Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Чемпіонат СРСР з футболу 1984



План:


Введення

47-й чемпіонат СРСР з футболу був розіграний з 10 березня по 24 листопада 1984. Переможцем став ленінградський "Зеніт".


1. Вища ліга. Підсумкова таблиця

М Команда І В Н П М Про УЄФА
Gold medal icon.svg "Зеніт" Ленінград 34 19 9 6 60-32 47 КЧ
Silver medal icon.svg "Спартак" Москва 34 18 9 7 53-29 45 КУ
Bronze medal icon.svg "Дніпро" Дніпропетровськ 34 17 8 9 54-40 42 КУ
4 "Чорноморець" Одеса 34 16 9 9 49-38 41 КУ
5 "Динамо" Мінськ 34 15 13 6 43-28 40 (-3)
6 "Торпедо" Москва 34 15 10 9 43-36 40
7 "Динамо" Тбілісі 34 14 8 12 36-41 36
8 "Кайрат" Алма-Ата 34 13 8 13 44-42 34
9 "Жальгіріс" Вільнюс 34 12 11 11 30-38 34 (-1)
10 "Динамо" Київ 34 12 13 9 46-30 34 (-3) КК, СК
11 "Арарат" Єреван 34 12 7 15 46-50 31
12 "Металіст" Харків 34 12 5 17 42-53 29
13 "Шахтар" Донецьк 34 10 9 15 47-46 29
14 СКА Ростов-на-Дону 34 10 7 17 48-58 27
15 "Нефтчі" Баку 34 9 8 17 30-50 26
16 "Динамо" Москва 34 8 10 16 35-43 26
17 "Пахтакор" Ташкент 34 10 5 19 37-58 25
18 ЦСКА 34 5 9 20 24-55 19

Ліміт нічиїх дорівнює 10.

Кращий бомбардир - Сергій Андрєєв ( СКА) - 19 голів в 34 матчах.

Склад "Зеніта" [1] :

Гол. тренер Павло Садирін.

воротар

захисники

півзахисники

нападаючі


1.1. Дублюючі склади

М Команда І В Н П М Про
1 "Дніпро" 34 22 8 46 61-29 52
2 "Динамо" Київ 34 24 3 7 58-25 51
3 "Динамо" Тбілісі 34 19 5 10 65-43 43
4 "Кайрат" 34 16 5 13 42-36 37
5 ЦСКА 34 13 11 10 45-33 37
6 "Зеніт" 34 14 0 9 43-36 36
7 "Динамо" Москва 34 13 9 12 48-391 35
8 "Нефтчі" 34 14 6 14 43-44 34
9 "Динамо" Мінськ 34 13 8 13 48-49 34
10 "Шахтар" 34 13 7 14 41-37 33
11 "Металіст" 34 12 8 14 43-52 32
12 СКА 34 10 12 12 31-45 32
13 "Торпедо" 34 12 6 16 46-50 30
14 "Арарат" 34 10 10 14 30-44 30
15 "Жальгіріс" 34 11 68 17 35-53 28
16 "Спартак" Москва 34 8 10 16 45-55 26
17 "Пахтакор" 34 8 10 16 38-58 26
18 "Чорноморець" 34 4 8 22 30-56 16

2. Перша ліга. Підсумкова таблиця

М Команда І В Н П Г Про
1 "Факел" Вороніж 42 25 7 10 61-30 57
2 "Торпедо" Кутаїсі 42 23 9 10 76-55 55
3 СКА "Карпати" Львів 42 20 9 13 63-44 49
4 "Кубань" Краснодар 42 20 9 13 60-41 49
5 "Металург" Запоріжжя 42 18 12 12 57-43 48
6 "Локомотив" Москва 42 17 13 12 44-37 46
7 "Даугава" Рига 42 16 14 12 65-50 44
8 "Памір" Душанбе 42 16 11 15 51-44 43
9 "Кузбас" Кемерово 42 17 8 17 56-51 42
10 "Гурія" Ланчхуті 42 16 10 16 49-52 42
11 "Динамо" Батумі 42 16 8 18 58-67 40
12 "Іскра" Смоленськ 42 15 10 17 44-47 40
13 "Зірка" Джизак 42 17 5 20 51-64 39
14 СКА Хабаровськ 42 14 11 17 55-59 39
15 "Ротор" Волгоград 42 15 8 19 63-78 38
16 "Спартак" Орджонікідзе 42 15 8 19 42-51 38
17 "Шинник" Ярославль 42 13 12 17 49-50 38
18 "Ністру" Кишинів 42 13 12 17 45-58 38
19 "Колос" Нікополь 42 13 12 17 50-59 38
20 "Зоря" Ворошиловград 42 13 11 18 54-61 37
21 "Таврія" Сімферополь 42 12 11 19 43-58 35
22 "Іртиш" Омськ 42 8 10 24 35-72 26

3. Друга ліга. Підсумкове становище

3.1. Фінал 1

  1. "Крилья Совєтов" Куйбишев
  2. "Нива" Вінниця
  3. "Цілинників" Целіноград

3.2. Фінал 2

  1. "Котайк" Абовян
  2. "Геолог" Тюмень
  3. "Зоркий" Красногорськ

3.3. Фінал 3

  1. "Динамо" Ставрополь
  2. "Динамо" Самарканд
  3. "Балтика" Калінінград

3.3.1. Фінал РРФСР

  1. "Зоркий" Красногорськ
  2. "Балтика" Калінінград

"Геолог" Тюмень
"Динамо" Ставрополь
"Крилья Совєтов" Куйбишев

3.3.2. 1 зона

  1. "Зоркий" Красногорськ
  2. "Зоря" Калуга
  3. "Арсенал" Тула
  4. "Знамя труда" Орехово-Зуєво
  5. "Будівельник" Череповець
  6. "Спартак" Кострома
  7. "Волга" Калінін
  8. "Світлотехніка" Саранськ
  9. "Текстильник" Іваново
  10. "Динамо" Вологда
  11. "Динамо" Кашира
  12. "Спартак" Тамбов
  13. "Червона Пресня" Москва
  14. "Спартак" Рязань
  15. "Сатурн" Андропов
  16. "Волжанин" Кінешма
  17. ФШМ Москва

3.3.3. 2 зона

  1. "Крилья Совєтов" Куйбишев
  2. "Зірка" Перм
  3. "Металург" Магнітогорськ
  4. "Хімік" Дзержинськ
  5. "Уралмаш" Свердловськ
  6. "Локомотив" Челябінськ
  7. "Зеніт" Устинов
  8. "Гастелло" Уфа
  9. "Торпедо" Тольятті
  10. "Рубін" Казань
  11. "Уралець" Нижній Тагіл
  12. "Динамо" Кіров
  13. "Сталь" Чебоксари
  14. "Волга" Горький
  15. "Турбіна" Брежнєв
  16. "Дружба" Йошкар-Ола
  17. "Торпедо" Володимир

3.3.4. 3 зона

  1. "Динамо" Ставрополь
  2. "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону
  3. "Атоммаш" Волгодонськ
  4. "Машук" П'ятигорськ
  5. "Терек" Грозний
  6. "Спартак" Нальчик
  7. "Торпедо" Волзький
  8. "Нарт" Черкеськ
  9. "Динамо" Махачкала
  10. "Валігура" Астрахань
  11. "Уралан" Еліста
  12. "Дружба" Майкоп
  13. "Сокіл" Саратов
  14. "Торпедо" Таганрог
  15. "Авангард" Курськ
  16. "Цемент" Новоросійськ

3.3.5. 4 зона

  1. "Геолог" Тюмень
  2. "Промінь" Владивосток
  3. "Амур" Комсомольськ-на-Амурі
  4. "Манометр" Томськ
  5. "Зірка" Іркутськ
  6. "Динамо" Барнаул
  7. "Торпедо" Рубцовськ
  8. "Селенга" Улан-Уде
  9. "Ангара" Ангарськ
  10. "Автомобіліст" Красноярськ
  11. "Амур" Благовєщенськ
  12. "Металург" Новокузнецьк
  13. "Локомотив" Чита
  14. "Чкаловец" Новосибірськ

3.3.6. 5 зона

  1. "Балтика" Калінінград
  2. "Дніпро" Могильов
  3. "Металург" Липецьк
  4. "Динамо" Брянськ
  5. "Гомсільмаш" Гомель
  6. "Хімік" Гродно
  7. "Спартак" Орел
  8. "Атлантас" Клайпеда
  9. "Автомобіліст" Тирасполь
  10. "Зоря" Бельці
  11. "Салют" Білгород
  12. "Звейніекс" Лієпая
  13. "Динамо" Брест
  14. "Динамо" Ленінград
  15. "Стріла" Воронеж
  16. "Північ" Мурманськ
  17. ШВСМ Таллін
  18. "Двіна" Вітебськ

3.3.7. 6 зона. Фінальні турніри

  1. "Нива" Вінниця
  2. "Колос" Павлоград
  3. "Суднобудівник" Миколаїв
  4. СКА Одеса
  5. "Закарпаття" Ужгород
  6. "Кривбас" Кривий Ріг
  7. "Кристал" Херсон
  8. СКА Київ
  9. "Прикарпаття" Івано-Франківськ
  10. "Авангард" Рівне
  11. "Торпедо" Луцьк
  12. "Новатор" Жданов
  13. "Нива" Бережани
  14. "Буковина" Чернівці
  15. "Шахтар" Горлівка
  16. "Спартак" Житомир
  17. "Маяк" Харків
  18. "Зірка" Кіровоград
  19. "Поділля" Хмельницький
  20. "Десна" Чернігів
  21. "Динамо" Ірпінь
  22. "Атлантика" Севастополь
  23. "Стахановець" Стаханов
  24. "Металург" Дніпродзержинськ
  25. "Океан" Керч
  26. "Дніпро" Черкаси

3.3.7.1. 1 група
  1. "Нива" Вінниця
  2. "Прикарпаття" Івано-Франківськ
  3. СКА Київ
  4. "Закарпаття" Ужгород
  5. "Авангард" Рівне
  6. "Торпедо" Луцьк
  7. "Буковина" Чернівці
  8. "Нива" Бережани
  9. "Спартак" Житомир
  10. "Поділля" Хмельницький
  11. "Десна" Чернігів
  12. "Динамо" Ірпінь
  13. "Дніпро" Черкаси

3.3.7.2. 2 група
  1. "Суднобудівник" Миколаїв
  2. "Кривбас" Кривий Ріг
  3. "Колос" Павлоград
  4. СКА Одеса
  5. "Кристал" Херсон
  6. "Новатор" Жданов
  7. "Шахтар" Горлівка
  8. "Зірка" Кіровоград
  9. "Маяк" Харків
  10. "Атлантика" Севастополь
  11. "Металург" Дніпродзержинськ
  12. "Стахановець" Стаханов
  13. "Океан" Керч

3.3.8. 7 зона

  1. "Динамо" Самарканд
  2. "Нафтовик" Фергана
  3. "Сурхан" Сурхан
  4. "Сохібкор" Халкабад
  5. "Хіва" Хіва
  6. "Автомобіліст" Наманган
  7. "Ешлік" Туракурган
  8. "Зарафшан" Навої
  9. "Цілинників" Турткуль
  10. "Нарімановец" Наріманов
  11. "Пахтакор" Курган-Тюбе
  12. "Старт" Ташкент
  13. "Алга" Фрунзе
  14. "Бешкент" Бешкент
  15. "Ходжент" Ленінабад
  16. "Янгіер" Янгіер
  17. "Касансаец" Касансай
  18. "Алай" Ош
  19. "Шахріханец" Шахріхан
  20. "Амудар'я" Нукус

3.3.9. 8 зона

  1. "Цілинників" Целіноград
  2. "Шахтар" Караганда
  3. "Хімік" Джамбул
  4. "Меліоратор" Чимкент
  5. "Трактор" Павлодар
  6. "Енергетик" Кустанай
  7. "Спартак" Семипалатинськ
  8. "Актюбінец" Актюбінськ
  9. "Екібастузец" Екібастуз
  10. "Джезказганец" Джезказган
  11. "Булат" Теміртау
  12. "Торпедо" Кокчетав
  13. "Жетису" Талди-Курган
  14. "Меліоратор" Кзил-Орда
  15. "Схід" Усть-Каменогорськ
  16. "Авангард" Петропавловськ
  17. СКІФ Алма-Ата

3.3.10. 9 зона

  1. "Котайк" Абовян
  2. "Мерцхалі" Махарадзе
  3. "Колхеті" Поті
  4. "Локомотив" Самтредіа
  5. "Спартак" Октемберян
  6. "Діла" Горі
  7. "Кяпаз" Кировабад
  8. "Колхозчі" Ашхабад
  9. "Карабах" Степанакерт
  10. "Динамо" Сухумі
  11. "Мешахте" Ткібулі
  12. "Ширак" Ленінакан
  13. "Хазар" Ленкорань
  14. "Автомобіліст" Мінгечаур
  15. "Локомотив" Тбілісі
  16. "Араз" Нахічевань
  17. "Олімпія" Арташаті

Джерела


Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Чемпіонат Європи з футболу 1984
Кубок СРСР з футболу 1984
Кубок СРСР з футболу 1984/1985
Чемпіонат СРСР з футболу
Чемпіонат СРСР з футболу 1966
Чемпіонат СРСР з футболу 1967
Чемпіонат СРСР з футболу 1968
Чемпіонат СРСР з футболу 1969
Чемпіонат СРСР з футболу 1979
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru