Німеччина на літніх Олімпійських іграх 1900

Німеччина на літніх Олімпійських іграх 1900 була представлена ​​76 спортсменами у восьми видах спорту. Країна зайняла 7-е місце в загальнокомандному медальному заліку.


1. Медалісти

1.1. Золото

Золото
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Густав Госслер, Оскар Госслер, Вальтер Катценштайн, Вальдемар Тітгенс, Карл Госслер Академічне веслування (четвірки з керманичами)
2 Ернст Хоппенберг Плавання (200 метрів на спині)
3 Герберт фон Петерсдорф, Юліус Фрей, Макс Хайнле, Ернст Хоппенберг, Макс Шене Плавання (200 метрів серед команд)
4 Оттокар Вайзе, Мартін Візнер, Георг Науе, Хайнріх Петерс Вітрильний спорт (1-2 тонни)

1.2. Срібло

Срібло
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Оттокар Вайзе, Мартін Візнер, Георг Науе, Хайнріх Петерс Вітрильний спорт (відкритий клас)
2 Альберт Амрхайн, Хуго беттінг, Георг Вендерот, Якоб Герман, Герман Кройцер, Арнольд Ландфойгт, Ганс Латша, Ріхард Людвіг, Еріх Людвіг, Фріц Мюллер, Едуард Поппе, Хайнріх Райтцу, Віллі Хофмайстера, Серпень Шмірер, Адольф Штокхаузен Регбі (чоловіки)

1.3. Бронза

Бронза
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Вільгельм Карстенс, Юліус Кернер, Адольф Меллер, Хуго Рюстер, Густав Мотс Академічне веслування (четвірки з керманичами)
2 Герман Вількер, Карл Леле, Ернст Феллє, Отто Фіккайзен, Франц Креверат Академічне веслування (четвірки з керманичами)

2. Результати змагань

2.1. Rowing pictogram.svg Академічне веслування

Курсивом показані кермові

Змагання Спортсмени Півфінал Фінал A Фінал B
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Четвірки з керманичами Густав Госслер, Оскар Госслер, Вальтер Катценштайн, Вальдемар Тітгенс, Карл Госслер 5:56,2 1 5:59,0 1
Герман Вількер, Карл Леле, Ернст Феллє, Отто Фіккайзен, Франц Креверат 6:14,0 1 6:05,0 3
Вільгельм Карстенс, Юліус Кернер, Адольф Меллер, Хуго Рюстер, Густав Мотс (півфінал), Макс Аммерман (фінал) 6:03,0 3 7:18,2 3
Вісімки Артур Варнке, Густав Госслер, Оскар Госслер, Ернст Женквель, Едгар Катценштайн, Вальтер Катценштайн, Теодор Лауреццарі, Вальда Тітгенс, Александер Гляйхман (півфінал), невідомий рульової 5:04,8 3 6:33,0 4

2.2. Cycling (road) pictogram.svg Велоспорт

Змагання Спортсмен Перший раунд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Спринт Карл Дуіль 1:35,4 1 невідомий 2 не пройшов
Пауль Готтрона 1:32,4 1 невідомий 2 не пройшов
Дрешер невідомий 4-8 не пройшов

2.3. Водні види спорту

2.3.1. Water polo pictogram.svg Водне поло

Склад команди
Змагання
Чвертьфінал
11 серпня 1900 Франція 2 Прапор Франції 3: 2 Прапор Німеччини (1871-1918, 1933-1935) Німеччина
Рахунок по половинам: 2:0, 1:1.
Підсумкове місце - 5-7

2.3.2. Swimming pictogram.svg Плавання

Змагання Спортсмен Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце
200 метрів вільним стилем Юліус Фрай 2:50,4 3 2:58,2 8
1000 метрів вільним стилем Макс Хайнле 15:54,0 1 15:22,6 4
200 метрів на спині Ернст Хоппенберг 2:54,4 OR 1 2:47,0 OR 1
200 метрів серед команд Ернст Хоппенберг
Макс Хайнле
Юліус Фрай
Макс Шене
Герберт фон Петерсдорф

2:35,4
2:36,0
2:42,0
2:55,0
DNS
1
2
4
6
- (20)
33 очки 1
Підводне плавання Ганс Аніоль 30,0 з
36,95 м
103,9 очок
6

2.4. Athletics pictogram.svg Легка атлетика

Німецька легкоатлетична команда
Змагання Спортсмен Попередній раунд Півфінал Додатковий раунд Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
100 метрів Курт Деррі невідомий 2 не фінішував - не пройшов
Юліус Кайль невідомий 4 не пройшов
200 метрів Альберт Велькмюллер невідомий 4 не пройшов
400 метрів Густаф Рау невідомий 5 не пройшов
2500 метрів з перешкодами Франц Дюні невідомий 6
4000 метрів з перешкодами Франц Дюні невідомий 6
Стрибки в довжину Вальдемар Штеффен 6,30 м 8
Потрійний стрибок Вальдемар Штеффен невідомий 7-13
Стрибки у висоту Вальдемар Штеффен 1,70 м 4
Потрійний стрибок з місця Вальдемар Штеффен невідомий 5-10

2.5. Sailing pictogram.svg Вітрильний спорт

Змагання Спортсмени Яхта Результат Місце
0,5-1 тонни Оттокар Вайзе, Артур Бломфельд, Георг Науе, Хайнріх Петерс Aschenbrdel DSQ -
1-2 тонни (B) Оттокар Вайзе, Мартін Візнер, Георг Науе, Хайнріх Петерс Aschenbrdel 3:09:19 1
Відкритий клас Оттокар Вайзе, Мартін Візнер, Георг Науе, Хайнріх Петерс Aschenbrdel 5:58:17 2

2.6. Rugby union pictogram.svg Регбі

Склад команди
Німецька команда з регбі
Змагання
Матч між Францією та Німеччиною
Підсумкове табло після матчу Німеччина-Франція
Дата Переможець Рахунок Переможений
14 жовтня Flag of France.svg Франція
27:17 (14:5)
Flag of the German Empire.svg Німеччина

2.7. Gymnastics (artistic) pictogram.svg Спортивна гімнастика

Змагання Спортсмени Фінал
Результат Місце
Індивідуальна першість Хуго Пайч 252 29
Ойген Фюрштенбергер 240 53
Ріхард Гензіровскі 238 54
Ретонг 234 59
Карл Вігард 224 71
Фріц Мантойфель 223 72
Франц Аббе 219 77
Фріц Даннер 216 79
Ервін Віллі Курц 216 79
Фріц Зауер 214 84
Густав Флатов 204 102
Нунінгер 199 107
Сіндрак 180 118
Оскар Науман DNF -

2.8. Fencing pictogram.svg Фехтування

Змагання Спортсмени Перший раунд Півфінал Фінал
Місце Місце Місце
Шабля Альфонс Шене вибув не пройшов