Хохлов, Іван Сергійович

Іван Сергійович Хохлов
Іван Сергійович Хохлов
Прапор
7-й Голова Ради Народних Комісарів РРФСР
2 червня 1940 - 5 травня 1942
Попередник: Вахрушев, Василь Васильович
Наступник: Костянтин Дмитрович Памфилов (в.о)
Косигін, Олексій Миколайович
Прапор
4-й голова Виконавчого комітету Московської обласної Ради
23 серпня 1937 - 9 вересня 1938
Попередник: Філатов, Микола Олексійович
Наступник: Єфремов, Олександр Іларіонович
Народження: 1895 ( {{Padleft: 1895 | 4 | 0}} )
д.Губіно, Бронницький повіт, Московська губернія Російська імперія
Смерть: 11 лютого 1973
Москва,
Похований: в Москві
Партія: ВКП (б) з 1918
Освіта: Ленінградська Фінансова академія
Нагороди:

Депутат ВР СРСР

Іван Сергійович Хохлов ( 1895, д.Губіно, Бронницький повіт, Московська губернія - 11 лютого 1973, м. Москва) - радянський державний і партійний діяч, депутат Верховної Ради СРСР. Генерал-лейтенант інтендантської служби.


Біографія

  • з 1931 по 1934 службовець в Московському обласному фінансовому відділі
  • з 02.06.1940 по 23.06.1943 голова РНК РРФСР, у зв'язку з тривалим відсутністю Хохлова обов'язки Голови Ради Народних Комісарів РРФСР з 5 травня 1942 були офіційно покладено на заступника Голови Ради Народних Комісарів РРФСР Костянтина Памфілова.
  • з 1955 начальник Головного управління державної торгової інспекції Міністерства торгівлі СРСР, потім начальник Головного управління державної торгової інспекції Міністерства торгівлі РРФСР