Франція на літніх Олімпійських іграх 1900

Франція брала участь у Літні Олімпійські ігри 1900 в Парижі ( Франція) вдруге за свою історію, і завоювала 26 золотих, 41 срібну та 34 бронзових медалі. Збірну країни представляли понад 700 осіб, включаючи 12 жінок. Країна зайняла перше місце в загальнокомандному медальному заліку.

Курсивом показані спортсмени, чиї результати зараховуються змішаної команді.


1. Медалісти

1.1. Золото

Золото
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Анрі Барлі Академічне веслування (одиночки)
2 Анрі Азубрук, Анрі Бюскер, Еміль Дельшамбр, Жан Ко, Шарло Академічне веслування (четвірки з керманичами)
3 Жорж Теландье Велоспорт (спринт)
4 Луї Бастьєн Велоспорт (25 кілометрів)
5 Домінік Гардер Кінний спорт (стрибки у висоту)
6 Г. АМУА Крокет (одинаки, один м'яч)
7 Ш. Уіделі Крокет (одинаки, два м'ячі)
8 Г. АМУА, Г. Жоен Крокет (пари)
9 Мішель теат Легка атлетика (марафон)
10 П'єр Жерве Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
11 Еміль Сакре Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
12 Еміль Біллар, П'єр Перк Вітрильний спорт (10-20 тонн)
13 Шарль де Вандвіль Плавання (підводне плавання)
14 А. Альберт, Леон Бінош, Шарль Гондуан, Жан Гі Готьє, Огюст Жіро, Костянтин Енрікес де Зубейр, Жан колл, Юбер Лефебр, Віктор Ляршанде, Жозеф Олів'є, Франц Рейшель, Андре Рішман, Альберт Рузвельт, Еміль Саррад, Олександр Фарамона, Володимир Аітофф, Жан Ерве Регбі (чоловіки)
15 Гюстав Сандра Спортивна гімнастика (індивідуальна першість)
16 Моріс Ларрі Стрільба (швидкісний пістолет, 25 метрів)
17 Ахілл Пар'ошових Стрільба (гвинтівка лежачи, 300 метрів)
18 Роже де Барбарі Стрільба (треп)
19 Еміль Грюма Стрільба з лука (я ля пірамід)
20 Анрі Еруен Стрільба з лука (кордон доре, 50 метрів)
21 Ежен Мужен Стрільба з лука (Шапель, 50 метрів)
22 Альбер Айя Фехтування (шпага серед маестро)
23 Альбер Айя Фехтування (шпага серед маестро і маестро)
24 Еміль Кост Фехтування (рапіра)
25 Люсьєн Меріньяк Фехтування (рапіра серед маестро)
26 Жорж де ла Фалез Фехтування (шабля)

1.2. Срібло

Срібло
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Андре Годен Академічне веслування (одиночки)
2 Луї Мартіні, Рене Валефф Академічне веслування (двійки з керманичами)
3 Еміль Вегель, Жорж люмпен, Шарль Перрен, Даніель Субейран Академічне веслування (четвірки з керманичами)
4 Моріс Дуркуетті, Ечегерай Баскська пелота (чоловіки)
5 Фернан Сан Баскська пелота (спринт)
6 Луї Гільдебранд Баскська пелота (25 кілометрів)
7 Вільям Андерсон, В. Аттріль, У. Браунінг, Д. Брейд, Т. Жордан, Артур Мак-Вербою, Р. Орн, Д. Робінсон, Ф. Рокве, Анрі Террі, Філіп Томалін, Альфред Шнейдо Крикет (чоловіки)
8 Г. Жоен Крокет (одинаки, один м'яч)
9 Віньеро Крокет (одинаки, два м'ячі)
10 Анрі Делож Легка атлетика (біг на 1500 метрів)
11 Еміль Шампіоніе Легка атлетика (марафон)
12 Анрі Тозен Легка атлетика (біг на 400 метрів з бар'єрами)
13 Анрі Делож, Андре Кастаньо, Гастон Регіна, Мішель Шампудрі, Жак Шастанье Легка атлетика (біг на 5000 метрів серед команд)
14 Робер Лінзелье, Жан текс, Жан Шарко Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
15 Робер Лінзелье, Жан текс, Жан Шарко Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
16 Жак бадьоро, Жюль Валтонен, Жан Лебрен, Ф. Маркотт, Вільям Мартін Вітрильний спорт (0,5-1 тонни)
17 Серпень Альберт, Дюваль, Шарль Хуго, Ф. Віламітьяна Вітрильний спорт (1-2 тонни)
18 Годін, Досьє, Міаляре, Сюссе Вітрильний спорт (2-3 тонни)
19 Годін, Досьє, Міаляре, Сюссе Вітрильний спорт (2-3 тонни)
20 Моріс Гуффле, Робер Гуффле, Шарлі Гьюро, А. Дюбо, Ж. Дюбо Вітрильний спорт (3-10 тонн)
21 Жан Деказе Вітрильний спорт (10-20 тонн)
22 Реймон Бассе, Шарль Гондуан, Костянтин Енрікес де Зубейр, Жан колл, Жозеф Роффе, Еміль Саррад Перетягування канату
23 Ж. Бертран, Вербекке, Віктор Каде, Віктор Ошпье, Моріс Ошпье Плавання (200 метрів серед команд)
24 Андре Сікс Плавання (підводне плавання)
25 Ноель Ба Спортивна гімнастика (індивідуальна першість)
26 Леон Моро Стрільба (швидкісний пістолет, 25 метрів)
27 Ахілл Пар'ошових Стрільба (пістолет, 50 метрів)
28 Ахілл Пар'ошових, Луї Дюффуа, Леон Моро, Жюль Тріно, Моріс Лекок Стрільба (пістолет серед команд, 50 метрів)
29 Рене Гюйо Стрільба (треп)
30 Огюст Серрюрье Стрільба з лука (а ля ерш)
31 Огюст Серрюрье Стрільба з лука (а ля пірамід)
32 Віктор Тібо Стрільба з лука (кордон доре, 33 метри)
33 Віктор Тібо Стрільба з лука (Шапель, 33 метри)
34 Анрі Ель Стрільба з лука (Шапель, 50 метрів)
35 Елен Прево Теніс (жіночий одиночний розряд)
36 Луї Пере Фехтування (шпага)
37 Еміль Буньоль Фехтування (шпага серед маестро)
38 Анрі Массон Фехтування (рапіра)
39 Альфонс Кіршофер Фехтування (рапіра серед маестро)
40 Леон Тібо Фехтування (шабля)
41 П'єр Альман, Луї Бак, Альфред Блок, Вержіль Гайяр, Жорж Гарньє, Р. Гранжан, Р. Дюпар, Фернан Канель, Марсель Ламбер, Моріс Макені, Гастон Пельтьє, Ежен Фрайс, Люсьєн Юто Футбол (чоловіки)

1.3. Бронза

Бронза
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Карлос Дельтур, Антуан Ведренн, Рауль Паолі Академічне веслування (двійки з керманичами)
2 Огюст Дюме Велоспорт (25 кілометрів)
3 Ежен Кулон, Леріша, Луї Мартен, Дезіре Мерш, Шарль Трефель, Фав'є, Фардель Водне поло (чоловіки)
4 Томас Берджесс, Поль Вассер, Девено, Альфонс Декупер, Луї Леффре, Анрі Песлі, Песлуа Водне поло (чоловіки)
5 Луї де Шампсавен Кінний спорт (конкур)
6 П'єр де Бельгард Кінний спорт (стрибки в довжину)
7 Ш. Уіделі Крокет (одинаки, один м'яч)
8 Ж. Сотера Крокет (одинаки, два м'ячі)
9 Жак Шастанье Легка атлетика (біг на 2500 метрів з перешкодами)
10 Еміль Торшбеф Легка атлетика (стрибки у довжину з місця)
11 Анрі Монно, Леон Телльє, Гастон Коллье Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
12 П'єр Жерве Вітрильний спорт (до 0,5 тонн)
13 Марсель Меран, Фредерік Мішле, Ежен Мішле Вітрильний спорт (0,5-1 тонни)
14 Жак бадьоро, Люсьєн бадьоро, Дубоск, Едуар Мантуа Вітрильний спорт (1-2 тонни)
15 Серпень Альберт, Дюваль, Шарль Хуго, Ф. Віламітьяна Вітрильний спорт (1-2 тонни)
16 Де Коттіньон, Еміль Жан-Фонтан, Фердінан Шлаттер Вітрильний спорт (2-3 тонни)
17 Серпень Донні Вітрильний спорт (2-3 тонни)
18 Фредерік Мішле, Ежен Мішле Вітрильний спорт (відкритий клас)
19 Луї Мартен Плавання (4000 метрів вільним стилем)
20 Філіп Убен, Жан Лейє, Луї Мартен, Дезіре Мерш, Тартару Плавання (200 метрів серед команд)
21 Люсьєн Демане Спортивна гімнастика (індивідуальна першість)
22 Ежен Бальмен Стрільба (швидкісний пістолет, 25 метрів)
23 Огюст Кавадіні, Моріс Лекок, Леон Моро, Ахілл Пар'ошових, Рене Томас Стрільба (гвинтівка серед команд, 300 метрів)
24 Жюстін де Кларі Стрільба (треп)
25 Шарль Фредерік Петі Стрільба з лука (кордон доре, 33 метри)
26 Еміль Фісс Стрільба з лука (кордон доре, 50 метрів)
27 Шарль Фредерік Петі Стрільба з лука (Шапель, 33 метри)
28 Еміль Мерсьє Стрільба з лука (Шапель, 50 метрів)
29 Андре Прево, Жорж де ла Шапель Теніс (чоловічий парний розряд)
30 Леон Се Фехтування (шпага)
31 Анрі Лоран Фехтування (шпага серед маестро)
32 Леон Се Фехтування (шпага серед маестро і маестро)
33 Марсель Буланже Фехтування (рапіра)
34 Жан Батист Мімьяг Фехтування (рапіра серед маестро)

2. Результати змагань

2.1. Rowing pictogram.svg Академічне веслування

Фінал змагань серед двійок з керманичами
Змагання Спортсмени Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Одинаки Анрі Барлі 6:38,8 1 8:23,0 1 7:35,6 1
Андре Годен 6:43,0 2 8:33,4 2 7:41,6 2
Робер д'Еллі 6:38,8 2 8:45,0 2 8:16,0 4
Луї Превелі 6:29,6 1 8:36,4 1 DNF -
Жорж Делапорт 6:33,8 1 9:25,2 3 не пройшов
Реймон Бенуа 6:45,4 2 невідомий 4 не пройшов
П'єр Ферлін 6:46,8 2 невідомий 4 не пройшов
Лардон 6:46,4 3 не пройшов
Є. Даман 7:13,0 3 не пройшов
Двійки з керманичами Прапор, що використовувався країною на Іграх невідомий рульової (FRA) (у фіналі), Прапор, що використовувався країною на Іграх Франсуа Брандт ( NED), Прапор, що використовувався країною на Іграх Релоф Кляйн ( NED), Прапор, що використовувався країною на Іграх Германус Брокман ( NED) (кермовий в півфіналі) 6:56,0 2 6:33,4 1
Луї Мартіні, Рене Валефф, невідомий рульової 6:47,4 1 7:00,0 2
Карлос Дельтур, Антуан Ведренн, Рауль Паолі 6:33,4 1 7:00,4 3
Жан-Баптист Матьє, П'єр Ферлін, невідомий рульової 7:00,0 2 7:04,0 4
Л. Рош, Г. Лав, невідомий рульової DNF - не пройшли
Четвірки з керманичами Анрі Азубрук, Анрі Бюскер, Еміль Дельшамбр, Жан Ко, Шарло 5:59,0 2 7:11,0 1
Еміль Вегель, Жорж люмпен, Шарль Перрен, Даніель Субейран, невідомий рульової 6:06,2 2 7:18,0 2
Біслі, Деслінье, Пейроні, Саурель, невідомий рульової 6:40,0 3 не пройшли
Анго, Делябер, Гіль, Майсон, невідомий рульової 6:20,0 4 не пройшли
Рене Валефф, Демар, Дорлія, Коко, невідомий рульової DNF - не пройшли
Вісімки Рене Валефф, Гуільберт, Демар, Дорлія, Картон, Коко, Луї Мартіні, Шантро, невідомий рульової DNF - не пройшли

2.2. Basque pelota pictogram.svg Баскська пелота

Переможений Рахунок Переможець
Flag of Spain (1785-1873 and 1875-1931). Svg Іспанія

Моріс Дуркуетті
Ечегерай

?
Flag of France.svg Франція

Хосе де Амесола
Франсиско Вільота

2.3. Cycling (road) pictogram.svg Велоспорт

Старт фінального заїзду у спринті
Змагання Спортсмен Перший раунд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Спринт Жорж Теландье 1:36,8 1 2:00,6 1 2:42,6 1 2:52,0 1
Фернан Сан невідомий 2 2:00,0 1 2:46,6 1 невідомий 2
Фердинанд Вассерот невідомий 3 2:21,6 1 невідомий 2 не пройшов
Лягрейн 1:30,4 1 2:57,4 1 невідомий 2 не пройшов
Майсонаве 1:35,8 1 1:49,2 1 невідомий 3 не пройшов
Куандр невідомий 2 1:50,0 1 невідомий 3 не пройшов
Ж. Малле невідомий 3 2:45,0 1 невідомий 3 не пройшов
Бульє невідомий 3 невідомий 2 не пройшов
Луї Гільдебранд 1:34,2 1 невідомий 2 не пройшов
Ф. Понскарм невідомий 2 невідомий 2 не пройшов
Дої невідомий 2 невідомий 2 не пройшов
Шапо невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Россо невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Гермен невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Огюст Дюме невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Томанн невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Фрас невідомий 3 невідомий 3 не пройшов
Еспі невідомий 2 невідомий 3 не пройшов
Уїлл Давис невідомий 2 невідомий 3 не пройшов
Кайро 1:34,2 1 невідомий 3 не пройшов
Каллен невідомий 4-5 не пройшов
Моссман невідомий 4-5 не пройшов
Майбах невідомий 4-6 не пройшов
Пілтон невідомий 4-6 не пройшов
Тер'єр невідомий 4-6 не пройшов
Бессін невідомий 4-7 не пройшов
Монніо невідомий 4-7 не пройшов
Огае невідомий 4-7 не пройшов
Дюбордье невідомий 4-8 не пройшов
Дюбуа невідомий 4-8 не пройшов
Л. Дюмон невідомий 4-8 не пройшов
Пуже невідомий 4-8 не пройшов
Буну невідомий 4-8 не пройшов
Вадблад невідомий 4-8 не пройшов
Сегнье невідомий 4-8 не пройшов
Амберг невідомий 4-8 не пройшов
Л. Буайе невідомий 4-8 не пройшов
Нерсют невідомий 4-8 не пройшов
А. Рожер невідомий 4-8 не пройшов
Руе невідомий 4-8 не пройшов
Омер Бьюгендр невідомий 4-8 не пройшов
Койсу невідомий 4-8 не пройшов
Пічард невідомий 4-8 не пройшов
Л. сонеро мав невідомий 4-8 не пройшов
Франс невідомий 4-8 не пройшов
Ф. Бальмон невідомий 4-8 не пройшов
Гілліам невідомий 4-8 не пройшов
Лонер невідомий 4-8 не пройшов
Лоншам невідомий 4-8 не пройшов
Берар невідомий 4-8 не пройшов
Бертран невідомий 4-8 не пройшов
Шалупа невідомий 4-8 не пройшов
Штерц невідомий 4-8 не пройшов
Вик DNF - не пройшов
Хубольт DNF - не пройшов
Поршера DSQ - не пройшов
25 кілометрів Луї Бастьєн 25:36,2 1
Луї Гільдебранд 28:09,4 2
Огюст Дюме 29:36,2 3
Бертран невідомий 4
Жінжембр невідомий 5-6
Луї Трусселье невідомий 5-6

2.4. Водні види спорту

2.4.1. Water polo pictogram.svg Водне поло

Склад команди 1
Склад команди 2
Склад команди 3
Склад команди 4
Змагання
Чвертьфінал


11 серпня 1900 Великобританія Прапор Великобританії 12: 0 Прапор Франції Франція 1


11 серпня 1900 Франція 2 Прапор Франції 3: 2 Прапор Німеччини (1871-1918, 1933-1935) Німеччина
Рахунок по половинам: 2:0, 1:1.


11 серпня 1900 Бельгія Прапор Бельгії 2: 0 Прапор Франції Франція 3
Рахунок по половинам: 0:0, 2:0.


Півфінал

12 серпня 1900 Великобританія Прапор Великобританії 10: 1 Прапор Франції Франція 2
Рахунок по половинам: 8:1, 2:0.


12 серпня 1900 Бельгія Прапор Бельгії 4: 1 Прапор Франції Франція 4
Рахунок по половинам: 3:1, 1:0.


Підсумкове місце - 3 (2 )

2.4.2. Swimming pictogram.svg Плавання

Змагання Спортсмен Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце
200 метрів вільним стилем Моріс Ошпье 2:48,0 4 2:53,0 5
Жюль Клевон 3:05,0 1 2:56,2 7
Луї Мартен 2:47,4 3 невідомий 9
Тартару 3:13,0 2 не пройшов
Фере 3:12,2 3 не пройшов
Віктор Ошпье 3:46,6 3 не пройшов
Віктор Каде 3:24,0 4 не пройшов
Текс 3:47,0 4 не пройшов
Пьюруссо 3:47,6 5 не пройшов
Адам 4:28,0 5 не пройшов
Літі 4:39,4 5 не пройшов
РОНО 4:36,4 6 не пройшов
Ван ден DNF - не пройшов
1000 метрів вільним стилем Луї Мартен 16:58,0 3 16:30,4 5
Жан Лейє 17:09,6 3 16:53,2 6
Моріс Ошпье 17:13,2 2 16:53,4 7
Вербекке 17:18,0 1 17:13,8 8
Лью 24:15,0 2 не пройшов
Ляпостоль 25:52,0 3 не пройшов
Фьюмоз 18:00,0 4 не пройшов
Дезіре Мерш 18:17,2 4 не пройшов
Текс 21:33,0 4 не пройшов
Сушу DNF - не пройшов
4000 метрів вільним стилем Луї Мартен 1:22:29,6 3 1:13:08,4 3
Є. Мартен 1:28:32,6 2 1:26:32,2 7
Луї Леффре 1:35:03,2 3 не пройшов
Текс 1:31:02,8 4 не пройшов
Мортье 1:40:16,8 4 не пройшов
Коберський 1:37:10,4 5 не пройшов
Лягард 1:38:31,8 5 не пройшов
Лью 1:46:40,4 6 не пройшов
де Роман 1:50:36,4 6 не пройшов
Фьюмоз 2:02:27,0 7 не пройшов
Жан Лейє DNF - не пройшов
Л. Бодуен DNF - не пройшов
Галло DNF - не пройшов
Ландріш DNF - не пройшов
Вальє DNF - не пройшов
Гелле DNF - не пройшов
Жюль Клевон DNF - не пройшов
Лоппе DNF - не пройшов
Реньо DNF - не пройшов
Еберг DNF - не пройшов
200 метрів на спині де Роман 3:56,6 2 3:38,0 6
Жан Лейє 3:10,2 3 DNF -
Шевран 4:42,0 3 не пройшов
Лью 4:10,0 5 не пройшов
Ляпостоль 4:34,6 5 не пройшов
Пьюруссо 4:15,6 6 не пройшов
Фьюмоз 5:17,0 6 не пройшов
Текс 4:49,0 7 не пройшов
200 метрів серед команд Моріс Ошпье
Бертран
Віктор Ошпье
Вербекке
Віктор Каде

2:53,0
3:00,0
2:56,4
3:01,6
3:18,0
3
5
12
13
18
51 очко 2
Тартару
Дезіре Мерш
Луї Мартен
Жан Лейє
Філіп Убен

2:48,6
2:55,4
2:51,4
2:55,0
DNS
8
9
11
14
- (20)
62 очки 3
Жюль Клевон
Росье
Фере
Гасайнье
Пелло

2:45,0
3:04,4
3:00,4
3:02,0
3:06,0
7
10
15
16
17
65 очок 4
200 метрів з перешкодами Моріс Ошпье 3:16,2 2 2:58,0 7
Вербекке 3:18,0 3 3:08,4 8
Бертран 3:28,2 3 3:17,0 9
Луї Марк 3:29,2 4 3:30,6 10
Віктор Ошпье 3:37,2 4 не пройшов
Підводне плавання Шарль де Вандвіль 68,4 з
60,00 м
188,4 очок
1
Андре Сікс 65,4 з
60,00 м
185,4 очок
2
де Роман 50,2 з
47,50 м
145,2 очок
4
Тіссеро 48,0 з
30,75 м
109,5 очок
5
Тіссеро 38,4 з
32,50 м
103,4 очок
7
Луї Марк 32,0 з
34,00 м
100,0 очок
8
Пьюруссо 29,6 з
31,00 м
91,6 очок
9
Кайзерманом 56,8 з
16,10 м
88,8 очок
10
Леклерк 28,0 з
30,00 м
88,0 очок
11
Шевран 32,0 з
20,00 м
72,0 очок
12
Ешье 23,0 з
21,50 м
66,0 очок
14

2.5. Golf pictogram.svg Гольф

Змагання Спортсмен Рахунок Місце
Чоловіки Х. Е. Дон 184 5
Артур Лорд 221 9
Ван Ден Вінкель 252 12
Жінки Фром-Моріс 56 4
Фурньє-Старволе 58 6
Барон Фен 65 7
Гельберт 76 9
А. Брюн 80 10

2.6. Equestrian pictogram.svg Кінний спорт

Змагання Спортсмен Кінь Результат Місце
Конкур Луї де Шампсавен Терпішор 2:26,0 3
Кон д'Гаврінкорт Мавурнін невідомий 4-37
Анрі Леклерк Екстра-Драй, Гілл невідомий 4-37
де Бетун-Сулли невідома невідомий 4-37
Моріс Жеен невідома невідомий 4-37
Луї Наполеон Мюра невідома невідомий 4-37
Філліпп невідома невідомий 4-37
Віньоль невідома невідомий 4-37
де Куломбье невідома невідомий 4-37
де Лямаратін невідома невідомий 4-37
Марсель Аенжен невідома невідомий 4-37
Домінік Гардер невідома невідомий 4-37
Стрибки в довжину П'єр де Бельгард Толлі 5,30 м 3
Луї Наполеон Мюра Байар 4,90 м 4
Анрі Плок невідома невідомий 5-17
Стрибки у висоту Домінік Гардер Орес 1,85 м 1
Марсель Аенжен невідома невідомий 5-18

2.7. Cricket pictogram.svg Крикет

Склад команди
Французька команда

Крім того, команда отримала 15 додаткових очок.

Змагання
Переможець Рахунок Переможений
Flag of the United Kingdom.svg Великобританія 262:104 (117:78) Прапор Франції Франція
Підсумкове місце - 2

2.8. Croquet pictogram.svg Крокет

Змагання Спортсмен Перший раунд Другий раунд Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Одинаки, один м'яч Г. АМУА 18 4 18 2 15 1
Г. Жоен 13 2 16 1 21 2
Ш. Уіделі 11 1 20 3 не пройшов
Блашер 17 3 22 4 не пройшов
Деспре 24 5 не пройшла
Філо Бро Не закінчила - не пройшла
Марі Онье Не закінчила - не пройшла
Ж. Сотера Не закінчив - не пройшов
Змагання Спортсмен Перший раунд Другий раунд
Суперник
Результат
Перемоги Поразки Місце
Одинаки, два м'ячі Ш. Уіделі Прапор, що використовувався країною на Іграх Філо Бро (FRA)
виграв; л / п
3 0 1
Віньеро Прапор, що використовувався країною на Іграх Деспре (FRA)
виграв; 2:0 (42:40)
2 1 2
Ж. Сотера Прапор, що використовувався країною на Іграх Блашер (FRA)
виграв; 2:0 (41:19)
1 2 3
Блашер Прапор, що використовувався країною на Іграх Ж. Сотера (FRA)
програв; 0:2 (19:41)
0 3 4
Деспре Прапор, що використовувався країною на Іграх Віньеро (FRA)
програла; 0:2 (40:42)
не пройшла
Філо Бро Прапор, що використовувався країною на Іграх Ш. Уіделі (FRA)
програла; л / п
не пройшла
Переможець Рахунок Переможений
Прапор, що використовувався країною на Іграх Ш. Уіделі (FRA) 2:1 (42:41) Прапор, що використовувався країною на Іграх Віньеро (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Ш. Уіделі (FRA) Невідомий Прапор, що використовувався країною на Іграх Ж. Сотера (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Ш. Уіделі (FRA) Невідомий Прапор, що використовувався країною на Іграх Блашер (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Віньеро (FRA) 2:1 (42:41) Прапор, що використовувався країною на Іграх Ж. Сотера (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Віньеро (FRA) л / п Прапор, що використовувався країною на Іграх Блашер (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Ж. Сотера (FRA) Невідомий Прапор, що використовувався країною на Іграх Блашер (FRA)
Змагання Спортсмен Фінал
Результат Місце
Двійки Г. АМУА / Г. Жоен л / п 1

2.9. Athletics pictogram.svg Легка атлетика

Змагання Спортсмен Попередній раунд Додаткові забіги Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
60 метрів Адольф Клігенхефер невідомий 4-5 не пройшов
200 метрів Адольф Клігенхефер невідомий 3 не пройшов
400 метрів Шарль-Робер Феді невідомий 3 не пройшов
Жорж Клеман невідомий 4 не пройшов
800 метрів Анрі Делож 2:00,6 1 невідомий 4
Моріс Саломе невідомий 4 не пройшов
1500 метрів Анрі Делож невідомий 2
Луї Сегонді невідомий 7-9
110 метрів з бар'єрами Жан Люсьер легка перемога 1 невідомий 4
Ежен Шосель DNF - невідомий 3 не пройшов
Адольф Клігенхефер DNF - не пройшов
200 метрів з бар'єрами Ежен Шосель невідомий 2 невідомий 4
Анрі Тозен невідомий 4 не пройшов
400 метрів з бар'єрами Анрі Тозен невідомий 1 невідомий 2
2500 метрів з перешкодами Жак Шастанье невідомий 3
4000 метрів з перешкодами Жак Шастанье невідомий 4
5000 метрів серед команд Анрі Делож
Гастон Регіна
Жак Шастанье
Андре Кастаньо
Мішель Шампудрі

невідомий
невідомий
невідомий
невідомий
невідомий
3
4
5
8
9
29 очок 2
Марафон Мішель теат 2:59:45,0 1
Еміль Шампіоніе 3:04:17,0 2
Еміль Шампіоніе 4:00:43,0 4
Серпень Марші DNF -
Жорж Токве-Дани DNF -
Стрибки в довжину Альберт Делануа 6,755 м 5
Потрійний стрибок Альберт Делануа невідомий 5
Олександр Тюффері невідомий 6
Стрибки в довжину Луї Моннье 1,60 м 7
Стрибки в довжину Еміль Гонтье 3,10 м 4
Стрибки в довжину з місця Эмиль Торшбёф 3,03 м 3
Метання диска Эмиль Гонтье 30,00 м 13

2.10. Sailing pictogram.svg Вітрильний спорт

Змагання Спортсмени Яхта Результати Місце
1 гонка 2 гонка 3 гонка Всього
До 0,5 тонн (A) Пьер Жерве Baby 1:06:16 1
Робер Лінзелье, Жан текс, Жан Шарко Quand-Mme 1:08:54 2
Анри Монно, Леон Теллье, Гастон Коллье Sarcelle 1:19:31 3
Морис Монно Souriceau 1:21:01 4
Жак де Констант Plume-Patte 1:21:37 5
Жорж Семишо Giselle 1:23:30 6
Эмиль Сакре Fantlet DNF -
До 0,5 тонн (B) Эмиль Сакре Fantlet 1:35:59 1
Робер Лінзелье, Жан текс, Жан Шарко Quand-Mme 1:40:42 2
Пьер Жерве Baby 1:48:44 3
Анри Монно, Леон Теллье, Гастон Коллье Sarcelle 2:07:52 4
Морис Монно Souriceau 2:08:04 5
Жорж Семишо Giselle 2:34:09 6
Жак де Констант Plume-Patte DNF -
0,5-1 тонны Жак бадьоро, Жюль Валтонен, Жан Лебрен, Ф. Маркотт, Вільям Мартін Crabe II 3:39:23 2
Марсель Меран, Фредерик Мишле, Ежен Мішле Scanasaxe 3:42:40 3
Жан де Шабанне Crabe I 3:47:11 4
Жак де Констант Pierre et Jean 3:52:44 5
Легру Suzon IV 3:53:50 6
Август Дормюль Petit-Poucet 3:56:55 7
Тексье, Тексье CVA 4:00:32 8
Марк Жуссе Dick 4:03:00 9
Дюплон, Лето Galopin невідомий 10
Россоллин Ariette 4:04:21 11
Жан Лебре Crocodile 4:06:40 12
Альберт Гландаз Colette 4:08:? 13
Готье Cinara 4:10:? 14
Пьер де Болонь, Жоне-Пастре, Эжен Лаверн, Поттье Sidi-Fekkar DSQ -
1-2 тонны (A) Серпень Альберт, Дюваль, Шарль Хуго, Ф. Віламітьяна Martha 2:17:29 2
Жак Бодрье, Люсьен Бодрье, Дубоск, Эдуар Мантуа Nina-Claire 2:26:28 3
Анри Лаверн, Эжен Лаверн Amulet 2:26:56 4
Марсель Мусан Ducky 2:31:14 5
Уоренхорст Freia 2:33:54 6
Тексье, Тексье Mamie 2:52:30 7
Ляконтр Alcyon 3:05:06 8
1-2 тонны (B) Серпень Альберт, Дюваль, Шарль Хуго, Ф. Віламітьяна Martha 3:37:49 3
Жак Бодрье, Люсьен Бодрье, Дубоск, Эдуар Мантуа Nina-Claire 4:10:17 4
Уоренхорст Freia 4:11:22 5
Тексье, Тексье Mamie 4:30:08 6
Марсель Мусан Ducky 4:48:07 7
Ляконтр Alcyon DNF -
Анри Лаверн, Эжен Лаверн Amulet DNF -
2-3 тонны (A) Прапор, що використовувався країною на Іграх Уильям Иксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерик Бланши ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll 2:17:30 1
Годін, Досьє, Міаляре, Сюссе Favorite 2:20:03 2
Де Коттиньон, Эмиль Жан-Фонтан, Фердинан Шлаттер Gwendoline 2:24:48 3
Серпень Донні Mignon 2:26:31 4
2-3 тонны (B) Прапор, що використовувався країною на Іграх Уильям Иксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерик Бланши ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll 4:17:34 1
Годін, Досьє, Міаляре, Сюссе Favorite 4:23:57 2
Серпень Донні Mignon 4:52:13 3
Де Коттиньон, Эмиль Жан-Фонтан, Фердинан Шлаттер Gwendoline DNF -
3-10 тонн Моріс Гуффле, Робер Гуффле, Шарлі Гьюро, А. Дюбо, Ж. Дюбо Gitana 4:35:44 2
Лерой Mascaret 5:08:51 5
Мусетт Marsouin 5:16:50 6
Вільям Мартін Pirouette 5:30:07 7
Э. Мишле Turquoise DSQ -
10-20 тонн Еміль Біллар, П'єр Перк Estrel 10 9 10 29 1
Жан Деказе Quand-mme 9 8 8 25 2
Кронье Rozenn 4 7 9 20 4
неизвестные Luna 7 5 6 18 6
Відкритий клас Фредерик Мишле, Ежен Мішле Turquoise 6:12:12 3
Эмиль Сакре Fantlet 7:04:08 4
Эмиль Сакре Pierre et Jean невідомий 5
Прапор, що використовувався країною на Іграх Уильям Иксшоу (GBR), Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерик Бланши ( FRA), Прапор, що використовувався країною на Іграх Жак ля Лявассье ( FRA) Oll DNF -
Ляконтр Alcyon DNF -
Анри Лаверн, Эжен Лаверн Amulet DNF -
Россоллин Ariette DNF -
Пьер Жерве Baby DNF -
неизвестные CVA DNF -
Альберт Гландаз Colette DNF -
Жан де Шабанне Crabe I DNF -
Жак бадьоро, Жюль Валтонен, Ф. Маркотт, Вільям Мартін Crabe II DNF -
Жан Лебре Crocodile DNF -
Г. Пижер Demi-Mondaine DNF -
Марсель Мусан Ducky DNF -
Годін, Досьє, Міаляре, Сюссе Favorite DNF -
Жилярдонифра Femur DNF -
Уоренхорст Freia DNF -
Дюплон, Лето Galopin DNF -
Моріс Гуффле, Робер Гуффле, Шарлі Гьюро, А. Дюбо, Ж. Дюбо Gitana DNF -
Де Коттиньон, Эмиль Жан-Фонтан, Фердинан Шлаттер Gwendoline DNF -
Анри Манго Gyp DNF -
Максим Десонше Hb DNF -
Де Маляртик Jeannette DNF -
Мусетт Marsouin DNF -
Серпень Альберт, Дюваль, Шарль Хуго, Ф. Віламітьяна Martha DNF -
Лерой Mascaret DNF -
Серпень Донні Mignon DNF -
Люсьен Бодрье, Дубоск, Эдуар Мантуа Nina-Claire DNF -
Вільям Мартін Pirouette DNF -
Жак де Констант Plume-Patte DNF -
Робер Линзелье, Жан Шарко Quand-Mme DNF -
Анри Монно, Леон Теллье, Гастон Коллье Sarcelle DNF -
Морис Монно Souriceau DNF -
Марсель Меран Scamasaxe DNF -
Пьер де Болонь, Жоне-Пастре, Поттье Sidi-Fekkar DNF -
неизвестные Singy DNF -
Легру Suzon IV DNF -
Поль Кутюр Tornade DNF -
Росвельт Verveine DNF -
Август Дормюль Carabinier DSQ -
Тексье, Тексье Mamie DSQ -

2.11. Tug of war pictogram.svg Перетягування канату

Перетягивание каната на Играх
Переможець Рахунок Переможений
Змішана команда

Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Винклер (DEN)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Серпень Нільссон ( SWE)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Густаф Седерстрем ( SWE)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Ойген Шмидт (DEN)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Карл Штааф ( SWE)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Эдгар Эбю (DEN)

2:0
Flag of France.svg Франція

Реймон Бассе
Шарль Гондуан
Костянтин Енрікес де Зубейр
Жан колл
Жозеф Роффе
Еміль Саррад

2.12. Polo pictogram.svg Поло

Змагання Спортсмени Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Чоловіки Прапор, що використовувався країною на Іграх Фредерик Гилл ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Морис Рауль-Дюваль ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Эдуард Альфонс де Ротшильд ( FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Робер Фурнье-Сарловезе ( FRA)
Змішана команда 1
програли; 4-6
не пройшли
Луи де Биссача
Жан Буссо
Морис Рауль-Дюваль
Андре Фоке-Леметр
Змішана команда 1
проиграли; 0-10
не пройшли

2.13. Rugby union pictogram.svg Регби

Матч между Францией и Германией
Підсумкове табло після матчу Німеччина-Франція
Склад команди
Змагання
Дата Переможець Рахунок Переможений
14 жовтня Flag of France.svg Франція
27:17 (14:5)
Flag of the German Empire.svg Німеччина
Дата Переможець Рахунок Переможений
28 жовтня Flag of France.svg Франція
27:8 (21:0)
Flag of the United Kingdom.svg Великобританія
Підсумкове місце - 1

2.14. Gymnastics (artistic) pictogram.svg Спортивна гімнастика

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Індивідуальна першість Гюстав Сандра 302 1
Ноель Ба 295 2
Люсьєн Демане 293 3
Пьер Пасси 290 4
Жюль Ролан 290 4
Густав Фабри 283 6
Йозеф Мартине 277 7
Марсель Лали 275 8
Мувизе 275 8
Л. Лестинье 273 10
Н. Деягжер 272 11
Гаше 270 12
Йозеф Лявиль 270 12
Берузук 268 14
Болле 267 15
Кастиглиони 267 15
Гоше 266 17
Морено 265 18
Обре 264 19
Даниель Лявиль 263 21
Монтель 262 22
Гизель 261 23
Шаан 261 23
Аллегре 257 26
Фернан Раво 256 27
Полен Лямэр 251 30
Беттремье 249 32
Доминик Раво 249 32
А. Кастиль 248 35
Жюль Перре 248 35
Ведо 247 37
Поль Гибьяр 247 37
Жюль Лякотр 247 37
Балосье 246 40
Имбер 246 40
Пратвьель 246 40
Эль Буржуа 245 43
Оноре 245 43
Бушон 244 46
Борне 243 47
Эрнест Кретью 243 47
Мишо 242 49
Жардинье 241 50
Лябональ 241 50
Тирье 241 50
Фернбах 236 56
Шерб 236 56
Штрассер 236 56
Грімм 233 60
Симон 233 60
Булянже 232 62
Леви 232 62
Дероба 231 64
Бланша 230 65
Ля Бурвель 230 65
Жюль Делеваль 229 67
Сальзар 229 67
Фьерен 228 69
Жорж Дюбуа 225 70
Дежен 221 74
Бургужно 220 75
Анри Кретью 220 75
Отто Майер 219 77
Виарт 216 79
Душе 216 79
Прадэроль 216 79
Дебели 214 84
Декруз 214 84
Ростин 214 84
Дюфи 211 88
Гилле 211 88
Лябор 211 88
Обер 211 88
Борри 210 93
Вивьель 210 93
Куби 210 93
Пелат 210 93
Олливье 209 97
Шапо 208 98
Мино 206 100
Кун 205 101
Денис 204 102
Жюль Пино 204 102
Бароде 201 105
Синдрак 200 106
Сюрза 196 108
Буше 195 109
Лякомб 195 109
Ван Юль 194 111
Фав'є 190 113
Фуше 190 113
Лемуан 187 115
Декер 184 116
Гермуэн 183 117
Жакмин 180 118
Кер 178 120
Коко 177 121
Куси 175 122
Леруа 175 122
Ванденхуа 166 125
Берниллон 164 126
Делалья 164 126
Парисо 164 126
Самюэль Роше 164 126
Туше 154 130
Прилье 149 131
Байер 145 132
Тер'єр 133 133

2.15. Shooting pictogram.svg Стрілянина

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Швидкісний пістолет, 25 метрів Моріс Ларрі 58 1
Леон Моро 57 2
Ежен Бальмен 57 3
Поль Моро 57 4
Жозеф Ляббе 57 6
Пістолет, 50 метрів Ахілл Пар'ошових 466 2
Луї Дюффуа 442 5
Леон Моро 435 7
Жюль Тріно 431 10
Моріс Лекок 429 11
Пістолет серед команд, 50 метрів Ахілл Пар'ошових, Луї Дюффуа, Леон Моро, Жюль Тріно, Моріс Лекок 2203 2
Гвинтівка стоячи, 300 метрів Огюст Кавадіні 278 10
Леон Моро 269 17
Моріс Лекок 268 19
Ахілл Пар'ошових 268 19
Рене Томас 254 24
Гвинтівка з коліна, 300 метрів Ахілл Пар'ошових 287 16
Огюст Кавадіні 286 17
Леон Моро 286 17
Моріс Лекок 271 22
Рене Томас 259 27
Гвинтівка лежачи, 300 метрів Ахілл Пар'ошових 332 1
Леон Моро 325 4
Огюст Кавадіні 316 7
Рене Томас 295 19
Моріс Лекок 284 25
Гвинтівка з трьох позицій, 300 метрів Ахілл Пар'ошових 887 7
Огюст Кавадіні 880 11
Леон Моро 880 11
Моріс Лекок 823 21
Рене Томас 808 26
Гвинтівка серед команд, 300 метрів Ахілл Пар'ошових, Огюст Кавадіні, Леон Моро, Моріс Лекок, Рене Томас 4278 3
Треп Роже де Барбарі 17 1
Рене Гюйо 17 2
Жюстін де Кларі 17 3
Сезар де Бетте 16 4
Хіларі 15 5
Едуард Дружині 13 6
Де Жубер 12 7
Жозеф Лаббе 12 7
Сіо 12 7
Жюль Шарпентье 12 7
Андре де Шоні 12 7
Амедіа Обрю 11 13
Буке невідомий 15
Леон Моро невідомий 16
Ревердін невідомий 17
Жак Нівьере невідомий 18
Гастон Легран невідомий 19
Адор невідомий 20
Мерсьє невідомий 21
Рожер Нівьере невідомий 22
Де Монтолон невідомий 23
Де Сан-Жаме невідомий 24
Сукаре невідомий 25
П'єр Пер'є невідомий 26
Г. Бросселін невідомий 27
А. Дарніс невідомий 28
Н. Жюйо невідомий 29
Поршанье невідомий 30
Анжу невідомий 31

2.16. Archery pictogram.svg Стрільба з лука

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
А ля ерш Огюст Серрюрье невідомий 2
А ля пірамід Еміль Грюма невідомий 1
Огюст Серрюрье невідомий 2
Кордон доре, 33 метра Віктор Тібо невідомий 2
Шарль Фредерік Петі невідомий 3
Кордон доре, 50 метрів Анрі Еруен 31 1
Еміль Фісс 28 3
Анрі Ель 27 4
Едуард Бодуан 26 5
Дене 26 6
Галінар 26 7
Леком 25 8
Шапель, 33 метра Віктор Тібо невідомий 2
Шарль Фредерік Петі невідомий 3
Шапель, 50 метрів Ежен Мужен невідомий 1
Анрі Ель невідомий 2
Еміль Мерсьє невідомий 3

2.17. Tennis pictogram.svg Теніс

Змагання Спортсмени Перший раунд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Чоловічий одиночний розряд Поль Лекарон Прапор, що використовувався країною на Іграх А. Ліппман (FRA)
виграв; 6-0, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті ( GBR)
програв; 2-6, 1-6
не пройшов
Е. Дюран Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті ( GBR)
програв; 1-6, 3-6
не пройшов
П. Лебретон Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті ( GBR)
програв; 2-6, 3-6
не пройшов
А. Ліппман Прапор, що використовувався країною на Іграх Поль Лекарон (FRA)
програв; 0-6, 1-6
не пройшов
Андре Прево Прапор, що використовувався країною на Іграх Артур Норріс ( GBR)
програв; 4-6, 4-6
не пройшов
Жіночий одиночний розряд Елен Прево Прапор, що використовувався країною на Іграх Джорджина Джонс ( USA)
виграла; 6-0, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гедвіга Розенбаумова ( BOH)
виграла; 6-1, 6-1
Прапор, що використовувався країною на Іграх Шарлотта Купер ( GBR)
програла; 1-6, 4-6
Фуррье Прапор, що використовувався країною на Іграх Шарлотта Купер ( GBR)
програла; 2-6, 0-6
не пройшов
Чоловічий парний розряд Прапор, що використовувався країною на Іграх Безіл де Гармендіа ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Макс Декюжі (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Чарльз Сандс ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден ( GBR)
виграли; 6-3, 7-5
Прапор, що використовувався країною на Іграх Андре Прево (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Жорж де ла Шапель (FRA)
виграли; 6-2, 6-4
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті ( GBR)
програли; 6-1, 6-1, 6-0
Андре Прево
Жорж де ла Шапель
Прапор, що використовувався країною на Іграх Г. Лейне (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Е. де Лястур (FRA)
виграли; 6-3, 7-9, 6-2
Прапор, що використовувався країною на Іграх Безіл де Гармендіа ( USA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Макс Декюжі (FRA)
програли; 2-6, 4-6
не пройшли
Е. Дюран
А. Шосье-Магнан
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Артур Норріс ( GBR)
програли; 8-6, 1-6, 3-6
не пройшли
П. Лебретон
Поль Лекарон
Прапор, що використовувався країною на Іграх Лоуренс Дохерті ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті ( GBR)
програли; 2-6, 3-6
не пройшли
Г. Лейне
Е. де Лястур
Прапор, що використовувався країною на Іграх Андре Прево (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Жорж де ла Шапель (FRA)
програли; 3-6, 9-7, 2-6
не пройшов
Змішаний розряд Прапор, що використовувався країною на Іграх Елен Прево (FRA)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гарольд Махоні ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гедвіга Розенбаумова ( BOH)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден ( GBR)
виграли; 6-3, 6-0
Прапор, що використовувався країною на Іграх Шарлотта Купер ( GBR)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Реджинальд Дохерті ( GBR)
програли; 2-6, 4-6
Каті Гілліам
П. Верді-ДеЛісл
Прапор, що використовувався країною на Іграх Гедвіга Розенбаумова ( BOH)
Прапор, що використовувався країною на Іграх Арчибальд Уорден ( GBR)
програли; 3-6, 6-3, 2-6
не пройшли

2.18. Fencing pictogram.svg Фехтування

Змагання Спортсмени Перший раунд Чвертьфінал Додатковий раунд Півфінал Фінал Втішний фінал
Місце Місце Місце Місце Перемог Поразок Місце Перемог Поразок Місце
Шпага Луї Пере 1 2 2 2 4 1
Леон Се 1 2 3 3 3 2
Жорж де ла Фалез 2 3 1 4 3 3
Едмон Уоллос 2 1 2 6 2 4
Гастон Алібер 1 1 1 7 2 3
Леон Тібо 2 4-6
2
1 8 2 4
Анрі Пломме 1 2 2 9 0 6
Едуар де Лястур 2 2 4-6 не пройшов
Жозеф-Марі Розе 1 3 4-6 не пройшов
Жак Хольцшух 2 1 4-6 не пройшов
Моріс Буасдон 2 1 4-6 не пройшов
Жан Дрюфю 2 1 4-6 не пройшов
Жюль де Прадель 1 3 4-6 не пройшов
Олександр Гійеман 1 4-6
3
4-6 не пройшов
Марсель Леві 1 3 4-6 не пройшов
Рішар Уоллос 1 1 4-6 не пройшов
Жан-Андре Ійере 2 4-6 не пройшов
Альфонс Міг 2 4-6 не пройшов
Жюль Роффе 1 4-6 не пройшов
Анрі Ебрар де Вільнев 1 4-6 не пройшов
Рауль Бідо 2 4-6 не пройшов
Анрі-Жорж Берже 3-6
2
4-6 не пройшов
Адрьен Гюйон 1 4-6 не пройшов
Анрі Жан Дебю 2 4-6 не пройшов
Едуар Фушье 2 4-6 не пройшов
Моріс Же 2 не брав не пройшов
Андре-Мари Рабель 1 не участвовал не пройшов
Жан-Жозеф Рено 1 не участвовал не пройшов
Вилли Зульцбахер 3 не пройшов не пройшов
Ларивье 3 не пройшов не пройшов
Дюкрей 3 не пройшов не пройшов
Люкета 3-6 не пройшов не пройшов
Моссо 3-6 не пройшов не пройшов
Андре Тинтан 3-6 не пройшов не пройшов
Гардье 3-6 не пройшов не пройшов
Иван Иванович 3-6 не пройшов не пройшов
де ла Шеваляри 3-6 не пройшов не пройшов
Эррисон 3-6 не пройшов не пройшов
Вев 3-6 не пройшов не пройшов
Морейль 3-6 не пройшов не пройшов
Жозеф Родригес 3-6 не пройшов не пройшов
Пьер Жорж Луи д'Юже 3-6 не пройшов не пройшов
Э. Гра 3-6 не пройшов не пройшов
Массе 3-6 не пройшов не пройшов
А. Морен 3-6 не пройшов не пройшов
Лоизильон 3-6 не пройшов не пройшов
Сальванач 3-6 не пройшов не пройшов
де Сегонзак 3-6 не пройшов не пройшов
Лорен де Шампо 3-6 не пройшов не пройшов
де Ластик 3-6 не пройшов не пройшов
Жорж Леруа 3-6 не пройшов не пройшов
Миллер 3-6 не пройшов не пройшов
Жозеф де Карама-Шиме 3-6 не пройшов не пройшов
де Лягардье 3-6 не пройшов не пройшов
Жорж Редей 3-6 не пройшов не пройшов
Проспер Сена 3-6 не пройшов не пройшов
Лемуан 3-6 не пройшов не пройшов
Анри де Лябор 3-6 не пройшов не пройшов
А. де Ромийи 3-6 не пройшов не пройшов
Клод де Буассьер 3-6 не пройшов не пройшов
Альбер Каан 3-6 не пройшов не пройшов
де ля Турнабль 3-6 не пройшов не пройшов
Фернанде 3-6 не пройшов не пройшов
де Мёс 3-6 не пройшов не пройшов
Жозеф Родригес 3-6 не пройшов не пройшов
Луї Бастьєн 3-6 не пройшов не пройшов
Пебере 3-6 не пройшов не пройшов
Прёро 3-6 не пройшов не пройшов
Стан Франсуа 3-6 не пройшов не пройшов
де Вар 3-6 не пройшов не пройшов
Дельпра 3-6 не пройшов не пройшов
А. Ляфонтен 3-6 не пройшов не пройшов
Адольф Томего 3-6 не пройшов не пройшов
де Казенов 3-7 не пройшов не пройшов
де Прадине 3-7 не пройшов не пройшов
Проспер 3-7 не пройшов не пройшов
Розенбаум 3-7 не пройшов не пройшов
Тион де ля Шом 3-7 не пройшов не пройшов
Гастон Ашиль 3-7 не пройшов не пройшов
Дюкло 3-7 не пройшов не пройшов
Уэбер 3-7 не пройшов не пройшов
Фишо 3-7 не пройшов не пройшов
Базен 4-6 не пройшов не пройшов
Пьер Томего 4-6 не пройшов не пройшов
Флёрье 4-6 не пройшов не пройшов
Адам 4-6 не пройшов не пройшов
Робер Марк 4-6 не пройшов не пройшов
Тайефер 4-6 не пройшов не пройшов
Андреак 4-6 не пройшов не пройшов
Костьеско 4-6 не пройшов не пройшов
Шпага серед маестро Альбер Айя 1 1 1
Еміль Буньоль 1 1 2
Анрі Лоран 2 2 3
Ипполит-Жак Иверно 2 3 4
Мари-Луи Дамотт 1 3 5
Ж. Брассар 1 2 6
Лезар 1 2 2 7
Жорж Журдан 1 1 8
Бези 1 3 9
Ламбер Жанвуа 2 4-6 не пройшов
Офор 1 4-6 не пройшов
Пантен 1 4-6 не пройшов
Феликс Айя 2 4-6 не пройшов
Жорж-Жозеф Аллер 2 4-6 не пройшов
Жан Мишель 1 4-6 не пройшов
Анри Ивон 2 4-6 не пройшов
Жорж Клаппье 2 4-6 не пройшов
Лезар 2 2 4-6 не пройшов
Дебрине 3-6 не пройшов
Депре 3-6 не пройшов
Но 3-6 не пройшов
Ассе 3-6 не пройшов
Жозеф-Огюст Мете 3-6 не пройшов
Франси Сабурен 3-6 не пройшов
Флао 3-6 не пройшов
Бормель 3-6 не пройшов
Роке 3-6 не пройшов
Сурзе 3-6 не пройшов
Луи Гарноти 3-6 не пройшов
Элье Дюфрессе 3-6 не пройшов
Сере 3-6 не пройшов
Шарль Марти 3-6 не пройшов
Констан Дюло 3-6 не пройшов
Рауль Клери 3-6 не пройшов
Ляфудрьер 3-6 не пройшов
Негру 3-6 не пройшов
Эммануэль Андрю 3-6 не пройшов
Ксавьер Анчетти 3-6 не пройшов
Лоне 3-6 не пройшов
Шпага серед любителів і маестро Альбер Айя 1 7 0
Леон Се 2 4 3
Жорж де ла Фалез 4 3 4
Еміль Буньоль 5 2 5
Ипполит-Жак Иверно 5 2 5
Анрі Лоран 5 2 5
Луї Пере 5 2 5
Рапіра Еміль Кост пройшов пройшов 1 7 0 1 6 1
Анрі Массон пройшов пройшов 2 5 2 2 5 2
Марсель Буланже пройшов пройшов 1 невідомо 3 4 3
Дебо пройшов пройшов 2 невідомо 4 4 3
Пьер Жорж Луи д'Юже пройшов вибув пройшов 3 невідомо 5 3 4
Проспер Сена пройшов вибув пройшов 3 5 2 6 3 4
Жорж Диллон-Каванья пройшов вибув пройшов 4 невідомо 7 2 5
де Бойссье пройшов пройшов 6 2 5 не пройшов 1
Эжен де Лож Берже пройшов вибув пройшов 8 невідомо не пройшов 2
де Сан-Эжнен пройшов вибув вибув не пройшов 3
Бело пройшов вибув пройшов 7 2 5 не пройшов 4
Дюкро пройшов пройшов 7 невідомо не пройшов 5
Андре Гюйо пройшов пройшов 6 невідомо не пройшов 7
Жюрен пройшов пройшов 5 3 4 не пройшов 8
Жобье пройшов вибув проиграл не пройшов
Анри Пломме пройшов вибув проиграл не пройшов
де Сан-Эньян пройшов вибув проиграл не пройшов
Тайефер пройшов вибув проиграл не пройшов
Леон Тібо пройшов вибув проиграл не пройшов
Ферран пройшов вибув проиграл не пройшов
Андре Шонен пройшов вибув проиграл не пройшов
Х. Валярш пройшов проиграл не пройшов
Ваттелье пройшов проиграл не пройшов
Жактель пройшов проиграл не пройшов
Кальве пройшов проиграл не пройшов
Альбер Каэн пройшов проиграл не пройшов
Робер Марк пройшов проиграл не пройшов
Мартини пройшов проиграл не пройшов
Рафаэль Перриссу пройшов проиграл не пройшов
Судуа пройшов проиграл не пройшов
Анри-Жорж Берже проиграл не пройшов
Гардье проиграл не пройшов
Альбер Готье проиграл не пройшов
Гроссар проиграл не пройшов
Корвингтон проиграл не пройшов
Поль Леруа проиграл не пройшов
Пассера проиграл не пройшов
Пелабон проиграл не пройшов
Пьё проиграл не пройшов
Эдуар Фушье проиграл не пройшов
Рапіра серед маестро Люсьєн Меріньяк пройшов пройшов 1 7 0 1 6 1
Альфонс Кіршофер пройшов пройшов 2 6 1 2 6 1
Жан Батист Мімьяг пройшов пройшов 2 6 1 3 4 3
Жюль Россиньоль пройшов пройшов 3 5 2 5 3 4
Леопольд Рамю пройшов пройшов 4 4 3 6 2 5
Адольф Рульо пройшов пройшов 1 7 0 8 3 4
Жорж-Жозеф Аллер пройшов вибув пройшов 5 2 5 не пройшов 1
Лемуан пройшов вибув пройшов 5 2 5 не пройшов 3
Жорж Лефевр пройшов вибув пройшов 6 1 6 не пройшов 4
Булянжер пройшов вибув пройшов 6 1 6 не пройшов 5
Милле пройшов вибув пройшов 7 1 6 не пройшов 6
Мишель Филиппи пройшов вибув пройшов 6 1 6 не пройшов 8
Ксавьер Анчетти пройшов вибув проиграл не пройшов
Жорж Берже пройшов вибув проиграл не пройшов
Мишель Беттенфельд пройшов вибув проиграл не пройшов
Бормель пройшов вибув проиграл не пройшов
Жан-Мари Борринже пройшов вибув проиграл не пройшов
Ж. Брассар пройшов вибув проиграл не пройшов
Бро пройшов вибув проиграл не пройшов
Жан Булеж пройшов вибув проиграл не пройшов
Арман Викье пройшов вибув проиграл не пройшов
Луи Готье пройшов вибув проиграл не пройшов
Франсуа Делибе пройшов вибув проиграл не пройшов
Дизье пройшов вибув проиграл не пройшов
Анри Ивон пройшов вибув проиграл не пройшов
Поль Карришон пройшов вибув проиграл не пройшов
Люсьен Ларже пройшов вибув проиграл не пройшов
Людовик Лябордерье пройшов вибув проиграл не пройшов
Шарль Марти пройшов вибув проиграл не пройшов
Жозеф-Огюст Мете пройшов вибув проиграл не пройшов
Марсель Монтюэль пройшов вибув проиграл не пройшов
Мюллер пройшов вибув проиграл не пройшов
Пантен пройшов вибув проиграл не пройшов
Рене Рено пройшов вибув проиграл не пройшов
Жак Риннье пройшов вибув проиграл не пройшов
Франси Сабурен пройшов вибув проиграл не пройшов
Самьяк пройшов вибув проиграл не пройшов
Эрнест Тассар пройшов вибув проиграл не пройшов
Жозеф Фонтен пройшов вибув проиграл не пройшов
Берсен проиграл не пройшов
Эмиль Буар проиграл не пройшов
Франсуа-Огюст Брюн-Бюиссон проиграл не пройшов
Винёванхейм проиграл не пройшов
Луи Гарноти проиграл не пройшов
Жорж Досси проиграл не пройшов
Жоллье проиграл не пройшов
Анри Кокелен проиграл не пройшов
Луи Кудурье проиграл не пройшов
Густав Масселен проиграл не пройшов
Пьетори проиграл не пройшов
Шабля Жорж де ла Фалез пройшов 4 1 6 1
Леон Тібо пройшов 4 2 5 2
Клод де Буассьер пройшов 3 6 3 4
Морис Бойсон пройшов 5-8 не пройшов
Пьер Жорж Луи д'Юже пройшов 5-8 не пройшов
Гастон Дютертр пройшов прошёл,
был заменён другим спортсменом
Леон Лекюйе пройшов прошёл,
был заменён другим спортсменом
Жан-Баптист Ляфурсад-Кортина проиграл не пройшов
Касимир Семелень проиграл не пройшов
Фернан Семелень проиграл не пройшов
Шабля серед маестро Франсуа Делибе пройшов 3 5 2 4 3 4
Ксавьер Анчетти пройшов 4 4 3 6 2 5
Александр Шантеля пройшов 5 3 4 не пройшов
Жорж Пиноль пройшов 6 2 5 не пройшов
Франсуа-Огюст Брюн-Бюиссон пройшов 6 1 6 не пройшов
Камье пройшов 7 2 5 не пройшов
Жорж Клапье пройшов 7 0 7 не пройшов
Миделе пройшов 8 0 7 не пройшов
Антуан Алессандри проиграл не пройшов
Берсен проиграл не пройшов
Жозеф-Мари Габрьель проиграл не пройшов
Дамбрема проиграл не пройшов
Даржейн проиграл не пройшов
де ля Мед проиграл не пройшов
Анри Кокелен проиграл не пройшов
Офор проиграл не пройшов
Флао проиграл не пройшов

2.19. Football pictogram.svg Футбол

Склад команди
Игрок Матчів Голов
Пьер Альман 2 0
Луї Бак 2 0
Альфред Блок 2 0
Вержиль Гайяр 2 0
Жорж Гарнье (до) 2 0
Р. Гранжан 1 0
Р. Дюпар 1 0
Фернан Канель 2 0
Марсель Ламбер 2 1
Морис Макен 2 0
Гастон Пельтье 1 2
Эжен Фрайс 1 0
Люсьєн Юто 2 0
Змагання
Франція проти Великобританії
Місце Команда І В П ГЗ ГП
1 Прапор Великобританії Великобританія 1 1 0 4 0
2 Прапор Франції Франція 2 1 1 6 6
3 Прапор Бельгії Бельгія 1 0 1 2 6
20 сентября, 1900
Франция Прапор Франції 0:4 (0:2) Прапор Великобританії Великобритания
Голи Дж. Ніколас (двічі)
Джеймс Зіллі
А. Хеслам
Стадіон: Велодром Вінсен
Глядачів: 500
Судья: Прапор Франції Моньяр
23 вересня, 1900
Франция Прапор Франції 6:2 (1:2) Прапор Бельгії Бельгія
невідомо
Марсель Ламбер
Гастон Пельтьє (двічі)
невідомо (двічі)
Голи Эмиль Спаннож
Хендрік ван Хеккелюм
Стадіон: Велодром Вінсен
Зрителей: 1500
Судья: Прапор Великобританії Джек Вуд