Тарасов, Михайло Петрович

Тарасов Михайло Петрович
Прапор
5-й Голова Президії Верховної Ради РРФСР
Прапор
7 липня 1950 - 16 квітня 1959
Попередник: Іван Олексійович Власов
Наступник: Микола Григорович Ігнатов
Прапор
2-й Голова Верховної Ради РРФСР
Прапор
20 червня 1947 - 14 березня 1951
Попередник: Андрій Олександрович Жданов
Наступник: Леонід Миколайович Соловйов
Народження: 1899 ( {{Padleft: 1899 | 4 | 0}} )
Смерть: 1970 ( {{Padleft: 1970 | 4 | 0}} )
Партія: ВКП (б)-КПРС з 1924

Тарасов, Михайло Петрович ( 1899, село Кам'янка Черкизовской волості Московської губернії - 1970) - радянський державний і партійний діяч. Член КПРС з 1924. 1925 - 1944 на профспілковій і партійній роботі. 1944 - 1950 член президії і секретар ВЦРПС. Одночасно з 1945 член Генеральної ради та виконкому Всесвітньої федерації профспілок. З Червень 1947 по Березень 1951 Голова Верховної Ради РРФСР. З Липень 1950 - Квітень 1959 Голова Президії Верховної Ради РРФСР. 1952 - 1956 член Центральної Ревізійної Комісії. 1956 - 1961 кандидат в члени ЦК КПРС. 1950 - 1962 депутат Верховної Ради СРСР.