Сарра, Альбер

Альбер Сарра
Albert Sarraut
Прапор
16-й генерал-губернатор Французького Індокитаю
Листопад 1911 - Січень 1914
Попередник: Пауль Луїс Льюс
Наступник: Жо ван Волланхован
Прапор
20-й генерал-губернатор Французького Індокитаю
Січень 1917 - Травень 1919
Попередник: Жан Ежен Шарль
Наступник: Моріс Антон Монгульот
Прапор
105-й прем'єр-міністр Франції
75-й прем'єр-міністр Третьої республіки
26 жовтня - 26 листопада 1933
Президент: Альбер Лебрен
Попередник: Едуар Даладьє
Наступник: Каміль Шота
Прапор
Сто тринадцяту прем'єр-міністр Франції
82-й прем'єр-міністр Третьої республіки
24 січня - 4 червня 1936
Президент: Альбер Лебрен
Попередник: П'єр Лаваль
Наступник: Леон Блюм
Народження: 28 липня 1872 ( 1872-07-28 )
Бордо, Жиронда, Франція
Смерть: 26 листопада 1962 ( 1962-11-26 ) (90 років)
Париж
Партія: Радикальна

Коротка біографія

Сарра віддалився з політики після того, як Петен розпустив Національні Збори у липні 1940. Він узяв під свій контроль сімейну газету, La Depeche de Toulouse, після того як його брата Моріса, редактора газети, вбила Milice в 1943.

Альбер Сарра помер у Парижі 26 листопада 1962, у віці 90 років.

Перше міністерство Сарра ( 26 жовтня - 26 листопада 1933)

  • Альбер Сарра - голова Ради Міністрів і морський міністр;
  • Альбер Даліміла - віце-голова Ради Міністрів Ради та міністр юстиції;
  • Жозеф Поль-Бонкур - міністр закордонних справ;
  • Едуард Даладьє - військовий міністр;
  • Каміль Шота - міністр внутрішніх справ;
  • Жорж Бонні - міністр фінансів;
  • Абель Гарден - міністр бюджету;
  • Ежен Фрот - міністр праці та умов соціального забезпечення;
  • Жак Штерн - міністр торгового флоту;
  • П'єр Кот - міністр авіації;
  • Анатоль де Монза - міністр національної освіти;
  • Іполит Дюко - міністр пенсій;
  • Анрі Кей - міністр сільського господарства;
  • Франсуа П'єтро - міністр колоній;
  • Жозеф Паганон - міністр громадських робіт;
  • Еміль Лісбон - міністр охорони здоров'я;
  • Жан Мітле - міністр пошти, телеграфів і телефонів;
  • Лоран Ейнак - міністр торгівлі і промисловості.

Друге міністерство Сарра ( 24 січня - 4 червня 1936)

  • Альбер Сарра - голова Ради Міністрів і міністр внутрішніх справ;
  • П'єр-Етьєн Фланден - міністр закордонних справ;
  • Луї Морен - військовий міністр;
  • Марсель Реньє - міністр фінансів;
  • Людовик-Оскар Фроссар - міністр праці;
  • Леон Берар - міністр юстиції;
  • Франсуа П'єтро - морський міністр;
  • Луї де Шаппеделен - міністр торгового флоту;
  • Марсел Деа - міністр авіації;
  • Анрі Гуерню - міністр національної освіти;
  • Рене Бесс - міністр пенсій;
  • Поль Тельє - міністр сільського господарства;
  • Жак Штерн - міністр колоній;
  • Каміль Шота - міністр громадських робіт;
  • Луї Ніколь - міністр охорони здоров'я і фізкультури
  • Жорж Мандель - міністр пошти, телеграфів і телефонів;
  • Жорж Бонні - міністр торгівлі і промисловості;
  • Жозеф Поль-Бонкур - державний міністр і постійний делегат Ліги Націй.
Попередник:
Едуард Даладьє
Прем'єр-міністр Франції
26 жовтня - 26 листопада 1933
Наступник:
Каміль Шота
Попередник:
П'єр Лаваль
Прем'єр-міністр Франції
24 січня - 4 червня 1936
Наступник:
Леон Блюм
Перегляд цього шаблону Глави урядів Франції
Реставрація Бурбонів Прапор Французької Республіки
Липнева монархія
Друга республіка
Друга імперія
Третя Республіка

Трюшю Тьєр Дюфор А. де Брольи Сіссе Бюффе Дюфор Симон А. де Брольи Рошбуе Дюфор Ваддінгтон Фрейсіне Феррі Гамбетта Фрейсіне Дюклерк Фальері Феррі Бріссон Фрейсіне Гобл Рувье Тірар Флоке Тірар Фрейсіне Лубе Рибо Дюпюї Казимир-Пер'є Дюпюї Рибо Буржуа Мелен Бріссон Дюпюї Вальдек-Руссо Комб Рувье Сарра Клемансо Бріан Моніс Кайо Пуанкаре Бріан Барту Думерг Рибо Вівіані Бріан Рибо Пенлеве Клемансо Мільєран Лейг Бріан Пуанкаре Франсуа-Марсалу Ерріо Пенлеве Бріан Ерріо Пуанкаре Бріан Тардье Шота Тардье Стег Лаваль Тардье Ерріо Поль-Бонкур Даладьє Сарра Шота Даладьє Думерг Фланден Буіссон Лаваль Сарра Блюм Шота Блюм Даладьє Рейно Петен

Режим Віші
Тимчасовий уряд
Четверта Республіка
П'ята Республіка