Народні Збори Республіки Дагестан

Народні Збори Республіки Дагестан

Coat of Arms of Dagestan.svg
Голова Хизри Шіхсаідов
Депутатів 90
Політичні групи (фракції) Єдина Росія,
КПРФ,
Патріоти Росії,
Правое дело,
Справедлива Росія
Веб-сайт www.nsrd.ru

Народні Збори Республіки Дагестан - законодавчий (представницький) однопалатний орган державної влади Дагестану, є постійно діючим вищим і єдиним органом законодавчої влади республіки.

Народні збори Республіки Дагестан складається з 90 депутатів, які обираються прямим всенародним голосуванням строком на п'ять років.

Діючий п'ятий склад був обраний в єдиний день голосування 13 березня 2011.



Голови

Скликання Голова Період керівництва
1 Муху Гімбатовіч Алієв 18 квітня 1995 - 7 березня 1999
2 Муху Гімбатовіч Алієв 30 березня 1999 - 16 березня 2003
3 Муху Гімбатовіч Алієв 3 квітня 2003 - 20 лютого 2006
3 Магомедсалам Магомедаліевіч Магомедов 20 лютого 2006 - 11 березня 2007
4 Магомед Валібагандовіч Сулейманов 4 квітня 2007 - 24 березня 2010
4 Магомед-Султан Байболатовіч Магомедов 24 березня 2010 - 13 березня 2011
5 Магомед-Султан Байболатовіч Магомедов 31 березня 2011 - 7 лютого 2013
5 Хизри Ісаєвич Шіхсаідов 7 лютого 2013 - по даний час

Фракції

Фракція Керівник Кількість депутатів
Єдина Росія 62
КПРФ Махмуд Махмудов 6
Патріоти Росії 8
Правое дело 1
Справедлива Росія 13

Комітети

  • Комітет з аграрної політики
  • Комітет з питань бюджету, фінансів і податків
  • Комітет з законодавства, законності і державного будівництва
  • Комітет з охорони здоров'я та соціальної політики
  • Комітет з питань міжнаціональних відносин, справах громадських і релігійних об'єднань
  • Комітет з місцевого самоврядування
  • Комітет з освіти, науки і культури
  • Комітет з будівництва та житлово-комунальному господарству
  • Комітет з екології та природних ресурсів
  • Комітет з економічної політики
Перегляд цього шаблону Парламенти суб'єктів Російської Федерації
Республіки Адигея Алтай Башкортостан Бурятія Дагестан Інгушетія Кабардино-Балкарія Калмикія Карачаєво-Черкесія Карелія Комі Марій Ел Мордовія Саха (Якутія) Північна Осетія - Аланія Татарстан Тува Удмуртія Хакасія Чечня Чувашія Flag of Russia.svg
Краї Алтайський Забайкальський Камчатський Краснодарський Красноярський Пермський Приморський Ставропольський Хабаровський
Області Амурська Архангельська Астраханська Бєлгородська Брянська Володимирська Волгоградська Вологодська Воронезька Іванівська Іркутська Калінінградська Калузька Кемеровська Кіровська Костромська Курганська Курська Ленінградська Липецька Магаданська Московська Мурманська Нижньогородська Новгородська Новосибірська Омська Оренбурзька Орловська Пензенська Псковська Ростовська Рязанська Самарська Саратовська Сахалінська Свердловська Смоленська Тамбовська Тверська Томська Тульська Тюменська Ульянівська Челябінська Ярославська
Автономна область Єврейська
Автономні округу Ненецький Ханти-Мансійський - Югра Чукотський Ямало-Ненецький
Міста федерального значення Москва Санкт-Петербург
Глави регіональних парламентів Росії
{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}

{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}

{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}

Голови Народних зборів Дагестану
Coat of Arms of Dagestan.svg

Муху Алієв (1995-2006) Магомедсалам Магомедов (2006-2007) Магомед Сулейманов (2007-2010) Магомед-Султан Магомедов (2010-2013) Хизри Шіхсаідов (2013-Н.В.)

Flag of Dagestan.svg