Новгородська обласна дума

Новгородська обласна дума

Novgorodi oblasti vapp.gif
Голова Писарєва Олена Володимирівна
--- обраний 4 грудня 2011
Політичні групи (фракції) Єдина Росія,
КПРФ,
ЛДПР,
Справедлива Росія
Рік заснування 1994
Веб-сайт duma.niac.ru

Новгородська обласна дума - законодавчий (представницький) однопалатний орган державної влади Новгородської області, є постійно діючим вищим і єдиним органом законодавчої влади області.


Фракції

Фракція Керівник Депутати IV скликання Депутати V скликання
Єдина Росія Бойцов, Анатолій Олександрович 17 13
Справедлива Росія Муратов, Леонід Васильович 6
КПРФ Гайдим, Валерій Федорович 3 4
ЛДПР Кирилов, Віталій Петрович 1 1


Список депутатів Новгородської обласної думи:

Бойцов Анатолій Олександрович Виборчий округ № 2 Бусурін Сергій Володимирович Єдиний виборчий округ Вебер Віктор Робертович Виборчий округ № 3 Гавриков Володимир Вікторович Єдиний виборчий округ Гайдим Валерій Федорович Єдиний виборчий округ Гальченко Павло Геннадійович Виборчий округ № 4 Дорошів Леонід Кузьмич Виборчий округ № 7 Єфімова Ольга Анатоліївна Єдиний виборчий округ Зернов Юрій Миколайович Виборчий округ № 11 Ігнатов Дмитро Сергійович Виборчий округ № 6 Кашицин Олександр Павлович Виборчий округ № 8 Квікліс Віктор Леонович Єдиний виборчий округ Кирилов Віталій Петрович Єдиний виборчий округ Козина Анна Михайлівна Виборчий округ № 10 Корольов Володимир Євгенович (до 10 грудня 2012 року) Виборчий округ № 9 Можжерін Володимир Анатолійович Виборчий округ № 12 Муратов Леонід Васильович Єдиний виборчий округ Мурашова Любов Олексіївна Єдиний виборчий округ Нісаном Роман Геннадійович Єдиний виборчий округ Панов Михайло Олександрович Єдиний виборчий округ Писарєва Олена Володимирівна Єдиний виборчий округ Садальський Станіслав Станіславович Виборчий округ № 13 Степанов В'ячеслав Васильович Єдиний виборчий округ Федотов Анатолій Олександрович Виборчий округ № 5 Хорошевская Алла Іллівна Єдиний виборчий округ Чистяков Володимир Володимирович Виборчий округ № 1


Вибори

Перегляд цього шаблону Парламенти суб'єктів Російської Федерації
Республіки Адигея Алтай Башкортостан Бурятія Дагестан Інгушетія Кабардино-Балкарія Калмикія Карачаєво-Черкесія Карелія Комі Марій Ел Мордовія Саха (Якутія) Північна Осетія - Аланія Татарстан Тува Удмуртія Хакасія Чечня Чувашія Flag of Russia.svg
Краї Алтайський Забайкальський Камчатський Краснодарський Красноярський Пермський Приморський Ставропольський Хабаровський
Області Амурська Архангельська Астраханська Бєлгородська Брянська Володимирська Волгоградська Вологодська Воронезька Іванівська Іркутська Калінінградська Калузька Кемеровська Кіровська Костромська Курганська Курська Ленінградська Липецька Магаданська Московська Мурманська Нижньогородська Новгородська Новосибірська Омська Оренбурзька Орловська Пензенська Псковська Ростовська Рязанська Самарська Саратовська Сахалінська Свердловська Смоленська Тамбовська Тверська Томська Тульська Тюменська Ульянівська Челябінська Ярославська
Автономна область Єврейська
Автономні округу Ненецький Ханти-Мансійський - Югра Чукотський Ямало-Ненецький
Міста федерального значення Москва Санкт-Петербург
Глави регіональних парламентів Росії
{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}

{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}

{{{Заголовок}}}

{{{Зміст}}}