Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Президент Нікарагуа



Герб Нікарагуа.

Президент Нікарагуа - глава держави й уряду Нікарагуа. Президент обирається загальним, прямим голосуванням строком на 5 років.

З 1825 по 1838 роки Нікарагуа входила до складу Сполучених Провінцій Центральної Америки. У цей період вона не була незалежною державою.

У списку дано глави держави, президенти, директора, голови та члени хунт Нікарагуа.

Верховний глава Початок правління Кінець правління
Мануель Антоніо де ла Серда Агілар-і-Таборга 22.04.1825 22.04.1826
Хуан Аргуельйо дель Кастільо 22.04.1826 14.09.1827
Педро Ов'єдо де Чинандега 14.09.1827 12.1827
Хуан Еспіноса в.о. 01.03.1830 12.05.1830
Діонісіо Еррера 12.05.1830 11.1833
Беніто Моралес в.о. 11.1833 10.03.1834
Хосе Нуньєс в.о. 10.03.1834 23.04.1835
Хосе Сепеда 23.04.1835 25.01.1837
Хосе Нуньєс в.о. 25.01.1837 01.1838
Франсиско Хіменес Рубіо в.о. 01.1838 13.03.1838
Хосе Нуньєс в.о. 13.03.1838 17.11.1838
Директор Початок правління Кінець правління
Хосе Нуньєс 17.11.1838 1839
Еваріст Роча в.о. 1839 06.1839
Патрісіо Рівас в.о. 06.1839 07.1839
Хоакін дель Косио в.о. 07.1839 10.1839
Іларіо Ульоа в.о. 10.1839 11.1839
Томас Вальядарес в.о. 11.1839 09.1840
Патрісіо Рівас в.о. 09.1840 03.1841
Пабло Санчес де Буітраго-і-Бенавенте 04.03.1841 01.04.1843
Хуан де Діос Ороско в.о. 01.04.1843 31.05.1843
Мануель Перес 31.05.1843 04.11.1844
Еміліано Мадріс в.о. 04.11.1844 24.01.1845
Сильвестра Сельва в.о. в опозиції 16.12.1844 20.01.1845
Блас Антоніо Саенс в.о. в опозиції до 24.01.1845 20.01.1845 04.04.1845
Хосе Леон Сандоваль 04.04.1845 12.03.1847
Мігель Рамон Моралес в.о. 12.03.1847 06.04.1847
Хосе Марія Герреро 06.04.1847 01.01.1849
Торібіо Теран Прадо в.о. 01.01.1849 03.1849
Беніто Росалес в.о. 03.1849 01.04.1849
Норберто Рамірес Ареас 01.04.1849 01.04.1851
Хусто Абаунса-і-Муньєс де Авілес в.о. 01.04.1851 05.05.1851
Хосе Лауреано Пінеда Угарте 05.05.1851 04.08.1851
Хусто Абаунса-і-Муньєс де Авілес 04.08.1851 11.11.1851
Хосе Лауреано Пінеда Угарте 11.11.1851 01.04.1853
Фрут Чаморро Перес 01.04.1853 30.04.1854
Президент Початок правління Кінець правління
Фрут Чаморро Перес в.о. 30.04.1854 12.03.1855
Понсіано Коррал (де факто) 12.03.1855 20.03.1855
Хосе Марія Естрада в.о. 12.03.1855 25.10.1855
Патрісіо Рівас (тимчасовий) 25.10.1855 24.06.1857
Фермен Феррер (альтернативний президент) 20.06.1856 12.07.1856
Вільям Уокер (альтернативний президент) 12.07.1856 01.05.1857
Члени хунти Початок правління Кінець правління
Максімо Хосе де Хесус Херес-і-Тельеріа 24.06.1857 19.10.1857
Томас Мартінес Герреро 24.06.1857 19.10.1857
Грегоріо Хуарес 19.10.1857 15.11.1857
Розалія Кортес Санчес 19.10.1857 15.11.1857
Президент Початок правління Кінець правління
Томас Мартінес Герреро 15.11.1857 01.03.1867
Фернандо Гусман Солорсано 01.03.1867 01.03.1871
Хосе Вісенте де ла Куадра-і-Руї Луго 01.03.1871 01.03.1875
Педро Хоакін Чаморро Альфаро 01.03.1875 01.03.1879
Хоакін Савала Соліс 01.03.1879 01.03.1883
Адан Карденас-і-дель Кастільо 01.03.1883 01.03.1887
Еваріст Карасу Аранда 01.03.1887 01.08.1889
Ніколас Осорно в.о. 01.08.1889 05.08.1889
Роберто Сакаса Сарріа в.о. 05.08.1889 01.01.1891
Ігнасіо Чавес Лопес в.о. 01.01.1891 01.03.1891
Роберто Сакаса Сарріа 01.03.1891 11.07.1893
Члени революційної урядової хунти Початок правління Кінець правління
Хосе Сантос Селайя Лопес 20.05.1893 01.06.1893
Хоакін Савала Соліс 20.05.1893 01.06.1893
Едуардо Монтьель 20.05.1893 01.06.1893
Президент Початок правління Кінець правління
Сальвадор Мачадо Агуеро в.о. 01.06.1893 15.07.1893
Хоакін Савала Соліс в.о. 15.07.1893 31.07.1893
Голова Урядової хунти Початок правління Кінець правління
Хосе Сантос Селайя Лопес 31.07.1893 15.09.1893
президент Початок правління Кінець правління
Хосе Сантос Селайя Лопес 16.09.1893 21.12.1909
Хосе Мадріс Родрігес в.о. 21.12.1909 20.08.1910
Хосе Долорес Естрада в.о. 20.08.1910 27.08.1910
Луїс Мена Солорсано в.о. 27.08.1910 30.08.1910
Хуан Хосе Естрада Моралес 30.08.1910 09.05.1911
Адольфо Діас Ресінес 09.05.1911 01.01.1917
Еміліано Чаморро Варгас 01.01.1917 01.01.1921
Дієго Мануель Чаморро Боланьос 01.01.1921 12.10.1923
Росендо Чаморро Ореамуно в.о. 12.10.1923 11.1923
Бартоломе Мартінес Гонсалес в.о. 11.1923 01.01.1925
Карлос Хосе Солорсано Гутьеррес 01.01.1925 14.03.1926
Еміліано Чаморро Варгас в.о. 14.03.1926 11.11.1926
Себастьян Урис в.о. 11.11.1926 14.11.1926
Адольфо Діас Ресінес 14.11.1926 01.01.1929
Хосе Марія Монкада Тапіа 01.01.1929 01.01.1933
Хуан Баутіста Сакаса Сакаса 01.01.1933 09.06.1936
Гільєрмо Севілья Сакаса в.о. 09.06.1936 09.06.1936
Карлос Альберто Бренес Харкін в.о. 09.06.1936 01.01.1937
Анастасіо Сомоса Гарсіа 01.01.1937 01.05.1947
Леонардо Аргуельйо Баррето 01.05.1947 27.05.1947
Бенхамін Лакайо Сакаса 27.05.1947 15.08.1947
Віктор Мануель Роман-і-Рейес 15.08.1947 06.05.1950
Мануель Фернандо Суріта в.о. 06.05.1950 07.05.1950
Анастасіо Сомоса Гарсіа 07.05.1950 29.09.1956
Луїс Сомоса Дебайле 29.09.1956 01.05.1963
Рене Шик Гутьєррес 01.05.1963 03.08.1966
Орландо Монтенегро Медрано в.о. 03.08.1966 04.08.1966
Лоренсо Герреро Гутьеррес 04.08.1966 01.05.1967
Анастасіо Сомоса Дебайле 01.05.1967 01.05.1972
Члени національної урядової хунти Початок правління Кінець правління
Роберто Мартінес Лакайо 01.05.1972 01.12.1974
Фернандо Бернабе Агуеро Роча 01.05.1972 01.12.1974
Едмундо Пагуага Іріас 01.05.1972 01.12.1974
Альфонсо лово Кордеро 01.05.1972 01.12.1974
Президент Початок правління Кінець правління
Анастасіо Сомоса Дебайле 01.12.1974 17.07.1979
Франсиско Уркуйо Маліаньо в.о. 17.07.1979 18.07.1979
уряд Національного відродження Початок правління Кінець правління
Даніель Ортега 04.03.1981 10.01.1985
Серхіо Рамірес Меркадо 20.07.1979 10.01.1985
Віолета Барріос де Чаморро 20.07.1979 19.04.1980
Луїс Адольфо боявся Кальехас 20.07.1979 23.04.1980
Мойсес Хассан Моралес 20.07.1979 05.03.1981
Рафаель Анхель Кордова Рівас 20.05.1980 10.01.1985
Артуро Хосе Крус Поррас 20.03.1980 05.03.1981
Президент Початок правління Кінець правління
Даніель Ортега 10.01.1985 25.04.1990
Віолета Барріос де Чаморро 25.04.1990 10.01.1997
Хосе Арнольдо Алеман Лакайо 10.01.1997 10.01.2002
Енріке Хосе Боланьос Гейер 10.01.2002 10.01.2007
Даніель Ортега 10.01.2007 Нині

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Нікарагуа
Леон (Нікарагуа)
Нікарагуа (озеро)
Гранада (Нікарагуа)
Герб Нікарагуа
Історія Нікарагуа
Прапор Нікарагуа
Гімн Нікарагуа
Нікарагуа на Олімпійських іграх
© Усі права захищені
написати до нас