Другий дивізіон ПФЛ 2007

XVI сезон Другої ліги першості Росії з футболу відбувся в 2007 в період з 11 квітня по 31 жовтня.


1. Команди

У сезоні 2007 року під другому дивізіоні були заявлені 73 команди. У міжсезоння деякі з них змінили свої назви:

  • "Петротрест" (Санкт-Петербург) на "Динамо"
  • "Рязань-Агрокомплект" (Рязань) на "Рязань"
  • "Спартак" (Лохвиця) на "Лохвиця"
Захід (16 команд) Центр (16 команд) Південь (15 команд) Урал-Поволжя (14 команд) Схід (12 команд)
Балтика-2 (Калінінград) Витязь (Подольськ) Автодор (Владикавказ) Алнас ​​(Альметьївськ) Амур (Благовєщенськ)
Волга (Твер) Губкін Батайськ-2007 (Батайськ) Волга (Нижній Новгород) Динамо (Барнаул)
Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек) Динамо (Воронеж) Динамо (Ставрополь) Волга (Ульяновськ) Зоря (Ленінськ-Кузнецький)
Динамо (Вологда) Дон (Новомосковськ) Дружба (Майкоп) Газовик (Оренбург) Іртиш-1946 (Омськ)
Динамо (Санкт-Петербург) Єлець Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний) Динамо (Кіров) Кузбас-Динамо (Кемерово)
Зеленоград (Москва) Зірка (Серпухов) Краснодар-2000 (Краснодар) Зеніт (Челябінськ) Металург (Красноярськ)
Зеніт-2 (Санкт-Петербург) Зеніт (Пенза) Олімпія (Волгоград) Крила Рад-СОК (Димитровград) Океан (Находка)
Нара-Десна (Наро-Фомінськ) Прапор праці (Орєхово-Зуєво) Ротор (Волгоград) Лада (Тольятті) Сахалін (Південно-Сахалінськ)
Реутов Лобня-Алла (Лобня) Сочі-04 (Сочі) Нафтохімік (Нижньокамськ) Сибіряк (Братськ)
Смоленськ Локомотив (Ліски) Cпартак-УГП (Анапа) Рубін-2 (Казань) Зміна (Комсомольськ-на-Амурі)
Cпартак (Кострома) Лохвиця Суднобудівник (Астрахань) Сокіл-Саратов (Саратов) Чита
Спартак (Щелково) Металург (Липецьк) Таганрог СОЮЗ-Газпром (Іжевськ) Шахтар (Прокоп'євськ)
Спортакадемклуб (Москва) Ніка (Москва) Текстильник (Камишин) Тюмень
Торпедо (Володимир) Рязань Торпедо (Волжський) Юніт (Самара)
Торпедо-РГ (Москва) Сатурн (Егорьевск) Чорноморець (Новоросійськ)
Шексна (Череповець) Спартак (Тамбов)

2. Таблиці

2.1. Захід

Підсумкова таблиця [1]
Місце Команда І У Н П Голи Про Примітки
1 Спортакадемклуб (Москва) 30 16 9 5 39   -   25 +14 57 Зелена стрелка.png Вихід в Перший дивізіон
2 Шексна (Череповець) 30 15 8 7 50   -   33 +17 53
3 Динамо (Санкт-Петербург) 30 14 11 5 47   -   27 +20 53
4 Торпедо (Володимир) 30 15 7 8 44   -   27 +17 52
5 Спартак (Кострома) 30 15 4 11 34   -   25 +9 49
6 Реутов 30 14 6 10 41   -   33 +8 48
7 Зеніт-2 (Санкт-Петербург) 30 12 5 13 45   -   48 -3 41
8 Спартак (Щелково) 30 12 3 15 29   -   39 -10 39
9 Торпедо-РГ (Москва) 30 10 8 12 36   -   41 -5 38
10 Вилучення-Ратмір (Вишній Волочек) 30 9 9 12 32   -   42 -10 36
11 Нара-Десна (Наро-Фомінськ) 30 8 12 10 27   -   33 -6 36
12 Зеленоград (Москва) 30 9 7 14 36   -   36 0 34
13 Динамо (Вологда) 30 8 9 13 30   -   34 -4 33
14 Волга (Твер) 30 7 11 12 28   -   39 -11 32
15 Балтика-2 (Калінінград) 30 10 1 19 29   -   49 -20 31 X mark.svg Розформований
16 Смоленськ 30 8 6 16 29   -   45 -16 30 Червона стрілка вніз.png Виключення з ПФЛ

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки

Бомбардири:

1. Олексій Баранов Торпедо-РГ (Москва) 16
2. Максим Процеров Спартак (Щелково) 14
3. Руслан Суан Спортакадемклуб (Москва) / Динамо (Санкт-Петербург) 14
4. Руслан Елдерханов Реутов 13
5. Максим Андрєєв Зеніт-2 (Санкт-Петербург) 11
6. Григорій Гнедов Шексна (Череповець) 10
7. Азамат Гонежуков Нара-Десна (Наро-Фомінськ) 10
8. Дмитро Калінін Шексна (Череповець) 10
9. Валерій Малишев Торпедо (Володимир) 10
10. Ігор Вековіщев Зеленоград (Москва) 9
11. Сергій Родін Спортакадемклуб (Москва) 9
12. Артур Саркісов Реутов 9

Лауреати сезону:


2.2. Центр

Підсумкова таблиця [2]
Місце Команда І У Н П Голи Про Примітки
1 Витязь (Подольськ) 30 24 5 1 59   -   15 +44 77 Зелена стрелка.png Вихід в Перший дивізіон
2 Металург (Липецьк) 30 20 7 3 74   -   29 +45 67
3 Лохвиця 30 19 4 7 50   -   28 +22 61
4 Рязань 30 18 7 5 51   -   19 +32 61
5 Губкін 30 16 1 13 35   -   33 +2 49
6 Єлець 30 15 4 11 39   -   31 +8 49
7 Лобня-Алла (Лобня) 30 11 6 13 41   -   38 +3 39 Червона стрілка вніз.png Виключення з ПФЛ
8 Динамо (Воронеж) 30 11 4 15 35   -   43 -8 37
9 Зеніт (Пенза) 30 10 7 13 31   -   32 -1 37
10 Спартак (Тамбов) 30 10 6 14 33   -   37 -4 36
11 Сатурн (Егорьевск) 30 10 5 15 31   -   40 -9 35
12 Прапор праці (Орєхово-Зуєво) 30 9 7 14 30   -   36 -6 34
13 Ніка (Москва) 30 9 1 20 28   -   53 -25 28
14 Зірка (Серпухов) 30 7 6 17 26   -   58 -32 27
15 Локомотив (Ліски) 30 7 5 18 30   -   56 -26 26
16 Дон (Новомосковськ) 30 4 5 21 16   -   61 -45 17 Червона стрілка вніз.png Виключення з ПФЛ

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки

Бомбардири:

1. Денис Жуковський Металург (Липецьк) 17
2. Роман Григорян Витязь (Подольськ) 15
3. Сергій Анохін Витязь (Подольськ) 12
4. Владислав Майоров Рязань 12
5. Олексій Антонніков Лохвиця 11
6. Володимир Константинов Локомотив (Ліски) 11
7. Олександр Кутьїн Єлець 11
8. Дмитро Байда Металург (Липецьк) 10
9. Рафаель Зангіонов Металург (Липецьк) 10
10. Андрій Мєщанінов Зірка (Серпухов) 10
11. Федір Милованов Динамо (Воронеж) 10
12. Дмитро Чесноков Витязь (Подольськ) 10

Лауреати сезону:


2.3. Південь

Підсумкова таблиця [3]
Місце Команда І У Н П Голи Про Примітки
1 Чорноморець (Новоросійськ) 28 21 4 3 68   -   25 +43 67 Зелена стрелка.png Вихід в Перший дивізіон
2 Динамо (Ставрополь) 28 17 5 6 47   -   28 +19 56
3 Батайськ-2007 (Батайськ) 28 16 7 5 46   -   28 +18 55
4 Ротор (Волгоград) 28 16 5 7 56   -   29 +27 53
5 Дружба (Майкоп) 28 15 6 7 39   -   32 +7 51
6 Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний) 28 14 4 10 40   -   37 +3 46
7 Таганрог 28 13 4 11 40   -   32 +8 43
8 Краснодар-2000 (Краснодар) 28 12 5 11 38   -   31 +7 41
9 Сочі-04 (Сочі) 28 9 7 12 35   -   39 -4 34
10 Олімпія (Волгоград) 28 9 6 13 30   -   46 -16 33
11 Суднобудівник (Астрахань) 28 8 4 16 24   -   38 -14 28
12 Торпедо (Волжський) 28 8 4 16 34   -   43 -9 28
13 Автодор (Владикавказ) 28 6 7 15 28   -   48 -20 25
14 Спартак-УГП (Анапа) 28 5 4 19 22   -   48 -26 19
15 Текстильник (Камишин) 28 3 4 21 15   -   58 -43 13 Червона стрілка вніз.png Виключення з ПФЛ

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки

Бомбардири:

1. Карен Саргсян Динамо (Ставрополь) 22
2. Іван Лужників Чорноморець (Новоросійськ) 17
3. Володимир Шипілов Чорноморець (Новоросійськ) 16
4. Володимир Сєров Ротор (Волгоград) 14
5. Георгій Смуров Таганрог 14
6. Іван Гринюк Батайськ-2007 (Батайськ) 13
7. Дмитро Мезінов Батайськ-2007 (Батайськ) 13
8. Жумалдін Каратляшев Кавказтрансгаз-2005 (Різдвяний) 12
9. Ілля Кокорєв Сочі-04 (Сочі) 12
10. Михайло Суршков Дружба (Майкоп) 11

Лауреати сезону:


2.4. Урал-Поволжя

Підсумкова таблиця [4]
Місце Команда І У Н П Голи Про Примітки
1 Волга (Ульяновськ) 26 17 4 5 37   -   22 +15 55 Зелена стрелка.png Вихід в Перший дивізіон
2 Газовик (Оренбург) 26 16 6 4 46   -   23 +23 54
3 Зеніт (Челябінськ) 26 16 3 7 44   -   20 +24 51
4 Волга (Нижній Новгород) 26 15 5 6 52   -   30 +22 50
5 Динамо (Кіров) 26 12 3 11 38   -   40 -2 39
6 Крила Рад-СОК (Димитровград) 26 12 2 12 54   -   45 +9 38
7 Лада (Тольятті) 26 11 3 12 27   -   32 -5 36
8 Алнас ​​(Альметьївськ) 26 11 2 13 32   -   36 -4 35
9 Тюмень 26 10 4 12 35   -   36 -1 34
10 СОЮЗ-Газпром (Іжевськ) 26 8 8 10 41   -   33 +8 32
11 Юніт (Самара) 26 9 4 13 31   -   42 -11 31
12 Сокіл-Саратов (Саратов) 26 9 3 14 22   -   34 -12 30
13 Нафтохімік (Нижньокамськ) 26 7 4 15 29   -   50 -21 25
14 Рубін-2 (Казань) 26 2 3 21 11   -   56 -45 9

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки

Бомбардири:

1. Дмитро Рижов Крила Рад-СОК (Димитровград) 17
2. Володимир Морозов Зеніт (Челябінськ) 15
3. Михайло Тюфяков Динамо (Кіров) 14
4. Дмитро Зарва Тюмень 12
5. Марат Шогенов Газовик (Оренбург) 12
6. Костянтин Кайнов Лада (Тольятті) / Волга (Нижній Новгород) 11
7. Сергій Євін Лада (Тольятті) / Волга (Ульяновськ) 10
8. Дмитро Бушманов Зеніт (Челябінськ) 9
9. Сергій Передня Волга (Нижній Новгород) 9
10. Валерій Лобановський Нафтохімік (Нижньокамськ) 8
11. Станіслав Прокоф'єв Тюмень 8
12. Максим Самойлов СОЮЗ-Газпром (Іжевськ) 8

Лауреати сезону:


2.5. Схід

Підсумкова таблиця [5]
Місце Команда І У Н П Голи Про Примітки
1 Динамо (Барнаул) 30 19 6 5 67   -   17 +50 63 Зелена стрелка.png Вихід в Перший дивізіон
2 Амур (Благовєщенськ) 30 18 6 6 46   -   20 +26 60
3 Чита 30 16 8 6 47   -   20 +27 56
4 Зміна (Комсомольськ-на-Амурі) 30 13 10 7 33   -   29 +4 49
5 Іртиш-1946 (Омськ) 30 12 11 7 43   -   31 +12 47
6 Металург (Красноярськ) 30 13 7 10 45   -   40 +5 46
7 Океан (Находка) 30 11 7 12 36   -   36 0 40
8 Сибіряк (Братськ) 30 7 7 16 42   -   60 -18 28
9 Сахалін (Південно-Сахалінськ) 30 6 7 17 21   -   49 -28 25
10 Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 30 4 9 17 20   -   55 -35 21 Червона стрілка вніз.png Виключення з ПФЛ
11 Шахтар (Прокоп'євськ) 30 6 2 22 23   -   66 -43 20 X mark.svg Розформований
- Кузбас-Динамо (Кемерово) 0 0 0 0 0   -   0 0 0 X mark.svg Знявся перед початком турніру

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки

Бомбардири:

1. Євген Рагоза Динамо (Барнаул) 19
2. Олексій тихенько Чита 14
3. Антон Багаєв Іртиш-1946 (Омськ) 12
4. Євген Носов Зміна (Комсомольськ-на-Амурі) 12
5. Антон Сидельников Чита 12
6. Владислав Аксютенко Динамо (Барнаул) 11
7. Микола Сергієнко Амур (Благовєщенськ) 11
8. Олексій Базанов Металург (Красноярськ) 9
9. Євген Качан Металург (Красноярськ) 8
10. Андрій Смишляєв Сибіряк (Братськ) 8
11. Віталій Трофімов Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 8

Лауреати сезону:


3. Кубок ПФЛ

Підсумкова таблиця [6]
Місце Команда І У Н П Голи Про
1 Витязь (Подольськ) 4 3 1 0 15   -   6 +9 10
2 Динамо (Барнаул) 4 2 1 1 9   -   7 +2 7
3 Спортакадемклуб (Москва) 4 1 1 2 8   -   11 -3 4
4 Чорноморець (Новоросійськ) 4 1 1 2 6   -   9 -3 4
5 Волга (Ульяновськ) 4 1 0 3 4   -   9 -5 3

І - ігри, В - виграші, Н - нічиї, П - програші, Голи - забиті та пропущені голи, - різниця голів, О - очки


Примітки

  1. Захід. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/0721.htm
  2. Центр. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/0722.htm
  3. Південь. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/0723.htm
  4. Урал-Поволжя. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/0724.htm
  5. Схід. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/0726.htm
  6. Кубок ПФЛ. Підсумкова таблиця - www.pfl.ru/DESIGN.2001/FFFF/07CUP.htm