Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Міністри внутрішніх справ Росії



План:


Введення

У статті представлений хронологічний список осіб, які очолювали Міністерство внутрішніх справ Російської імперії, Тимчасового уряду, РРФСР і пізніших державних утворень.


1. Міністри внутрішніх справ Російської імперії

  1. Кочубей, Віктор Павлович ( 8 вересня 1802 - 24 листопада 1807).
  2. Куракін, Олексій Борисович ( 24 листопада 1807 - 31 березня 1810).
  3. Козодавлев, Осип Петрович ( 31 березня 1810 - 24 липня 1819).
  4. Голіцин, Олександр Миколайович ( 3 серпня - 4 вересня 1819) - керуючий міністерством.
  5. Кочубей, Віктор Павлович ( 4 вересня 1819 - 28 червня 1823).
  6. Кампенгаузен, Балтазар Балтазаровіч ( 28 червня - 29 серпня 1823) - керуючий міністерством.
  7. Ланської, Василь Сергійович ( 29 серпня 1823 - 19 квітня 1828) - керуючий міністерством.
  8. Закревський, Арсеній Андрійович ( 19 квітня 1828 - 19 листопада 1831).
  9. Блудов, Дмитро Миколайович ( 12 лютого 1832 - 15 лютого 1839).
  10. Строганов, Олександр Григорович ( 10 березня 1839 - 23 вересня 1841) - керуючий міністерством.
  11. Перовський, Лев Олексійович ( 23 вересня 1841 - 30 серпня 1852).
  12. Бібіков, Дмитро Гаврилович ( 30 серпня 1852 - 20 серпня 1855).
  13. Ланської, Сергій Степанович ( 20 серпня 1855 - 23 квітня 1861).
  14. Валуєв, Петро Олександрович ( 23 квітня 1861 - 9 березня 1868).
  15. Тимашев, Олександр Єгорович ( 9 березня 1868 - 27 листопада 1878).
  16. Маков, Лев Савич ( 27 листопада 1879 - 6 серпня 1880).
  17. Лоріс-Меліков, Михайло Таріелович ( 6 серпня 1880 - 4 травня 1881).
  18. Ігнатьєв, Микола Павлович ( 4 травня 1881 - 30 травня 1882).
  19. Толстой, Дмитро Андрійович ( 30 травня 1882 - 25 квітня 1889).
  20. Дурново, Іван Миколайович ( 28 квітня 1889 - 15 жовтня 1895).
  21. Горемикін, Іван Логгіновіч ( 15 жовтня 1895 - 20 жовтня 1899).
  22. Сипягін, Дмитро Сергійович ( 20 жовтня 1899 - 2 квітня 1902; до 26 лютого 1900 - керуючий міністерством).
  23. Плеве, В'ячеслав Костянтинович ( 4 квітня 1902 - 15 липня 1904).
  24. Святополк-Мирський, Петро Дмитрович ( 26 серпня 1904 - 18 січня 1905).
  25. Булигін, Олександр Григорович ( 20 січня - 22 жовтня 1905).
  26. Дурново, Петро Миколайович ( 23 жовтня 1905 - 22 квітня 1906).
  27. Столипін, Петро Аркадійович ( 26 квітня 1906 - 5 вересня 1911).
  28. Макаров, Олександр Олександрович ( 20 вересня 1911 - 16 грудня 1912).
  29. Маклаков, Микола Олексійович ( 16 грудня 1912 - 5 червня 1915).
  30. Щербатов, Микола Борисович ( 5 червня 1915 - 26 вересня 1915).
  31. Хвостів, Олексій Миколайович ( 26 вересня 1915 - 3 березня 1916).
  32. Штюрмер, Борис Володимирович ( 3 березня - 7 липня 1916).
  33. Хвостов, Олександр Олексійович ( 7 липня 1916 - 16 вересня 1916).
  34. Протопопов, Олександр Дмитрович ( 16 вересня 1916 - 28 лютого ( 13 березня ) 1917).

2. Міністри внутрішніх справ Тимчасового уряду

  1. Львів, Георгій Євгенович (2 ( 15 ) Березня 1917 - 7 ( 20 ) Липня 1917).
  2. Церетелі, Іраклій Георгійович (10 ( 23 ) Липня 1917 - 24 липня ( 6 серпня ) 1917).
  3. Авксентьєв, Микола Дмитрович (25 липня ( 7 серпня ) 1917 - 2 ( 15 ) Вересня 1917).
  4. Нікітін, Олексій Максимович (4 ( 17 ) Вересня 1917 - 25 жовтня ( 7 листопада ) 1917).

3. Народний комісаріат внутрішніх справ РРФСР

Народні комісари:

1930 - 1934 рр.. - Всі республіканські НКВС були розформовані, їх функції частково були передані ОГПУ при РНК СРСР, частково - Наркомюста.


4. НКВС (МВС) СРСР

1960 - 1966 рр.. - МВС СРСР не було. Існувало Міністерство Охорони громадського порядку РРФСР та інших союзних республік.


5. МВС (МООП) РРФСР

6. МООП (з 1968 МВС) СРСР


7. МВС РРФСР / Росії

Перегляд цього шаблону Міністри (наркоми) внутрішніх справ Росії та СРСР
Герб Російської імперії Російська імперія (1802-1917) Кочубей Куракін Козодавлев Голіцин Кочубей Кампенгаузен Ланської Закревський Блудов Строганов Перовський Бібіков Ланської Валуєв Тимашев Маков Лоріс-Меліков Ігнатьєв Толстой Іван Дурново Горемикін Сипягін Плеве Святополк-Мирський Булигін Петро Дурново Столипін ✯ Макаров Маклаков Щербатов Олексій Хвостов Штюрмер Олександр Хвостов Протопопов
Герб Російської республіки Тимчасовий уряд (1917) Львів Церетелі Авксентьєв Нікітін
Герб РРФСР Російська Федерація (РРФСР) (1917-1934) Риков Петровський Дзержинський Бєлобородов Толмачов
Герб СРСР Радянський Союз (1934-1960) Ягода Єжов Берія Круглов Берія Круглов Дудоров
Герб РРФСР Російська Федерація (РРФСР) (1960-1966) Стаханов Тикунов
Герб СРСР Радянський Союз (1966-1991) Щолоков Федорчук Власов Бакатін Пуго Баранніков
Герб РРФСР Російська Федерація (РРФСР) (1989-1991) Трушин Баранніков
Герб Російської Федерації Російська Федерація (з 1991) Дунаєв Ерин Куликов Степашин Рушайло Гризлов Нургалієв Колокольцев

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Міністри внутрішніх справ
Міністри закордонних справ Росії
Міністри закордонних справ Росії
Міністерство внутрішніх справ
Міністерство внутрішніх справ Італії
Міністерство внутрішніх справ СРСР
Міністерство внутрішніх справ СРСР
Міністерство внутрішніх справ Естонії
Органи внутрішніх справ Білорусії
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru