Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Димшиц, Веніамін Еммануїлович



Веніамін Еммануїлович Димшиц
Веніамін Еммануїлович Димшиц
Прапор
Заступник Голови Ради Міністрів СРСР
17 липня 1962 - 20 грудня 1985
Глава уряду: Микита Сергійович Хрущов,
Олексій Миколайович Косигін,
Микола Олександрович Тихонов,
Микола Іванович Рижков
Прапор
Начальник відділу капітального будівництва Державного планового комітету СРСР - міністр СРСР
9 червня 1959 - 25 квітня 1962
Глава уряду: Микита Сергійович Хрущов,
Прапор
Перший заступник голови Державного планового комітету СРСР - міністр СРСР
25 квітня 1962 - 17 липня 1962
Глава уряду: Микита Сергійович Хрущов,
Прапор
18-й Голова Державного планового комітету Ради Міністрів СРСР
17 липня 1962 - 24 листопада 1962
Глава уряду: Микита Сергійович Хрущов
Попередник: Володимир Миколайович Новіков
Наступник: Петро Фадеевич Ломако
Прапор
1-й Голова Ради Народного Господарства СРСР
24 листопада 1962 - 2 жовтня 1965
Глава уряду: Микита Сергійович Хрущов, Олексій Миколайович Косигін
Попередник: Посада заснована
Наступник: Посада скасована
Прапор
1-й Голова Державного комітету Ради Міністрів СРСР по матеріально-технічному постачанню.
2 жовтня 1965 - 25 червня 1976
Глава уряду: Олексій Миколайович Косигін
Попередник: Посада заснована
Наступник: Микола Васильович Мартинов
Партія: ВКП (б) з 1937 року.
Освіта: Московський автогенно-зварювальний технікум
Московське вище технічне училище імені Н. Е. Баумана
Професія: технік по зварюванню
Народження: 28 вересня ( 15 вересня) 1910 ( 1910-09-15 )
місто Феодосія, Таврійська губернія, Російська імперія (нині - Автономна Республіка Крим, Україна)
Смерть: 23 травня 1993 ( 1993-05-23 ) (82 роки)
Москва, Російська Федерація
Нагороди:
Герой Соціалістичної Праці
Орден Леніна Орден Леніна Орден Леніна Орден Леніна Орден Леніна
Орден Леніна Орден Леніна Орден Трудового Червоного Прапора Орден Трудового Червоного Прапора
Сталінська премія Сталінська премія

Веніамін Еммануїлович Димшиц (15 (28) вересня 1910, Феодосія - 23 травня 1993, Москва) - радянський державний і партійний діяч.

Член ЦК КПРС (1961-1986), депутат Ради Союзу Верховної Ради СРСР 6 - 11 скликань від Хабаровського краю.


Біографія


Нагороди та премії


Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Бабель, Ісаак Еммануїлович
Розгін, Лев Еммануїлович
Хайкін, Борис Еммануїлович
Козаков, Михайло Еммануїлович
Мильчин, Аркадій Еммануїлович
Хайкін, Семен Еммануїлович
Жарковський, Євген Еммануїлович
Бородянський, Олександр Еммануїлович
Рецептер, Володимир Еммануїлович
© Усі права захищені
написати до нас