Кубок СРСР з футболу 1938

Третій розіграш Кубка СРСР відбувся у травні-вересні 1938. Володарем Кубка вперше став московський "Спартак". Попередній володар Кубка - московське "Динамо" - поступилося своїм землякам торпедівцям в 1/32 фіналу.


1. Зональні ігри

1.1. I зона, 1 група, Москва

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Зірка (Орєхово-Зуєво) 0:4 Спартак-2 (Москва)
10.05.1938 1/4 М'ясокомбінат ім. Мікояна (Москва) 8:0 В. ч. № 168 (Рязань)
10.05.1938 1/4 Зеніт (Коломна) 10:0 Локомотив (Рязань)
10.05.1938 1/4 Томна (Кінешма) 3:2 Правда (Москва)
10.05.1938 1/4 Комбінат р. Тейково 2:5 Сталінець-2 (Москва)
10.05.1938 1/4 Локомотив (Серпухов) 2:1 Спартак (Калінін)
10.05.1938 1/4 Каучук (Москва) 2:1 д.р. Червона троянда (Москва)
10.05.1938 1/4 Шерстянік (Москва) 3:1 Камвольний комбінат (Кунцево)
10.05.1938 1/4 Завод Горбунова (Москва) 3:2 Завод Червоний пролетар (Москва)
10.05.1938 1/4 МВО (Москва) 1:0 д.р. Червоний прапор (Москва)
10.05.1938 1/4 Фабрика Бабаєва (Москва) 1:0 Фрезерний завод (Москва)
10.05.1938 1/4 Локомотив-2 (Москва) 2:1 Зеніт (Тула)
15.05.1938 1/2 Динамо (Іваново) 4:2 Спартак (Іваново)
15.05.1938 1/2 Спартак-2 (Москва) 1:1 М'ясокомбінат ім. Мікояна (Москва)
16.05.1938 1/2 переігр. Спартак-2 (Москва) 7:1 М'ясокомбінат ім. Мікояна (Москва)
15.05.1938 1/2 Зеніт (Коломна) 5:2 Томна (Кінешма)
15.05.1938 1/2 Сталінець-2 (Москва) 5:3 Локомотив (Серпухов)
15.05.1938 1/2 Шерстянік (Москва) 6:0 Каучук (Москва)
15.05.1938 1/2 Завод Горбунова (Москва) 3:1 МВО (Москва)
15.05.1938 1/2 Локомотив-2 (Москва) 4:3 Фабрика Бабаєва (Москва)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Любліно) +: - м. Рязань (Рязань)
20.05.1938 фінал Динамо (Іваново) 1:3 Спартак-2 (Москва)
20.05.1938 фінал Сталінець-2 (Москва) 3:1 Зеніт (Коломна)
20.05.1938 фінал Шерстянік (Москва) 3:1 Завод Горбунова (Москва)
20.05.1938 фінал Локомотив-2 (Москва) 3:3 Локомотив (Любліно)
21.05.1938 фінал, переігр. Локомотив-2 (Москва) 3:2 Локомотив (Любліно)

1.2. I зона, 2 група, Москва

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Завод ім. Фрунзе (Москва) 6:0 Основа (Вічуга)
10.05.1938 1/4 Старт (Москва) 6:0 Сільмаш (Люберці)
10.05.1938 1/4 Зеніт (Підлипки) 7:0 Снайпер (Москва)
10.05.1938 1/4 Пролетарська перемога (Москва) +: - Динамо-2 (Москва)
10.05.1938 1/4 Зеніт (Ковров) 1:0 Динамо (Калінін)
10.05.1938 1/4 Снайпер (Подольськ) 3:1 Завод № 20 (Москва)
10.05.1938 1/4 Завод Геофізика (Москва) 9:0 Маштехсоюз (Москва)
10.05.1938 1/4 Динамо (Болшево) 5:0 Цветмет (Москва)
15.05.1938 1/2 Праця (Червона Поляна) 2:1 Буревісник (Тула)
15.05.1938 1/2 Червоний прапор (Ногінськ) 4:0 Червоний прапор (Павловський Посад)
15.05.1938 1/2 Завод ім. Фрунзе (Москва) 3:0 Старт (Москва)
15.05.1938 1/2 Зеніт (Підлипки) 6:0 Пролетарська перемога (Москва)
15.05.1938 1/2 Снайпер (Подольськ) 5:0 Зеніт (Ковров)
15.05.1938 1/2 Динамо (Болшево) 3:2 Завод Геофізика (Москва)
15.05.1938 1/2 Фабрика ім. газети Правда (Дульово) +: - Харчовик-2 (Москва)
15.05.1938 1/2 КІМ (Москва) 6:2 Динамо (Люберці)
20.05.1938 фінал Червоний прапор (Ногінськ) 5:2 Праця (Червона Поляна)
20.05.1938 фінал Зеніт (Підлипки) 4:2 Завод ім. Фрунзе (Москва)
20.05.1938 фінал Динамо (Болшево) 8:0 Снайпер (Подольськ)
20.05.1938 фінал Фабрика ім. газети Правда (Дульово) 5:1 КІМ (Москва)



1.3. II зона, Ленінград

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
15.05.1938 1/2 Іжорський завод (Ленінград) 3:0 Завод ім. Орджонікідзе (Ленінград)
15.05.1938 1/2 Кіровський завод (Ленінград) 3:0 Завод ім.Сталіна (Ленінград)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Вологда) 2:5 Завод Електрик (Ленінград)
20.05.1938 фінал Завод ім. Кулакова (Ленінград) 3:1 Каучук (Ленінград)
20.05.1938 фінал Кіровський завод (Ленінград) 6:0 Іжорський завод (Ленінград)
20.05.1938 фінал Завод Електрик (Ленінград) 4:3 Гомза ім. ОГПУ (Ленінград)
20.05.1938 фінал Локомотив (Ярославль) 2:1 Червона зоря-2 (Ленінград)



1.4. III зона, Воронеж

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Завод ім. Ворошилова (Воронеж) 4:0 ДКА (Воронеж)
10.05.1938 1/4 Дзержинець (Орджонікідзеград) 2:1 Динамо (Курськ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Воронеж) 2:1 Літак (Тамбов)
15.05.1938 1/2 Завод ім. Ворошилова (Воронеж) 2:0 Дзержинець (Орджонікідзеград)
15.05.1938 1/2 Динамо (Воронеж) 4:0 Спартак (Воронеж)
20.05.1938 фінал Динамо (Воронеж) 1:0 Завод ім. Ворошилова (Воронеж)

1.5. IV зона, Хабаровськ

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Будівельник (Комсомольськ-на-Амурі) 5:1 Крила Рад (Іркутськ)
15.05.1938 1/2 Динамо (Іркутськ) 3:1 Будівельник (Комсомольськ-на-Амурі)
15.05.1938 1/2 Динамо (Хабаровськ) 7:0 Локомотив Сходу (Іркутськ)
20.05.1938 фінал Динамо (Іркутськ) 2:1 Динамо (Хабаровськ)



1.6. V зона, Новосибірськ

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
05.05.1938 1/8 Локомотив (Тюмень) -: + Технікум ФК (Новосибірськ)
05.05.1938 1/8 Локомотив (Красноярськ) 1:0 Динамо (Новосибірськ)
05.05.1938 1/8 Будівельник Сходу (Новосибірськ) 4:2 Крила Рад (Новосибірськ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Омськ) 0:3 Металург (Сталінської)
10.05.1938 1/4 Технікум ФК (Новосибірськ) 2:1 Локомотив (Красноярськ)
10.05.1938 1/4 Будівельник Сходу (Новосибірськ) 1:0 Динамо (Красноярськ)
10.05.1938 1/4 ДКА (Омськ) 4:2 Локомотив (Омськ)
15.05.1938 1/2 Металург (Сталінської) 5:0 Технікум ФК (Новосибірськ)
15.05.1938 1/2 Будівельник Сходу (Новосибірськ) 3:0 ДКА (Омськ)
20.05.1938 фінал Будівельник Сходу (Новосибірськ) 4:1 Металург (Сталінської)



1.7. VI зона, Свердловськ

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Будівельник Сходу (Свердловськ) 3:1 Торпедо (Іжевськ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Челябінськ) 10:0 Металург Сходу (Магнітогорськ)
10.05.1938 1/4 Металург Сходу (Свердловськ) 4:2 Динамо (Кунгур)
10.05.1938 1/4 Динамо (Кіров) 1:3 Динамо (Свердловськ)
10.05.1938 1/4 Трактор (Челябінськ) 4:3 Зеніт (Воткінськ)
15.05.1938 1/2 Будівельник Сходу (Свердловськ) 7:1 Динамо (Уфа)
15.05.1938 1/2 Динамо (Челябінськ) 2:0 Металург Сходу (Свердловськ)
15.05.1938 1/2 Динамо (Свердловськ) 9:0 Трактор (Челябінськ)
15.05.1938 1/2 Цветмет (Красноуральськ) 1:1 Команда Уралмашзавода (Свердловськ)
16.05.1938 1/2 переігр. Цветмет (Красноуральськ) 3:1 Команда Уралмашзавода (Свердловськ)
20.05.1938 фінал Будівельник Сходу (Свердловськ) 3:1 Динамо (Челябінськ)
20.05.1938 фінал Динамо (Свердловськ) 7:0 Цветмет (Красноуральськ)

1.8. VII зона, Горький

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Динамо (Саранськ) 4:1 Металіст (Павлово)
10.05.1938 1/4 Динамо (Казань) 4:0 Спартак (Казань)
10.05.1938 1/4 Спартак (Горький) 2:1 Електрик (Горький)
10.05.1938 1/4 Торпедо (Горький) 6:2 Крила Рад (Горький)
10.05.1938 1/4 Спартак (Павлово) 5:1 Локомотив (Казань)
15.05.1938 1/2 Динамо (Саранськ) 4:0 Спартак (Саранськ)
15.05.1938 1/2 Динамо (Казань) 3:0 Спартак (Горький)
15.05.1938 1/2 Торпедо (Горький) 10:1 Спартак (Павлово)
15.05.1938 1/2 Динамо (Йошкар-Ола) 8:2 Локомотив (Розівка)
20.05.1938 фінал Динамо (Казань) 9:1 Динамо (Саранськ)
20.05.1938 фінал Торпедо (Горький) 3:0 Динамо (Йошкар-Ола)



1.9. VIII зона, Сталінград

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Харчовик (Астрахань) +: - Зеніт 221 (Сталінград)
10.05.1938 1/4 Трактор-2 (Сталінград) 1:0 Водник (Астрахань)
10.05.1938 1/4 Електрик (Саратов) +: - ДКА (Сталінград)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Саратов) 5:0 Крила Рад (Саратов)
15.05.1938 1/2 Харчовик (Астрахань) 2:3 Трактор-2 (Сталінград)
15.05.1938 1/2 Електрик (Саратов) 0:2 Локомотив (Куйбишев)
15.05.1938 1/2 Спартак (Куйбишев) 0:2 Динамо (Сталінград)
20.05.1938 фінал Локомотив (Саратов) 4:3 Трактор-2 (Сталінград)
20.05.1938 фінал Динамо (Сталінград) +: - Локомотив (Куйбишев)



1.10. IX зона, Ростов

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
15.05.1938 1/2 Харчовик (Краснодар) 0:1 М'ясокомбінат (Майкоп)
15.05.1938 1/2 Зеніт (Таганрог) 4:3 Динамо (Краснодар)
15.05.1938 1/2 Енергія (Новочеркаськ) 3:1 Медик (Краснодар)
15.05.1938 1/2 Харчовик (Ростов-на-Дону) 2:4 опротестує. Крила Рад (Таганрог)
16.05.1938 1/2 переігр. Харчовик (Ростов-на-Дону) 3:1 Крила Рад (Таганрог)
20.05.1938 фінал Зеніт (Таганрог) 4:0 М'ясокомбінат (Майкоп)
20.05.1938 фінал Енергія (Новочеркаськ) 3:0 Харчовик (Ростов-на-Дону)



1.11. X зона, Тбілісі

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Динамо (Батумі) 4:1 Наука (Тбілісі)
15.05.1938 1/2 Спартак (Ленінакан) 1:2 Динамо (Батумі)
15.05.1938 1/2 Спартак (Єреван) 2:0 Харчовик (Тбілісі)
20.05.1938 фінал Динамо (Батумі) 3:0 Спартак (Єреван)



1.12. XI зона, Баку

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Водник (Баку) 3:1 Будівельники (Баку)
15.05.1938 1/2 Нафтовик (Баку) 4:0 Водник (Баку)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Баку) 11:0 Локомотив (Ашхабад)
20.05.1938 фінал Локомотив (Баку) 3:1 Нафтовик (Баку)



1.13. XII зона, Ташкент

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Динамо (Ташкент) 4:2 Динамо (Сталінабад)
10.05.1938 1/4 Динамо (Караганда) 2:1 Локомотив (Ташкент)
15.05.1938 1/2 Динамо (Алма-Ата) 5:2 Динамо (Ташкент)
15.05.1938 1/2 Динамо (Караганда) +: - Спартак (Ташкент)
20.05.1938 фінал Динамо (Алма-Ата) 1:0 Динамо (Караганда)



1.14. XIII зона, Мінськ

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Спартак (Мінськ) 4:3 Технікум ФК (Смоленськ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Смоленськ) 5:0 КІМ (Мінськ)
15.05.1938 1/2 Спартак (Мінськ) +: - Динамо (Мінськ)
15.05.1938 1/2 Динамо (Смоленськ) 4:2 Спартак (Гомель)
20.05.1938 фінал Спартак (Мінськ) 1:0 Динамо (Смоленськ)



1.15. XIV зона, Харків (1 зона УРСР)

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
05.05.1938 1/8 Трактор (Харків) +: - Локомотив (Полтава)
05.05.1938 1/8 Спартак (Суми) 1:0 Цукровики (Карлівка)
05.05.1938 1/8 Сталінець (Харків) 4:0 Канатний завод ім. Петровського (Харків)
05.05.1938 1/8 Автомотор (Харків) 2:0 Сільмаш-2 (Харків)
10.05.1938 1/4 Трактор (Харків) 5:1 Спартак (Суми)
10.05.1938 1/4 Авангард (Суми) 1:5 Блискавка (Харків)
10.05.1938 1/4 Рот-Фронт (Полтава) 0:1 Авангард (Харків)
10.05.1938 1/4 Здоров'я (Харків) +: - Динамо (Харків)
10.05.1938 1/4 Локомотив (Харків) 1:0 Динамо (Полтава)
10.05.1938 1/4 Спартак (Полтава) 1:3 Цукровики (Суми)
10.05.1938 1/4 Зеніт (Харків) 4:1 Металіст (Харків)
10.05.1938 1/4 Сталінець (Харків) 4:1 Автомотор (Харків)
15.05.1938 1/2 Трактор (Харків) +: - Блискавка (Харків)
15.05.1938 1/2 Здоров'я (Харків) 4:3 Авангард (Харків)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Харків) 1:0 Цукровики (Суми)
15.05.1938 1/2 Зеніт (Харків) 3:0 Сталінець (Харків)
20.05.1938 фінал Здоров'я (Харків) 1:0 Трактор (Харків)
20.05.1938 фінал Локомотив (Харків) 3:0 Зеніт (Харків)



1.16. XV зона, Київ (2 зона УРСР)

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Локомотив (Конотоп) +: - ДКА (Коростень)
10.05.1938 1/4 Зеніт (Київ) 5:3 Темп (Вінниця)
10.05.1938 1/4 Локомотив-2 (Київ) 4:2 Рот-Фронт (Київ)
10.05.1938 1/4 Технікум ФК (Київ) 2:1 Спартак (Київ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Вінниця) 1:1 Водник (Київ)
11.05.1938 1/4 переігр. Динамо (Вінниця) 1:2 Водник (Київ)
10.05.1938 1/4 Спартак (Коростень) -: + Спартак (Чернігів)
10.05.1938 1/4 Азот (Шостка) 1:10 Динамо-2 (Київ)
10.05.1938 1/4 Динамо (Житомир) +: - (1:1 анулюється.) Динамо (Могилів-Подільський)
15.05.1938 1/2 Зеніт (Київ) 5:1 Локомотив (Конотоп)
15.05.1938 1/2 Локомотив-2 (Київ) 3:0 Технікум ФК (Київ)
15.05.1938 1/2 Спартак (Чернігів) 1:2 Водник (Київ)
15.05.1938 1/2 Динамо (Житомир) 1:3 Динамо-2 (Київ)
20.05.1938 фінал Локомотив-2 (Київ) 3:2 Зеніт (Київ)
20.05.1938 фінал Динамо-2 (Київ) 2:1 Водник (Київ)



1.17. XVI зона, Одеса (3 зона УРСР)

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Буревісник (Кривий Ріг) 3:3 д.р. Локомотив (Котовськ)
11.05.1938 1/4 переігр. Буревісник (Кривий Ріг) +: - Локомотив (Котовськ)
10.05.1938 1/4 Локомотив (Одеса) 4:0 Руда (Кривий Ріг)
10.05.1938 1/4 Харчовик (Херсон) 0:4 Динамо (Миколаїв)
10.05.1938 1/4 Сталь (Кривий Ріг) 3:1 Будівельник (Кривий Ріг)
10.05.1938 1/4 Дзержинець (Кременчук) 4:0 Спартак (Тирасполь)
10.05.1938 1/4 Сільмаш (Кірово) 2:1 Знання (Херсон)
10.05.1938 1/4 Суднобудівник-2 (Миколаїв) 8:0 Водник (Херсон)
10.05.1938 1/4 Харчовик (Одеса) 3:1 Локомотив (Вознесенськ)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Одеса) 4:2 Буревісник (Кривий Ріг)
15.05.1938 1/2 Динамо (Миколаїв) 7:0 Сталь (Кривий Ріг)
15.05.1938 1/2 Сільмаш (Кірово) 0:2 Дзержинець (Кременчук)
15.05.1938 1/2 Харчовик (Одеса) 4:1 Суднобудівник-2 (Миколаїв)
20.05.1938 фінал Динамо (Миколаїв) 3:0 Локомотив (Одеса)
20.05.1938 фінал Харчовик (Одеса) +: - Дзержинець (Кременчук)

1.18. XVII зона, Дніпропетровськ (4 зона УРСР)

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Сталь (Дніпродзержинськ) 7:0 Технікум ФК (Дніпропетровськ)
10.05.1938 1/4 Сталь-Завод ім.Петровського (Дніпропетровськ) 1:3 Сільмаш (Запоріжжя)
10.05.1938 1/4 Спартак (Дніпропетровськ) 3:0 Крила Рад (Запоріжжя)
10.05.1938 1/4 Крила Рад (Бердянськ) 0:5 Динамо (Дніпропетровськ)
10.05.1938 1/4 Будівельник (Дніпродзержинськ) 0:4 Завод ім. К. Лібкнехта (Дніпропетровськ)
10.05.1938 1/4 Цветмет (Запоріжжя) 5:3 Завод ім. Комінтерну (Дніпропетровськ)
10.05.1938 1/4 Локомотив (Запоріжжя) 3:2 Локомотив (Дніпропетровськ)
10.05.1938 1/4 Локомотив (Лозова) 6:1 Локомотив (Синельникове)
15.05.1938 1/2 Сталь (Дніпродзержинськ) 4:1 Сільмаш (Запоріжжя)
15.05.1938 1/2 Спартак (Дніпропетровськ) 1:0 Динамо (Дніпропетровськ)
15.05.1938 1/2 Цветмет (Запоріжжя) 2:1 Завод ім. К. Лібкнехта (Дніпропетровськ)
15.05.1938 1/2 Локомотив (Запоріжжя) 8:1 Локомотив (Лозова)
20.05.1938 фінал Спартак (Дніпропетровськ) 4:2 Сталь (Дніпродзержинськ)
20.05.1938 фінал Локомотив (Запоріжжя) 4:2 Цветмет (Запоріжжя)



1.19. XVIII зона, Донецьк (5 зона УРСР)

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
05.05.1938 1/8 Спартак (Старобільськ) 0:3 Зеніт - завод ім. А.А.Коваля (Сталіно)
05.05.1938 1/8 Азот (Нова Горлівка) 1:2 Буревісник (Сталіно)
05.05.1938 1/8 Локомотив (Ясинувата) 1:2 Завод ім. Леніна (Красногорівка)
06.05.1938 1/8 Дзержинець (Ворошиловград) 0:6 Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка)
05.05.1938 1/8 Стахановець (Чистякове) 3:2 Авангард (Дружківка)
05.05.1938 1/8 Стахановець (Серго) -: + Буревісник (Красний Луч)
05.05.1938 1/8 Локомотив (Слов'янськ-на-Кубані) 3:4 Авангард-Завод ім.Сталіна (Краматорськ)
05.05.1938 1/8 Авангард-Завод ім.Орджонікідзе (Краматорськ) 4:2 Стахановець (Красноармійськ)
05.05.1938 1/8 Авангард (Сталіно) 2:3 Шахта № 30 (Рутченкове)
05.05.1938 1/8 Сталь (Макіївка) 1:0 Сталь (Сталіно)
05.05.1938 1/8 Стахановець (Лисичанськ) 3:0 перерваний Авангард (Горлівка)
06.05.1938 1/8 переігр. Стахановець (Лисичанськ) 0:4 Авангард (Горлівка)
10.05.1938 1/4 Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка) 8:0 Стахановець (Чистякове)
10.05.1938 1/4 Буревісник (Сталіно) 3:1 Завод ім. Леніна (Красногорівка)
10.05.1938 1/4 Зеніт - завод ім. А.А.Коваля (Сталіно) 12:0 Буревісник (Красний Луч)
10.05.1938 1/4 Авангард-Завод ім.Орджонікідзе (Краматорськ) 2:0 Авангард (Горлівка)
10.05.1938 1/4 Шахта № 30 (Рутченкове) 0:4 Сталь (Макіївка)
10.05.1938 1/4 Авангард-Завод ім.Сталіна (Краматорськ) 3:1 Стахановець (Красний Луч)
10.05.1938 1/4 Сталь (Ворошиловськ) 2:3 Стахановець (Орджонікідзе)
15.05.1938 1/2 Буревісник (Сталіно) 0:7 Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка)
15.05.1938 1/2 Авангард-Завод ім.Сталіна (Краматорськ) 3:1 Стахановець (Орджонікідзе)
15.05.1938 1/2 Зеніт - завод ім. А.А.Коваля (Сталіно) 4:0 Стахановець (Горлівка)
15.05.1938 1/2 Сталь (Макіївка) 2:3 д.р. Авангард-Завод ім.Орджонікідзе (Краматорськ)
20.05.1938 фінал Авангард-Завод ім.Сталіна (Краматорськ) 3:2 Авангард-Завод ім.Орджонікідзе (Краматорськ)
20.05.1938 фінал Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка) 0:0 Зеніт - завод ім. А.А.Коваля (Сталіно)
21.05.1938 фінал, переігр. Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка) +: - Зеніт - завод ім. А.А.Коваля (Сталіно)

1.20. XIX зона, Сімферополь

Дата Стадія Команда 1 Рахунок Команда 2
10.05.1938 1/4 Спартак (Сімферополь) 1:0 Харчовик (Сімферополь)
15.05.1938 1/2 Спартак (Сімферополь) 3:1 Харчовик (Керч)
15.05.1938 1/2 Суднобудівник (Севастополь) 3:2 Сталь (Керч)
20.05.1938 фінал Спартак (Сімферополь) 2:1 Суднобудівник (Севастополь)

2. 1/32 фіналу

38 команд переможців фінальних матчів у зональних змаганнях і 26 команд групи "А" склали пари 1/32 фіналу.

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
05.08.1938 Авангард (Краматорськ) +: - Локомотив (Запоріжжя)
05.08.1938 Динамо (Алма-Ата) 2:1 д.р. Зеніт (Таганрог)
05.08.1938 Динамо (Батумі) 2:0 Енергія (Новочеркаськ)
05.08.1938 Динамо (Воронеж) 0:4 Сталінець (Москва)
05.08.1938 Динамо (Київ) 2:0 Локомотив (Москва)
05.08.1938 Динамо (Ленінград) 2:1 Крила Рад (Москва)
05.08.1938 Динамо (Миколаїв) 3:0 Кіровський завод (Ленінград)
05.08.1938 Динамо (Одеса) 2:1 Спартак-2 (Москва)
05.08.1938 Динамо (Свердловськ) 1:3 Динамо (Казань)
05.08.1938 Динамо (Тбілісі) 4:1 Локомотив (Тбілісі)
05.08.1938 Динамо-2 (Київ) 0:1 Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка)
05.08.1938 Завод Електрик (Ленінград) 0:6 Сільмаш (Харків)
05.08.1938 Зеніт (Ленінград) 5:4 Зеніт (Підлипки)
05.08.1938 Червоний прапор (Ногінськ) 1:1 д.р. Сталінець (Ленінград)
06.08.1938 Червоний прапор (Ногінськ) 3:4 Сталінець (Ленінград)
05.08.1938 Локомотив (Баку) 3:5 Динамо (Ростов-на-Дону)
05.08.1938 Локомотив (Саратов) 2:2 Динамо (Сталінград)
06.08.1938 Локомотив (Саратов) 2:3 Динамо (Сталінград)
05.08.1938 Локомотив-2 (Москва) 1:1 Динамо (Болшево)
06.08.1938 Локомотив-2 (Москва) 2:3 Динамо (Болшево)
05.08.1938 Металург (Москва) 7:1 Локомотив-2 (Київ)
05.08.1938 Спартак (Дніпропетровськ) 0:1 Харчовик (Москва)
05.08.1938 Спартак (Мінськ) +: - Локомотив (Харків)
05.08.1938 Спартак (Москва) 5:2 Завод ім. Кулакова (Ленінград)
05.08.1938 Спартак (Сімферополь) 1:2 Локомотив (Київ)
05.08.1938 Спартак (Харків) 3:0 Буревісник (Москва)
05.08.1938 Сталінець-2 (Москва) 3:2 Здоров'я (Харків)
05.08.1938 Стахановець (Сталіно) 5:0 Локомотив (Ярославль)
05.08.1938 Будівельник Сходу (Новосибірськ) 0:0 Динамо (Іркутськ)
06.08.1938 Будівельник Сходу (Новосибірськ) 0:4 Динамо (Іркутськ)
05.08.1938 Темп (Баку) +: - Трактор (Сталінград)
05.08.1938 Торпедо (Горький) 7:0 Будівельник Сходу (Свердловськ)
05.08.1938 Торпедо (Москва) 3:1 Динамо (Москва)
05.08.1938 Фабрика ім. газети Правда (Дульово) 0:5 Електрик (Ленінград)
05.08.1938 ЦДКА (Москва) 0:1 Спартак (Ленінград)
05.08.1938 Шерстянік (Москва) 1:4 Харчовик (Одеса)

3. 1/16 фіналу

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
24.08.1938 Динамо (Батумі) 3:2 д.р. Динамо (Алма-Ата)
24.08.1938 Динамо (Болшево) 2:1 Спартак (Харків)
24.08.1938 Динамо (Казань) 10:0 Динамо (Іркутськ)
24.08.1938 Динамо (Київ) 0:1 Сталінець (Ленінград)
24.08.1938 Динамо (Миколаїв) 0:2 Локомотив (Київ)
24.08.1938 Динамо (Сталінград) 0:0 д.р. Темп (Баку)
25.08.1938 Динамо (Сталінград) 0:1 Темп (Баку)
24.08.1938 Динамо (Тбілісі) 4:2 Динамо (Ростов-на-Дону)
24.08.1938 Металург (Москва) 0:0 Авангард (Краматорськ)
25.08.1938 Металург (Москва) 6:1 Авангард (Краматорськ)
24.08.1938 Харчовик (Москва) 1:2 Динамо (Одеса)
24.08.1938 Харчовик (Одеса) 1:5 Електрик (Ленінград)
24.08.1938 Сільмаш (Харків) 2:0 Сталінець (Москва)
24.08.1938 Спартак (Ленінград) 1:5 Стахановець (Сталіно)
24.08.1938 Спартак (Мінськ) 1:3 Зеніт (Ленінград)
24.08.1938 Сталь - завод ім. Фрунзе (Костянтинівка) 1:4 Спартак (Москва)
24.08.1938 Торпедо (Горький) 2:3 Динамо (Ленінград)
24.08.1938 Торпедо (Москва) 1:0 Сталінець-2 (Москва)

4. 1/8 фіналу

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
29.08.1938 Динамо (Ленінград) 2:1 Динамо (Казань)
29.08.1938 Динамо (Одеса) 2:2 Сільмаш (Харків)
30.08.1938 Динамо (Одеса) 4:1 Сільмаш (Харків)
29.08.1938 Локомотив (Київ) 2:1 Динамо (Батумі)
29.08.1938 Металург (Москва) 1:3 Стахановець (Сталіно)
29.08.1938 Спартак (Москва) 1:0 д.р. Темп (Баку)
29.08.1938 Сталінець (Ленінград) 2:4 Динамо (Тбілісі)
29.08.1938 Торпедо (Москва) 0:3 Динамо (Болшево)
29.08.1938 Електрик (Ленінград) 1:0 Зеніт (Ленінград)

5. 1/4 фіналу

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
03.09.1938 Динамо (Ленінград) 4:2 Локомотив (Київ)
03.09.1938 Динамо (Одеса) 0:3 Спартак (Москва)
03.09.1938 Стахановець (Сталіно) 1:4 Динамо (Тбілісі)
03.09.1938 Електрик (Ленінград) 4:0 Динамо (Болшево)

6. 1/2 фіналу

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
08.09.1938 Динамо (Ленінград) 0:1 Спартак (Москва)
08.09.1938 Електрик (Ленінград) 2:1 Динамо (Тбілісі)

7. Фінал

Основна стаття: Фінал Кубка СРСР з футболу 1938

14 вересня, 1938
Спартак (Москва) 3:2 (1:1)
[1] [2]
Електрик
Гуляєв 14 '
Ан.Старостін 51 '
Семенов 65 '
Голи Яблочкін 45 '
Гусєв 70 '(п)
Стадіон: Динамо, Москва
Глядачів: 80 000
Суддя: М. Онищенко ( Харків)

Спартак: Жмельков, Вік. Соколов, Вас.Соколов, С. Артем'єв ( Леута, 58 '), Ан.Старостін (к), Тучков, Глазков, Степанов, Семенов, А. Соколов, Гуляєв
Головний тренер: Костянтин Квашнін
Електрик: Набутів, Топталов, Григор'єв, Бодров, Орєшкін, Яблочкін, Карась, Артем'єв, Смирнов, Федоров (Гусєв, 70 '), лотки

Головний тренер: Костянтин Лемешев

У "Літописі" [1] наведено склад команди "Електрик" у фінальному матчі, згаданий гравець - Китаєв. Такого гравця не існувало, замість нього повинен бути написаний Петро Карась. Також прізвище нападника "Електрика" - латка, так він писався в газетах сорокових років. [Джерело не вказано 1153 днів] У наступних довідниках прізвище стали писати лотків. [Джерело не вказано 1153 днів] Також гол Гусєва - на 70 хвилині, в вишенапісанного протоколі написаний як гол з пенальті, в друкованій літературі в описі цього матчу Гусєв забив з гри. [Джерело не вказано 1153 днів]


Примітки