Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Відаль, Рікардо Хаміна



Кардинал Рікардо Хаміна Відаль
Cardenal Ricardo Jamin Vidal
Кардинал Рікардо Хаміна Відаль
Кардинал-священик з титулом церкви Ss. Pietro e Paolo a Via Ostiense.
Прапор
Архієпископ Себу
24 серпня 1982 - 15 жовтня 2010
Церква: Католицька церква
Попередник: Кардинал Хуліо Росалес-і-Рас
Наступник: Архієпископ Хосе Серофія Пальма
Народження: 6 лютого 1931 ( 1931-02-06 ) (81 рік)
Прапор Філіппін Могпок, Філіппіни
Прийняття священного сану: 17 березня 1956
Єпископська хіротонія: 30 листопада 1971
Кардинал з: 25 травня 1985
Нагороди:
Кавалер Великого хреста ордена Сукатуна

Його Високопреосвященство кардинал Рікардо Хаміна Відаль ( ісп. Ricardo Jamin Vidal ), (Нар. 6 лютого 1931, Могпок, Філіппіни). Філіппінський кардинал. Титулярний єпископ Клатерни і коад'ютор з правом успадкування єпархії Малолоса з 10 вересня 1971 по 22 серпня 1973. Архієпископ Липи з 22 серпня 1973 по 13 квітня 1981. Коад'ютор з правом успадкування архиєпархії Себу з 13 квітня 1981 по 24 серпня 1982. Архієпископ Себу з 24 серпня 1982 по 15 жовтня 2010. Кардинал-священик з титулом церкви Ss. Pietro e Paolo a Via Ostiense з 25 травня 1985.


Попередник:
кардинал Хуліо Росалес-і-Рас
Архієпископ Себу
24 серпня 1982 - 15 жовтня 2010
Наступник:
архієпископ Хосе Серофія Пальма

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Хаміна
Відаль-НАКу, П'єр
Відаль, Ернесто
Відаль, Хуан Франсиско де
Відаль де ла Блаш, Поль
Рікардо, Давид
Гомес, Рікардо
Бофіл, Рікардо
Мадуро, Рікардо
© Усі права захищені
написати до нас
Рейтинг@Mail.ru