Знаймо

Додати знання

приховати рекламу

Цей текст може містити помилки.

Президент Сальвадору


Seal of the President of El Salvador.svg

План:


Введення

Seal of the President of El Salvador.svg

Президент Сальвадора є главою держави і уряду Сальвадору. Президент обирається в ході прямих виборів строком на п'ять років.


1. Список президентів з 1841 по 1931

Президент Початок правління Кінець правління
Хуан Ліндо (в. о.) Juan Lindo00001.JPG 22 лютого 1841 1 лютого 1842
Хосе Есколастіко Марін (в. о.) Escolastico Marn.jpg 1 лютого 1842 14 квітня 1842
Хуан Хосе Гусман Empty.png 14 квітня 1842 1 лютого 1844
Фермін Паласьос (в. о.) Fermn Palacios.jpg 1 лютого 1844 7 лютого 1844
Франсиско Малеспін 7 лютого 1844 15 лютого 1845
Хокін Еуфрасіо Гусман Empty.png 15 лютого 1845 1 лютого 1846
Фермін Паласьос Fermn Palacios.jpg 1 лютого 1846 21 лютого 1846
Еудженіо Агілар 21 лютого 1846 1 лютого 1848
Томас Медіна 1 лютого 1848 3 лютого 1848
Хосе Фелікс Кірос (в. о.) Empty.png 3 лютого 1848 7 лютого 1848
Доротея Васконселос 7 лютого 1848 1 лютого 1850
Рамон Родрігес Empty.png 1 лютого 1850 4 лютого 1850
Доротея Васконселос 4 лютого 1850 1 березня 1851
Хосе Фелікс Кірос Empty.png 1 березня 1851 3 травня 1851
Франсиско Декас (в. о.) 13 травня 1851 30 січня 1852
Хосе Марія Сан Мартін (в. о.) Empty.png 30 січня 1852 1 лютого 1852
Франсиско Декас 1 лютого 1852 1 лютого 1854
Вісенте Гомес (в. о.) Empty.png 1 лютого 1854 15 лютого 1854
Хосе Марія Сан Мартін Empty.png 15 лютого 1854 1 лютого 1856
Франсиско Декас 1 лютого 1856 15 лютого 1856
Рафаель Кампо 12 лютого 1856 1 лютого 1858
Лоренцо Зепеда (в. о.) Empty.png 1 лютого 1858 7 лютого 1858
Мігуель Сантін дель Кастілло 7 лютого 1858 24 січня 1859
Хокін Еуфрасіо Гусман (в. о.) Empty.png 24 січня 1859 15 лютого 1859
Хосе Марія Перальта (в. о.) 15 лютого 1859 12 березня 1859
Герардо Баррьос 12 березня 1859 26 жовтня 1863
Франсиско Декас 26 жовтня 1863 15 квітня 1871
Сантьяго Гонсалес 15 квітня 1871 1 лютого 1876
Андрес делла Валле Empty.png 1 лютого 1876 1 травня 1876
Рафаель Зальдівар Empty.png 1 травня 1876 21 червня 1885
Франсиско Менендес Francisco Menndez.jpg 21 червня 1885 22 червня 1890
Карлос Езета Carlos Ezeta.jpg 22 червня 1890 9 червня 1894
Рафаель Антоніо Гутієррес Empty.png 10 червня 1894 13 листопада 1898
Томас Регаладо Toms Regalado.jpg 14 листопада 1898 1 березня 1903
Педро Хосе Ескалон Empty.png 1 березня 1903 1 березня 1907
Фернандо Фігейра 1 березня 1907 1 березня 1911
Мігуеля Енріке Аройо Manuel Enrique Araujo.jpg 1 березня 1911 8 лютого 1913
Карлос Мелендес (в. о.) Empty.png 9 лютого 1913 29 серпня 1914
Альфонсо Кісонес Моліна (в. о.) 29 серпня 1914 1 березня 1915
Карлос Мелендес Empty.png 1 березня 1915 21 грудня 1918
Альфонсо Кісонес Моліна (в. о.) 21 грудня 1918 1 березня 1919
Хорхе Мелендес 1 березня 1919 1 березня 1923
Альфонсо Кісонес Моліна 1 березня 1923 1 березня 1927
Ріо Ромеро Боске Empty.png 1 березня 1927 1 березня 1931
Артуро Аройо Empty.png 1 березня 1931 4 грудня 1931

2. Військові президенти з 1931 по 1979


3. Президенти під час громадянської війни і після (з 1979 по теперішній час)

Президент Початок правління кінець правління
Революційна хунта 15 жовтня 1979 2 травня 1982
Альваро Альфредо Маганов Борха Empty.png 2 травня 1982 1 червня 1984
Хосе Наполеон Дуарте Фуентес Nduarte.jpg 1 червня 1984 1 червня 1989
Альфредо Фелікс Крістіану Буркард Alfredo Cristiani.jpg 1 червня 1989 1 червня 1994
Армандо Кальдерон Сол Empty.png 1 червня 1994 1 червня 1999
Франсиско Гіллермо Флорес Перес President Francisco Flores El Salvador1.jpg 1 червня 1999 1 червня 2004
Антоніо Сака Antonio Saca.png 1 червня 2004 1 червня 2009
Маурісіо Фунес Mauricio Funes (Brasilia, May 2008). Jpg 1 червня 2009 Нині

Цей текст може містити помилки.

Схожі роботи | скачати

Схожі роботи:
Президент
Президент Нігерії
Президент Молдавії
Президент Іраку
Президент Ірландії
Президент Перу
Президент Греції
Президент Нікарагуа
Президент Бразилії
© Усі права захищені
написати до нас