Список космічних запусків у 1969 році

Список орбітальних запусків, здійснених в 1969.

Дата ( UTC) Стартовий комплекс Ракета-носій NSSDC ID Ім'я КА Тип
01-05-06-28-08 05.01 6:28:08 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Блискавка-М 1969-001A Венера-5 4В-1 № 330
спускний апарат
01-10-05-51-52 10.01 5:51:52 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Блискавка-М 1969-002A Венера-6 4В-1 № 331
спускний апарат
01-12-12-10-00 12.01 12:10:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Ya15002-002 1969-003A Космос-263 Зеніт-2 № 70
01-14-07-30-00 14.01 7:30:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Союз 11А511 Ya15000-012 1969-004A Союз-4 Союз № 12
01-15-07-04-57 15.01 7:04:57 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Союз 11А511 Ya15000-011 1969-005A Союз-5 Союз № 13
01-20-04-14-36 20.01 4:14:36 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/23 Протон-К / Блок Д 237-01 Зонд-7А Союз 7К-Л1 № 13L
01-22-16-48-00 22.01 16:48:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17B Тор-Дельта C1 487/D64 1969-006A OSO 5 OSO F
01-22-19-10 - 22.01 19:10 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан IIIB 3B-6 1969-007A OPS-7585 GAMBIT-3 Mission 4319
01-23-09-15 - 23.01 9:15 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Схід 1969-008A Космос-264 Зеніт-4М
01-25 --- 25.01 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 90/19 Циклон-2А УС-А № 5? reactor
01-30-06-46 - 30.01 6:46 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC2E Тор-Дельта E1 485/D65 1969-009A Isis 1 Isis A
02-01-12-11 - 01.02 12:11 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід-2М 8А92М V15000-060 Метеор № 11
02-05-21-59-54 05.02 21:59:54 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2G/Аджена-D 519/FTV 1650 1969-010A OPS-3890 CORONA CR-6
1969-010B OPS-2644 P801-2
02-06-00-39-00 06.02 00:39:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта M 530/D66 1969-011A INTELSAT III F-3
02-07-13-59 - 07.02 13:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-012A Космос-265 ДС-П1-Ю № 21
02-09-21-09-00 09.02 21:09:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-41 Титан IIIC 3C-17 1969-013A OPS-0757 Tacsat
02-19-06-48-15 19.02 6:48:15 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 239-01 Е-8 № 201
Місяцехід № 201
02-21-09-18-07 21.02 9:18:07 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 110П Н-1 3L Зонд-7Б Союз 7К-Л1С № 3 11F92
02-25-01-29-02 25.02 1:29:02 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-36B Атлас SLV-3 AC-20 1969-014A Марінер-6 Маринер 69-3
02-25-10-20-01 25.02 10:20:01 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-003 1969-015A Космос-266 Зеніт-2 № 71
02-26-07-47-01 26.02 7:47:01 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17B Тор-Дельта E1 483/D67 1969-016A ESSA 9 TOS G
02-26-08-30 - 26.02 8:30 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-017A Космос-267 Зеніт-4 № 54
03-03-16-00-00 03.03 16:00:00 Сполучені Штати Америки КЦ Кеннеді LC-39A Сатурн-5 SA-504 1969-018A Аполлон-9 Аполлон CM-104
1969-018C Spider LM 3 AS
03-04-19-30 - 04.03 19:30 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан IIIB 3B-7 1969-019A OPS-4248 GAMBIT-3 Mission 4320
03-05-13-04-55 05.03 13:04:55 Союз Радянських Соціалістичних Республік Капустін Яр 86/4 Космос 11К63 1969-020A Космос-268 ДС-П1-Ю № 18
03-05-17-25 - 05.03 17:25 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/2 Космос-3М 1969-021A Космос-269 Цілина-ОМ
03-06-12-15 - 06.03 12:15 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-013 1969-022A Космос-270 Зеніт-4 № 53
03-15-12-15 - 15.03 12:15 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-012 1969-023A Космос-271 Зеніт-4 № 52
03-17-16-40 - 17.03 16:40 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/2 Космос-3М 1969-024A Космос-272 Сфера
03-18-07-47-35 18.03 7:47:35 Сполучені Штати Америки Ванденберг ABRESA2 Атлас-E / F 104F 1969-025A OV1-17 OV1-17S
1969-025B OV1-18 OV1-18S
1969-025C OV1-19 OV1-19S
1969-025D OV1-17A ORBIS CAL 2
03-19-21-38 - 19.03 21:38 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2G/Аджена-D 541/FTV 1651 1969-026A OPS-3722 CORONA J-43
1969-026B OPS-2285 P-11 № 4418
03-22-12-15-00 22.03 12:15:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-009 1969-027A Космос-273 Зеніт-2 № 77
03-24-10-10 - 24.03 10:10 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-028A Космос-274 Зеніт-4 № 58
03-26-12-30 - 26.03 12:30 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід-2М 8А92М R15000-004 1969-029A Метеор-1-1 Метеор 11Ф614М № 12
03-27-10-40-45 27.03 10:40:45 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/23 Протон-К / Блок Д 240-01 2М № 521
03-27-22-22-01 27.03 22:22:01 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-36A Атлас SLV-3 AC-19 1969-030A Марінер-6 Маринер 69-2
03-28-16-00-08 28.03 16:00:08 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-031A Космос-275 ДС-П1-І № 5
04-02-10-33-00 02.04 10:33:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 233-01 2М № 522
04-04-10-20 - 04.04 10:20 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-015 1969-032A Космос-276 Зеніт-4 № 55
04-04-13-00-04 04.04 13:00:04 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-033A Космос-277 ДС-П1-Ю № 20
04-09-13-00-01 09.04 13:00:01 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-010 1969-034A Космос-278 Зеніт-2 № 78
04-11-02-30 - 11.04 2:30 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Блискавка-М Ya716-88 1969-035A Блискавка-1-11 Блискавка-1 +
04-13-02-30 - 13.04 2:30 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-13 Атлас SLV-3 5502A 1969-036A OPS-3148 CANYON 2
04-14-07-54-03 14.04 7:54:03 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC2E Торад SLV-2G/Аджена-D 543/FTV 6222 (T 1969-037A Nimbus 3 Nimbus B2
1969-037B EGRS XIII Secor Type II S / N 14
04-15-08-14 - 15.04 8:14 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 [ уточнити ] Схід 1969-038A Космос-279 Зеніт-4 № 61
04-15-17-30 - 15.04 17:30 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан IIIB 3B-21 1969-039A OPS-5310 GAMBIT-3 Mission 4321
04-23-09-55 - 23.04 9:55 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Схід 1969-040A Космос-280 Зеніт-4М
05-02-01-46-58 02.05 1:46:58 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2G/Аджена-D 544/FTV 1649 1969-041A OPS-1101 CORONA J-44
1969-041B OPS-1721 P-11 № 4417
05-13-09-15-01 13.05 9:15:01 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-004 1969-042A Космос-281 Зеніт-2 № 72
05-18-16-49-00 18.05 16:49:00 Сполучені Штати Америки КЦ Кеннеді LC-39B Сатурн-5 SA-505 1969-043A Аполлон-10 Аполлон CM-106
1969-043D Snoopy LM 4 AS
05-20-08-40 - 20.05 8:40 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-017 1969-044A Космос-282 Зеніт-4 № 57
05-22-02-00-00 22.05 2:00:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта M 533/D68 1969-045A INTELSAT III F-4
05-23-07-57-01 23.05 7:57:01 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-41 Титан IIIC 3C-15 1969-046A ERS 29 ERS
1969-046B ERS 26 ERS
1969-046C OV5-9
1969-046D Vela 5A Vela
1969-046E Vela 5B Vela
05-27-12-59-59 27.05 12:59:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-047A Космос-283 ДС-П1-Ю № 19
05-29-06-59 - 29.05 6:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-048A Космос-284 Зеніт-4 № 62
06-03-12-57-27 03.06 12:57:27 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-049A Космос-285 ДС-П1-Ю № 24
06-03-16-49 - 03.06 16:49 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан IIIB 3B-22 1969-050A OPS-1077 GAMBIT-3 Mission 4322
06-05-14-42-45 05.06 14:42:45 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC2E Торад SLV-2H/Аджена-D 526/FTV 6803 (T 1969-051A OGO-6 OGO
06-14-04-00-47 14.06 4:00:47 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 238-01 Е-8 -5 № 402
06-15-08-59 - 15.06 8:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-012 1969-052A Космос-286 Зеніт-4 № 60
06-21-08-47-58 21.06 8:47:58 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC2W Тор-Дельта E1 482/D69 1969-053A IMP 5 IMP G
06-24-06-50-00 24.06 6:50:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-054A Космос-287 Зеніт-2 № 76
06-27-06-59 - 27.06 6:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Схід 1969-055A Космос-288 Зеніт-4 № 59
06-29-03-15-59 29.06 3:15:59 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта N 539/D70 1969-056A Біосупутнику-3 Biosatellite D Adapter
Biosatellite 3 Capsule Biosatellite D SRV
07-02-22-55-00 02.07 22:55:00 Австралія Вумера LA5B Європа-1 F-8 ELDO F8 Instrument Package STV 2 Adapter
STV 2
07-03-20-18-32 03.07 20:18:32 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 110П Н-1 5L Зонд-7В Союз 7К-Л1С № 5
07-10-09-00 - 10.07 9:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-016 1969-057A Космос-289 Зеніт-4 № 56
07-13-02-54-42 13.07 2:54:42 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 242-01 1969-058A Місяць-15 Е-8 -5 № 401
07-16-13-32-00 16.07 13:32:00 Сполучені Штати Америки КЦ Кеннеді LC-39A Сатурн-5 SA-506 1969-059A Аполлон-11 Аполлон CM-107
1969-059C Eagle LM 5 AS
EASEP PSEP EASEP Pallet 1
EASEP LRRR EASEP Pallet 2
07-21-17-54-01 21.07 17:54:01 Сполучені Штати Америки Аполлон-11 LM AS 5 Eagle LM 5 Ascent Stage
07-22-12-30-00 22.07 12:30:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15002-007 1969-060A Космос-290 Зеніт-2 № 75
07-22-12-55 - 22.07 12:55 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Блискавка-М Ya716-89 1969-061A Блискавка-1-12 Блискавка-1 +
07-23-04-39-55 23.07 4:39:55 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC10W Тор-Барнера 2 279/BII-7 1969-062A OPS-1127 DAPP 7421
07-23-09-00-10 23.07 9:00:10 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 ДС-П1-Ю № 23
07-24-01-30-58 24.07 1:30:58 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2H/Аджена-D 545/FTV 1652 1969-063A OPS-3654 CORONA CR-7
07-26-02-06-00 26.07 2:06:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта M 547/D71 1969-064A INTELSAT III F-5
07-31-10-19 - 31.07 10:19 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC1W Торад SLV-2G/Аджена-D 523/FTV 2735? 1969-065A OPS-8285 Ferret 14
08-06-05-40 - 06.08 5:40 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 90/19 Циклон-2 1969-066A Космос-291 IS-M GVM
08-07-23-48-06 07.08 23:48:06 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/23 Протон-К / Блок Д 243-01 1969-067A Зонд-7 Союз 7К-Л1 № 11
08-09-07-52-00 09.08 7:52:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта N 548/D72 1969-068A OSO 6 OSO G
1969-068B PAC
08-12-11-01-04 12.08 11:01:04 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-36A Атлас SLV-3 AC-18 1969-069A ATS 5 ATS E
08-13-22-00 - 13.08 22:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/2 Космос-3М 1969-070A Космос-292 Циклон
08-16-11-59 - 16.08 11:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-071A Космос-293 Зеніт-2М
спускається капсула Наука 5КС № 1
08-19-13-00 - 19.08 13:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-015 1969-072A Космос-294 Зеніт-4 № 63
08-22-14-14-57 22.08 14:14:57 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-073A Космос-295 ДС-П1-Ю № 29
08-23-16-00 - 23.08 16:00 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан 23B 23B-1 (3B-23) 1969-074A OPS-7807 GAMBIT-3 Mission 4323
08-27-21-59-00 27.08 21:59:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта L 540/D73 TETR C TETR C
Pioneer E Піонер
08-29-09-05 - 29.08 9:05 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-075A Космос-296 Зеніт-4 № 68
09-02-11-00 - 02.09 11:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-016 1969-076A Космос-297 Зеніт-4 № 64
09-15-16-05 - 15.09 16:05 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 191/66 Р-36орб (8К69) Yu45201 № 50T 1969-077A Космос-298 ОГЧ № 21 [ уточнити ]
09-18-08-40 - 18.09 8:40 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-078A Космос-299 Зеніт-4 № 65
09-22-02-10-00 22.09 2:10:00 Японія Утіноура L Лямбда-4S L-4S-4 L-4S-4
09-22-21-11-02 22.09 21:11:02 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2G/Аджена-D 531/FTV 1653 1969-079A OPS-3531 CORONA J-46
1969-079B OPS-4710 P-11 № 4419
09-23-14-07-36 23.09 14:07:36 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 244-01 1969-080A Космос-300 Е-8 -5 № 403
09-24-12-15-01 24.09 12:15:01 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-001 1969-081A Космос-301 Зеніт-2 № 79
09-30-13-40 - 30.09 13:40 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC1W Торад SLV-2G/Аджена-D 525/FTV 2706 1969-082A OPS-1807 P-11 № 4407
1969-082K SOICAL CONE S69-4 Cone
1969-082J SOICAL CYLINDER S69-4 Cylinder
1969-082H Tempsat 2
1969-082E OPS 7613 P / L 4 POPPY 6 SV2
1969-082F OPS 7613 P / L 5 POPPY 6 SV3
1969-082B OPS 7613 P / L 1 NRL PL176
1969-082C Timation 2
1969-082D OPS 7613 P / L 3 POPPY 6 SV1
1969-082G OPS 7613 P / L 6 POPPY 6 SV4
10-01-22-29-00 01.10 22:29:00 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC5 Скаут B S172C 1969-083A Boreas ESRO 1B
10-06-01-45-00 06.10 1:45:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід-2М 8А92М V15000-061 1969-084A Метеор-1-2 Метеор 11Ф614М № 15
10-11-11-10-00 11.10 11:10:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Союз 11А511 V15000-14 1969-085A Союз-6 Союз № 14
10-12-10-44-42 12.10 10:44:42 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Союз 11А511 Yu15000-19 1969-086A Союз-7 Союз № 15
10-13-10-19-09 13.10 10:19:09 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Союз 11А511 Yu15000-18 1969-087A Союз-8 Союз № 16
10-14-13-19-53 14.10 13:19:53 Союз Радянських Соціалістичних Республік Капустін Яр 86/4 Космос 11К63 2I 1969-088A Інтеркосмос-1 ДС-У3-ІК № 1
10-17-11-45 - 17.10 11:45 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-019 1969-089A Космос-302 Зеніт-4 № 67
10-18-10-00-03 18.10 10:00:03 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-090A Космос-303 ДС-П1-Ю № 28
10-21-12-49 - 21.10 12:49 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/1 Космос-3М 1969-091A Космос-304 Циклон
10-22-14-09-59 22.10 14:09:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/24 Протон-К / Блок Д 241-01 повертаний апарат
Космос-305 Е-8 -5 № 404
10-24-09-40 - 24.10 9:40 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.1 Схід 1969-093A Космос-306 Зеніт-2М
10-24-13-01-58 24.10 13:01:58 Союз Радянських Соціалістичних Республік Капустін Яр 86/4 Космос 11К63 1969-094A Космос-307 ДС-П1-Ю № 22
10-24-18-10 - 24.10 18:10 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC4W Титан 23B 23B-2 (3B-24) 1969-095A OPS-8455 GAMBIT-3 Mission 4324
11-04-11-59-59 04.11 11:59:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-096A Космос-308 ДС-П1-І № 7
11-08-01-52 - 08.11 1:52 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC5 Скаут B S169C 1969-097A Azur GRS-A
11-12-11-30-00 12.11 11:30:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід Yu15001-002 1969-098A Космос-309 Зеніт-2 № 80
1969-098E спускається капсула Наука 3КС
11-14-16-22-00 14.11 16:22:00 Сполучені Штати Америки КЦ Кеннеді LC-39A Сатурн-5 SA-507 1969-099A Аполлон-12 Apollo CM-108
1969-099C Intrepid LM 6 AS
Apollo 12 ALSEP ALSEP A-1
11-15-08-30 - 15.11 8:30 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл.31 Схід 1969-100A Космос-310 Зеніт-4 № 69
11-20-14-25-56 20.11 14:25:56 Сполучені Штати Америки Аполлон-12 LM AS 6 Intrepid LM 6 Ascent Stage
11-22-00-37-00 22.11 00:37:00 Сполучені Штати Америки Канаверал LC-17A Тор-Дельта M 554/D74 1969-101A Skynet IA
11-24-11-00-04 24.11 11:00:04 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-102A Космос-311 ДС-П1-Ю № 27
11-24-16-49 - 24.11 16:49 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/1 Космос-3М 1969-103A Космос-312 Сфера
11-28-09-00-00 28.11 9:00:00 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 81/23 Протон-К / Блок Д 245-01 Союз 7К-Л1Е № 1
12-03-13-20 - 03.12 13:20 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 43/4 Схід Yu15002-027 1969-104A Космос-313 Зеніт-2М
12-04-21-38 - 04.12 21:38 Сполучені Штати Америки Ванденберг SLC3W Торад SLV-2H/Аджена-D 549/FTV 1655 1969-105A OPS-6617 CORONA CR-9
12-11-12-58-59 11.12 12:58:59 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 133/1 Космос 11К63 1969-106A Космос-314 ДС-П1-Ю № 30
12-20-03-26 - 20.12 3:26 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/1 Космос-3М 1969-107A Космос-315 Цілина-ОМ
12-23-09-25 - 23.12 9:25 Союз Радянських Соціалістичних Республік Байконур Пл. 90/20 Циклон-2 1969-108A Космос-316 І2П [ уточнити ]
12-23-13-50 - 23.12 13:50 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 41/1 Схід V15001-001 1969-109A Космос-317 Зеніт-4МК
12-25-09-59-51 25.12 9:59:51 Союз Радянських Соціалістичних Республік Капустін Яр 86/4 Космос 11К63 1969-110A Інтеркосмос-2 ДС-У1-ІК № 1
12-27 --- 27.12 Союз Радянських Соціалістичних Республік Плесецьк 132/1 Космос-3М Іоносферних станція

Червоним кольором виділені невдалі запуски. Жирним виділені пілотовані КА.