Olympic flag transparent.svg
Олімпійські нагороди
Теніс
Бронза Афіни 1896 Одиночний розряд

Момчило Тапавіца ( угор. Tapavicza Momcsill , серб. Момчило Тапавіца ; 14 жовтня 1872, Надаль, Австро-Угорщина - 10 січня 1949, Пула, ФНРЮ) - угорський ( сербський за національністю) борець, тенісист і важкоатлет, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896.

Основним амплуа Тапавіци був теніс. Беручи участь в одиночному турнірі, спочатку він у першому раунді обіграв грека Д. Франгопулоса. У чвертьфіналі у нього не було суперників, і він відразу проходив у півфінал, де зустрівся з други греком Діонісіосом Касдаглісом, якому програв. Матчу за третє місце не було, і він разом з греком Константіносом Паспатісом отримав бронзову медаль. Тапавіца не брав участь в парному турнірі.

Також, він брав участь у важкоатлетичних змаганнях, у поштовху двома руками. З його результатом в 80 кг, він зайняв останнє місце з шести.

Крім того, він брав участь у Борцова змаганні, проте в першому ж раунді програв греку Стефанос Хрістопулос.