soccerball.svg 16 '
Павловський Soccerball.svg 21 '
Єрастов Soccerball.svg 28 '
Стрільців Soccerball.svg 69 '
Центральний, Волзький
Глядачів: 500
Суддя: Вадим Манашіров ( Майкоп)


26 квітня 2010
17:00 MSK
Астрахань 0:0 (0:0)
(Дод. час. 1:1; пен. 4:3)
Дагдізель
Скоріков Soccerball.svg 110 ' Голи Зіядов Soccerball.svg 99 '
Астрахань, Астрахань
Глядачів: 1 000
Суддя: Василь Мірошниченко ( Ростов-на-Дону)

Вилучення: Раджабов (75) (Д).


26 квітня 2010
17:00 MSK
Кавказтрансгаз-2005 1:2 (0:1) Ангушт
Конов Soccerball.svg 56 ' Голи Чалаєв Soccerball.svg 3 '
Балкарія Soccerball.svg 90 '
Факел, Різдвяний
Глядачів: 500
Суддя: Віталій Анісімов ( Краснодар)


26 квітня 2010
18:00 MSK
Динамо Ставрополь 2:0 (2:0) Краснодар-2000
Чулюканов Soccerball.svg 19 '
Бидов Soccerball.svg 43 '
Голи
Динамо, Ставрополь
Глядачів: 2000
Суддя: Сергій Погарченко ( Шахти)

Вилучення: Казаков (66) (К).


26 квітня 2010
18:00 MSK
Чорноморець 2:0 (1:0) Дружба Майкоп
Стегенець Soccerball.svg 4 '
Каратляшев Soccerball.svg 56 '
Голи
Центральний, Новоросійськ
Глядачів: 3 000
Суддя: Максим Шутов ( Новочеркаськ)


26 квітня 2010
18:00 MSK
Торпедо Армавір 4:1 (3:0) МИТОС
Уразов Soccerball.svg 4 '
Примак Soccerball.svg 18 '
Ташева Soccerball.svg 21 '
Ніжевязов Soccerball.svg 80 '
Голи Гринюк Soccerball.svg 53 '
Юність, Армавір
Глядачів: 3 000
Суддя: Максим Васильченко ( Майкоп)


3.4. Урал-Поволжя

Дата Господарі Рахунок Гості
21 29.04.10 Академія (Тольятті) 0:1 Сокіл (Саратов)
22 29.04.10 Динамо (Кіров) 1:1 (1:0 д.р.) Хімік (Дзержинськ)
23 29.04.10 Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:1 (1:4 пен.) Рубін-2 (Казань)
24 29.04.10 СОЮЗ-Газпром (Іжевськ) 2:1 Октан (Перм)
25 29.04.10 Газовик (Оренбург) 2:1 Носта (Новотроїцьк)
26 29.04.10 Башинформсвязь-Динамо (Уфа) 0:0 (2:4 пен.) Гірник (Учали)
27 29.04.10 Челябінськ 0:0 (2:0 д.р.) Тюмень
Звіти про матчі


29 квітня 2010
15:00 MSK
Челябінськ 0:0 (0:0)
(Дод. час. 2:0)
Тюмень
Ігнатьєв Soccerball.svg 97 '
Ломов Soccerball.svg 105 '
Голи
Центральний, Челябінськ
Глядачів: 200
Суддя: Юрій Єрмолов ( Омськ)

Нереалізований пенальті: Лужників (47, штанга) (Т).


29 квітня 2010
17:00 MSK
Башинформсвязь-Динамо 0:0 (0:0)
(Дод. час. 0:0; пен. 2:4)
Гірник
Динамо, Уфа
Глядачів: 2000
Суддя: Едуард Шульц ( Озерськ)


29 квітня 2010
17:00 MSK
Академія 0:1 (0:0) Сокіл Саратов
Голи Жуковський Soccerball.svg 50 '
Торпедо, Димитровград
Глядачів: 2150
Суддя: Ігор Нізовцев ( Нижній Новгород)


29 квітня 2010
17:00 MSK
Динамо Кіров 1:1 (1:1)
(Дод. час. 1:0)
Хімік Дзержинськ
Балезін Soccerball.svg 31 ', 112' Голи Мануковський Soccerball.svg 15 '
Росія, Кіров
Глядачів: 2200
Суддя: Дмитро п'ята ( Пермь)

Вилучення: Огородніков (120) (Д).


29 квітня 2010
17:00 MSK
Нафтохімік 1:1 (1:0)
(Дод. час. 0:0; пен. 1:4)
Рубін-2
Шумських Soccerball.svg 3 ' Голи Хадарцев Soccerball.svg 79 '
Нафтохімік, Нижньокамськ
Глядачів: 500
Суддя: Олександр Борисов ( Самара)


29 квітня 2010
17:00 MSK
Газовик 2:1 (1:0) Носта
Парняков Soccerball.svg 34 '
Баранов Soccerball.svg 78 '
Голи Карпухін Soccerball.svg 49 '
Газовик, Ростоші
Глядачів: 3100
Суддя: Олександр Коробков ( Ульяновськ)

Нереалізований пенальті: Шогенов (78, штанга) (Г).
Вилучення: Перунів (87) (Н).


29 квітня 2010
18:00 MSK
СОЮЗ-Газпром 2:1 (1:0) Октан
Троян Soccerball.svg 37 '
Дьячков Soccerball.svg 71 '
Голи Сивченко Soccerball.svg 62 '
Центральний, Іжевськ
Глядачів: 1 000
Суддя: Артур Карімов ( Уфа)


3.5. Схід

Дата Господарі Рахунок Гості
28 03.05.10 Динамо (Барнаул) 1:0 Динамо (Бійськ)
29 03.05.10 Металург-Кузбас (Новокузнецьк) 1:0 КУЗБАСС (Кемерово)
30 03.05.10 Радіан-Байкал (Іркутськ) 2:0 Чита
31 03.05.10 Сибіряк (Братськ) 4:1 Металург-Єнісей (Красноярськ)
32 03.05.10 Мостовик-Приморье (Уссурійськ) 2:0 ШВСМ (Якутськ)
Звіти про матчі


3 травня 2010
11:00 MSK
Мостовик-Приморье 2:0 (1:0) ШВСМ Якутськ
Бірюков Soccerball.svg 32 '
Агрофенін Soccerball.svg 48 '
Голи
Патріот, Уссурійськ
Глядачів: 1200
Суддя: Сергій Сергєєв ( Благовєщенськ)


3 травня 2010
13:00 MSK
Радіан-Байкал 2:0 (0:0) Чита
Алахвердов Soccerball.svg 86 '
Учур Soccerball.svg 88 '
Голи
Локомотив, Іркутськ
Глядачів: 3 000
Суддя: Євген Козлов ( Новосибірськ)

Вилучення: Дробишев (50) (Ч).


3 травня 2010
13:00 MSK
Сибіряк 4:1 (1:0) Металург-Єнісей
Тряпіцін Soccerball.svg 1 '
Волощук Soccerball.svg 70 '
Єрмоленко Soccerball.svg 72 '
Сабанов Soccerball.svg 76 '
Голи Горюнов Soccerball.svg 59 '
Металург, Братськ
Глядачів: 3 000
Суддя: Ігор Андрєєв ( Кемерово)


3 травня 2010
14:00 MSK
Металург-Кузбас 1:0 (1:0) КУЗБАСС
Уривками Soccerball.svg 5 ' Голи
Металург, Новокузнецьк
Глядачів: 1 500
Суддя: Олександр Ковальков ( Омськ)


3 травня 2010
15:00 MSK
Динамо Барнаул 1:0 (1:0) Динамо Бійськ
Скороходов Soccerball.svg 14 ' Голи
Динамо, Барнаул
Глядачів: 2500
Суддя: Ігор Баранов ( Красноярськ)


4. 1/128 фіналу

4.1. Захід

Дата Господарі Рахунок Гості
33 07.05.10 Північ (Мурманськ) 0:0 (4:5 пен.) Псков-747
34 07.05.10 Волга (Твер) 1:0 Зеленоград (Москва)
35 07.05.10 Локомотив-2 (Москва) 3:2 Торпедо-ЗІЛ (Москва)
36 07.05.10 Поділля (Московська область) 0:2 Істра
37 07.05.10 Спартак (Кострома) 1:1 (0:1 д.р.) Шексна (Череповець)
38 07.05.10 Текстильник (Іваново) 1:1 (3:4 пен.) Торпедо (Володимир)
Звіти про матчі


7 травня 2010
17:00 MSK
Поділля 0:2 (0:1) Істра
Голи Свіжук Soccerball.svg 11 '
Дьяков Soccerball.svg 90 +1' ( пен.)
Поділля, Подольськ
Глядачів: 500
Суддя: Володимир Сельдяков ( Балашиха)


7 травня 2010
18:00 MSK
Північ 0:0 (0:0)
(Дод. час. 0:0; пен. 4:5)
Псков-747
Гірник, Кіровськ
Глядачів: 300
Суддя: Артем Поляков ( Ярославль)


7 травня 2010
18:00 MSK
Спартак Кострома 1:1 (0:0)
(Дод. час. 0:1)
Шексна
Шереметьєв Soccerball.svg 55 ' Голи Басієву Soccerball.svg 89 '
Штукіна Soccerball.svg 92 '
Урожай, Кострома
Глядачів: 700
Суддя: Василь Казарцев ( Санкт-Петербург)

Вилучення: Кузнєцов (31) (С).


7 травня 2010
18:00 MSK
Локомотив-2 3:2 (2:0) Торпедо-ЗІЛ
Балію Soccerball.svg 25 ', 39'
Саркісян Soccerball.svg 77 '
Голи Фролов Soccerball.svg 74 '
Мелешин Soccerball.svg 88 ' ( пен.)
Локомотив МСА, Москва
Глядачів: 350
Суддя: Рудольф Ісаков ( Санкт-Петербург)


7 травня 2010
18:00 MSK
Волга Твер 1:0 (1:0) Зеленоград
Сапогів Soccerball.svg 4 ' Голи
Хімік, Тверь
Глядачів: 3 500
Суддя: Ілля Парфентьєв ( Санкт-Петербург)

Вилучення: Агаєв (45) (В); Шкарін (45) (З).


7 травня 2010
18:30 MSK
Текстильник Іваново 1:1 (0:1)
(Дод. час. 0:0; пен. 3:4)
Торпедо Володимир
Захаров Soccerball.svg 86 ' Голи Падерін Soccerball.svg 30 '
Текстильник, Іваново
Глядачів: 5800
Суддя: Юрій Апонасенко ( Москва)

Вилучення: Бубчіков (96) (Тек).


4.2. Центр

Дата Господарі Рахунок Гості
39 15.05.10 Сатурн-2 (Московська область) 1:1 (2:0 д.р.) Витязь (Подольськ)
40 15.05.10 Торпедо (Москва) 1:0 Авангард (Подольськ)
41 15.05.10 Русичі (Орел) 0:1 Зірка (Рязань)
42 15.05.10 Спартак (Тамбов) 1:3 Зеніт (Пенза)
43 15.05.10 Локомотив (Ліски) 0:1 Металург (Липецьк)
44 15.05.10 Металург-Оскол (Старий Оскол) 0:2 Губкін

4.3. Південь

Дата Господарі Рахунок Гості
45 10.05.10 СКА (Ростов-на-Дону) 0:1 Астрахань
46 10.05.10 Батайськ-2007 0:2 Торпедо (Армавір)
47 10.05.10 Динамо (Ставрополь) 0:3 Чорноморець (Новоросійськ)
48 10.05.10 Ангушт (Назрань) 0:0 (1:0 д.р.) Машук-КМВ (П'ятигорськ)

4.4. Урал-Поволжя

Дата Господарі Рахунок Гості
49 15.05.10 Сокіл (Саратов) 2:1 Волга (Ульяновськ)
50 15.05.10 Рубін-2 (Казань) 0:1 Динамо (Кіров)
51 15.05.10 Газовик (Оренбург) 4:0 СОЮЗ-Газпром (Іжевськ)
52 15.05.10 Гірник (Учали) 2:0 Челябінськ

4.5. Схід

Дата Господарі Рахунок Гості
53 24.05.10 Динамо (Барнаул) 2:0 Металург-Кузбас (Новокузнецьк)
54 24.05.10 Радіан-Байкал (Іркутськ) 6:0 Сибіряк (Братськ)
55 24.05.10 Океан (Находка) 2:2 (1:0 д.р.) Мостовик-Приморье (Уссурійськ)
56 03.05.10 Сахалін (Південно-Сахалінськ) 2:0 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі)

5. 1/64 фіналу

5.1. Захід

Дата Господарі Рахунок Гості
57 09.06.10 Псков-747 1:0 Волга (Твер)
58 09.06.10 Істра 2:1 Локомотив-2 (Москва)
59 09.06.10 Торпедо (Володимир) 1:0 Шексна (Череповець)

5.2. Центр

Дата Господарі Рахунок Гості
60 05.06.10 Торпедо (Москва) 3:0 Сатурн-2 (Московська область)
61 05.06.10 Зеніт (Пенза) 0:1 Зірка (Рязань)
62 05.06.10 Металург (Липецьк) 2:0 Губкін

5.3. Південь

Дата Господарі Рахунок Гості
63 05.06.10 Торпедо (Армавір) 3:0 Астрахань
64 05.06.10 Чорноморець (Новоросійськ) 3:1 Ангушт (Назрань)

5.4. Урал-Поволжя

Дата Господарі Рахунок Гості
65 14.06.10 Сокіл (Саратов) 4:1 Динамо (Кіров)
66 14.06.10 Гірник (Учали) 2:1 Газовик (Оренбург)

5.5. Схід

Дата Господарі Рахунок Гості
67 15.06.10 Радіан-Байкал (Іркутськ) 3:0 Динамо (Барнаул)
68 15.06.10 Океан (Находка) 0:2 Сахалін (Південно-Сахалінськ)

6. 1/32 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
69 01.07.10 Істра 0:0 (3:4 пен.) Динамо (Санкт-Петербург)
70 01.07.10 Псков-747 1:1 (5:3 пен.) Балтика (Калінінград)
71 01.07.10 Торпедо (Москва) 1:1 (4:2 пен.) Хімки
72 01.07.10 Торпедо (Володимир) 1:3 Шинник (Ярославль)
73 01.07.10 Металург (Липецьк) 1:0 Динамо (Брянськ)
74 01.07.10 Зірка (Рязань) 0:2 Авангард (Курськ)
75 01.07.10 Перлина-Сочі 0:1 Краснодар
76 01.07.10 Чорноморець (Новоросійськ) 2:1 Кубань (Краснодар)
77 01.07.10 Торпедо (Армавір) 0:0 (4:5 пен.) Валігура-Газпром (Астрахань)
78 01.07.10 Ротор (Волгоград) 0:0 (0:1 д.р.) Салют (Білгород)
79 01.07.10 Сокіл (Саратов) 0:3 Мордовія (Саранськ)
80 01.07.10 Нижній Новгород 1:1 (0:3 пен.) Волга (Нижній Новгород)
81 01.07.10 Гірник (Учали) 2:2 (1:0 д.р.) Урал (Єкатеринбург)
82 01.07.10 Іртиш (Омськ) 0:2 КАМАЗ (Набережні Човни)
83 01.07.10 Сахалін (Південно-Сахалінськ) 1:1 (3:2 пен.) СКА-Енергія (Хабаровськ)
84 01.07.10 Радіан-Байкал (Іркутськ) 0:0 (2:3 пен.) Луч-Енергія (Владивосток)

7. 1/16 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
85 13.07.10 Динамо (Санкт-Петербург) 1:3 Зеніт (Санкт-Петербург)
86 14.07.10 Псков-747 1:2 Анжі (Махачкала)
87 14.07.10 Торпедо (Москва) 0:2 ЦСКА (Москва)
88 13.07.10 Шинник (Ярославль) 2:1 Крила Рад (Самара)
89 13.07.10 Металург (Липецьк) 0:1 Спартак (Москва)
90 13.07.10 Авангард (Курськ) 2:2 (0:3 д.р.) Сибір (Новосибірськ)
91 14.07.10 Краснодар 1:1 (1:0 д.р.) Томь (Томськ)
92 14.07.10 Чорноморець (Новоросійськ) 0:1 Амкар (Перм)
93 13.07.10 Валігура-Газпром (Астрахань) 1:0 Рубін (Казань)
94 13.07.10 Салют (Білгород) 0:4 Ростов
95 13.07.10 Мордовія (Саранськ) 1:2 Динамо (Москва)
96 13.07.10 Волга (Нижній Новгород) 5:0 Спартак-Нальчик
97 14.07.10 Гірник (Учали) 1:0 Локомотив (Москва)
98 13.07.10 КАМАЗ (Набережні Човни) 0:0 (2:4 пен.) Аланія (Владикавказ)
99 14.07.10 Сахалін (Південно-Сахалінськ) 1:1 (3:4 пен.) Сатурн (Московська область)
100 13.07.10 Луч-Енергія (Владивосток) 4:0 Терек (Грозний)

8. 1/8 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
101 01.03.11 Анжі (Махачкала) 2:3 Зеніт (Санкт-Петербург)
102 28.02.11 ЦСКА (Москва) 1:0 Шинник (Ярославль)
103 03.03.11 Сибір (Новосибірськ) 0:2 Спартак (Москва)
104 06.03.11 Амкар (Перм) 0:0 (0:1 д.р.) Краснодар
105 22.09.10 Ростов 2:0 Валігура-Газпром (Астрахань)
106 22.09.10 Динамо (Москва) 4:1 Волга (Нижній Новгород)
107 22.09.10 Аланія (Владикавказ) 0:0 (5:4 пен.) Гірник (Учали)
108 22.09.10 Сатурн (Московська область) 2:1 Луч-Енергія (Владивосток)

9. 1/4 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
109 20.04.11 Зеніт (Санкт-Петербург) 0:2 ЦСКА (Москва)
110 20.04.11 Спартак (Москва) 2:1 Краснодар
111 20.04.11 Динамо (Москва) 1:2 Ростов
112 06.04.11 Аланія (Владикавказ) +: - Сатурн (Московська область)

" Сатурн "відмовився від участі в змаганнях, клубу було зараховано технічну поразку," Аланія "пройшла в півфінал.


10. 1/2 фіналу

Дата Господарі Рахунок Гості
113 11.05.11 Спартак (Москва) 3:3 (4:5 пен.) ЦСКА (Москва)
114 11.05.11 Ростов 0:0 (5:6 пен.) Аланія (Владикавказ)

11. Фінал

Дата Господарі Рахунок Гості
115 22.05.11 ЦСКА (Москва) 2:1 Аланія (Владикавказ)


Володар Кубка Росії
2010-11
ЦСКА
Шостий титул

12. Факти

  • "Аланія" вийшла у фінал розіграшу, що не забивши і не пропустивши жодного гола.
  • Жерьбьевка за визначенням господаря поля в матчі 1/4 фіналу між "Аланією" і "Сатурном" проводилася вже після того, як "Сатурн" відмовився від участі у змаганнях; так як номінальним господарем поля в 1/4 фіналу була визначена "Аланія", в матчі 1/2 фіналу між "Ростовом" і "Аланією" господар поля - "Ростов" - був визначений без жеребкування [1].

Примітки