Кубок Росії з футболу 1995/1996

Четвертий розіграш Кубка Росії з футболу проводився зі 8 квітня 1995 по 11 травня 1996. Володарем трофею в перший раз став московський "Локомотив".


1. 1/256 фіналу

08.04.1995
Автомобіліст (Ногінськ) +: - Рекорд (Александров)


08.04.1995
Динамо-2 (Москва) 3:1 Торпедо (Митищі)


08.04.1995
Дон (Новомосковськ) 1:0 Арсенал (Тула)


08.04.1995
КамАЗавтоцентр (Набережні Човни) -: + Прогрес (Зеленодольськ)

08.04.1995
Титан (Реутов) 2:1 Моноліт (Москва)


08.04.1995
Торгмаш (Люберці) 2:3 д.р. Машинобудівник (Сергієв Посад)


08.04.1995
Трубник (Каменськ-Уральський) +: - Вятка (Кіров)


08.04.1995
ТРАСКО (Москва) 0:1 Мосенерго (Москва)


22.04.1995
Авангард (Курськ) 1:0 Орел (Орел)


22.04.1995
Динамо (Перм) 1:1 Енергія (Чайковський)


22.04.1995
Кристал (Сергач) 4:2 Хімік (Дзержинськ)


22.04.1995
Спартак (Алагир) 0:1 Ірістон (Моздок)


22.04.1995
Спартак-Братський (Южний) 2:2 д.р., пен. 4:3 Волгодонськ (Волгодонськ)


22.04.1995
Текстильник (Ішеєвка) -: + Світлотехніка (Саранськ)


22.04.1995
Шахтар (Шахти) 1:2 Джерело (Ростов-на-Дону)


26.04.1995
Автозапчастина (Баксан) 3:2 Спартак (Нальчик)


26.04.1995
Агідель (Уфа) -: + Металург (Магнітогорськ)


26.04.1995
Астратекс (Астрахань) 3:6 д.р. Валігура-Газпром (Астрахань)


26.04.1995
Бештау (Лермонтов) 1:2 Автодор-БМК (Владикавказ)


26.04.1995
Газовик (Оренбург) 1:3 д.р. УралАЗ (Міасс)


26.04.1995
Гірник-Ванадій (Качканар) 1:0 Зірка (Перм)


26.04.1995
Зеніт (Пенза) 3:0 СКД (Самара)


26.04.1995
Кранекс (Іваново) -: + Торпедо (Володимир)


26.04.1995
Кубань (Слов'янськ-на-Кубані) 0:1 Вінець (Гулькевичі)


26.04.1995
Локомотив (Мінеральні Води) -: + Ангушт (Малгобек)


26.04.1995
Металург (Викса) 2:2 д.р., пен. 4:3 Торпедо (Павлово)


26.04.1995
Металург (Червоний Сулін) 2:1 СКА (Ростов-на-Дону)


26.04.1995
Метизниками (Магнітогорськ) 1:0 Сибір (Курган)


26.04.1995
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 2:1 д.р. Гекріс (Анапа)


26.04.1995
Олімп (Кисловодськ) 0:1 Кавказкабель (Прохолодний)


26.04.1995
Салют (Саратов) +: - Девон (Жовтневий)


26.04.1995
Содовик (Стерлітамак) 0:1 Носта (Новотроїцьк)


26.04.1995
Торпедо (Армавір) 0:1 Кубань (Краснодар)


26.04.1995
Електрон (Вятскиє Поляни) -: + Газовик-Газпром (Іжевськ)


27.04.1995
Зеніт (Іжевськ) 1:0 Рубін (Казань)


03.05.1995
Металург (Поклав) 2:4 д.р. Прометей-Динамо (Санкт-Петербург)


03.05.1995
Турбостроітель (Калуга) 1:0 Динамо (Брянськ)

2. 1/128 фіналу

05.05.1995
Динамо (Омськ) 1:4 Іртиш (Омськ)


05.05.1995
Іртиш (Тобольськ) 3:1 Самотлор-XXI (Нижньовартовськ)


06.05.1995
Авангард (Курськ) 2:1 Салют (Білгород)


06.05.1995
Автодор-БМК (Владикавказ) 3:1 Спартак-Братський (Южний)


06.05.1995
Автомобіліст (Ногінськ) 2:0 Спартак (Щелково)


06.05.1995
Амур (Благовєщенськ) 1:0 СКА (Хабаровськ)


06.05.1995
Ангара (Ангарськ) 0:2 Металург (Красноярськ)


06.05.1995
Булат (Череповець) 0:1 д.р. Локомотив (Санкт-Петербург)


06.05.1995
Валігура-Газпром (Астрахань) 0:2 Анжі (Махачкала)

06.05.1995
Вилучення (Вишній Волочек) -: + Тріон-Волга (Твер)


06.05.1995
Газовик-Газпром (Іжевськ) 5:2 д.р. Прогрес (Зеленодольськ)


06.05.1995
Гірник-Ванадій (Качканар) 2:3 Уралець (Нижній Тагіл)


06.05.1995
Дон (Новомосковськ) 3:0 Спартак (Рязань)


06.05.1995
Зірка (Городище) 3:1 Енергія (П'ятигорськ)


06.05.1995
Зеніт (Іжевськ) 0:2 Лада (Димитровград)


06.05.1995
Ірістон (Моздок) 1:0 Автозапчастина (Баксан)


06.05.1995
Джерело (Ростов-на-Дону) 0:1 Металург (Червоний Сулін)


06.05.1995
Кавказкабель (Прохолодний) 1:2 д.р. Ангушт (Малгобек)


06.05.1995
Кубань (Краснодар) 2:2 д.р., пен. 4:2 Вінець (Гулькевичі)


06.05.1995
Машинобудівник (Псков) 2:1 ЦСК ВВС-Кристал (Смоленськ)


06.05.1995
Машинобудівник (Сергієв Посад) 0:1 Орехово (Орєхово-Зуєво)


06.05.1995
Металург (Викса) 0:0 д.р., пен. 3:4 Кристал (Сергач)


06.05.1995
Металург (Магнітогорськ) 0:4 Носта (Новотроїцьк)


06.05.1995
Металург-Запсиб (Новокузнецьк) 0:1 Кузбас (Кемерово)


06.05.1995
Метизниками (Магнітогорськ) 3:6 д.р. УралАЗ (Міасс)


06.05.1995
Нафтовик (Ярославль) 1:1 д.р., пен. 4:2 Вимпел (Рибінськ)


06.05.1995
Нива (Слов'янськ-на-Кубані) 3:1 д.р. Торпедо (Таганрог)


06.05.1995
Прометей-Динамо (Санкт-Петербург) 1:2 д.р. Гатчина (Гатчина)


06.05.1995
Салют (Саратов) 2:1 Зеніт (Пенза)


06.05.1995
Спартак (Кострома) -: + Текстильник (Іваново)


06.05.1995
Спартак (Тамбов) 0:3 Металург (Липецьк)


06.05.1995
Титан (Реутов) 1:0 Сатурн (Раменське)


06.05.1995
Торпедо (Володимир) 3:1 Авангард-Кортек (Коломна)


06.05.1995
Торпедо (Рубцовськ) 3:2 д.р. Томь (Томськ)


06.05.1995
Турбостроітель (Калуга) 3:1 д.р. Індустрія (Обнінськ)


06.05.1995
Енергія (Чайковський) 2:0 Трубник (Каменськ-Уральський)


06.05.1995
Юджин (Самара) -: + Світлотехніка (Саранськ)


07.05.1995
Мосенерго (Москва) 2:0 Динамо-2 (Москва)

3. 1/64 фіналу

15.05.1995
Анжі (Махачкала) +: - Уралан (Еліста)


15.05.1995
Орехово (Орєхово-Зуєво) 2:1 Автомобіліст (Ногінськ)


15.05.1995
Динамо (Якутськ) +: - Океан (Находка)


15.05.1995
Дон (Новомосковськ) 1:0 д.р. Сокіл (Саратов)


15.05.1995
Зірка (Городище) 1:1 д.р., пен. 5:4 Динамо (Ставрополь)


15.05.1995
Металург (Червоний Сулін) 2:0 Колос (Краснодар)


15.05.1995
Текстильник (Іваново) 3:0 Шинник (Ярославль)


15.05.1995
Гатчина (Гатчина) 1:0 Зміна-Сатурн (Санкт-Петербург)


16.05.1995
Іртиш (Омськ) 3:3 д.р., пен. 3:2 Іртиш (Тобольськ)


16.05.1995
Авангард (Курськ) 1:2 Факел (Воронеж)


16.05.1995
Автодор-БМК (Владикавказ) 3:0 Дружба (Майкоп)


16.05.1995
Амур (Благовєщенськ) +: - Луч (Владивосток)


16.05.1995
Ангушт (Малгобек) 2:0 Ірістон (Моздок)


16.05.1995
Газовик-Газпром (Іжевськ) 1:3 Нафтохімік (Нижньокамськ)


16.05.1995
Кристал (Сергач) 3:1 д.р. Торпедо (Арзамас)


16.05.1995
Кубань (Краснодар) 3:1 Нива (Слов'янськ-на-Кубані)


16.05.1995
Кузбас (Кемерово) 0:0 д.р., пен. 4:5 Торпедо (Рубцовськ)


16.05.1995
Лада (Димитровград) 2:1 д.р. Світлотехніка (Саранськ)


16.05.1995
Локомотив (Санкт-Петербург) 0:1 Динамо (Вологда)


16.05.1995
Машинобудівник (Псков) 0:2 Балтика (Калінінград)


16.05.1995
Металург (Красноярськ) 1:0 Зірка (Іркутськ)


16.05.1995
Металург (Липецьк) 3:2 д.р. Торпедо (Волжський)


16.05.1995
Носта (Новотроїцьк) 1:0 УралАЗ (Міасс)


16.05.1995
Салют (Саратов) 1:1 д.р., пен. 1:3 Лада (Тольятті)


16.05.1995
Торпедо (Володимир) 1:0 Нафтовик (Ярославль)


16.05.1995
Тріон-Волга (Твер) 1:7 Зеніт (Санкт-Петербург)


16.05.1995
Турбостроітель (Калуга) 2:3 Асмарал (Москва)


16.05.1995
Уралець (Нижній Тагіл) 2:1 Енергія (Чайковський)


15.06.1995
Мосенерго (Москва) 1:2 д.р. Титан (Реутов)

4. 1/32 фіналу

04.07.1995
Іртиш (Омськ) 4:3 д.р. Чкаловець (Новосибірськ)


04.07.1995
Анжі (Махачкала) +: - Зірка (Городище)


04.07.1995
Асмарал (Москва) 2:1 Дон (Новомосковськ)


04.07.1995
Балтика (Калінінград) 2:0 Гатчина (Гатчина)


04.07.1995
Динамо (Якутськ) 2:3 Амур (Благовєщенськ)


04.07.1995
Зеніт (Санкт-Петербург) 6:0 Динамо (Вологда)


04.07.1995
Кубань (Краснодар) 3:2 Металург (Червоний Сулін)


04.07.1995
Лада (Димитровград) 3:0 Кристал (Сергач)


04.07.1995
Металург (Красноярськ) 0:0 д.р., пен. 4:3 Локомотив (Чита)


04.07.1995
Металург (Липецьк) 5:1 Титан (Реутов)


04.07.1995
Нафтохімік (Нижньокамськ) 2:1 д.р. Уралець (Нижній Тагіл)


04.07.1995
Носта (Новотроїцьк) 2:0 Лада (Тольятті)


04.07.1995
Торпедо (Володимир) 1:3 Текстильник (Іваново)


04.07.1995
Торпедо (Рубцовськ) 0:2 Зоря (Ленінськ-Кузнецький)


04.07.1995
Факел (Воронеж) 0:1 Орехово (Орєхово-Зуєво)


15.07.1995
Ангушт (Малгобек) 1:0 д.р. Автодор-БМК (Владикавказ)


5. 1/16 фіналу

04.10.1995
Іртиш (Омськ) 3:1 Крила Рад (Самара)


04.10.1995
Амур (Благовєщенськ) +: - Динамо-Газовик (Тюмень)


04.10.1995
Ангушт (Малгобек) 1:0 Ростсільмаш (Ростов-на-Дону)


04.10.1995
Анжі (Махачкала) 2:1 д.р. Спартак-Аланія (Владикавказ)


04.10.1995
Асмарал (Москва) -: + Спартак (Москва)


04.10.1995
Балтика (Калінінград) 1:2 д.р. ЦСКА (Москва)


04.10.1995
Орехово (Орєхово-Зуєво) 0:3 Ротор (Волгоград)


04.10.1995
Зоря (Ленінськ-Кузнецький) 1:3 Чорноморець (Новоросійськ)


04.10.1995
Зеніт (Санкт-Петербург) 0:4 Локомотив (Москва)


04.10.1995
Кубань (Краснодар) 2:3 Перлина (Сочі)


04.10.1995
Лада (Димитровград) 0:1 Локомотив (Нижній Новгород)


04.10.1995
Металург (Красноярськ) 0:3 Уралмаш (Єкатеринбург)


04.10.1995
Металург (Липецьк) 1:0 д.р. Торпедо (Москва)


04.10.1995
Нафтохімік (Нижньокамськ) 1:1 д.р., пен. 4:5 Текстильник (Камишин)


04.10.1995
Носта (Новотроїцьк) 1:2 д.р. КамАЗ-Чалли (Набережні Човни)


04.10.1995
Текстильник (Іваново) 0:1 Динамо (Москва)


6. 1/8 фіналу

04.11.1995
Перлина (Сочі) 0:3 Анжі (Махачкала)


04.11.1995
КамАЗ-Чалли (Набережні Човни) +: - Амур (Благовєщенськ)


04.11.1995
Локомотив (Москва) 4:0 Уралмаш (Єкатеринбург)


04.11.1995
Ротор (Волгоград) 4:0 Іртиш (Омськ)


04.11.1995
Спартак (Москва) 2:0 Ангушт (Малгобек)


04.11.1995
Текстильник (Камишин) 1:0 д.р. Металург (Липецьк)


04.11.1995
ЦСКА (Москва) 3:0 Локомотив (Нижній Новгород)


04.11.1995
Чорноморець (Новоросійськ) 0:2 Динамо (Москва)

7. 1/4 фіналу

09.04.1996
Локомотив (Москва) 1:0 Текстильник (Камишин)


10.04.1996
КамАЗ-Чалли (Набережні Човни) 0:1 Спартак (Москва)


11.04.1996
Динамо (Москва) 2:1 Анжі (Махачкала)


17.04.1996
Ротор (Волгоград) 2:0 ЦСКА (Москва)

8. 1/2 фіналу

30.04.1996
Динамо (Москва) 0:1 Локомотив (Москва)


01.05.1996
Спартак (Москва) 3:1 Ротор (Волгоград)

9. Фінал

11 травня, 1996
Спартак (Москва) 2:3 (2:2)
[1]
Локомотив (Москва)
Липко 22 '
Нікіфоров 30 '(пен.)
Голи Косолапов 10 ', 43 (пен.)
Дроздов 85 '
Стадіон: Динамо, Москва
Глядачів: 20 000 Суддя: Микола Левніков ( Санкт-Петербург)

Спартак: Філімонов, Ананко, Нікіфоров, Цимбалар, Горлукович, Липко ( Титов 68 '), П'ятницький ( Кечинов 60 '), Мелешин, Ширко, Євсєєв ( Джубанов 85 '), Тихонов
Головний тренер: Олег Романцев
Локомотив: Овчинников, Черевченко, Дроздов, Харлачев, Оганесян, Чугайнов, Косолапов (к), Гуренко, Снігірьов ( Джанашія 83 '), Елишев, Соломатін
Головний тренер: Юрій Сьомін

Попереджений Цимбалар - Харлачев, Дроздов, Косолапов
Володар Кубка Росії
1995-96
"Локомотив" (Москва)