Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Президент Румунії



Президент Румунії ( рум. Preşedintele Romniei ) - Глава держави Румунія. Посада заснована в 1947 після скасування монархії; до 29 березня 1974 року іменувалася Голова Державної ради ( рум. Preşedintele Consiliului de Stat ). Резиденцією президента є палац Котрочень.

Ім'я Портрет Початок повноважень Закінчення повноважень
Тимчасовий президентський комітет з 5 членів:
Михайло Садовяну, Костянтин Пархон,
Георге Штера, Іон Нікула, Штефан Войтек.
30 грудня 1947 13 квітня 1948
Костянтин Пархон CI Parhon.jpg 13 квітня 1948 12 червня 1952
Петру Гроза Petru Groza joben.jpg 12 червня 1952 7 січня 1958
Іон Георге Маурер Ion Gheorghe Maurer.jpg 11 січня 1958 21 березня 1961
Георге Георгіу-Деж Dej cropped.jpg 21 березня 1961 19 березня 1965
Ківу Стойка Chivu Stoica.jpg 24 березня 1965 9 грудня 1967
Ніколає Чаушеску Nicolae Ceausescu.png 9 грудня 1967 22 грудня 1989
Іон Ілієску Ion Iliescu (2004). Jpg 22 грудня 1989 29 листопада 1996
Еміль Константінеску Emil Constantinescu.jpg 29 листопада 1996 20 грудня 2000
Іон Ілієску (2-й термін) Ion Iliescu (2004). Jpg 20 грудня 2000 20 грудня 2004
Траян Бесеску Traian Băsescu 2005Mar09.jpg 20 грудня 2004 20 квітня 2007
Ніколає Векерою (в.о) Nicolae Văcăroiu.jpg 20 квітня 2007 23 травня 2007
Траян Бесеску Traian Băsescu 2005Mar09.jpg 23 травня 2007 на посаді
Країни Європи : президенти
Невизнані і частково визнані держави
Частково або повністю в Азії, в залежності від проведеної кордону (en)
В основному в Азії

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Жудець Румунії
Католицизм в Румунії
Герб Румунії
Свята Румунії
Цигани в Румунії
Релігія в Румунії
Міста Румунії
Географія Румунії
Іслам в Румунії
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru