Список прем'єр-міністрів Алжиру

Список прем'єр-міністрів Алжиру

1. Ахмед Бен Белла 27 вересня 1962 20 вересня 1963 1918 - 2012
* Посада скасована 20 вересня 1963 8 березня 1979
2. Мохаммед Бен Ахмед Абдельгані 8 березня 1979 22 січня 1984 1927 - 1996
3. Абдельхамід Браха 22 січня 1984 5 листопада 1988 р. 1936
4. Касді Мербо 5 листопада 1988 9 вересня 1989 1938 - 1993
5. Мулуд Хамруш 9 вересня 1989 5 червня 1991 р. 1943
6. Сід Ахмед Гоза 5 червня 1991 8 червня 1992 р. 1937
7. Белаід Абдессалом 8 червня 1992 21 серпня 1993 р. 1928
8. Редха Малек 21 серпня 1993 11 квітня 1994 р. 1931
9. Мокдад Сіфі 11 квітня 1994 31 грудня 1995 р. 1940
10. Ахмед Уяхья 31 грудня 1995 15 грудня 1998 р. 1952
11. Смаїл Хамданом 15 грудня 1998 23 грудня 1999 р. 1930
12. Ахмед Бенбітур 23 грудня 1999 27 серпня 2000 р. 1946
13. Алі Бенфліс 27 серпня 2000 5 травня 2003 р. 1944
14. Ахмед Уяхья 5 травня 2003 24 травня 2006 р. 1952
15. Абдельазіз Бельхадему 24 травня 2006 23 червня 2008 р. 1945
16. Ахмед Уяхья 23 червня 2008 3 вересня 2012 р. 1952
17. Абдельмалеком Селлаль 3 вересня 2012 даний час р. 1948


Країни Африки : Прем'єр-міністри

Алжир Ангола Бенін Ботсвана Буркіна-Фасо Бурунді Габон Гамбія Гана Гвінея Гвінея-Бісау Джибуті Єгипет Замбія Зімбабве Кабо-Верде Камерун Кенія Комори Демократична Республіка Конго Республіка Конго Кот-д'Івуар Лесото Ліберія Лівія Маврикій Мавританія Мадагаскар Малаві Малі Марокко Мозамбік Намібія Нігер Нігерія Руанда Сан-Томе і Прінсіпі Свазіленд Сейшельські Острови Сенегал Сомалі Судан Сьєрра-Леоне Танзанія Того Туніс Уганда Центральноафриканська Республіка Чад Екваторіальна Гвінея Еритрея Ефіопія ПАР Південний Судан

Залежні території

Азорські острови Британська територія в Індійському океані о. Вознесіння Канарські о-ви Мадейра Майотта Мелілья Реюньйон о. Святої Єлени Сеута о-ви Трістан-да-Кунья Французькі Південні та Антарктичні території

Невизнані і частково визнані держави
Частково в Азії