Чемпіонат СРСР з футболу 1991 (перша ліга)


1. Підсумкова таблиця

М Команда І У Н П М Про У наступному сезоні
1 "Ротор" Волгоград 42 24 11 7 79-44 59 Прапор Росії Вища ліга Росії
2 "Тилігул" Тирасполь 42 22 10 10 64-45 54 Прапор Молдови Вища ліга Молдавії
3 "Уралмаш" Свердловськ / Єкатеринбург 42 21 9 12 68-40 51 Прапор Росії Вища ліга Росії
4 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 42 20 10 12 47-39 50 Прапор Росії Вища ліга Росії
5 "Буковина" Чернівці 42 20 8 14 56-49 48 Прапор України Вища ліга України
6 "Таврія" Сімферополь 42 19 10 13 64-56 48 Прапор України Вища ліга України
7 "Нафтовик" Фергана 42 21 5 16 54-56 47 Прапор Узбекистану Вища ліга Узбекистану
8 "Локомотив" Нижній Новгород 42 17 13 12 46-35 47 Прапор Росії Вища ліга Росії
9 "Навбахор" Наманган 42 19 7 16 60-53 45 Прапор Узбекистану Вища ліга Узбекистану
10 "Динамо" Сухумі 42 16 11 15 50-50 43 припинив існування
11 "Текстильник" Камишин 42 15 13 14 56-52 43 Прапор Росії Вища ліга Росії
12 "Шинник" Ярославль 42 17 7 18 57-59 41 Прапор Росії Вища ліга Росії
13 "Факел" Вороніж 42 17 7 18 45-50 41 Прапор Росії Вища ліга Росії
14 "Кайрат" Алма-Ата 42 17 6 19 58-52 40 Прапор Казахстану Вища ліга Казахстану
15 "Нефтчі" Баку 42 17 5 20 60-58 39 Прапор Азербайджану Вища ліга Азербайджану
16 "Динамо" Ставрополь 42 14 11 17 50-54 39 Прапор Росії Вища ліга Росії
17 "Котайк" Абовян 42 15 7 20 30-48 37 Прапор Вірменії Вища ліга Вірменії
18 "Зеніт" Санкт-Петербург 42 11 14 17 44-50 36 Прапор Росії Вища ліга Росії
19 "Зімбрул" Кишинів 42 11 13 18 36-49 35 Прапор Молдови Вища ліга Молдавії
20 "Геолог" Тюмень 42 11 13 18 32-47 35 Прапор Росії Вища ліга Росії
21 "Кубань" Краснодар 42 8 10 24 40-68 26 Прапор Росії Вища ліга Росії
22 "Пардаугава" Рига 42 7 6 29 31-73 20 Прапор Латвії Вища ліга Латвії

2. Матчі

1 тур

5 квітня 1991
"Динамо" Ставрополь 0:0 "Динамо" Сухумі


5 квітня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Нефтчі" Баку


5 квітня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


5 квітня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:0 "Геолог" Тюмень


5 квітня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:3 "Локомотив" Нижній Новгород


6 квітня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Пардаугава" Рига


6 квітня 1991
"Кубань" Краснодар 0:2 "Зеніт" Санкт-Петербург


6 квітня 1991
"Буковина" Чернівці 3:0 "Шинник" Ярославль


6 квітня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Нафтовик" Фергана


6 квітня 1991
"Текстильник" Камишин 1:0 "Навбахор" Наманган
2 тур


8 квітня 1991
"Динамо" Ставрополь 0:1 "Нефтчі" Баку


8 квітня 1991
"Котайк" Абовян 0:0 "Динамо" Сухумі


8 квітня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:2 "Геолог" Тюмень


8 квітня 1991
"Тилігул" Тирасполь 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


8 квітня 1991
"Зімбрул" Кишинів 0:0 "Шинник" Ярославль


9 квітня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


9 квітня 1991
"Кубань" Краснодар 0:0 "Пардаугава" Рига


9 квітня 1991
"Буковина" Чернівці 0:0 "Локомотив" Нижній Новгород


9 квітня 1991
"Факел" Вороніж 0:1 "Навбахор" Наманган


9 квітня 1991
"Текстильник" Камишин 2:1 "Нафтовик" Фергана


9 квітня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 0:1 "Ротор" Волгоград
3 тур


16 квітня 1991
"Шинник" Ярославль 3:2 "Текстильник" Камишин


16 квітня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 2:0 "Факел" Вороніж


16 квітня 1991
"Нефтчі" Баку 0:0 "Зімбрул" Кишинів


16 квітня 1991
"Динамо" Сухумі 1:0 "Буковина" Чернівці


16 квітня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:1 "Динамо" Ставрополь


16 квітня 1991
"Геолог" Тюмень 2:0 "Котайк" Абовян


16 квітня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:0 "Таврія" Сімферополь


16 квітня 1991
"Пардаугава" Рига 1:2 "Тилігул" Тирасполь


16 квітня 1991
"Ротор" Волгоград 1:0 "Кубань" Краснодар


16 квітня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 0:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


16 квітня 1991
"Навбахор" Наманган 0:0 "Нафтовик" Фергана
4 тур


19 квітня 1991
"Шинник" Ярославль 3:2 "Факел" Вороніж


19 квітня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 0:0 "Текстильник" Камишин


19 квітня 1991
"Нефтчі" Баку 3:1 "Буковина" Чернівці


19 квітня 1991
"Динамо" Сухумі 0:0 "Зімбрул" Кишинів


19 квітня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:1 "Котайк" Абовян


19 квітня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Динамо" Ставрополь


19 квітня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 0:1 "Тилігул" Тирасполь


19 квітня 1991
"Пардаугава" Рига 1:1 "Таврія" Сімферополь


19 квітня 1991
"Ротор" Волгоград 2:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


19 квітня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:0 "Кубань" Краснодар
5 тур


25 квітня 1991
"Нафтовик" Фергана 1:0 "Локомотив" Нижній Новгород


25 квітня 1991
"Навбахор" Наманган 2:0 "Шинник" Ярославль


25 квітня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:1 "Кайрат" Алма-Ата


25 квітня 1991
"Тилігул" Тирасполь 1:1 "Ротор" Волгоград


25 квітня 1991
"Динамо" Ставрополь 3:0 "Пардаугава" Рига


25 квітня 1991
"Котайк" Абовян 1:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


25 квітня 1991
"Факел" Вороніж 0:0 "Нефтчі" Баку


25 квітня 1991
"Текстильник" Камишин 2:0 "Динамо" Сухумі


26 квітня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:1 "Геолог" Тюмень


26 квітня 1991
"Буковина" Чернівці 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург
6 тур


28 квітня 1991
"Нафтовик" Фергана 3:1 "Шинник" Ярославль


28 квітня 1991
"Навбахор" Наманган 2:0 "Локомотив" Нижній Новгород


28 квітня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:2 "Ротор" Волгоград


28 квітня 1991
"Тилігул" Тирасполь 0:0 "Кайрат" Алма-Ата


28 квітня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


28 квітня 1991
"Котайк" Абовян 1:0 "Пардаугава" Рига


28 квітня 1991
"Факел" Вороніж 0:0 "Динамо" Сухумі


28 квітня 1991
"Текстильник" Камишин 4:0 "Нефтчі" Баку


28 квітня 1991
"Кубань" Краснодар 0:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


29 квітня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


29 квітня 1991
"Буковина" Чернівці 2:0 "Геолог" Тюмень
7 тур


7 травня 1991
"Нефтчі" Баку 0:1 "Навбахор" Наманган


7 травня 1991
"Динамо" Сухумі 3:0 "Нафтовик" Фергана


7 травня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:0 "Текстильник" Камишин


7 травня 1991
"Геолог" Тюмень 0:0 "Факел" Вороніж


7 травня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 0:0 "Зімбрул" Кишинів


7 травня 1991
"Пардаугава" Рига 0:2 "Буковина" Чернівці


7 травня 1991
"Ротор" Волгоград 2:0 "Котайк" Абовян


7 травня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 0:0 "Динамо" Ставрополь


7 травня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 5:0 "Таврія" Сімферополь


7 травня 1991
"Кубань" Краснодар 3:3 "Тилігул" Тирасполь
8 тур


10 травня 1991
"Нефтчі" Баку 0:2 "Нафтовик" Фергана


10 травня 1991
"Динамо" Сухумі 0:0 "Навбахор" Наманган


10 травня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:0 "Факел" Вороніж


10 травня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Текстильник" Камишин


10 травня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 0:0 "Буковина" Чернівці


10 травня 1991
"Пардаугава" Рига 1:0 "Зімбрул" Кишинів


10 травня 1991
"Ротор" Волгоград 3:1 "Динамо" Ставрополь


10 травня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 2:1 "Котайк" Абовян


10 травня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 0:0 "Тилігул" Тирасполь


10 травня 1991
"Кубань" Краснодар 1:1 "Таврія" Сімферополь


10 травня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 2:1 "Шинник" Ярославль
9 тур


17 травня 1991
"Нафтовик" Фергана 0:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


17 травня 1991
"Навбахор" Наманган 1:1 "Геолог" Тюмень


17 травня 1991
"Шинник" Ярославль 1:0 "Нефтчі" Баку


17 травня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 1:0 "Динамо" Сухумі


17 травня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


17 травня 1991
"Котайк" Абовян 2:0 "Кубань" Краснодар


17 травня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:2 "Кайрат" Алма-Ата


17 травня 1991
"Буковина" Чернівці 1:1 "Ротор" Волгоград


17 травня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Пардаугава" Рига


17 травня 1991
"Текстильник" Камишин 2:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


18 травня 1991
"Тилігул" Тирасполь 3:1 "Таврія" Сімферополь
10 тур


20 травня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Геолог" Тюмень


20 травня 1991
"Навбахор" Наманган 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


20 травня 1991
"Шинник" Ярославль 0:0 "Динамо" Сухумі


20 травня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 0:2 "Нефтчі" Баку


20 травня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:0 "Кубань" Краснодар


20 травня 1991
"Котайк" Абовян 0:2 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


20 травня 1991
"Зімбрул" Кишинів 3:3 "Ротор" Волгоград


20 травня 1991
"Буковина" Чернівці 1:0 "Кайрат" Алма-Ата


20 травня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


20 травня 1991
"Текстильник" Камишин 3:1 "Пардаугава" Рига
11 тур


27 травня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:2 "Локомотив" Нижній Новгород


27 травня 1991
"Геолог" Тюмень 0:2 "Шинник" Ярославль


27 травня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 3:1 "Навбахор" Наманган


27 травня 1991
"Пардаугава" Рига 1:2 "Нафтовик" Фергана


27 травня 1991
"Ротор" Волгоград 4:0 "Текстильник" Камишин


27 травня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 2:1 "Факел" Вороніж


27 травня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Буковина" Чернівці


27 травня 1991
"Кубань" Краснодар 1:0 "Зімбрул" Кишинів


27 травня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:1 "Котайк" Абовян


27 травня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:1 "Динамо" Ставрополь
12 тур


30 травня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 5:1 "Шинник" Ярославль


30 травня 1991
"Геолог" Тюмень 0:2 "Локомотив" Нижній Новгород


30 травня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:1 "Нафтовик" Фергана


30 травня 1991
"Пардаугава" Рига 1:2 "Навбахор" Наманган


30 травня 1991
"Ротор" Волгоград 1:2 "Факел" Вороніж


30 травня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 3:1 "Текстильник" Камишин


30 травня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Зімбрул" Кишинів


30 травня 1991
"Кубань" Краснодар 2:2 "Буковина" Чернівці


30 травня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:1 "Динамо" Ставрополь


30 травня 1991
"Тилігул" Тирасполь 3:0 "Котайк" Абовян


30 травня 1991
"Динамо" Сухумі 1:0 "Нефтчі" Баку
13 тур


7 червня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:3 "Ротор" Волгоград


7 червня 1991
"Навбахор" Наманган 3:0 "Кайрат" Алма-Ата


7 червня 1991
"Шинник" Ярославль 3:0 "Пардаугава" Рига


7 червня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 0:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


7 червня 1991
"Нефтчі" Баку 2:2 "Геолог" Тюмень


7 червня 1991
"Динамо" Сухумі 2:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


7 червня 1991
"Зімбрул" Кишинів 0:2 "Таврія" Сімферополь


7 червня 1991
"Буковина" Чернівці 1:0 "Тилігул" Тирасполь


7 червня 1991
"Факел" Вороніж 2:1 "Кубань" Краснодар


7 червня 1991
"Текстильник" Камишин 0:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


7 червня 1991
"Котайк" Абовян 1:6 "Динамо" Ставрополь
14 тур


10 червня 1991
"Нафтовик" Фергана 1:0 "Кайрат" Алма-Ата


10 червня 1991
"Навбахор" Наманган 0:1 "Ротор" Волгоград


10 червня 1991
"Шинник" Ярославль 1:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


10 червня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 2:0 "Пардаугава" Рига


10 червня 1991
"Нефтчі" Баку 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


10 червня 1991
"Динамо" Сухумі 1:0 "Геолог" Тюмень


10 червня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:2 "Тилігул" Тирасполь


10 червня 1991
"Буковина" Чернівці 3:1 "Таврія" Сімферополь


10 червня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


10 червня 1991
"Текстильник" Камишин 1:1 "Кубань" Краснодар
15 тур


14 червня 1991 [1]
"Буковина" Чернівці 1:0 "Факел" Вороніж


17 червня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 2:1 "Динамо" Сухумі


17 червня 1991
"Пардаугава" Рига 2:0 "Нефтчі" Баку


17 червня 1991
"Ротор" Волгоград 2:1 "Локомотив" Нижній Новгород


17 червня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:0 "Шинник" Ярославль


17 червня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 0:0 "Навбахор" Наманган


17 червня 1991
"Кубань" Краснодар 3:0 "Нафтовик" Фергана


17 червня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:2 "Текстильник" Камишин


17 червня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:0 "Факел" Вороніж


17 червня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:0 "Буковина" Чернівці


17 червня 1991
"Котайк" Абовян 1:1 "Зімбрул" Кишинів
16 тур


20 червня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 0:1 "Нефтчі" Баку


20 червня 1991
"Пардаугава" Рига 4:0 "Динамо" Сухумі


20 червня 1991
"Ротор" Волгоград 4:2 "Шинник" Ярославль


20 червня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:0 "Локомотив" Нижній Новгород


20 червня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 3:0 "Нафтовик" Фергана


20 червня 1991
"Кубань" Краснодар 0:0 "Навбахор" Наманган


20 червня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:1 "Факел" Вороніж


20 червня 1991
"Тилігул" Тирасполь 0:0 "Текстильник" Камишин


20 червня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:2 "Зімбрул" Кишинів


20 червня 1991
"Котайк" Абовян 1:2 "Буковина" Чернівці


20 червня 1991
"Геолог" Тюмень 1:1 "Уралмаш" Єкатеринбург
17 тур


24 червня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 1:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


24 червня 1991 [2]
"Текстильник" Камишин 1:1 "Динамо" Ставрополь


27 червня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Тилігул" Тирасполь


27 червня 1991
"Навбахор" Наманган 3:2 "Таврія" Сімферополь


27 червня 1991
"Шинник" Ярославль 1:2 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


27 червня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 4:0 "Кубань" Краснодар


27 червня 1991
"Нефтчі" Баку 3:0 "Кайрат" Алма-Ата


27 червня 1991
"Динамо" Сухумі 1:1 "Ротор" Волгоград


27 червня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 1:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


27 червня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Пардаугава" Рига


27 червня 1991
"Факел" Вороніж 2:1 "Динамо" Ставрополь


27 червня 1991
"Текстильник" Камишин 0:1 "Котайк" Абовян


27 червня 1991
"Зімбрул" Кишинів 3:0 "Буковина" Чернівці
18 тур


30 червня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:0 "Таврія" Сімферополь


30 червня 1991
"Навбахор" Наманган 0:0 "Тилігул" Тирасполь


30 червня 1991
"Шинник" Ярославль 1:0 "Кубань" Краснодар


30 червня 1991
"Нефтчі" Баку 2:0 "Ротор" Волгоград


30 червня 1991
"Динамо" Сухумі 2:1 "Кайрат" Алма-Ата


30 червня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:1 "Пардаугава" Рига


30 червня 1991
"Геолог" Тюмень 2:2 "Зеніт" Санкт-Петербург


30 червня 1991
"Факел" Вороніж 2:0 "Котайк" Абовян


30 червня 1991 [3]
"Буковина" Чернівці 1:1 "Текстильник" Камишин
19 тур


7 липня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:0 "Факел" Вороніж


8 липня 1991
"Ротор" Волгоград 1:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


8 липня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 4:0 "Геолог" Тюмень


8 липня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Нефтчі" Баку


8 липня 1991
"Кубань" Краснодар 1:2 "Динамо" Сухумі


8 липня 1991
"Таврія" Сімферополь 4:0 "Шинник" Ярославль


8 липня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:0 "Локомотив" Нижній Новгород


8 липня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:0 "Навбахор" Наманган


8 липня 1991
"Котайк" Абовян 2:1 "Нафтовик" Фергана
20 тур


10 липня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:1 "Текстильник" Камишин


11 липня 1991
"Ротор" Волгоград 0:0 "Геолог" Тюмень


11 липня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 2:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


11 липня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:0 "Динамо" Сухумі


11 липня 1991
"Кубань" Краснодар 4:1 "Нефтчі" Баку


11 липня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:0 "Локомотив" Нижній Новгород


11 липня 1991
"Тилігул" Тирасполь 1:1 "Шинник" Ярославль


11 липня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:1 "Нафтовик" Фергана


11 липня 1991
"Котайк" Абовян 3:2 "Навбахор" Наманган


11 липня 1991
"Пардаугава" Рига 1:0 "Зеніт" Санкт-Петербург
21 тур


16 липня 1991
"Нафтовик" Фергана 1:1 "Зімбрул" Кишинів


16 липня 1991
"Навбахор" Наманган 1:2 "Буковина" Чернівці


16 липня 1991
"Шинник" Ярославль 1:2 "Котайк" Абовян


16 липня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 3:1 "Динамо" Ставрополь


16 липня 1991
"Нефтчі" Баку 1:1 "Таврія" Сімферополь


16 липня 1991
"Динамо" Сухумі 3:2 "Тилігул" Тирасполь


16 липня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 4:1 "Кубань" Краснодар


16 липня 1991
"Геолог" Тюмень 2:3 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


16 липня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:0 "Кайрат" Алма-Ата


16 липня 1991
"Пардаугава" Рига 0:0 "Ротор" Волгоград


16 липня 1991
"Текстильник" Камишин 4:3 "Факел" Вороніж
22 тур


19 липня 1991
"Нафтовик" Фергана 3:0 "Буковина" Чернівці


19 липня 1991
"Навбахор" Наманган 3:1 "Зімбрул" Кишинів


19 липня 1991
"Шинник" Ярославль 4:1 "Динамо" Ставрополь


19 липня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 0:0 "Котайк" Абовян


19 липня 1991
"Нефтчі" Баку 4:2 "Тилігул" Тирасполь


19 липня 1991
"Динамо" Сухумі 1:0 "Таврія" Сімферополь


19 липня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:2 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


19 липня 1991
"Геолог" Тюмень 3:0 "Кубань" Краснодар


19 липня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:1 "Ротор" Волгоград


19 липня 1991
"Пардаугава" Рига 3:0 "Кайрат" Алма-Ата
23 тур


23 липня 1991 [4]
"Зеніт" Санкт-Петербург 0:0 "Динамо" Ставрополь


2 серпня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 0:0 "Кайрат" Алма-Ата


2 серпня 1991
"Кубань" Краснодар 0:0 "Ротор" Волгоград


2 серпня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


2 серпня 1991
"Котайк" Абовян 0:0 "Геолог" Тюмень


2 серпня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:0 "Динамо" Сухумі


2 серпня 1991
"Буковина" Чернівці 3:2 "Нефтчі" Баку


2 серпня 1991
"Факел" Вороніж 1:1 "Шинник" Ярославль


2 серпня 1991
"Текстильник" Камишин 0:0 "Локомотив" Нижній Новгород


3 серпня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:2 "Пардаугава" Рига


3 серпня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:0 "Зеніт" Санкт-Петербург
24 тур


5 серпня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:0 "Ротор" Волгоград


5 серпня 1991
"Кубань" Краснодар 2:1 "Кайрат" Алма-Ата


5 серпня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:0 "Геолог" Тюмень


5 серпня 1991
"Котайк" Абовян 3:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


5 серпня 1991
"Зімбрул" Кишинів 3:1 "Нефтчі" Баку


5 серпня 1991
"Буковина" Чернівці 2:1 "Динамо" Сухумі


5 серпня 1991
"Факел" Вороніж 0:0 "Локомотив" Нижній Новгород


5 серпня 1991
"Текстильник" Камишин 1:0 "Шинник" Ярославль


6 серпня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


6 серпня 1991
"Тилігул" Тирасполь 1:0 "Пардаугава" Рига


6 серпня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Навбахор" Наманган
25 тур


12 серпня 1991
"Шинник" Ярославль 3:1 "Навбахор" Наманган


12 серпня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 3:2 "Нафтовик" Фергана


12 серпня 1991
"Нефтчі" Баку 1:0 "Текстильник" Камишин


12 серпня 1991
"Динамо" Сухумі 3:1 "Факел" Вороніж


12 серпня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:1 "Буковина" Чернівці


12 серпня 1991
"Геолог" Тюмень 0:0 "Зімбрул" Кишинів


12 серпня 1991
"Пардаугава" Рига 0:0 "Котайк" Абовян


12 серпня 1991
"Ротор" Волгоград 4:1 "Тилігул" Тирасполь


12 серпня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:2 "Таврія" Сімферополь


12 серпня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Кубань" Краснодар
26 тур


15 серпня 1991
"Шинник" Ярославль 2:0 "Нафтовик" Фергана


15 серпня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 4:1 "Навбахор" Наманган


15 серпня 1991
"Нефтчі" Баку 2:3 "Факел" Вороніж


15 серпня 1991
"Динамо" Сухумі 1:1 "Текстильник" Камишин


15 серпня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 0:0 "Зімбрул" Кишинів


15 серпня 1991
"Геолог" Тюмень 2:1 "Буковина" Чернівці


15 серпня 1991
"Пардаугава" Рига 1:2 "Динамо" Ставрополь


15 серпня 1991
"Ротор" Волгоград 2:0 "Таврія" Сімферополь


15 серпня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 0:2 "Тилігул" Тирасполь
27 тур


20 серпня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:0 "Динамо" Сухумі


20 серпня 1991
"Навбахор" Наманган 1:0 "Нефтчі" Баку


20 серпня 1991
"Динамо" Ставрополь 3:1 "Кайрат" Алма-Ата


20 серпня 1991
"Котайк" Абовян 4:0 "Ротор" Волгоград


20 серпня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


20 серпня 1991
"Буковина" Чернівці 3:1 "Пардаугава" Рига


20 серпня 1991
"Факел" Вороніж 2:0 "Геолог" Тюмень


20 серпня 1991
"Текстильник" Камишин 1:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


21 серпня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


21 серпня 1991
"Тилігул" Тирасполь 3:1 "Кубань" Краснодар
28 тур


23 серпня 1991
"Нафтовик" Фергана 1:0 "Нефтчі" Баку


23 серпня 1991
"Навбахор" Наманган 4:0 "Динамо" Сухумі


23 серпня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:3 "Ротор" Волгоград


23 серпня 1991
"Котайк" Абовян 1:3 "Кайрат" Алма-Ата


23 серпня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:0 "Пардаугава" Рига


23 серпня 1991
"Буковина" Чернівці 2:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


23 серпня 1991
"Факел" Вороніж 0:3 "Уралмаш" Єкатеринбург


23 серпня 1991
"Текстильник" Камишин 2:0 "Геолог" Тюмень


23 серпня 1991
"Шинник" Ярославль 1:1 "Локомотив" Нижній Новгород


24 серпня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:0 "Кубань" Краснодар


24 серпня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону
29 тур


29 серпня 1991
"Нефтчі" Баку 4:1 "Шинник" Ярославль


29 серпня 1991
"Динамо" Сухумі 2:1 "Локомотив" Нижній Новгород


29 серпня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:0 "Нафтовик" Фергана


29 серпня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Навбахор" Наманган


29 серпня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:0 "Факел" Вороніж


29 серпня 1991
"Пардаугава" Рига 1:2 "Текстильник" Камишин


29 серпня 1991
"Ротор" Волгоград 4:2 "Буковина" Чернівці


29 серпня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 3:0 "Зімбрул" Кишинів


29 серпня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:0 "Котайк" Абовян


29 серпня 1991
"Кубань" Краснодар 2:0 "Динамо" Ставрополь


29 серпня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:1 "Тилігул" Тирасполь
30 тур


1 вересня 1991
"Нефтчі" Баку 2:0 "Локомотив" Нижній Новгород


1 вересня 1991
"Динамо" Сухумі 2:1 "Шинник" Ярославль


1 вересня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:2 "Навбахор" Наманган


1 вересня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Нафтовик" Фергана


1 вересня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:1 "Текстильник" Камишин


1 вересня 1991
"Пардаугава" Рига 0:1 "Факел" Вороніж


1 вересня 1991
"Ротор" Волгоград 4:0 "Зімбрул" Кишинів


1 вересня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:1 "Буковина" Чернівці


1 вересня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 0:0 "Динамо" Ставрополь


1 вересня 1991
"Кубань" Краснодар 2:0 "Котайк" Абовян
31 тур


8 вересня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


8 вересня 1991
"Навбахор" Наманган 5:2 "Пардаугава" Рига


8 вересня 1991
"Шинник" Ярославль 3:0 "Геолог" Тюмень


8 вересня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 0:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


8 вересня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:2 "Тилігул" Тирасполь


8 вересня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Таврія" Сімферополь


8 вересня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:1 "Кубань" Краснодар


8 вересня 1991
"Буковина" Чернівці 1:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


8 вересня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Кайрат" Алма-Ата


8 вересня 1991
"Текстильник" Камишин 1:2 "Ротор" Волгоград
32 тур


11 вересня 1991
"Нафтовик" Фергана 1:0 "Пардаугава" Рига


11 вересня 1991
"Навбахор" Наманган 3:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


11 вересня 1991
"Шинник" Ярославль 1:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


11 вересня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 1:0 "Геолог" Тюмень


11 вересня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:0 "Таврія" Сімферополь


11 вересня 1991
"Котайк" Абовян 3:0 "Тилігул" Тирасполь


11 вересня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


11 вересня 1991
"Буковина" Чернівці 3:1 "Кубань" Краснодар


11 вересня 1991
"Факел" Вороніж 0:2 "Ротор" Волгоград


11 вересня 1991
"Текстильник" Камишин 2:1 "Кайрат" Алма-Ата


11 вересня 1991
"Нефтчі" Баку 3:1 "Динамо" Сухумі


16 вересня 1991 [5]
"Зеніт" Санкт-Петербург 2:0 "Котайк" Абовян
33 тур


19 вересня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:0 "Динамо" Сухумі


19 вересня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Нефтчі" Баку


19 вересня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:1 "Локомотив" Нижній Новгород


19 вересня 1991
"Пардаугава" Рига 1:3 "Шинник" Ярославль


19 вересня 1991
"Ротор" Волгоград 2:0 "Нафтовик" Фергана


19 вересня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 6:2 "Навбахор" Наманган


19 вересня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:1 "Текстильник" Камишин


19 вересня 1991
"Кубань" Краснодар 2:3 "Факел" Вороніж


19 вересня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:0 "Зімбрул" Кишинів


19 вересня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:1 "Буковина" Чернівці
34 тур


22 вересня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 2:1 "Нефтчі" Баку


22 вересня 1991
"Геолог" Тюмень 1:0 "Динамо" Сухумі


22 вересня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 2:3 "Шинник" Ярославль


22 вересня 1991
"Пардаугава" Рига 2:2 "Локомотив" Нижній Новгород


22 вересня 1991
"Ротор" Волгоград 3:0 "Навбахор" Наманган


22 вересня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 4:1 "Нафтовик" Фергана


22 вересня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:1 "Факел" Вороніж


22 вересня 1991
"Кубань" Краснодар 1:4 "Текстильник" Камишин


22 вересня 1991
"Таврія" Сімферополь 1:0 "Буковина" Чернівці


22 вересня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:0 "Котайк" Абовян
35 тур


28 вересня 1991
"Нафтовик" Фергана 3:1 "Кубань" Краснодар


28 вересня 1991
"Навбахор" Наманган 3:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


28 вересня 1991
"Шинник" Ярославль 3:1 "Кайрат" Алма-Ата


28 вересня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 1:1 "Ротор" Волгоград


28 вересня 1991
"Нефтчі" Баку 5:2 "Пардаугава" Рига


28 вересня 1991
"Динамо" Сухумі 4:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


28 вересня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:1 "Динамо" Ставрополь


28 вересня 1991
"Буковина" Чернівці +: - "Котайк" Абовян


28 вересня 1991
"Факел" Вороніж 0:0 "Таврія" Сімферополь


28 вересня 1991
"Текстильник" Камишин 1:2 "Тилігул" Тирасполь


28 вересня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 1:0 "Геолог" Тюмень
36 тур


1 жовтня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


1 жовтня 1991
"Навбахор" Наманган 1:0 "Кубань" Краснодар


1 жовтня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 2:0 "Кайрат" Алма-Ата


1 жовтня 1991
"Нефтчі" Баку 5:2 "Зеніт" Санкт-Петербург


1 жовтня 1991
"Динамо" Сухумі 3:0 "Пардаугава" Рига


1 жовтня 1991
"Зімбрул" Кишинів +: - "Котайк" Абовян


1 жовтня 1991
"Буковина" Чернівці 1:0 "Динамо" Ставрополь


1 жовтня 1991
"Факел" Вороніж 1:0 "Тилігул" Тирасполь


1 жовтня 1991
"Текстильник" Камишин 2:1 "Таврія" Сімферополь
37 тур


9 жовтня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:2 "Навбахор" Наманган


10 жовтня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 3:2 "Геолог" Тюмень


10 жовтня 1991
"Пардаугава" Рига 0:3 "Уралмаш" Єкатеринбург


10 жовтня 1991
"Ротор" Волгоград 2:1 "Динамо" Сухумі


10 жовтня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 5:1 "Нефтчі" Баку


10 жовтня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Шинник" Ярославль


10 жовтня 1991
"Кубань" Краснодар 2:0 "Локомотив" Нижній Новгород


10 жовтня 1991
"Тилігул" Тирасполь 0:0 "Нафтовик" Фергана


10 жовтня 1991
"Динамо" Ставрополь 1:1 "Факел" Вороніж


10 жовтня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Текстильник" Камишин


11 жовтня 1991
"Буковина" Чернівці 3:1 "Зімбрул" Кишинів
38 тур


13 жовтня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:0 "Уралмаш" Єкатеринбург


13 жовтня 1991
"Пардаугава" Рига 1:0 "Геолог" Тюмень


13 жовтня 1991
"Ротор" Волгоград 2:0 "Нефтчі" Баку


13 жовтня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 3:1 "Динамо" Сухумі


13 жовтня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:1 "Локомотив" Нижній Новгород


13 жовтня 1991
"Кубань" Краснодар 3:2 "Шинник" Ярославль


13 жовтня 1991
"Таврія" Сімферополь 3:1 "Нафтовик" Фергана


13 жовтня 1991
"Тилігул" Тирасполь 4:1 "Навбахор" Наманган


13 жовтня 1991
"Динамо" Ставрополь 0:0 "Текстильник" Камишин


13 жовтня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Факел" Вороніж
39 тур


19 жовтня 1991
"Нафтовик" Фергана 3:1 "Динамо" Ставрополь


19 жовтня 1991
"Навбахор" Наманган 2:0 "Котайк" Абовян


19 жовтня 1991
"Шинник" Ярославль 0:1 "Таврія" Сімферополь


19 жовтня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 3:1 "Тилігул" Тирасполь


19 жовтня 1991
"Нефтчі" Баку 2:1 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


19 жовтня 1991
"Динамо" Сухумі 1:1 "Кубань" Краснодар


19 жовтня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 3:0 "Кайрат" Алма-Ата


19 жовтня 1991
"Геолог" Тюмень 2:2 "Ротор" Волгоград


19 жовтня 1991
"Факел" Вороніж 3:0 "Зімбрул" Кишинів


19 жовтня 1991
"Текстильник" Камишин 4:3 "Буковина" Чернівці


19 жовтня 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 2:0 "Пардаугава" Рига
40 тур


22 жовтня 1991
"Нафтовик" Фергана 2:1 "Котайк" Абовян


22 жовтня 1991
"Навбахор" Наманган 2:0 "Динамо" Ставрополь


22 жовтня 1991
"Шинник" Ярославль 2:1 "Тилігул" Тирасполь


22 жовтня 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 1:0 "Таврія" Сімферополь


22 жовтня 1991
"Нефтчі" Баку 5:1 "Кубань" Краснодар


22 жовтня 1991
"Динамо" Сухумі 2:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


22 жовтня 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 1:0 "Ротор" Волгоград


22 жовтня 1991
"Геолог" Тюмень 0:0 "Кайрат" Алма-Ата


22 жовтня 1991
"Факел" Вороніж 2:0 "Буковина" Чернівці


22 жовтня 1991
"Текстильник" Камишин 2:0 "Зімбрул" Кишинів
41 тур


27 жовтня 1991
"Ротор" Волгоград 3:0 "Пардаугава" Рига


27 жовтня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 1:0 "Зеніт" Санкт-Петербург


27 жовтня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 1:0 "Геолог" Тюмень


27 жовтня 1991
"Кубань" Краснодар 1:3 "Уралмаш" Єкатеринбург


27 жовтня 1991
"Таврія" Сімферополь 1:1 "Динамо" Сухумі


27 жовтня 1991
"Тилігул" Тирасполь 2:1 "Нефтчі" Баку


27 жовтня 1991
"Динамо" Ставрополь 0:0 "Локомотив" Нижній Новгород


27 жовтня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Шинник" Ярославль


27 жовтня 1991
"Зімбрул" Кишинів 2:0 "Навбахор" Наманган


27 жовтня 1991
"Буковина" Чернівці 4:1 "Нафтовик" Фергана
42 тур


30 жовтня 1991
"Ротор" Волгоград 3:1 "Зеніт" Санкт-Петербург


30 жовтня 1991
"Кайрат" Алма-Ата 5:0 "Пардаугава" Рига


30 жовтня 1991
"Ростсельмаш" Ростов-на-Дону 2:1 "Уралмаш" Єкатеринбург


30 жовтня 1991
"Кубань" Краснодар 0:1 "Геолог" Тюмень


30 жовтня 1991
"Таврія" Сімферополь 2:2 "Нефтчі" Баку


30 жовтня 1991
"Тилігул" Тирасполь 5:3 "Динамо" Сухумі


30 жовтня 1991
"Динамо" Ставрополь 2:1 "Шинник" Ярославль


30 жовтня 1991
"Котайк" Абовян +: - "Локомотив" Нижній Новгород


30 жовтня 1991
"Зімбрул" Кишинів 1:2 "Нафтовик" Фергана


30 жовтня 1991
"Буковина" Чернівці 2:1 "Навбахор" Наманган


30 жовтня 1991
"Факел" Вороніж 4:3 "Текстильник" Камишин


2 листопада 1991
"Тилігул" Тирасполь 1:0 "Зімбрул" Кишинів


2 листопада 1991 [6]
"Шинник" Ярославль 4:2 "Ротор" Волгоград
43 тур


5 листопада 1991
"Нафтовик" Фергана 3:2 "Факел" Вороніж


5 листопада 1991
"Навбахор" Наманган 3:1 "Текстильник" Камишин


5 листопада 1991
"Шинник" Ярославль +: - "Зімбрул" Кишинів


5 листопада 1991
"Локомотив" Нижній Новгород 2:0 "Буковина" Чернівці


5 листопада 1991
"Нефтчі" Баку 2:3 "Динамо" Ставрополь


5 листопада 1991
"Динамо" Сухумі 0:0 "Котайк" Абовян


5 листопада 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 1:1 "Тилігул" Тирасполь


5 листопада 1991
"Геолог" Тюмень 0:0 "Таврія" Сімферополь


5 листопада 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 1:1 "Кубань" Краснодар


5 листопада 1991
"Пардаугава" Рига 0:3 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону
44 тур


8 листопада 1991
"Нафтовик" Фергана 1:0 "Текстильник" Камишин


8 листопада 1991
"Навбахор" Наманган 2:0 "Факел" Вороніж


8 листопада 1991
"Шинник" Ярославль 0:0 "Буковина" Чернівці


8 листопада 1991
"Локомотив" Нижній Новгород +: - "Зімбрул" Кишинів


8 листопада 1991
"Нефтчі" Баку +: - "Котайк" Абовян


8 листопада 1991
"Динамо" Сухумі 6:0 "Динамо" Ставрополь


8 листопада 1991
"Уралмаш" Єкатеринбург 6:2 "Таврія" Сімферополь


8 листопада 1991
"Геолог" Тюмень 1:1 "Тилігул" Тирасполь


8 листопада 1991
"Зеніт" Санкт-Петербург 6:0 "Ростсельмаш" Ростов-на-Дону


8 листопада 1991
"Пардаугава" Рига 1:0 "Кубань" Краснодар


8 листопада 1991
"Ротор" Волгоград 4:2 "Кайрат" Алма-Ата

3. Кращі бомбардири

М Гравець Команда М'ячів Ігор
1 Сергій Гусєв "Тилігул" 36
2 Сергій Шевченко "Таврія" 21 40
3 Валерій Шушляков "Уралмаш" 20 38
4 Владислав Леміш "Кубань" 20 42
5 Рустам Забіров "Новбахор" 19 35
6 Юрій Калитвинцев "Ротор" 18 37
7 Олександр Тихонов "Ростсельмаш" 17 40
8 Юніс Гусейнов "Нефтчі" 16 34
9 Веллі Касумов "Нефтчі" 16 38
10 Рустем Шаймухаметов "Текстильник" 15 38
11 Юрій Гудименко "Ротор" 15 39

Примітки

  1. Матч 20-го туру.
  2. Матч 18-го туру.
  3. Матч 19-го туру.
  4. Матч 25-го туру.
  5. Матч 26-го туру.
  6. Матч 36-го туру.