Угорщина на літніх Олімпійських іграх 1900

З угорської частини Австро-Угорщини на літніх Олімпійських іграх 1900 було 17 спортсменів у чотирьох видах спорту. Команда зайняла 11-е місце в загальнокомандному медальному заліку.


1. Медалісти

1.1. Золото

Золото
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Рудольф Бауер Легка атлетика (метання диска)

1.2. Срібло

Срібло
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Золтан Халмаі Плавання (200 метрів вільним стилем)
2 Золтан Халмаі Плавання (4000 метрів вільним стилем)

1.3. Бронза

Бронза
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Лайош Гьонц Легка атлетика (стрибки у висоту)
2 Золтан Халмаі Плавання (1000 метрів вільним стилем)

2. Результати змагань

2.1. Athletics pictogram.svg Легка атлетика

Чемпіон Рудольф Бауер метає диск
Змагання Спортсмен Попередній раунд Півфінал Додатковий раунд Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
60 метрів Паль Коппан невідомий 4-5 не пройшов
Ерно Шуберт невідомий 4-5 не пройшов
100 метрів Паль Коппан невідомий 3 не пройшов
Ерно Шуберт невідомий 3 не пройшов
200 метрів Ерно Шуберт невідомий 4 не пройшов
400 метрів Паль Коппан невідомий 4 не пройшов
Золтан Спедл невідомий 4-5 не пройшов
800 метрів Золтан Спедл невідомий 2 невідомий 5
200 метрів з бар'єрами Золтан Спедл невідомий 6 не пройшов
Стрибки в довжину Ерно Шуберт 6,05 м 9
Дьюла Страуш 6,01 м 10
Потрійний стрибок Паль Коппан невідомий 7-13
Стрибки у висоту Лайош Гьонц 1,75 м 3
Стрибки з жердиною Якоб Каусер 3,10 м 4
Потрійний стрибок з місця Паль Коппан невідомий 5-10
Штовхання ядра Рідше Кретьер 12,07 м 4
Артур Корей 11,13 м 7
Метання диска Рудольф Бауер 36,04 м OR 1
Рідше Кретьер 33,65 м 5
Артур Корей 31,00 м 11
Дьюла Страуш 29,80 м 14

2.2. Swimming pictogram.svg Плавання

Змагання Спортсмен Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце
200 метрів вільним стилем Золтан Халмаі 2:38,0 1 2:31,4 2
1000 метрів вільним стилем Золтан Халмаі 14:52,0 1 15:16,4 3
4000 метрів вільним стилем Золтан Халмаі 1:11:33,4 1 1:08:55,4 2

2.3. Gymnastics (artistic) pictogram.svg Спортивна гімнастика

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Індивідуальна першість Дьюла Какаші 211 88
Дьюла Катона DNF -

2.4. Fencing pictogram.svg Фехтування

Змагання Спортсмени Перший раунд Чвертьфінал Додатковий раунд Півфінал Фінал Втішний фінал
Місце Місце Місце Місце Перемог Поразок Місце Перемог Поразок Місце
Шпага серед маестро Мартон Ендреді 3-6 не пройшов
Рапіра серед маестро Мартон Ендреді вибув не пройшов
Шабля Амон фон Грегуріх пройшов 1 невідомо 4 3 4
Дьюла фон Іван пройшов 1 невідомо 3 4 5
Хуго Хох пройшов 5-8 невідомо не пройшов
Тодореску не пройшов,
але був пізніше замінений
5-8 невідомо не пройшов
Шабля серед маестро Мартон Ендреді вибув не пройшов