Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 2000


Athletics pictogram.svg

План:


Введення

Легка атлетика на XXVII літніх Олімпійських іграх


1. Медалісти

Золото Срібло Бронза
Жінки 100 м Вільно [1] Греція Катерина Тану, Греція Прапор Ямайки Таня Лоуренс, Ямайка Прапор Ямайки Мерлін Отті, Ямайка
200 м Прапор Багамських Островів Пауліна Девіс, Багамські острови Прапор Шрі-Ланки Сусантіка Джаясінгх, Шрі-Ланка Прапор Ямайки Беверлі Макдональд, Ямайка
400 м Прапор Австралії Кеті Фрімен, Австралія Прапор Ямайки Лорейн Грехем, Ямайка Прапор Великобританії Кетрін Меррі, Великобританія
800 м Прапор Мозамбіку Марія Мутоло, Мозамбік Прапор Австрії Штефаньо Граф, Австрія Прапор Великобританії Келлі Холмс, Великобританія
1500 м Прапор Алжиру Нурла Заходи-Беніда, Алжир Прапор Румунії Віолетта Шекелі, Румунія Прапор Румунії Габріела Сабо, Румунія
5000 м Прапор Румунії Габріела Сабо, Румунія Прапор Ірландії Соня О'Салліван, Ірландія Прапор Ефіопії Гете Вами, Ефіопія
10000 м Прапор Ефіопії Дерарту Тулу, Ефіопія Прапор Ефіопії Гете Вами, Ефіопія Прапор Португалії Фернанда Рібейру, Португалія
100 м з бар'єрами Прапор Казахстану Ольга Шишигин, Казахстан Прапор Нігерії Глорія Алозі, Нігерія Прапор США Мелісса Моррісон, США
400 м з бар'єрами Прапор Росії Ірина Привалова, Росія Прапор Ямайки Деон Хеммінгс, Ямайка Прапор Марокко Нуза Бідуан, Марокко
Естафета 4x100 м Прапор Багамських Островів Багамські острови Flag of Jamaica.svg Ямайка Прапор США США [2]
Естафета 4x400 м Прапор США США [2] Flag of Jamaica.svg Ямайка Прапор Росії Росія
Ходьба на 20 км Прапор Китайської Народної Республіки Ван Ліпін, Китай Прапор Норвегії Хьерсті Тюссе Плетцер, Норвегія Прапор Іспанії Марія Васко, Іспанія
Марафон Прапор Японії Наоко Такахасі, Японія Прапор Румунії Лідія Симон, Румунія Прапор Кенії Джойс Чепчумба, Кенія
Стрибки в довжину Прапор Німеччини Хайке Дрекслер, Німеччина Прапор Італії Фіона Мей, Італія Прапор Росії Тетяна Котова, Росія
Потрійний стрибок Прапор Болгарії Тереза ​​Маринова, Болгарія Прапор Росії Тетяна Лебедєва, Росія Прапор України Олена Говорова, Україна
Стрибки у висоту Прапор Росії Олена Елесіна, Росія Прапор ПАР Хестрі Клоет, ПАР Прапор Швеції Кайса Бергквіст, Швеція

Прапор Румунії Оана Пантелеймон, Румунія

Стрибки з жердиною Прапор США Стейсі Драго, США Прапор Австралії Тетяна Григор'єва, Австралія Прапор Ісландії Вала Флосадоуттір, Ісландія
Штовхання ядра Прапор Білорусі Яніна Корольчік, Білорусь Прапор Росії Лариса Пелешенко, Росія Прапор Німеччини Астрід Кумбернусс, Німеччина
Метання списа Прапор Норвегії Трин Хаттестад, Норвегія Греція Мірелла Маньяні-цілили, Греція Прапор Куби Ослейдіс Менендес, Куба
Метання диска Прапор Білорусі Еліна Звєрєва, Білорусь Греція Анастасія Келесіду, Греція Прапор Білорусі Ірина Ятченко, Білорусь
Метання молота Прапор Польщі Камілла Сколімовського, Польща Прапор Росії Ольга Кузенкова, Росія Прапор Німеччини Кірстен Мунчоу, Німеччина
Семиборстві Прапор Великобританії Деніз Льюіс, Великобританія Прапор Росії Олена Прохорова, Росія Прапор Білорусі Наталя Сазанович, Білорусь
Чоловіки 100 м Прапор США Моріс Грін, США Прапор Тринідаду і Тобаго Ато Болдон, Тринідад і Тобаго Прапор Барбадосу Обаделе Томпсон, Барбадос
200 м Греція Константінос Кентеріс, Греція Прапор Великобританії Даррен Кемпбелл, Великобританія Прапор Тринідаду і Тобаго Ато Болдон, Тринідад і Тобаго
400 м Прапор США Майкл Джонсон, США Прапор США Елвін Харрісон, США Прапор Ямайки Греторі Хотон, Ямайка
800 м Прапор Німеччини Нільс Шуманн, Німеччина Прапор Данії Уїлсон Кіпкетер, Данія Прапор Алжиру Джабір Саїд-Герні, Алжир
1500 м Прапор Кенії Ної Нгені, Кенія Прапор Марокко Хішам Ель-Герруж, Марокко Прапор Кенії Бернард Лагат, Кенія
5000 м Прапор Ефіопії Мільйон Волд, Ефіопія Прапор Алжиру Алі Саїд-Сиф, Алжир Прапор Марокко Брахім Буламі, Марокко
10000 м Прапор Ефіопії Хайле Гебреселассіе, Ефіопія Прапор Кенії Пол Тергат, Кенія Прапор Ефіопії Ассефа Мезгебу, Ефіопія
110 м з бар'єрами Прапор Куби Аньєр Гарсія, Куба Прапор США Терренс Треммелл, США Прапор США Марк Крір, США
400 м з бар'єрами Прапор США Анжело Тейлор, США Прапор Саудівської Аравії Хаді Аль-Сомалі, Саудівська Аравія Прапор ПАР Ллевлін Херберт, ПАР
3000 м з перешкодами Прапор Кенії Рубен Косгеі, Кенія Прапор Кенії Уїлсон бійтеся, Кенія Прапор Марокко Алі Еззін, Марокко
Естафета 4x100 м Flag of the United States.svg США Flag of Brazil.svg Бразилія Flag of Cuba.svg Куба
Естафета 4x400 м Вільно [3] Flag of Nigeria.svg Нігерія Flag of Jamaica.svg Ямайка
Ходьба на 20 км Прапор Польщі Роберт Корженевський, Польща Прапор Мексики Ное Ернандес, Мексика Прапор Росії Володимир Андрєєв, Росія
Ходьба на 50 км Прапор Польщі Роберт Корженевський, Польща Прапор Латвії Айгар Фадєєв, Латвія Прапор Мексики Жоель Санчес, Мексика
Марафон Прапор Ефіопії Гезане Абер, Ефіопія Прапор Кенії Ерік Вайнайна, Кенія Прапор Ефіопії Тесфайе Тола, Ефіопія
Стрибки в довжину Прапор Куби Іван Педросо, Куба Прапор Австралії Джей Тауріма, Австралія Прапор України Роман Щуренко, Україна
Потрійний стрибок Прапор Великобританії Джонатан Едвардс, Великобританія Прапор Куби Жоель Гарсія, Куба Прапор Росії Денис Капустін, Росія
Стрибки у висоту Прапор Росії Сергій Клюгін, Росія Прапор Куби Хав'єр Сотомайор, Куба Прапор Алжиру Абдеррахман Хаммад, Алжир
Стрибки з жердиною Прапор США Нік Хайсонг, США Прапор США Лоуренс Джонсон, США Прапор Росії Максим Тарасов, Росія
Штовхання ядра Прапор Фінляндії Арсі Харью, Фінляндія Прапор США Едам Нельсон, США Прапор США Джон Годіна, США
Метання списа Прапор Чехії Ян Залізний, Чехія Прапор Великобританії Стів Баклі, Великобританія Прапор Росії Сергій Макаров, Росія
Метання диска Прапор Литви Віргіліус Алекна, Литва Прапор Німеччини Ларс Рідель, Німеччина Прапор ПАР Франц Крюгер, ПАР
Метання молота Прапор Польщі Симон Ціолковський, Польща Прапор Італії Нікола Віццоні, Італія Прапор Білорусі Ігор Астапковіч, Білорусь
Десятиборстві Прапор Естонії Еркі Ноол, Естонія Прапор Чехії Роман Шебрле, Чехія Прапор США Кріс Хаффінс, США
  1. МОК позбавив Меріон Джонс п'яти олімпійських медалей Сіднея. (Біг на 100 і 200 м і естафета 4х400 м) і дві бронзові (естафета 4х100 м і стрибки в довжину)
  2. 1 2 Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) постановив повернути семи бігунів двох жіночих естафетних збірних США медалі Олімпійських ігор-2000 у Сіднеї - золото в естафеті 4х400 метрів і бронзу в естафеті 4х100 м, повідомляє офіційний сайт ВФЛА. Спортсменкам залишили нагороди незважаючи на те, що одна з них, Меріон Джонс, зізналася у вживанні допінгу і була покарана за його використання Антидопінговим агентством США. Рішення на користь спортсменок було винесено тому, що правилами в 2000 році не була передбачена дискваліфікація всієї команди через одного учасника.
  3. Збірну США позбавили золотої медалі Олімпіади 2000 року

2. Країни

Країна Золото Срібло Бронза 4 місце 5место 6место Умовні окуляри Медалі
1 Прапор США США 7 4 5 3 3 0 93 16
2 Прапор Ефіопії Ефіопія 4 1 3 3 0 3 57 8
3 Прапор Росії Росія 3 4 6 3 5 3 83 13
4 Прапор Великобританії Великобританія 2 2 2 5 3 4 57 6
5 Прапор Кенії Кенія 2 3 2 3 3 1 53 7
6 Прапор Куби Куба 2 2 2 4 2 3 51 6
7 Прапор Німеччини Німеччина 2 1 2 3 5 5 51 5
8 Прапор Ямайки Ямайка 0 5 4 4 0 0 44 9
9 Прапор Польщі Польща 4 0 0 1 3 2 39 4
10 Прапор Білорусі Білорусь 2 0 3 2 0 1 33 5
11 Прапор Румунії Румунія 1 2 2 1 0 3 27,5 5
12 Прапор Австралії Австралія 1 2 0 0 3 4 27 3
13 Греція Греція 1 3 0 0 1 1 25 4
14 Прапор Алжиру Алжир 1 1 2 0 1 0 22 4
15 Прапор України Україна 0 0 2 1 4 0 19 2
16 Прапор Багамських Островів Багамські острови 2 0 0 1 1 1 18 2
16 Прапор Чехії Чехія 1 1 0 1 1 1 18 2
18 Прапор Марокко Марокко 0 1 3 0 0 1 18 4
19 Прапор ПАР ПАР 0 1 2 1 0 2 18 3
20 Прапор Італії Італія 0 2 0 1 1 1 16 2
21 Прапор Нігерії Нігерія 0 2 0 1 0 0 13 2
22 Прапор Мексики Мексика 0 1 1 0 2 0 13 2
23 Прапор Норвегії Норвегія 1 1 0 0 0 0 12 2
24 Прапор Іспанії Іспанія 0 0 1 1 1 3 12 1
25 Прапор Бразилії Бразилія 0 1 0 1 1 1 11 1
26 Прапор Франції Франція 0 0 0 2 2 1 11 0
27 Прапор Фінляндії Фінляндія 1 0 0 0 1 0 9 1
28 Прапор Тринідаду і Тобаго Тринідад і Тобаго 0 1 1 0 0 0 9 2
29 Прапор Казахстану Казахстан 1 0 0 0 0 1 8 1
29 Прапор Японії Японія 1 0 0 0 0 1 8 1
31 Прапор Болгарії Болгарія 1 0 0 0 0 0 7 1
31 Прапор Китайської Народної Республіки Китай 1 0 0 0 0 0 7 1
31 Прапор Литви Литва 1 0 0 0 0 0 7 1
31 Прапор Мозамбіку Мозамбік 1 0 0 0 0 0 7 1
31 Прапор Естонії Естонія 1 0 0 0 0 0 7 1
36 Прапор Швеції Швеція 0 0 1 1 0 1 7 1
37 Прапор Барбадосу Барбадос 0 0 1 1 0 0 7 1
38 Прапор Ірландії Ірландія 0 1 0 0 0 1 6 1
39 Прапор Австрії Австрія 0 1 0 0 0 0 5 1
39 Прапор Данії Данія 0 1 0 0 0 0 5 1
39 Прапор Латвії Латвія 0 1 0 0 0 0 5 1
39 Прапор Саудівської Аравії Саудівська Аравія 0 1 0 0 0 0 5 1
43 Прапор Ісландії Ісландія 0 0 1 0 0 0 4 1
43 Прапор Португалії Португалія 0 0 1 0 0 0 4 1
43 Прапор Шрі-Ланки Шрі Ланка 0 1 0 0 0 0 4 1
46 Прапор Канади Канада 0 0 0 0 1 2 3,5 0
47 Прапор Словенії Словенія 0 0 0 1 0 0 3 0
47 Прапор Еквадору Еквадор 0 0 0 1 0 0 3 0
49 Прапор Ізраїлю Ізраїль 0 0 0 0 1 0 2 0
49 Прапор Швейцарії Швейцарія 0 0 0 0 1 0 2 0

3. Результати

3.1. Жінки

3.1.1. 100 м

2 Є. Тану Греція 11,12
2 Т. Лоуренс Ямайка 11,18
3 М. Отті Ямайка 11,19
4 Ж. Пінтусевич Україна 11,20
5 Ч. Старрап Багамські о-ви 11,21
6 С. Файнс Багамські о-ви 11,22
7 Д. Фергюссон Багамські о-ви 11,29 М. Джонс США 10,75 ДКВ

3.1.2. 200 м

М. Джонс США 21,84 ДКВ
1 П. Девіс Багамські о-ви 22,27
2 С. Джаясінгх Шрі-Ланка 22,28
3 Б. Макдональд Ямайка 22,35
4 Д. Фергюссон Багамські о-ви 22,37
5 М. Гейнсфорд Австралія 22,42
6 К. Фрімен Австралія 22,53
7 Ж. Пінтусевич Україна 22,66

3.1.3. 400 м

1 К. Фрімен Австралія 49,11
2 Л. Грехем Ямайка 49,58
3 К. Меррі Великобританія 49,72
4 Д. Фрезер Великобританія 49,79
5 А. Гевара Мексика 49,96
6 Х. Сірлінг ПАР 50,05
7 Ф. Огункойя Нігерія 50,12
8 О. Котлярова Росія 51,04

3.1.4. 800 м

1 Марія Мутоло Мозамбік 1.56,15
2 Ш. Граф Австрія 1.56,64
3 Келлі Холмс Великобританія 1.56,80
4 Б. Лангерхольч Словенія 1.58,51
5 Є. Фуксова Чехія 1.58,56
6 З. Калатауд Куба 1.58,66
7 Х. Кларк США 1.58,75
8 Х. Бенхассі Марокко 1.59,27

3.1.5. 1500 м

1 Н. Заходи-Беніда Алжир 4.05,10
2 В. Шекелі Румунія 4.05,15
3 Г. Сабо Румунія 4.05,27
4 К. Дулеча Ефіопія 4.05,33
5 Л. Чойский Польща 4.06,42
6 А. Якубчак Польща 4.06,49
7 К. Холмс Великобританія 4.08,02
8 М. Ранія США 4.08,30

3.1.6. 5000 м

1 Габріела Сабо Румунія 14.40,79
2 С. О'Салліван Ірландія 14.41,02
3 Г. Вами Ефіопія 14.42,23
4 А. ворк Ефіопія 14.42,67
5 Ірина Микитенко Німеччина 14.43,59
6 Л. чером Кенія 14.47,35
7 В. Кидані Ефіопія 14.47,40
8 О. Єгорова Росія 14.50,31

3.1.7. 10000 м

1 Дерарту Тулу Ефіопія 30.17,49
2 Г. Вами Ефіопія 30.22,48
3 Ф. Рібейру Португалія 30.22,88
4 Пола Редкліфф Великобританія 30.26,97
5 Тегла Лорупе Кенія 30.37,26
6 С. О'Салліван Ірландія 30.53,37
7 Чи Цзу Китай 31.06,94
8 Е. Майєр ПАР 31.14,17

3.1.8. 100 м з бар'єрами

1 О. Шишигин Казахстан 12,65
2 Г. Алозі Нігерія 12,68
3 М. Моррісон США 12,76
4 Д. Інніс-Ландон Ямайка 12,80
5 Х. Лопес Куба 12,83
6 Н. Рамалаланіріна Франція 12,91
7 Л. Фергі Франція 13,11
8 Б. Фостер Ямайка 13,49

3.1.9. 400 м з бар'єрами

1 Ірина Привалова Росія 53,02
2 Д. Хеммінгс Ямайка 53,45
3 Н. Бідуан Марокко 53,57
4 Д. Пернія Куба 53,68
5 Т. Терещук Україна 53,98
6 І. тірлім Румунія 54,35
7 Г. Арнардоттір Ісландія 54,63
8 Н. Денверса Великобританія 55,00

3.1.10. Естафета 4x100 м

1 Багамські о-ви С.Файнс, Ч.Старрап, П.Девіс, Д.Фергюссон 41,95
2 Ямайка Т.Лоуренс, В.Кемпбелл, Б.Макдональд, М.Отті 42,13
3 США К.Гейнс, Т.Едвардс, Н.Перрі, (М.Джонс ДКВ) 42,20
4 Франція 42,42
5 Росія 43,02
6 Німеччина 43,11
7 Нігерія 44,05
8 Китай 44,87

3.1.11. Естафета 4x400 м

1 США Д.Майлз-Кларк, М.Хеннаган, (М.Джонс ДКВ), Л.Колландер 3.22,62
2 Ямайка С.Річардс, К.Скотт, Д.Хеммінгс, Л.Грехем 3.23,25
3 Росія Ю.Сотнікова, С.Гончаренко, О.Котлярова, І.Прівалова 3.23,46
4 Нігерія 3.23,80
5 Австралія 3.23,81
6 Великобританія 3.25,67
7 Чехія 3.29,17
8 Куба 3.29,47

3.1.12. Ходьба на 20 км

1 Ван Ліпін Китай 1:29.05
2 Хьерсті Тюссе Плетцер Норвегія 1:29.33
3 М. Васко Іспанія 1:30.23
4 Е. Альфрід Італія 1:31.25
5 Г. Санчес Мексика 1:31.33
6 Н. Сімпян Румунія 1:31.50
7 К. Саксбі-Джуна Австралія 1:32.02
8 Т. Гудкова Росія 1:32.35

3.1.13. Марафон

1 Н. Такахасі Японія 2:23.14
2 Л. Славутяну-Симон Румунія 2:23.22
3 Д. Чепчумба Кенія 2:24.45
4 Е. Ванджіру Кенія 2:26.17
5 М. Біктагірова Росія 2:26.33
6 Е. Алему Ефіопія 2:26.54
7 Е. Ямагуті Японія 2:27.03
8 Хам Бонг Сил КНДР 2:27.07

3.1.14. Стрибки в довжину

1 Х. Дрекслер Німеччина 6,99
2 Ф. Мей Італія 6,92
М. Джонс США 6,92 ДКВ
3 Т. Котова Росія 6,83
4 О. Рубльова Росія 6,79
5 С. Тідтке Німеччина 6,74
6 Д. Едвардс Багамські о-ви 6,59
7 Т. Ваци Угорщина 6,59

3.1.15. Потрійний стрибок

1 Т. Маринова Болгарія 15,20
2 Т. Лебедєва Росія 15,00
3 Є. Говорова Україна 14,96
4 Я. Альдама Куба 14,30
5 Б. Рахул Алжир 14,17
6 Х. Ніколау Румунія 14,17
7 О. Васдекі Греція 14,15
8 О. Рогова Росія 13,97

3.1.16. Стрибки у висоту

1 Є. Елесіна Росія 201
2 Х. Клоет ПАР 201
3 К. Бергквіст Швеція 199
3 О. Пантелеймон Румунія 199
5 І. Бабакова Україна 196
6 С. Залевська Казахстан 196
7 В. Паламар Україна 196
8 А. Менз Німеччина 193

3.1.17. Стрибки з жердиною

1 С. драг США 4,60
2 Т. Григор'єва Австралія 4,55
3 В. Флосадоттір Ісландія 4,50
4 Д. Бартова Чехія 4,50
5 Н. Хумберт Німеччина 4,45
6 І. Бушбаум Німеччина 4,40
7 М. Пірек Польща 4,40
8 М. Расмуссен Данія 4,35

3.1.18. Штовхання ядра

1 Я. Корольчік Білорусь 20,56
2 Л. Пелешенко Росія 19,92
3 А. Кумбернусс Німеччина 19,62
4 С. Крівелева Росія 19,37
5 К. Данільчік-Забавський Польща 19,18
6 Ю. Кумба Куба 18,70
7 К. Узун Греція 18,63
8 Н. Кляйнерт Німеччина 18,49

3.1.19. Метання списа

1 Т. Хаттестад Норвегія 68,91
2 М. Маньяні-цілили Греція 67,51
3 О. Менендес Куба 66,18
4 Ш. Неріус Німеччина 64,84
5 С. Біссет Куба 63,26
6 К. Ріверо Куба 62,92
7 Т. Шіколенко Росія 62,91
8 Н. Томечкова Чехія 62,10

3.1.20. Метання диска

1 Е. Звєрєва Білорусь 68,40
2 А. Келесіду Греція 65,71
3 І. Ятченко Білорусь 65,20
4 Н. Садова Росія 65,00
5 С. Цікун Греція 64,08
6 Ф. Детч Німеччина 63,18
7 І. Віллуда Німеччина 63,16
8 Л.-М. Візаньярі Австралія 62,57

3.1.21. Метання молота

1 К. Сколімовського Польща 71,16
2 О. Кузенкова Росія 69,77
3 К. Мунчоу Німеччина 69,28
4 Ю. Морено Куба 68,33
5 Д. Сосіменко Австралія 67,95
6 Л. Губкіна Білорусь 67,08
7 Д. Еллербі США 66,80
8 Е. Палмер США 66,15

3.1.22. Семиборстві

1 Д. Льюіс Великобританія 6584 (13,23-1,75-15,55-24,34-6,48-50,19-2.16,83)
2 Є. Прохорова Росія 6531 (13,63-1,81-13,21-23,72-6,59-45,05-2.01,32)
3 Н. Сазанович Білорусь 6527 (13,45-1,84-14,79-24,12-6,50-43,97-2.16,41)
4 У. Володарчік Польща 6470
5 С. Браун Німеччина 6355
6 Н. Рощупкин Росія 6237
7 К. Ертль Німеччина 6209
8 Т. Хаутала Фінляндія 6173

3.2. Чоловіки

3.2.1. 100 м

1 Моріс Грін США 9,87
2 Ато Болдон Тринідад і Тобаго 9,99
3 Обаделе Томпсон Барбадос 10,04
4 Дуейн Чемберс Великобританія 10,08
5 Д. Драммонд США 10,09
6 Д. Кемпбелл Великобританія 10,13
7 Кім Коллінз Сент-Кітс і Невіс 10,17
8 А. Закарі Гана не фініш.

3.2.2. 200 м

1 К. Кентеріс Греція 20,09
2 Д. Кемпбелл Великобританія 20,14
3 А. Болдон Тринідад і Тобаго 20,20
4 О. Томпсон Барбадос 20,20
5 К. Малькольм Великобританія 20,23
6 К. да Сільва Бразилія 20,28
7 К. Міллер США 20,35
8 Д. Кепел США 20,49

3.2.3. 400 м

1 М. Джонсон США 43,84
2 Е. Харрісон США 44,40
3 Г. Хотон Ямайка +44,70
4 С. Паррела Бразилія 45,01
5 Р. Масковяк Польща 45,14
6 Х. Мокганетсі ПАР 45,26
7 А. Петтігрю США 45,42
8 Д, Макфарлейн Ямайка 45,55

3.2.4. 800 м

1 Н. Шуманн Німеччина 1.45,08
2 У. Кіпкетер Данія 1.45,14
3 Д. Саїд-Герні Алжир 1.45,16
4 Е. Сепенг ПАР 1.45,29
5 А. Бушер Швейцарія 1.45,40
6 Ю. Борзаковський Росія 1.45,83
7 Г. Бубе Ботсвана 1.46,24
8 А. Лонго Італія діскв.

3.2.5. 1500 м

1 Ної Нгені Кенія 3.32,07
2 Хішам Ель-Герруж Марокко 3.32,32
3 Бернард Лагат Кенія 3.32,44
4 Мехді Баала Франція 3.34,14
5 К. Салліван Канада 3.35,50
6 Д. Зегейе Ефіопія 3.36,78
7 А. М. Діас Іспанія 3.37,27
8 Х. К. Ігера Іспанія 3.38,91

3.2.6. 5000 м

1 М. Волд Ефіопія 13.35,49
2 А. Саїд-Сиф Алжир 13.36,20
3 Б. Буламі Марокко 13.36,47
4 Ф. Байєса Ефіопія 13.37,03
5 Д. Черуле Кенія 13.37,13
6 Д. Алему Ефіопія 13.37,17
7 С. Лебідь Україна 13.37,80
8 Й. Арндт Німеччина 13.38,57

3.2.7. 10 000 м

1 Хайле Гебреселассіе Ефіопія 27.18,20
2 Пол Тергат Кенія 27.18,29
3 А. Мезгебу Ефіопія 27.19,75
4 П. Івуті Кенія 27.20,44
5 Д. Корір Кенія 27.24,75
6 С. Беріуі Марокко 27.37,83
7 Т. Такаока Японія 27.40,44
8 К. Кеске Великобританія 27.44,09

3.2.8. 110 м з бар'єрами

1 А. Гарсія Куба 13,00
2 Т. Трамелл США 13,13
3 М. Крір США 13,22
4 А. Джонсон США 13,23
5 Колін Джексон Великобританія 13,28
6 Ф. Швартхофф Німеччина 13,42
7 Д. Дорівал Гавайські о-ва 13,49
8 Р. Кронберг Швеція 13,61

3.2.9. 400 м з бар'єрами

1 Анжело Тейлор США 47,50
2 Х. Аль-Сомалі Сауд. Аравія 47,53
3 Л. Херберт ПАР 47,81
4 Д. Картер США 48,04
5 Е. Н. де Араухо Бразилія 48,34
6 П. Янушевський Польща 48,44
7 Ф. Морі Італія 48,78
8 Г. Горбенко Україна 49,01

3.2.10. 3000 м з перешкодами

1 Рубен Косгей Кенія 8.21,43
2 Уїлсон Кіпкетер Кенія 8.21,77
3 А. Еззін Марокко 8.22,15
4 Бернард Бармасаі Кенія 8.22,23
5 Л. М. Мартін Іспанія 8.22,75
6 Е. Мартін Іспанія 8.23,00
7 Б. Буламі Марокко 8.24,32
8 Г. Вайдлінгер Австрія 8.26,70

3.2.11. Естафета 4x100 м

1 США Д.Драммонд, Б.Уільямс, Б.Льюіс, М.Грін 37,61
2 Бразилія В. де Ліма, Е.Рібейру, А.Сільва, К. да Сільва 37,90
3 Куба А.Сесар, Л.Перес, І.Гарсія, Ф.Майола 38,04
4 Ямайка 38,20
5 Франція 38,49
6 Японія 38,66
7 Італія 38,67
8 Польща 38,96

3.2.12. Естафета 4x400 м

США ДКВ. Е.Харрісон, А.Петтігрю, К.Харрісон, М.Джонсон 2.56,35
2 Нігерія К.Чукву, Д.Моні, С.Бада, Й.Удо-Обонг 2.58,68
3 Ямайка М.Блеквуд, Г.Хотон, К.Уільямс, Д.Макфарлейн 2.58,78
4 Багамські о-ви 2.59,23
5 Франція 3.01,02
6 Великобританія 3.01,22
7 Польща 3.03,22
8 Австралія 3.03,91

3.2.13. Ходьба на 20 км

1 Р. Корженевський Польща 1:18.59
2 Н. Ернандес Мексика 1:19.03
3 В. Андрєєв Росія 1:19.27
4 Д. Перес Еквадор 1:20.18
5 А. ЕРМ Німеччина 1:20.25
6 Р. Рассказов Росія 1:20.57
7 Ф. Х. Фернандес Іспанія 1:21.01
8 Н. Дікс Австралія 1:21.03

3.2.14. Ходьба на 50 км

1 Р. Корженевський Польща 3:42.22
2 О. Фадєєв Латвія 3:43.40
3 Ж. Санчес Мексика 3:44.36
4 В. Массана Іспанія 3:46.01
5 Н. Матюхін Росія 3:46.37
6 Н. Дікс Австралія 3:47.29
7 А. М. Родрігес Мексика 3:48.12
8 Р. Магджарчік Польща 3:48.17

3.2.15. Марафон

1 Гезахегне Абер Ефіопія 2:10.11
2 Е. Вайнайна Кенія 2:10.31
3 Т. Тола Ефіопія 2:11.10
4 Д. Браун Великобританія 2:11.17
5 Д. Леоне Італія 2:12.14
6 М. Фіс Іспанія 2:13.06
7 А. Ель Муазіз Марокко 2:14.49
8 М. Уаді Франція 2:14.04

3.2.16. Стрибки в довжину

1 І. Педросо Куба 8,55
2 Д. Тауріма Австралія 8,49
3 Р. Щуренко Україна 8,31
4 А. Лукашевич Україна 8,26
5 К. Прах Німеччина 8,19
6 П. баржі Австралія 8,15
7 Л. Меліс Куба 8,08
8 Д. Філліпс США 8,06

3.2.17. Потрійний стрибок

1 Д. Едвардс Великобританія 17,71
2 Ж. Гарсія Куба 17,47
3 Д. Капустін Росія 17,46
4 Й. Кесада Куба 17,37
5 О. Ачіке Великобританія 17,29
6 Ф. Ідову Великобританія 17,08
7 Р. Ховард США 17,05
8 П. Камоссі Італія 16,96

3.2.18. Стрибки у висоту

1 С. Клюгін Росія 2,35
2 Х. Сотомайор Куба 2,32
3 А. Хаммад Алжир 2,32
4 С. Хольм Швеція 2,32
5 К. Матусевич Ізраїль 2,32
6-7 М. Босуелл Канада 2,32
6-7 С. Странд Швеція 2,32
8 В. Крайссінг Німеччина 2,29

3.2.19. Стрибки з жердиною

1 Н. Хайсонг США 5,90
2 Л. Джонсон США 5,90
3 М. Тарасов Росія 5,90
4 М. штоллен Німеччина 5,90
5-6 Д. Марков Австралія 5,80
5-6 В. Чистяков Австралія 5,80
7 О. Бріттс ПАР 5,80
8 Д. Еккер Німеччина 5,80

3.2.20. Штовхання ядра

1 А. Харью Фінляндія 21,29
2 А. Нельсон США 21,21
3 Д. Годіна США 21,20
4 Е. Блум США 20,87
5 Ю. Білоног Україна 20,84
6 М. Мартінес Іспанія 20,55
7 Я. Робертс ПАР 20,32
8 С. О. Будер Німеччина 20,18

3.2.21. Метання списа

1 Я. Залізний Чехія 90,17
2 С. Баклі Великобританія 89,85
3 С. Макаров Росія 88,67
4 Р. Хехт Німеччина 87,76
5 А. Парвіайнен Фінляндія 86,62
6 К. Гатціодіс Греція 86,53
7 Б. Хенрі Німеччина 85,78
8 Е. Гонсалес Куба 83,33

3.2.22. Метання диска

1 В. Алекна Литва 69,30
2 Л. Рідель Німеччина 68,50
3 Ф. Крюгер ПАР 68,19
4 В. Каптюх Білорусь 67,59
5 Е. Сетліфф США 66,02
6 Д. Танкс Канада 65,80
7 В. Дубровщік Білорусь 65,13
8 Ю. Шульт Німеччина 64,41

3.2.23. Метання молота

1 С. Ціолковський Польща 80,02
2 Н. Віццоні Італія 79,64
3 І. Астапковіч Білорусь 79,17
4 І. Тихон Білорусь 79,17
5 І. Коновалов Росія 78,56
6 Л. Паолуцці Італія 76,18
7 Т. Гешчек Угорщина 77,70
8 В. Маска Чехія 77,32

3.2.24. Десятиборстві

1 Е. Ноол Естонія 8641 (10,68-7,76-15,11-2,00-46,71-14,48-43,66-5,00-65,82-4.29,48)
2 Р. Шебрле Чехія 8606 (10,92-7,62-15,22-2,12-48,20-13,87-44,39-4,80-64,04-4.28,79)
3 К. Хаффінс США 8595 (10,48-7,71-15,27-2,09-48,31-13,91-49,55-4,70-56,62-4.38,71)
4 Д. Мейсі Великобританія 8567
5 Т. Паппас США 8425
6 Т. Дворжак Чехія 8385
7 Ф. Буземан Німеччина 8351
8 А. Жівоцкі Угорщина 8277

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1908
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1956
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 2008
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1984
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1988
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1972
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1900
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1896
Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 1996
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru